Waldorf University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Waldorf Üniversitesi , Iowa'daki güzel Forest City'de merkezi bir konumda bulunan samimi, özel bir liberal sanat okulu. Waldorf, 100 yıldan fazla bir süredir binlerce hayatın temel taşlarından biridir ve öğrenciler, aileler ve toplum arasında sağlam bir temel oluşturmaktadır.

1903'ün başından bu yana Waldorf , gelecek nesiller için yola giden akademik inovasyonun ön saflarında yer alıyor. Waldorf, sertifika, ortak lisans, lisans ve yüksek lisans programları ile akademik, kişisel veya mesleki yaşamlarını iyileştirmek isteyen herkes için bir fırsat sunuyor.

Waldorf'da , gerçekten çok yönlü bir eğitimin sadece akademik çalışmaları değil, aynı zamanda sanata, beden eğitimi ve daha fazlasına katılımını da içerdiğine inanıyoruz. Canlı kampüsümüz, dünya çapında Waldorf'u eğitim hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için seçen öğrencilerle doludur.

Öğretim üyelerimiz ve personelimiz, öğrencilerin her bir adımında kendilerini teşvik ederek, potansiyellerine tam olarak erişebilecekleri konusunda kendilerini güvence altına alacak ve birebir çalışacaklardır. İster geleneksel bir sınıf ortamında öğrenmeyi tercih edersiniz veya derece çevrimiçi ortamda kazanma esnekliği yaşamanıza bakılmaksızın, yaşamınızı eğitim yoluyla ilerletme kararınızı sunarız.

Konumlar

Orman Şehri

Address
106 South 6th St.
IA 50436 Orman Şehri, Iowa, Amerika Birleşik Devletleri