Tennessee Technological University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Tennessee Teknik'teki öğrenciler birinci sınıf bir eğitimden daha fazlasını alırlar. Seçtikleri kariyerlerde ve yaşam boyu öğrenenlerde lider olmayı öğrenirler.

Öğrenciler ve öğretim üyeleri arasındaki ortaklıklar, disiplinleri ve fikirleri çok disiplinli projelerde ve araştırmalarda birleştirir. Sınıfın dışında, dünyanın dört bir yanındaki kültürleri öğreniyorlar, hizmet kurumları ve düzinelerce öğrenci klübü aracılığıyla iyi vatandaşların nasıl olabileceğini keşfediyor, sanatla uğraşmaktan ve yaş, arka plan ve ilgi alanlarından arkadaşlıklar kurmaya çalışıyorlar.

Bizim maskotumuz gibi, Altın kartalı müthiş olan Tennessee Teknik öğrencileri, çalışmalarına odaklanıyor, amaçlarını ve geleceğini takip etmekten korkmadan, kampüse ve küresel topluluklara bağlı kalıyorlar.

Tarım ve İnsan Ekolojisi, Sanat ve Bilim, İşletme, Eğitim, Mühendislik, Güzel Sanatlar, Disiplinlerarası Çalışmalar ve Hemşirelik: TTU 10.500'den fazla öğrenci kayıt ile, sekiz akademik kolej ve okullarda 40'tan fazla lisans ve 20 lisans dereceleri sunmaktadır.

Konumlar

Cookeville

Address
William L Jones Drive,1
38505 Cookeville, Tennessee, Amerika Birleşik Devletleri