University of Hartford

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden UHART?

Farklı olmak için, cesur olmalısınız.

University of Hartford , dünya üzerinde iz bırakmanıza yardımcı oluyoruz. Zorlu akademisyenlerin, sıra dışı fakülte, öğrenci hayatı ve desteğin eşsiz bir kombinasyonu, üniversite kariyeriniz boyunca size rehberlik edecektir. Peki, neden UHart? Çünkü hepsine sahibiz.

Zorlu Akademisyenler

Tutkunuzu rüya mesleğinizle eşleştirmenize yardımcı oluyoruz. Hepimiz yan yana gelişen yedi canlı okuldan oluşuyoruz. 100'den fazla branşla, iş, hemşirelik, eğitim ve sanattan dini çalışmalara ve kimyaya kadar herkes için bir şeyler var. Sevdiklerinizi inceleyin ve öğrendiklerinizi sevin.

İstisnai Fakülte

Profesörlerinizden çok şey bekleyin. Senden çok şey bekleyecekler.

Fakültemiz sanatçılar, çığır açan araştırmacılar, yayınlanmış yazarlar, küresel vizyonerler ve düpedüz parlak bilim adamları uygulamaktadır. 9: 1 öğrenci-fakülte oranıyla, UHart'ta geçirdiğiniz süre boyunca meslektaşlarınız, profesyoneller ve fakülte ile çeşitli düşünce ve deneyimlerle etkileşim kuracaksınız.

Öğrenci hayatı

UHart tüm eğlence ve oyunlar değil, dürüst olmak gerekirse, bazıları. Bir UHart eğitiminin titiz olması, nasıl rahatlayacağımızı bilmediğimiz anlamına gelmez. Aslında, burada yaptığınız en derin arkadaşlıkların bazıları, intramural sporlar oynadığınızda, öğrenci hükümetine katıldığınızda, bir cappella grubuna veya 100'den fazla kulübümüzden herhangi birine katıldığınızda başlayabilir.

Destek

Biz aynı değiliz ve asla böyle olmadık. UHart'ın güzelliğinin bir parçası, öğrencilerimizi üniversite deneyimlerini benimsemeye teşvik etmemiz ve yolun her adımında, onlara yardımcı olmaları için destek vermemizdir. UHart öğrencileri, istisnai bir Öğrenci Başarı Merkezine erişebilir. İster sınıf içinde ister sınıf dışında yardıma ihtiyacınız olsun, biz sizin için buradayız.

Atletizm

İster en iyi antrenörleri işe alıyor ister en iyi yetenekleri çekiyor olsun, ortak bir amaca sahip takımlar yaratırız: mümkün olan en dinamik, çok yönlü ve en güçlü sporcular olmak. 17. Division spor ve kazanan takımlarımızın ötesinde, en iyi akademisyen-sporcu olmayı taahhüt ediyoruz. 3.37 birleşik GPA, akademik önceliklerin yanı sıra güçlü sporcuya olan bağlılığımızı da yansıtmaktadır.

yer

Yeşil alanlarla ve ormanlık parkurlarla çevrili 350 dönümlük kampüsümüz üç kasabanın kesişme noktasındadır: Hartford, West Hartford ve Bloomfield. Başkente yakınlığımıza ek olarak University of Hartford Boston ve New York City'den sadece iki saat uzaklıktadır. Konumumuz New England'ın canlı kültürünü, şehirlerini, plajlarını ve dağlarını keşfetmek için birçok fırsat sunuyor. Ayrıca, birçok farklı şirket ve kuruluşla ilişkiler kurduk, stajları ve diğer profesyonel seçenekleri kolayca erişilebilir hale getirdik.

Diğerlerinin aksine.

İyi üniversiteler, seçtiğiniz alanda başlamak için ihtiyacınız olan becerileri sağlar. Büyük üniversiteler size ve daha fazlasını sunar: yaşam boyu sorgulama, keşfetme, değiştirme ve büyüme yeteneği.

University of Hartford hoş geldiniz.

Konumlar

Hartford

Address
University of Hartford
200 Bloomfield Avenue
West Hartford, CT

06117 Hartford, Connecticut, Amerika Birleşik Devletleri