Resmi açıklamayı okuyun

VİZYONU

Görünür Müzik Koleji müzisyenler, teknisyenler, iş profesyonelleri ve eğitimciler, kolektif enerji ve yetenek ile Kilisesi ve topluma hizmet Tanrı'nın yolunda da sanatsal çalışmalarında yaratıcılık, ibadet ve yenilik ortamını teşvik global ruhsal topluluktur.

GÖREV BEYANI

Görünür Müzik Koleji trenler ve müzik endüstrisinde etkili hizmet için ve Kilisesi'nde, el sanatları ve Hıristiyan karakter müzisyenler, teknisyenler ve iş profesyonelleri donatıyor.

RUHSAL | PROFESYONEL | AKADEMİK.

Görünür Müzik Koleji ruhsal, mesleki ve akademik kesiştiği yer almaktadır. Bizim üç lisans programları müzik endüstrisi ve kilise etkili servis için öğrencilerimizi donatılması, müzik iş, müzik üretimi ve müzik performansında titiz bir eğitim sunuyoruz. Biz Hıristiyan müzisyenler, yapımcılar, yöneticiler ve endüstri profesyonelleri de hayat, kariyer ve bakanlıkta başarıyı bulmak için bu üç alanda eşit geliştirilen gerektiğine inanıyoruz. Bizim kasıtlı küçük sanatçı toplulukları dengeli, manevi mesleki ve akademik büyüme odaklandık.

KÜRESEL

Yükseköğretim Tekil

2000 yılında Memphis, Tennessee başlatılan Görünür Müzik Koleji vizyonu yüksek eğitimde benzersizdir. Ruhsal mesleki ve akademik: odak üç temel alanda büyümeyi vurgulamak dünyada küçük, kasıtlı sanatçı topluluklar oluşturmak üzerindedir.

2020 yılında 2020 öğrenciye hizmet veren 20 şehirde 20 siteler - Görünür başkanı ve kurucusu Ken Steorts' 2020 × 2020 vizyonu kapsamında 2015 yılında 2014 ve Dallas Chicagoland şekilde genişletilmiştir. Sarah Simmons (NBC The Voice) Gönderen indie Darlingler Carolina Story, Görünür mezunlar stüdyoda ve kilisede bir etki yaparak, tablolar üzerinde bulunmaktadır.

Akademik bakış

Görünür Müzik Koleji Öğrencilerin profesyonel ruhsal büyümeye meydan ve akademik akredite lisans programı sırasında entegre eğitim deneyimdir. Her lisans programı İncil, İlahiyat ve Bakanlık kurslarının çekirdeğinden oluşur. Kutsal nasıl Yaratıcı ve O'nun ilişkilendirmek bilgilendirir olarak öğrencinin maneviyat bütünlüğü, mesleki gelişim temelini oluşturan yaratılış-özellikle nasıl bir müzik endüstrisi ve Kilisesi'nde, düşünceli, yaratıcı ve dualı nişan Yaratıcı'nın davete yanıt gerektiğini . Hem manevi ve mesleki gelişim titiz üniversite düzeyinde müfredat aracılığıyla vurgulanmaktadır.

felsefi, “Neden” (maneviyat) önce gelir “Ne” (meslek) ve “Nasıl” (akademisyenler). Her üç büyüme alanları kolejin adına temsil edilir:

Görünür Müzik Koleji

  • manevi
  • Profesyonel
  • Akademik

Entegre eğitim daldırma ve yatırım yoluyla yaşanır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Visible Music College

Modern Müzik programı kilisede görev veya bugünün müzik endüstrisinde performans ya modern müzikte başarılı olmak istiyorum müzisyenler, sanatçılar ve liderler için becer ... [+]

ÇAĞDAŞ MÜZİK

A Modern Müzik programı Modern müzikte başarılı olmak istiyorum müzisyenler, sanatçılar ve liderler için beceri ve karakter ile ilgili eğitilir, kilisede görev veya bugünün müzik endüstrisinde performans ya sunmaktadır. Program ve müfredat bakanlığı ve yaşam alanında başarılı olmak için gerekli öğrenci hem popüler müzikte bir kariyer için gerekli akademik bilgi ve mesleki deneyim ve ruhsal gelişimini vermek için tasarlanmıştır.

bandında - şarkı söyleyerek olsun, kurşun ibadet, gitar, boynuzları, dizeleri, davul veya herhangi bir müzik aleti çalmak, Görünür Müzik Koleji size bir yere sahiptir! Bizim benzersiz bir program, dünyanın en iyi müzik çalma bant dinamiklerini öğrenerek, sözleşme imzalama, kayıt ve ilk yıl yaşamak oynarken, üniversiteye ilk dönem bir bant içine koyar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Memphis
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Visible Music College

Müzik İş programı akademik ve pratik hem olacak şekilde tasarlanmıştır: amacımız müzik işinde (yayıncılık, yönetim, tur tanıtım, pazarlama ve plak işlemleri) her alanında ... [+]

MÜZİK İŞİ

A Müzik İş programı akademik ve pratik hem olacak şekilde tasarlanmıştır: amacımız müzik işinde (yayıncılık, yönetim, tur tanıtım, pazarlama ve plak işlemleri) her alanında bir İncil perspektiften mesleki hazırlık öğrencileri hazırlamaktır. Müzik iş öğrencileri (vb iletişim, pazarlama, finans gibi alanlarda) temel iş becerilerini geliştirmek ve makro ve mikro düzeylerde müzik endüstrisinin öğreneceksiniz.

Program ayrıca sözleşmeli ve hukuki konularda hazırlık ve çalışmaları, sanatçılar ve olay / tur tanıtım ve planlama yönetimini sahiptir. Tüm disiplinler Madison Hattı Records'un, Görünür Müzik Koleji tarafından kurulan, kar amacı gütmeyen plak ile devam eden bir ilişki içinde pratik savunurlar bulabilirsiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Memphis
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Visible Music College

Müzik Prodüksiyon programı Hıristiyan bir bakış açısıyla meslek hazırlık için ses mühendisleri ve üreticileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Öğrencinin tutkusu besleyici ... [+]

MÜZİK ÜRETİM

A Müzik Prodüksiyon programı Hıristiyan bakış açısıyla meslek hazırlık için ses mühendisleri ve üreticileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Öğrencinin tutkusu besleyici Hıristiyan karakteri ile kilise veya sanayi hizmet etmek ise programın modern kayıt stüdyosu müzik üretmek için kullanılan araç ve teknikleri tanıtmayı için tasarlanmıştır. Öğrenci teknikleri ve müzik yapım becerilerini kayıt, güncel teknoloji derinlemesine bilgi sahibi olur. Müzik Prodüksiyon öğrenciler tüm öğrenci kayıtları mühendislik ve Görünür Müzik Koleji için herhangi etkinliklerde canlı ses işleme için sorumlu olacaktır. Programda edinilen bilgi ve beceriyi öğrencilere üreticileri, mühendisler olarak çalışmaya veya yeni stüdyo iş yaratmak için donatmak ve endüstri standardı programlar (Mantık ve ProTools) kullanılarak odaklanmaktadır. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Memphis
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku