University of South Carolina Beaufort

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

USCB. Keşfedilen.

South Carolina Beaufort Üniversitesi dünya çapında sadece 1750 üzerinde öğrenci ile küçük bir devlet üniversitesidir. Onun mirası 1700'lerin geri Beaufort Koleji kalma ile USCB biz Düşük ülke genelinde hizmet öğrencilerimiz, akademik ve idari personel ve toplulukların güçlü vadeli büyük bir rol oynamaya devam etmektedir.

USCB ötesinde Lowcountry ve hizmet veren bir dinamik ve canlı bir akademik topluluktur.

Şansölye Al M. Panu önderliğinde, Üniversite kampüslerinde Bu iki aracılığıyla hayata güçlü futures getirmek, SC Bluffton, SC ve Beaufort Tarihi Beaufort kampüsünde Lowcountry-Hilton Head Geçidi kampüsün kalbinde yer alan iki kampüsü vardır: • 30 akademik programlar ve olağanüstü talimat dahil binbaşı, geniş eller öğrenme ve öncü kaynakları ve teknolojisi.

• Bir Hilton Head Island, Beaufort tarihsel açıdan zengin sanatsal ayarda dünya standartlarında tatil yakınlığı konumu, ve çok daha fazlası hands-on öğrenmeye yükseltmesine.

• 17 A öğrenci-öğretim oranı: yüksek bireyselleştirilmiş bir öğrenme ortamı sunar 1.

USCB Güney Carolina eyaletinde en uygun dört yıllık bir kurum olarak bilindiğinden, • gerçekten uygun fiyata eğitim olanakları Leading.

• Devlet-sanat laboratuvarlarında araştırma olanakları, Öğrenci Araştırma ve Burs Günü ve ulusal araştırma sunmak ve ulusal saygın dergilerde yayımlamak yeteneği.

Bizim Kampüsler

Bizim iki Kampüsler keşfedin

South Carolina Beaufort University of South Carolina en hızlı büyüyen dört yıllık bir kurumdur. State-of-the-art tesisleri manzaralar, canlı kampüs yaşayan küçük sınıflar itibaren USCB iki kampüsleri-Hilton Head Gateway ve Tarihi Beaufort birinde sizin güçlü geleceği keşfetmek.

Hilton Head Geçidi - Merkez Kampüs

Bluffton, SC, Hilton Head Geçidi kampüs dünya standartlarında tatil staj için biyoloji araştırma dünya standartlarında öğrenme fırsatları sunan Hilton Head Island, Güney Carolina'nın yeni konumu sadece kısa bir sürücü Üniversitesi'dir.

Bizim 200 dönümlük, yeni inşa kampüs üniversite hayatı için gerekli olanaklar ve tesislerin tüm özellikleri. Palmetto Köyü, Hilton Head Gateway kampüs konut, her odada yedi tamamen mobilyalı, süit tarzı rezidans ortak yaşam alanlarına sahip salonları ve mutfak bulunmaktadır.

26.000 metrekarelik Campus Center aynı zamanda bir kitapçı, yemek salonu, çok amaçlı salonu, öğrenci toplantı alanı ve bir öğrenci salonu bulunmaktadır.

Tarihi Beaufort Kampüsü

Tarihi Beaufort kampüs yaşamak ve iddialı mağazalar, restoranlar yakın çalışabilirsiniz şehir Beaufort, SC, Intracoastal suyolu üzerinde oturur ve sahil hepsi çok olan bir tarihsel zengin kasabasında sunmak.

Bir tarih 1795 kadar uzanan ile bu kampüs sergiler, konserler, tiyatro etkinlikleri ve diğer performansları hepsi bir, tarihi, doğal ve canlı toplumda barındıran Sanat için Merkezi'ni sahiptir. Öğrenciler ayrıca Grace Beyaz Saray, çamaşırhane, tam boyutlu bir mutfak vardır yatak odası ve in-house yenilenmiş bir oturma salonunda kampüste yaşayabilir.

Başlangıçlar fırsatlar getirecek ve USCB programları, gelenek ve görenekler başında olduğunu. Bu olağanüstü bir yerde heyecanlı bir zaman.

Konumlar

Beaufort

Address
801 Carteret Street
29902 Beaufort, Güney Carolina, Amerika Birleşik Devletleri

Hilton Head Island

Address
One University Boulevard
29909 Hilton Head Island, Güney Carolina, Amerika Birleşik Devletleri