University of Southern Indiana

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun


1965 yılında kurulan University of Southern Indiana 130'dan fazla alanda 10.000'den fazla lisans ve yüksek lisans öğrencisine kaydolmaktadır.

Indiana, Evansville'de 1.400 dönümlük güzel bir kampüste yer alan bir devlet yüksek öğrenim kurumu olan USI, Liberal Sanatlar Koleji, Romain İşletme Fakültesi, Hemşirelik ve Sağlık Meslekleri Koleji ve Pott Bilim, Mühendislik, ve eğitim. USI bir Carnegie Vakfı Topluluk Katılımlı Üniversitesidir ve Outreach ve Engagement aracılığıyla yılda 15.000'den fazla katılımcıya sürekli eğitim ve özel programlar sunmaktadır.

85259_standard_wallpaper_008.jpg

University of Southern Indiana Hakkında

Üniversite, 60'tan fazla ülkede yurtdışında eğitim fırsatları sunmaktadır ve dünyanın her yerinden uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. NCAA Division II ve Great Lakes Valley Konferansı'nın rekabetçi bir üyesi olan USI, üniversiteler arası 17 üniversite arası erkek ve kadın sporu sunmaktadır. Başkan Ron Rochon, USI'nın dördüncü başkanı ve 2018'de göreve başladı. Üniversite liderliğinde, öğrenciler için uygun fiyatlı mükemmellik geleneğini sürdürürken, yenilik ve katılım yoluyla mükemmelliği elde etmek ve USI'yi en iyi seçenek olarak konumlandırmak için cesur bir stratejik planla ilerliyor. eyalet ve bölge genelinde üniversite öğrencilerinin yanı sıra ülke ve dünya çapında yüksek kalibreli öğrencileri çekmek için.

67518_cover.JPG

Küresel Toplumda Küresel Elçiler

USI, eğitim ve bilgiyi ilerleten, sivil ve kültürel farkındalığı artıran ve kapsamlı sosyal yardım programları aracılığıyla ortaklıkları teşvik eden bir öğrenim topluluğudur. Bireyleri farklı ve küresel bir toplumda akıllı yaşamak için hazırlarız.

Hızlı gerçekler

Kayıt: 10.734 91 Indiana ilçesinden, 42 eyaletten ve 69 diğer ülkeden öğrencilere hizmet vermektedir. Son USI mezunlarının% 82'si kendi alanında veya tatmin edici bir alanda çalışmaktadır.

Kadınlar:% 64 Erkekler:% 36 Azınlık:% 15 Mezunlar: 44.000+ USI mezunlarının yaklaşık% 70'i Indiana'da kalmaktadır.

Kampüste 140'tan fazla öğrenci organizasyonu.

Evansville ile Indianapolis, Louisville, Nashville ve St. Louis arasındaki mesafe kolayca ulaşılabilecek ölçüdedir.

Konumlar

Evansville

University of Southern Indiana

Address
8600 University Blvd.
47712 Evansville, Indiana, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 812-464-1768