University Of Wisconsin - Green Bay

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Wisconsin-Green Bay Üniversitesi öğrenme benzersiz bir şekilde, tutku, ve bakış açısı için muhasebe, eğitime büyük resim bir yaklaşım getiriyor.

Gerçek hayat staj ve lisansüstü tarzı araştırma olanakları ile, sınıf dışında ve alana olsun. Birden fazla bakış açılarından sorunlar ve çözümleri bakmak için meydan. seçkin öğretim üyeleri ile yakın çalışarak uygulamalı deneyim kazanır.

Etkileyici staj olanakları ile zenginleştirilmiş ol; Kampüste öğrenci çalışanı olarak çeşitli şekillerde ödeyen bir iş olsun; Bizim 100+ kulüpleri ve kuruluşları birine katılarak gibi düşünen insanlar ile eğlenin; kampüste yaşayan kolej yıl en iyi şekilde; Öğrenci hükümeti aracılığıyla bir lider haline; toplum hizmeti ile dünyayı daha iyi; ve çalışma ve dünya çapında seyahat etmek bizim birçok fırsat aracılığı daha görmek.

İşverenler yükseköğretime UWGB yaklaşımını inanıyorum - Birden bakış açılarından dünyamızı okuyan - bir 21. yüzyıl kariyer hazırlanmak için iyi bir yoldur. Biz üniversite deneyimi için daha iyi bir yolu olduğuna inanıyorum. sayılar bu destek: Öğrencilerimizin% 97 mezuniyet altı ay içinde askeri ya da üniversitedeyken, istihdam edilmektedir. kariyerlerinde ve toplumda, UW-Green Bay etkisi mezunları olumlu yönde başkalarının hayatlarını. Bu dönüştüren bir eğitim var.

UW-Green Bay Topluluk yaşayan

Herkes bilir ki Green Bay Lambeau Field ve Packers bilinir, ancak şehir de diğer meslek ve eğlence spor, yüksek teknoloji sanayi ve imalat ve sanat fırsatların geniş bir yelpazede ile büyür.

UW-Green Bay Green Bay Lake Michigan koyuna bakan bir park benzeri bir ortama sahiptir. kabaca bir kare mil anda, kampüs eyaletin en büyük arasındadır. dönüm Çok yoğun ağaçlık Niagara Cephesi tarafından bay tarafından ve diğer bir tarafta sınırlanmıştır merkezi kampüsü ile, doğal alanlara ayrılmıştır. Yaklaşık 2000 öğrenci kampüste yaşamaktadır. Öğrenciler NCAA Division I atletizm ve Weidner Merkezi ve Kress Olaylar Merkezi'nde büyük isim eğlence performansları da dahil olmak üzere boş zaman seçenekleri, bir bereket bulmak. Liderlik fırsatları Öğrenci Hükümeti Derneği aracılığıyla mevcuttur. Öğrenci Good Times Programlama Kurulu, sosyal, kültürel, eğlence ve eğitim programlama sağlar. Öğrenciler komedyenler, Hypnotists ve konser takviminde yukarı ve gelecek bantları da dahil olmak üzere son Hollywood'un gişe rekorları kıran ve popüler film serisinin kolej klasikleri, ve eylemleri bulmak. 125'ten fazla kulüp ve kuruluşların özel ilgi odaklanmak.

UWGB Sanat ve Performans

At UW-Green Bay, Görsel sanatlar ve performans değerleri bir kampüs bulacaksınız. Bizim ilgi çekici öğretim üyeleri stüdyo sanat, fotoğrafçılık, grafik tasarım, sanat yönetimi, sanat tarihi, sanat eğitimi, müzik, müzik eğitimi, tiyatro ve dans profesyonel kariyer için öğrencileri hazırlamak. Öğrenciler yanı sıra daha küçük mekanlarda ve stüdyolarda gerçekleştirmek ve Sahne Sanatları övgü Weidner Merkezi ve saygın Lawton Gallery dahil olmak üzere birinci sınıf tesislerde çalışmalarını sergiler.

Konumlar

Green Bay

Address
University of Wisconsin-Green Bay
2420 Nicolet Dr

WI 54311 Green Bay, Wisconsin, Amerika Birleşik Devletleri