University of Redlands

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hayallerinizi özlemlerini olmak ve isteklerini haline nerede başarıları-ki Redlands deneyim. Bizim kuruluşundan bu yana 1907Biz sözümüzü dan wavered değil: bir dönüştürücü eğitim size dünyanın olumlu değişim etkileyecek yardımcı olacak yaşam becerileri ile sınıfta öğrendiklerini karışımı olabilir akademik titizlik ve kişisel sorumluluk, bir ortamda.

Biz Redlands, Merak ilham bulur nerede; nerede selflessness hizmeti olur; Küçük sınıflar tartışmayı teşvik ve tartışma fikir kıvılcım nerede; nerede yaratıcılık ve yenilikçilik açık kapı ve değişim yaşıyor; ve nerede çeşitlilik hepimizi zenginleştirir.

Biz Redlands, Nerede sen eskiden kimin daha olacak kimin hakkında daha fazla önem; nerede iyi öğrencileri almak ve büyük insanlar bunları açmak.

Misyonumuz

Redlands Üniversitesi öğrencileri aydın seçimler yapmak kurtarır kişiselleştirilmiş bir eğitim vermeyi taahhüt özel, bağımsız bir beşeri bilimler üniversitesidir.

Redlands akademik titizlik, müfredat çeşitliliği ve yenilikçi öğretim vurguluyor. Redlands alimlerin bir topluluk teşvik ve sınıflar ve faaliyetleri, hem de varsayımlar ve basmakalıp meydan okuyarak değerlerin çoğulcu bir kavramını teşvik eder. Bir Redlands eğitim dünyamızın bir yansıtıcı bir anlayış benimsemesi eğitim ötesine geçiyor; Bu bilgiden anlam, içgörü bilgilerden ilerler.

Farklı dini, etnik, ulusal ve sosyoekonomik kökenden entelektüel meraklı öğrencileri memnuniyetle karşılayan Üniversite tam bir eğitimin bir parçası olarak sorumlu vatandaşlık geliştirmek istiyor. Redlands öğrenci liderlik ve etkileşim için olağanüstü bir fırsat bir topluluk ortamı teşvik eder. Çalışan yetişkinler için Üniversite uygun yerlerde ve zamanlarda yenilikçi akademik programlar sunmaktadır.

Redlands liberal sanat ve meslek programları, uygulamalı ve teorik çalışma, geleneksel binbaşı ve mezuniyet için kendini tasarlanmış sözleşmeleri karıştırır. Küçük sınıflar profesörler ile yakın çalışma ve yoğun bireysel ilgi almak için, sınıf içi tartışmalara katılmak her öğrencinin sağlar. Redlands öğrenme bir ömür boyu taahhüt etmek toplum ve zorluklar öğrencilerin çağdaş eğilimlere karşı duyarlı kalır.

Konumlar

Redlands

University of Redlands

Address
Redlands, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 909-793-2121

New York

Address
New York, New York, Amerika Birleşik Devletleri

nehir kenarı

Address
nehir kenarı, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

San Diego

Address
San Diego, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Torrance

Address
Torrance, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Batı Covina

Address
Batı Covina, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri

Burbank

Address
Burbank, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri