University of South Florida Sarasota–Manatee

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Geleceğin görevini üstlenin. Bir Boğa ol.

USF Sarasota-Manatee, biz öğrenme kişiselleştirilmiş bir yaklaşım, tüm farkı yaratan inanıyoruz. Eğer bizim topluluğuna katılmak zaman, sadece başka bir öğrenci daha konum. senin keşifler, sizin büyüme, hayallerinin: Bizim odak size yolun her adımdır.

Gurur Nokta

Mezunlarımızın yüzde 92'si "çok memnun" veya kendi tecrübesi ile "tatmin" dir. Kürek dahil 30'dan fazla öğrenci kulübü ve kuruluşlar vardır. Öğrencilerimiz 13 bir öğrenci-öğretim oranı ile kişiselleştirilmiş bir eğitim tadını çıkarın: 1. bölgede 17.000 mezunlar vardır. Siesta anahtar, ülkenin 1 numaralı sahil kampüs sadece kısa bir mesafededir. 10 USFSM fakülte dışında 8 kendi alanında en yüksek derecesine sahip. USFSM öğrencileri için 100'den fazla staj ve araştırma olanakları sunmaktadır. USF Sarasota-Manatee 2,041 bir kayıt hizmet için yardımcı 300'den fazla çalışanı bulunmaktadır.

tutku bulun.

Bu Bulls Ülke olabilir, ama biz tipik sürüsü değiliz. Her öğrencinin hedefleri ve çıkarları eğitim yolları terzi. Biz adıyla herkes biliyor ve sizin başarınız için adanmış kurulmuş bir destek sistemi var - başlama sona sonra bile.

Bulls ile yürüyün.

Biz Sarasota Körfezi boyunca doğal bir kampüs ile size yerde bir gerçek anlamda sunuyoruz. Ama sadece bunun için bizim sözümüze yok - akranları ile konuşmak açık ev veya kampüs turu! Bizim salonları keşfedin sınıflarımızda kendinizi resim ve USFSM aşık neden bu kadar çok düşüş görmek için geçerli öğrenci ve öğretim karşılamak.

alanı keşfedin.

Biz mutlaka yapılması gereken şeyler ya da yerler keşfetmek için bir eksikliği var asla Sarasota ve Manatee ilçe merkezinde, bulunan konum. tüm kampüs birkaç mil içinde - - sanat ve eğlence en iyi dünyaca ünlü plajları, ulusal olarak tanınan kuruluşlar, açık hava etkinlikleri, bol gece hayatı ve arasında USFSM geleneksel memleketi kampüs çok daha fazlasını sunuyor.

Araştırma başlayın.

USFSM en Biyoloji programı Mote Marine Laboratuvarı'nda bulunan laboratuvarları site kapalı kullanır. deneyimler hands-on, gerçek dünya kazanmak için profesyonel araştırmacılar ve bilim adamları öğrenin.

yenilikçi olmak.

Otelcilik sektöründe yer almak umuduyla? USFSM en Culinary Yenilik Lab, Lakewood Ranch bir state-of-the-art öğretim tesis yararlanarak misafirperverliği ve turizmde lider ol.

Konumlar

Sarasota

USF Sarasota-Manatee

Address
8350 N. Tamiami Trail
FL 34243 Sarasota, Florida, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
941-359-4330

Akreditasyonlar

AACSB Accredited