University of Southern Indiana

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun


1965 yılında kurulan University of Southern Indiana 80 ana dalda yaklaşık 9.500 lisans ve yüksek lisans öğrencisi kayıtlıdır. Indiana, Evansville, Indiana'da 1400 dönümlük bir kampüste yer alan bir kamu yüksek öğrenim kurumu olan Liberal Sanatlar Koleji, Romain College of Business, Hemşirelik ve Sağlık Meslekleri Koleji ve Pott College of Science, Mühendislik, ve eğitim. USI bir Carnegie Vakfı Topluluğu Nişanlı Üniversitesi'dir ve Sosyal Yardım ve Katılım yoluyla yılda 15.000'den fazla katılımcıya sürekli eğitim ve özel programlar sunmaktadır.

85259_standard_wallpaper_008.jpg

University of Southern Indiana Hakkında

Üniversite, 60'tan fazla ülkede yurtdışında öğrenim fırsatları sunuyor ve dünyanın dört bir yanından gelen uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapıyor. NCAA Bölüm II ve Büyük Göller Vadisi Konferansı'nın rekabetçi bir üyesi olan USI, 17 üniversite ve kadın sporu sunmaktadır. Başkan Linda LM Bennett, USI'nin üçüncü başkanı ve 2009'da açıldı. Üniversite liderliğinde, inovasyon ve nişan yoluyla mükemmelliği elde etmek için cesur bir stratejik planla ilerlerken ve USI'yi en üst sırada konumlandırarak öğrenciler için uygun fiyatlı mükemmeliyet geleneğini sürdürüyor. Devlet ve bölge genelinde üniversite öğrencileri için seçim yanı sıra ülke ve dünya çapında yüksek kalibre öğrenciler çekmek.

67518_cover.JPG

Küresel Toplumda Küresel Elçiler

USI, eğitim ve bilgiyi ilerleten, sivil ve kültürel farkındalığı artıran ve kapsamlı sosyal yardım programları aracılığıyla ortaklıkları teşvik eden bir öğrenim topluluğudur. Bireyleri farklı ve küresel bir toplumda akıllı yaşamak için hazırlarız.

Hızlı gerçekler

Kayıt: 9,364 89 Indiana eyaletinden, 36 diğer eyaletten ve 51 diğer ülkeden öğrencilere hizmet veriyor. Son USI mezunlarının% 86,2'si kendi alanlarında ya da tatmin edici bir alanda çalışıyor. Kadınlar:% 62 Erkekler:% 38 Azınlık:% 9 Mezunlar: 36.000 USI mezunlarının yaklaşık% 74'ü Indiana'da kalmaktadır. Kampüsteki 130'dan fazla öğrenci organizasyonu. Evansville, Indianapolis, Louisville, Nashville ve St. Louis bölgesinden kolay bir sürüş mesafesindedir.

Konumlar

Evansville

University of Southern Indiana

Address
8600 University Blvd.
47712 Evansville, Indiana, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 812-464-1768