Resmi açıklamayı okuyun

Büyüyecek, başarılı olacak ve hizmet edeceksiniz

Hızla değişen dünyamızda bilgi ve yeni teknolojilerle bombalanıyoruz.

Bilimsel keşifler düşündüğümüz şekilde meydan okuyor.

Kültür devrimleri, hareket tarzımızı etkiler.

Sürekli değişen bu ortamda sizleri büyümek, başarılı ve hizmete hazırlıyoruz. Öğrenme hedeflerimiz ve yenilikçi Merkezi Müfredatımız sayesinde, zihninizi açmanızı ve kendiniz ve dünya hakkında farklı düşünmenizi öneririz.

Sadece öğretmenler değil, danışmanlar olan uzman öğretim üyelerinin ellerinde öğrenin. Gözlerini yeni perspektiflere açacaklar. Entelektüel olarak esnek olmanızı öğretin. Eleştirel düşünmeyi ve farklı disiplinlerde açıkça iletişim kurmayı hazırlayın. Güçlü bir benlik duygusu geliştirmenize yardımcı olur. Ve etrafınızdaki dünyayı daha iyi anlamanızı sağlar.

Pazarda çok değer verilen yüksek eğitimli bir birey olacaksınız. İşverenlerin istediği becerilere sahip olacaksın. Ve başarı, liderlik ve hizmet hayatı için iyi hazırlanacaktır.

100'den fazla Majör ve Küçükler sunan

İki okuldan biri olan Sanat ve Bilim Okulu ve Sigmund Weis İşletme Okulu'ndaki binbaşı, reşit olmayan ve disiplinler arası programlardan birini seçebilirsiniz.

Hangisini seçerseniz seçin, bildiğimiz kişiselleştirilmiş, yüksek kaliteli eğitimi deneyimleyeceksiniz. Yüksek öğrenim için birçok fırsat sunan, fakülte mezunu olmayan asistanlar tarafından öğretilen küçük sınıflar olacak.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Susquehanna University

Katı haberleşme becerilerinin öğretilmesi, ister bir haber hikayesi, basın bülteni, web sitesi, ister televizyonda ister yüz yüze iletişim kuruyor olsun, tüm bölüm progra ... [+]

Katı haberleşme becerilerinin öğretilmesi, ister bir haber hikayesi, basın bülteni, web sitesi, ister televizyonda ister yüz yüze iletişim kuruyor olsun, tüm bölüm programlarının merkezinde yer almaktadır.

Yedi parça ile üç vurgu sunuyoruz. Ne tür iletişim alanları sizi ilgilendirirse, sizi ele geçirdik.

Majors

reklâm

Kabul Kontrol Listesi için Başvuru

Başvuru için tamamlanmış online başvuru (Başvuru ücreti yoktur). Susquehanna Uluslararası Uygulama veya Ortak Uygulama veya Koalisyon Uygulaması.

Danışmanlar, çevrimiçi başvurunuz aracılığıyla bir e-posta adresi sağladıysanız, Okul Raporu Formlarını bize gönderir. Veya lisenizin bir yöneticisine Doğrudan Başvuru Ofisine bir Okul Rapor Formu göndermesini isteyin. Bir Okul Rapor Formu göndermezseniz, tüm ortaokul, ortaokul ve üniversitelerden resmi veya onaylanmış akademik transkriptleri göndermeniz gerekecektir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Selinsgrove
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

Susquehanna University

Fizik öğrencilerimize klasik fizik ve çığır açan yeni yöntemlerin bir karışımı ile meydan okunuyor. Buna Columbia Üniversitesi'nin mühendislik programı ile 3-2 işbirliği ... [+]

Dünyayı yeni bir şekilde düşünün

Ve onu değiştirmek için hazırlanın.

Fizik öğrencilerimize klasik fizik ve çığır açan yeni yöntemlerin bir karışımı ile meydan okunuyor. Buna Columbia Üniversitesi'nin mühendislik programı ile 3-2 işbirliği anlaşması eklediniz ve bunu Susquehanna'da gerçekten yapabilirsiniz.

Mekanik, elektrik ve manyetizma, optik ve elektronik alanlardaki klasik fizik dersleri - kuantum alanında seçkin sınıflar ile - eğitiminize devam etmek, bir kariyere adım atmak veya yeni nesil Einstein'ları öğretmek için temel bilgileri sağlar. Bunu Susquehanna olarak kişisel olan diğer okullarda bir dizi spesiyalite ve seçenek bulamazsınız.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Selinsgrove
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Susquehanna University

Lüks markalar yüz milyarlarca dolar değerinde ve daha da büyümek için hazırlanıyorlar. Bir uluslar arası marka pazarlama ve yönetim derecesi sunmak için ülkedeki tek lisa ... [+]

Zengin ve ünlü dünyaya adım atın

Baş döndüren spor otomobilleri, beş yıldızlı tatil köyleri ve büyük pistleri inceleyen moda markaları - bunlar gibi lüks markaların pazarlanması ve yönetilmesi, uzmanlık bilgisi ve eğitimi alır.

Lüks markalar yüz milyarlarca dolar değerinde ve daha da büyümek için hazırlanıyorlar. Bir uluslar arası marka pazarlama ve yönetim derecesi sunmak için ülkedeki tek lisans üniversitelerinden birinde ihtiyaç duydukları benzersiz yönetim ve pazarlama stratejilerini öğreneceksiniz.

Bu markaları son derece rekabetçi bir pazarda tutmanın hayati önem taşıyan tüketici davranışı ve ilişki yönetiminden haberdar olacaksınız.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Selinsgrove
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku