Resmi açıklamayı okuyun

St. Ambrose University

Dinamik bir kampüs hayatı

Binbaşı, küçükler ve seçmenleri, ilgi alanlarınıza uyacak şekilde karıştırmak için 60'dan fazla ana dal seçiyoruz. Dahası, ruhsal topluluğumuz atletizm, özel etkinlikler ve olağanüstü ikamet salonları ile biliniyor.

SAU öğrencileri, Katolik zihinsel geleneğimiz ve sosyal adalete olan bağlılığımızdan esinlenmiştir. Aslında, her yıl binlerce hizmet saati gönüllü olurlar - yalnızca geçen yılda 150.000 saatten fazla gönüllü olurlar!

BİR BAKIŞTA

SAU, College Consensus'un (2018) Iowa'daki En İyi Kolejler ve Üniversiteler anketinde 5. sırada ve yayınlanan ortalama sıralamalara ve öğrenci incelemelerine dayanarak, En İyi Bölgesel Üniversiteler-Midwest kategorisinde 13. sırada yer aldı. US News tarafından 38. sırada (kravat) yer aldı

BIZIM LOKATONU

Gitmek istediğin her şeyin tam ortasında!

St. Ambrose University , doğudan batıya uzanan Mississippi Nehri'nin sadece büyük bölümünde yer alan iki devletli (Iowa ve Illinois) bir metropolitan alan olan, Dört Bölge Şehirlerinin bir parçası olan Iowa'da bulunan Davenport'tadır.

NEDEN SAU

St. Ambrose University hayatınızda daha büyük amacınızı bulun

Bazı öğrenciler büyük üniversitelerde kalabalıkta kaybolmayı tercih eder. Yüz denizde bir kişi olmak, kim olduklarını ya da hayatın ne olduğunu bilmeden dünyaya adım atabilirler.

Ama sen farklısın. Profesörlerin sizi, neredeyse ilk yılınızda araştırmalar yapabileceğiniz, sizi tanıyan ve başkalarına hizmet etme konusundaki kararlılığınızla sizi ve arkadaşlarınızı hayatında daha büyük bir amaca hizmet eden küçük bir okulda kaliteli bir eğitim istiyorsanız. Eğer bu tür bir öğrencisensen, tanışmak isteriz!

Bir Devlet Okulunun Akademik Kaynakları, Küçük Bir Kolej'in Doğurganlığı

Her İki Dünyanın En İyilerini Alın

St. Ambrose, Iowa'daki daha büyük üniversitelerde ve yüksekokullarda bulunan onlarca majör ve aynı üst düzey akademisyenleri sunmaktadır. Aslında, Ambrose - staj, araştırma, uygulamalı öğrenme gibi akademik olanaklar, devlet ve özel okul rakiplerimizin çoğunun ötesine geçmektedir.

Ama bizi ayıran şey, sizi tanımak ve sizin eğitiminize adanan, Quad Cities veya diğer şehirlerdeki diğer kolejlerde elde edemeyeceğiniz fırsatları sağlayan küçük sınıflarımız ve ulaşılabilir profesörlerimizdir.

Ambrosian Değerleri Bina Başarısı Vakfıdır

SAU sizin için uygun mu?

Akademik mükemmeliyet ve liberal sanatlara, sosyal adalete ve toplum hizmetlerine olan bağlılığımıza olan Ambrosyalı değerlerimiz, bir öğrenci, kariyeriniz ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirme konusunda başarınızın temelini oluşturmanıza yardımcı olur.

EĞİTİMİMİ NASIL EKLEBİLİRİM?

SAU College of Business, size kaliteli hands-on, pazarlanabilir deneyim sunmak için kapsamlı bir staj programına sahiptir. Yönetim öğrencileri Rock Island Arsenal, MidAmerican Energy ve Deere dahil olmak üzere birçok bölgesel ve ulusal şirkette staj yaptıkları

Öğrencilerimiz ayrıca, öğrenmelerini Quad Cities topluluğundan öğrenmenize ve katkıda bulunmanıza izin veren gerçek projelere de uygular.

BAZI POTANSİYEL KARİYER YOLU NELERDİR?

Yönetim profesyonelleri, pazarlama, finans, seyahat, bankacılık, eğlence ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok kariyer alanına girebilir. Mezunlarımızın birçoğu aile işlerine katıldı.

Becerileriniz, perakende, konukseverlik, bankacılık, üretim, ulaşım ve eğlence konularına odaklanan şirketler tarafından da çok değerlidir.

Mezunlarımız sık sık bir St. Ambrose eğitiminin kalitesi ve değeri hakkında konuşurlar.

SAU College of Business mezunlarının yakın tarihli bir araştırması,% 97'sinin tam ya da yarı zamanlı, lisansüstü eğitim veren, eğitimine devam eden veya o sırada istihdam edilmeyen bir işte çalıştığı bulundu.

BU PROGRAM ALANINDAKİ NE YAPILDI?

