Susquehanna University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Büyüyecek, başarılı olacak ve hizmet edeceksiniz

Hızla değişen dünyamızda bilgi ve yeni teknolojilerle bombalanıyoruz.

Bilimsel keşifler düşündüğümüz şekilde meydan okuyor.

Kültür devrimleri, hareket tarzımızı etkiler.

Sürekli değişen bu ortamda sizleri büyümek, başarılı ve hizmete hazırlıyoruz. Öğrenme hedeflerimiz ve yenilikçi Merkezi Müfredatımız sayesinde, zihninizi açmanızı ve kendiniz ve dünya hakkında farklı düşünmenizi öneririz.

Sadece öğretmenler değil, danışmanlar olan uzman öğretim üyelerinin ellerinde öğrenin. Gözlerini yeni perspektiflere açacaklar. Entelektüel olarak esnek olmanızı öğretin. Eleştirel düşünmeyi ve farklı disiplinlerde açıkça iletişim kurmayı hazırlayın. Güçlü bir benlik duygusu geliştirmenize yardımcı olur. Ve etrafınızdaki dünyayı daha iyi anlamanızı sağlar.

Pazarda çok değer verilen yüksek eğitimli bir birey olacaksınız. İşverenlerin istediği becerilere sahip olacaksın. Ve başarı, liderlik ve hizmet hayatı için iyi hazırlanacaktır.

100'den fazla Majör ve Küçükler sunan

İki okuldan biri olan Sanat ve Bilim Okulu ve Sigmund Weis İşletme Okulu'ndaki binbaşı, reşit olmayan ve disiplinler arası programlardan birini seçebilirsiniz.

Hangisini seçerseniz seçin, bildiğimiz kişiselleştirilmiş, yüksek kaliteli eğitimi deneyimleyeceksiniz. Yüksek öğrenim için birçok fırsat sunan, fakülte mezunu olmayan asistanlar tarafından öğretilen küçük sınıflar olacak.

Konumlar

Selinsgrove

Address
University Avenue,514
17870 Selinsgrove, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri