University of North Alabama College of Arts and Sciences

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Fen, Teknoloji, Mühendislik, Sanat ve Matematik Koleji, 19 farklı bölümden bağımsız olarak ve birlikte çalışarak, geleceğinize güç veren buharı yaratan hayalleri tutuşturmak için bir dizi ana dal, küçükler ve sertifika programları. Bize katıl ve devam et!

University of North Alabama College of Arts and Sciences kampüsümüz ve toplumumuzda bağımsızlık, yaratıcılık ve yenilikçiliği destekleyerek bilgi, beceri, sanatsal ve kültürel zenginleştirme, araştırma ve keşif sağlayan bir ortam sağlamayı taahhüt etmektedir.


Fen-Edebiyat Fakültesi'ndeki profesörler, fakülte ile öğrenciler arasındaki ve öğrencilerin kendileri arasındaki güçlü etkileşimin entelektüel büyümenin anahtarı olduğuna inanan bilgili ve ilgi çekici öğretmenlerdir. Profesörlerimiz, öğretim alanlarında güncel kalan ve akranlarının saygınlığını koruyan aktif akademisyenlerdir. Bir çok başarılı mezun, UNA'nın sanat ve bilim alanındaki programlarının kalitesini kanıtlıyor.


Dekanlık Sanat ve Bilim Koleji, 217 numaralı süitin tarihi Bibb Mezarları'nda yer almaktadır.university of north alabama, florence, landscape12019 / Pixabay

North Alabama Üniversitesi Misyonu Bildirisi

Bölgesel, devlet destekli yüksek öğrenim kurumu olarak, North Alabama Üniversitesi, öğrencilere eğitim fırsatları, keşif ve yaratıcı başarı için bir ortam sağlamak için öğretim, araştırma ve hizmete girişme misyonunu sürdürmektedir. Küresel toplum bağlamında bölgemizin profesyonel, sivil, sosyal, kültürel ve ekonomik kalkınma ihtiyaçlarını karşılayan faaliyetler.

Konumlar

Floransa

Address
35632 Floransa, Alabama, Amerika Birleşik Devletleri