Resmi açıklamayı okuyun

University Of North Carolina at Pembroke , 6.200'den fazla öğrenciden oluşan bir ruhsal topluluğa sahip bir yüksek lisans seviyesindeki üniversitedir.

Çok çeşitli lisans ve yüksek lisans dereceleri, fantastik Pembroke fakültesi ve çeşitli kültürler, fikirler ve örgütler topluluğuyla parmak uçlarında UNCP öğrencileri hayatın zirvesine hazırlar .

Her öğrenci UNCP'de bir bireydir. Öğrencilerimiz, kendileri için bir isim edinme şansına sahip oluyor - kendilerine başarılı olmasını isteyen sıcak ve misafirperver bir toplulukta öne çıkmak - ve başka hiçbir yerde bulunamayan fırsat, kültür ve fikirlerin nadir bir kombinasyonunu deneyimlemek.

Güneydoğu Kuzey Carolina kasabası Pembroke'de bulunan UNCP , zengin bir Amerikan Kızılderili tarihine sahiptir ve North Carolina Üniversitesi'nin en güvenli kampüslerinden biridir. Küçük sınıf büyüklükleri, düşük öğrenci-fakülte oranı ve ulusun en farklı kampüslerinden biri olan UNCP , öğrencileri canlı ve doyurucu hayatlar yaşamaya teşvik eden büyüyen bir üniversitedir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BSc

University Of North Carolina at Pembroke

İşletme Fakültesi Muhasebe veya İşletme İdaresi'nde büyük bir lisans derecesi sunar. İşletme binbaşı, Ekonomi, Girişimcilik, Finans, Uluslararası İşletme, Yönetim vey ... [+]

İşletme Fakültesi Muhasebe veya İşletme İdaresi'nde büyük bir lisans derecesi sunar. İşletme binbaşı, Ekonomi, Girişimcilik, Finans, Uluslararası İşletme, Yönetim veya Pazarlama alanlarında bir pist seçmelidir. Birden fazla parkurda çalışmak isteyen öğrenciler, her biri için tüm gereksinimleri ve ayrıca ikinci parkur için en az 12 ilave kesintisiz saat tamamlamalıdır. Business major'daki yarıyıl saatlerinin en az% 50'si UNCP'de alınmalıdır.

İş dünyasının temel temeli, dinamik çalışma dünyasında başarılı rekabet için gerekli olan geniş arka planın yanı sıra lisansüstü programlarda daha ileri çalışmalara hazırlık yapılmasını vurgulamaktadır. Bir diğer amaç ise, Üniversite'nin ve çevredeki iş çevrelerinin ötesinde hizmet vermektir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Pembroke
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University Of North Carolina at Pembroke

BS Psikolojide ... [+]

Birinci Sınıf Seminer: 1 Sem. Hr.

Genel Eğitim: 44 Dönem. Saat.

ENG 1050. Kompozisyon I (3 kredi)ENG 1060. Kompozisyon II (3 kredi)Güzel Sanatlar (3 kredi)Edebiyat (3 kredi)Tarih (3 kredi)Felsefe ve Din (3 kredi)Sosyal Bilimler (9 kredi)Doğal Bilimler (6 kredi)Matematik (3 kredi)Beden Eğitimi (2 kredi)Genel Eğitim Seçmeli (6 kredi)

Büyük Gereksinimler: 40 Sem. Saat.

Psikolojide majör 40 sömestr saatten (en az 15 saat 3000‑ veya daha yüksek bir seviyede alınmalıdır) oluşur.

Not: PSY 2080 ve PSY 2100 tamamlanana kadar 3000-4000 seviye ders alınmamalıdır.

I. Temel Gereksinimler: 16 Sem. Saat.

PSY 1010. Giriş Psikolojisi (3 kredi)PSY 1900. Psikolojide Kariyer ve Profesyonel Bakış Açıları (1 kredi)PSY 2080. Araştırma İstatistikleri (3 kredi)PSY 2100. Araştırma Metodolojisi (3 kredi)PSY 3000. Araştırma Yöntemleri Capstone (3 kredi)PSY 3040. Tarih ve Psikoloji Sistemleri (3 kredi)... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Pembroke
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

University Of North Carolina at Pembroke