Resmi açıklamayı okuyun

USCB. Keşfedilen.

South Carolina Beaufort Üniversitesi dünya çapında sadece 1750 üzerinde öğrenci ile küçük bir devlet üniversitesidir. Onun mirası 1700'lerin geri Beaufort Koleji kalma ile USCB biz Düşük ülke genelinde hizmet öğrencilerimiz, akademik ve idari personel ve toplulukların güçlü vadeli büyük bir rol oynamaya devam etmektedir.

USCB ötesinde Lowcountry ve hizmet veren bir dinamik ve canlı bir akademik topluluktur.

Şansölye Al M. Panu önderliğinde, Üniversite kampüslerinde Bu iki aracılığıyla hayata güçlü futures getirmek, SC Bluffton, SC ve Beaufort Tarihi Beaufort kampüsünde Lowcountry-Hilton Head Geçidi kampüsün kalbinde yer alan iki kampüsü vardır: • 30 akademik programlar ve olağanüstü talimat dahil binbaşı, geniş eller öğrenme ve öncü kaynakları ve teknolojisi.

• Bir Hilton Head Island, Beaufort tarihsel açıdan zengin sanatsal ayarda dünya standartlarında tatil yakınlığı konumu, ve çok daha fazlası hands-on öğrenmeye yükseltmesine.

• 17 A öğrenci-öğretim oranı: yüksek bireyselleştirilmiş bir öğrenme ortamı sunar 1.

USCB Güney Carolina eyaletinde en uygun dört yıllık bir kurum olarak bilindiğinden, • gerçekten uygun fiyata eğitim olanakları Leading.

• Devlet-sanat laboratuvarlarında araştırma olanakları, Öğrenci Araştırma ve Burs Günü ve ulusal araştırma sunmak ve ulusal saygın dergilerde yayımlamak yeteneği.

Bizim Kampüsler

Bizim iki Kampüsler keşfedin

South Carolina Beaufort University of South Carolina en hızlı büyüyen dört yıllık bir kurumdur. State-of-the-art tesisleri manzaralar, canlı kampüs yaşayan küçük sınıflar itibaren USCB iki kampüsleri-Hilton Head Gateway ve Tarihi Beaufort birinde sizin güçlü geleceği keşfetmek.

Hilton Head Geçidi - Merkez Kampüs

Bluffton, SC, Hilton Head Geçidi kampüs dünya standartlarında tatil staj için biyoloji araştırma dünya standartlarında öğrenme fırsatları sunan Hilton Head Island, Güney Carolina'nın yeni konumu sadece kısa bir sürücü Üniversitesi'dir.

Bizim 200 dönümlük, yeni inşa kampüs üniversite hayatı için gerekli olanaklar ve tesislerin tüm özellikleri. Palmetto Köyü, Hilton Head Gateway kampüs konut, her odada yedi tamamen mobilyalı, süit tarzı rezidans ortak yaşam alanlarına sahip salonları ve mutfak bulunmaktadır.

26.000 metrekarelik Campus Center aynı zamanda bir kitapçı, yemek salonu, çok amaçlı salonu, öğrenci toplantı alanı ve bir öğrenci salonu bulunmaktadır.

Tarihi Beaufort Kampüsü

Tarihi Beaufort kampüs yaşamak ve iddialı mağazalar, restoranlar yakın çalışabilirsiniz şehir Beaufort, SC, Intracoastal suyolu üzerinde oturur ve sahil hepsi çok olan bir tarihsel zengin kasabasında sunmak.

Bir tarih 1795 kadar uzanan ile bu kampüs sergiler, konserler, tiyatro etkinlikleri ve diğer performansları hepsi bir, tarihi, doğal ve canlı toplumda barındıran Sanat için Merkezi'ni sahiptir. Öğrenciler ayrıca Grace Beyaz Saray, çamaşırhane, tam boyutlu bir mutfak vardır yatak odası ve in-house yenilenmiş bir oturma salonunda kampüste yaşayabilir.

Başlangıçlar fırsatlar getirecek ve USCB programları, gelenek ve görenekler başında olduğunu. Bu olağanüstü bir yerde heyecanlı bir zaman.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

University of South Carolina Beaufort

Okulöncesi Eğitimi Lisans Sanatlar ilköğretim yoluyla notları Pre-K Güney Carolina öğretim sertifika arıyorlar USCB lisans öğrencileri için bir lisans programıdır. ... [+]

Okulöncesi Eğitimi Bachelor of Arts South Carolina öğretim sertifikası arıyorlar USCB lisans öğrencileri için bir lisans programıdır. Erken çocukluk dönemi eğitimi binbaşı çocuk bakımı ayarları Head Start merkezleri, Montessori okullarında ve yerel kamu okullarında öğretmenlik teori ile pratiği ve geniş alan ve klinik deneyimleri entegre eller deneyimleri, fırsatları ilgi çekici yarar. Bu program geniş bir akademik geçmişi ve mesleki bilgi, beceri ile öğrencilere sağlar ve tasarruflar küçük çocuklar, sekize kadar yaş doğum ile çalışmak gerekiyordu.

Erken çocukluk eğitim programı 123 dönem saat programıdır. Erken Çocukluk Eğitimi derecesi BA tamamlamak isteyen tüm öğrenciler resmen onlar USCB de tamamlanması gerekir 30 olan 46 dönem saat, en az tamamladığınızda Profesyonel Programa başvuran ve diğer şartları yerine getirilmelidir. Erken çocukluk eğitimi için ön Profesyonel ve Profesyonel Program akışı pedagojik ve içerik bilgisinin gelişimine odaklanmış kurs 67 saat gerektirir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Beaufort Bluffton Hilton Head Island
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

University of South Carolina Beaufort

Kıyı Ekoloji ve Koruma bir konsantrasyon ile Biyoloji Lisans kıyı ekosistemlerinin karşı karşıya benzersiz sorunları çözmek için gerekli olan eğitimli kıyı bilgisine sahi ... [+]

Kıyı Ekolojisi ve Korunması

Kıyı Ekoloji ve Koruma bir konsantrasyon ile Biyoloji Lisans kıyı ekosistemlerinin karşı karşıya benzersiz sorunları çözmek için gerekli olan eğitimli kıyı bilgisine sahip bilim adamları ve becerileri ihtiyacını vermektedir. Yoğun ticari ve konut gelişimi Çevre gerilmeler büyüme düzgün yönetilen değilse ölçüde hassas kıyı ekosistemlerinin etkileme potansiyeline sahiptir. USCB iyi koruma öğrencilerimizin eğitimine yerel çevre için Denizi Adaları Kıyı Bölgesinin eşsiz fiziksel ve ekolojik özelliklerinin yararlanmak için konumlandırılmış. USCB en yeni mezunlar çeşitli anda hem yurtiçinde hem de uluslararası alanda en rekabetçi lisansüstü programlara bazı ileri derece devam ediyor. Diğerleri yerel ve bölgesel kıyı koruma / bilim pozisyonlarına yanı sıra ekoturizm işlerde çalışmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Beaufort Bluffton Hilton Head Island
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
University of South Carolina Beaufort

Dünya standartlarında golf, tenis, kürek ve konaklama tesisleri, plajlar, dere ve bataklıklar, mükemmel yemek ve gece hayatı, sanat ve kültür merkezleri, çevre ve tarihi ... [+]

Otelcilik Bölümü

Otel, Restoran ve Turizm İşletmeciliği

Güney Carolina: Yaşamak ve öğrenmek için harika bir yer!

World-Class Setting Eğitim Konaklama Yönetimi

Dünya standartlarında golf, tenis, kürek ve konaklama tesisleri, plajlar, dere ve bataklıklar, mükemmel yemek ve gece hayatı, sanat ve kültür merkezleri, çevre ve tarihi eğitim siteleri ve programları ile bu bölge, ağırlama çalışmaları için ve mükemmel bir öğrenme laboratuvarı sunuyor University vaktinizi.

Staj ve istihdam olanaklarının çeşitli Beaufort yanı sıra Savannah, Hilton Head Island öğrencileri ve mezunları için mevcuttur. Birçok yerel işletmelerin lisans programının bir parçası olarak staj tamamlarken alanında çalışan Otelcilik öğrencilerinin öğrenim yardımı sağlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Beaufort Bluffton Hilton Head Island
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku