West Virginia University | Institute of Technology

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Batı Virginia Üniversitesi sistemindeki bir kampüs olan WVU Tech, 40'tan fazla farklı akademik program sunar ve kayıtlı 1700 öğrencimizin yüzde 81'i bir miktar finansal yardım alır. Mühendislik, ceza adaleti, hemşirelik, bilgisayar bilimi veya adli soruşturma gibi alanlarda eğitim almadıkları zaman, Golden Bears aktif bir öğrenci hayatının tadını çıkarır . WVU Tech sizin için akıllı bir yatırımdır - öğrencilerin yatırım geri dönüşü için eyalette 1. sırada yer alıyoruz.

gelenek

1895 yılında Montgomery Hazırlık Okulu olarak kurulan WVU Tech, akademik mükemmeliyetin zengin bir tarihçesine sahiptir.

Akademisyenler

WVU Tech iki akademik kolejden oluşur: İşletme, Beşeri ve Sosyal Bilimler Koleji ve Leonard C. Nelson Mühendislik ve Bilim Koleji . WVU Tech, 9 ABET akredite mühendislik programı dahil olmak üzere 40'tan fazla akademik program sunmaktadır. 12: 1'lik bir öğrenci-öğretim üyesi oranı ve 17 öğrenciden oluşan ortalama bir öğrenci sayısı ile, sınıflarımız öğrencilere destekleyici bir ortamda kişiselleştirilmiş ilgi sağlar. WVU

Akreditasyon

West Virginia Üniversitesi'nin bir bölümü olarak, alt = "WVU Tech, Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite edilmiştir. Mühendislik, mühendislik teknolojisi ve hemşirelik gibi birçok akademik program, özel akreditasyona sahiptir.

yer

alt = "WVU Tech, Appalachia'nın pitoresk dağları arasında, Beckley, Batı Virginia'da bulunuyor.

Atletizm

Altın Ayılar 17 üniversite sporunda yarışmaktadır.

Kampüs hayatı

Akademik namus dernekleri, Yunan yaşamı ve intramurallar da dahil olmak üzere 40'tan fazla öğrenci örgütü, alt = "WVU Tech canlı bir kampüs hayatı sunuyor. Kampüste ikamet edenler iki ortak salondan birinde yaşıyor: Hogan ve Üniversite. 8423_LEE_0688a-INTERNATIONAL.jpg

Yönetim

WVU Tech, Batı Virginia Üniversitesi Yönetim Kurulu ve Batı Virginia Yüksek Öğretim Politikaları Komisyonu tarafından yönetilmektedir. Doğrudan bu üniversiteye başvurmak isterseniz, lütfen başvuru sayfamıza gidin.

Konumlar

Beckley

West Virginia University Institute of Technology

Address
Office of Admissions
410 Neville Street
Beckley, West Virginia, 25801 US


1-888-554-8324 – Toll Free
(304) 929-0311 – Beckley

---

25801 Beckley, Batı Virginia, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 304-442-1000