Resmi açıklamayı okuyun

UMT Hakkında

University of Management and Technology (UMT), 1998 yılının Ocak ayında Virginia, Arlington'da kuruldu. UMT, Virginia Yüksek Öğretim Devlet Konseyi (SCHEV) tarafından kiralandı ve Uzaktan Eğitim Akreditasyon Komisyonu (DEAC) tarafından akredite edildi. UMT'nin proje yönetimindeki lisans programları da Proje Yönetim Enstitüsü'nün (PMI) Küresel Akreditasyon Merkezi (GAC) tarafından akredite edilmiştir. UMT, Yüksek Öğretim Akreditasyonu Konseyi'nin (CHEA) ve PMI'nin Küresel Kayıtlı Eğitim Sağlayıcısı'nın kurumsal bir üyesidir.

UMT, ABD Eğitim Bakanlığı tarafından UMT'de uygun programlara kayıtlı olan uygun öğrencilere Federal Öğrenci Yardımı (FSA) sağlamaya yetkilidir. UMT, ABD Vatandaşlık Dairesi'nin ABD Vatandaşlık ve Göçmenlik Hizmetleri tarafından F-1 vize öğrencilerini kabul etmesi için yetkilendirilmiştir. UMT, ABD Dışişleri Bakanlığı tarafından J-1 vize uluslararası değişim öğrencilerine sponsor olmak için yetkilendirilmiştir.

UMT, çeşitli devletlerin eğitim yardım programlarının amaçları için Virginia Eyaleti Onaylama Ajansı tarafından onaylanmıştır.

UMT, modern, hızlı ve karmaşık işletmelerde etkin bir şekilde çalışmak için ihtiyaç duyulan yönetim ve teknolojide güncel bilgi, beceri ve anlayış elde etmek isteyenlere lisans düzeyinde ve lisansüstü düzeyde eğitim sunmaktadır. UMT yönetim ve teknoloji eğitiminde mükemmelliğe kendini adamıştır. Dersleri çağdaş yönetim ve teknoloji konularına odaklanmaktadır. Öğretim üyeleri, UMT eğitmenlerinin mevcut yönetim uygulamaları ve teknoloji uygulamaları hakkında bilimsel ve pratik bilgilerden oluşan bir dengeye sahip olduklarından emin olmak için dikkatli bir şekilde taranır. UMT topluluğunun üyeleri, üniversitelerin teknolojik değişimin en uç noktasında kalması gerektiğine inanmaktadır. UMT, öğrencilerine mevcut en iyi yönetim ve teknoloji eğitimini sunmak için modern öğretim dağıtım teknolojisini kullanmaya kararlıdır.

UMT öğretim üyeleri ve personeli, büyük üniversiteler, şirketler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve devlet kurumları ile çalışan kapsamlı yönetim ve eğitim deneyimine sahiptir. Bu kurumlar, Beyaz Saray, Ulusal Standartlar ve Teknoloji Enstitüsü, Savunma Bakanlığı, Enerji Dairesi, Birleşik Devletler Dairesi, Ulusal Sağlık Enstitüsü, İç Gelir Hizmeti ve Sosyal Güvenlik Kurumu gibi devlet kurumlarını kapsamaktadır. ; AT gibi büyük şirketler

Çevrimiçi eğitim sayesinde, Amerika Birleşik Devletleri ve seksen yedi ülkede öğrenciler UMT'ye kayıtlıdır. UMT, küresel erişimiyle her yere en iyi bilgi, uygulama ve mesleki becerileri kazandırmaya kendini adamıştır.

UMT, Washington, DC'den sadece birkaç dakika uzaklıktaki Rosslyn, Arlington, Virginia'da yer almaktadır. Rosslyn, yoğun bir ticari ve federal hükümet ajansı bölgesidir. Rosslyn, büyük Washington metropolü boyunca metroyla kolayca ulaşılabilir ve Dulles Uluslararası Havaalanı ve Ronald Reagan Washington Ulusal Havaalanı ile hava ulaşımına elverişlidir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

University of Management and Technology

Bir öğrenci, BHA derecesi almak için Genel Eğitim'de en az 30 kredi saatini tamamlamalıdır. Bir öğrenci aynı zamanda 27 kredi saatlik Sağlık İdaresi çekirdek derslerini v ... [+]

hakkında

BHA, toplam 120 kredi saatlik çalışmanın başarıyla tamamlanmasını gerektirir.

Bir öğrenci, BHA derecesi almak için Genel Eğitim'de en az 30 kredi saatini tamamlamalıdır. Bir öğrenci aynı zamanda 27 kredi saatlik Sağlık İdaresi çekirdek derslerini ve bir BHA kapsül dersini tamamlamalıdır. Kalan kredi saatleri seçmeli derslerden oluşmaktadır.

Sağlık İdaresi alanında ön çalışma deneyimi olmayan ve bu programa katılmadan önce benzer dersleri almayan öğrenciler için HA 101 zorunludur.

BHA Program Hedefleri

Programın başarıyla tamamlanmasının ardından öğrenciler:

Sağlık yönetimi ve yönetiminde temel kavramlar ve il... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Arlington
Eylül 2020
Ingilizce
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

University of Management and Technology