  • Wes Erickson '12, '14 MOL silahlı kuvvetlere yöneleceğini düşündü, bunun yerine yönetim ve pazarlama konusundaki tutkusunu buldu. Bu alanlarda reşit olmalarına rağmen, bilgi ve ilgi alanlarının yanı sıra, Wes'in en sevdiği profesörlerin rehberliğinde olduğu gibi, SAU'da Örgütsel Liderlikte yüksek lisans derecesine doğru ilerlemiştir. UnityPoint Health'in Kurumsal Program Yönetimi Ofisi'yle bir Proje Yöneticisi olarak Wes, Ambrose'da kazandığı çok yönlü ve çok disiplinli eğitim ile işine devam ediyor.
  • Elijah Grant IV '15, yönetim ve pazarlama alanında çift anadal oldu ve şimdi kendi medya şirketi Davenport'ta Grant Media'yı yönetiyor. Değişimi nasıl etkileyeceğini ve insanları nasıl etkileyeceğini bilmek, İlyas'ın Aziz Ambrose'dan aldıkları şeydi. “Kampüsteki liderlik fırsatları, zamanımı St. Ambrose'da değerli kılmıştır. Bir öğrenci olarak liderlik rollerinde olmak, sınıf dışında liderlik yapmamı ve bir insan olarak büyümemde bana yardımcı oldu.”

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

St. Ambrose University

Amacınız ister küçük bir işletme kurmak, ister perakende zinciri yönetmek, isterse çok uluslu bir Fortune 500 şirketindeki takımları yönlendirmek olsun, St. Ambrose'un he ... [+]

Amacınız ister küçük bir işletme kurmak, ister perakende zinciri yönetmek, isterse çok uluslu bir Fortune 500 şirketindeki takımları yönlendirmek olsun, St. Ambrose'un hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir programı var.

Mezunlarımız Charles Schwab, Enterprise Car Rental, Kuzeybatı Mutual, TAG Communications ve daha birçok alanda çalışmaktadır.

BİR BAKIŞTASAU, College Consensus'un (2018) Iowa'daki En İyi Kolejler ve Üniversiteler anketinde 5. sırada ve yayınlanan ortalama sıralamalara ve öğrenci incelemelerine dayanarak, En İyi Bölgesel Üniversiteler-Midwest kategorisinde 13. sırada yer aldı. US News tarafından 38. sırada (kravat) yer aldıAmbrose AvantajlarıOlağanüstü İşletme EğitimiGerçek Dünya PerspektifFırsatlar... [-]
Amerika Birleşik Devletleri sedir
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

St. Ambrose University

Bilgisayar programlarının hayatları, organizasyonların işlevini ve kaynakların yönetimini geliştirdiğine inanıyorsunuz. Ve teknolojik ilerlemede bir eliniz olsun. Mobil u ... [+]

Bilgisayar programlarının hayatları, organizasyonların işlevini ve kaynakların yönetimini geliştirdiğine inanıyorsunuz. Ve teknolojik ilerlemede bir eliniz olsun. Mobil uygulamalar veya kurumsal yazılım çözümleri tasarlamak istiyorsanız, SAU sizi başarılı bir BT kariyerine hazırlayabilir.

Mezunlarımız, Apple Inc., Carleton Yaşam Desteği, Google, HNI Corporation ve Southern Imperial Inc. ve daha birçok ülkede çalışmaktadır.

BİR BAKIŞTASAU, College Consensus'un (2018) Iowa'daki En İyi Kolejler ve Üniversiteler anketinde 5. sırada ve yayınlanan ortalama sıralamalara ve öğrenci incelemelerine dayanarak, En İyi Bölgesel Üniversiteler-Midwest kategorisinde 13. sırada yer aldı. US News tarafından 38. sırada (kravat) yer aldıAmbrose AvantajlarıKapsamlı EğitimGerçekten Deneyim4 1 MSITM programı... [-]
Amerika Birleşik Devletleri sedir
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
St. Ambrose University

İster üretim dünyasını değiştirmek, tüketicilerin ürün kalitesini artırmak veya işçilerin güvenliğini artırmak veya işyeri iyileştirmelerini denetlemek istiyorsanız, St. ... [+]

İster üretim dünyasını değiştirmek, tüketicilerin ürün kalitesini artırmak veya işçilerin güvenliğini artırmak veya işyeri iyileştirmelerini denetlemek istiyorsanız, St. Ambrose'un hedeflerinize ve daha fazlasına götüren bir programı var.

Mezunlarımız ExxonMobil, Ford Motor Şirketi, Genesis Sağlık Sistemi, NASA, Boeing Charleston, Deere'de çalışıyor.

BİR BAKIŞTASAU, College Consensus'un (2018) Iowa'daki En İyi Kolejler ve Üniversiteler anketinde 5. sırada ve yayınlanan ortalama sıralamalara ve öğrenci incelemelerine dayanarak, En İyi Bölgesel Üniversiteler-Midwest kategorisinde 13. sırada yer aldı. US News tarafından 38. sırada (kravat) yer aldıAmbrose AvantajlarıGeniş Uygulamalı Araştırma ve Tasarım DeneyimiFakülte Sana OdaklansınAkredite Program... [-]
Amerika Birleşik Devletleri sedir
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
4 - 8 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
St. Ambrose University

Amacınız enerji sektörünü ilerletmek, kamu su sistemlerini tasarlamak veya ekipman ve ürünlerin üretimini denetlemek olsun, St. Ambrose University , hedeflerinize ulaşman ... [+]

Amacınız enerji sektörünü ilerletmek, kamu su sistemlerini tasarlamak veya ekipman ve ürünlerin üretimini denetlemek olsun, St. Ambrose University , hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bir programa sahiptir.

Mezunlarımız Accenture, ExxonMobil, Genesis Sağlık Sistemi, Boeing Charleston, Deere'de çalışıyor.

BİR BAKIŞTASAU, College Consensus'un (2018) Iowa'daki En İyi Kolejler ve Üniversiteler anketinde 5. sırada ve yayınlanan ortalama sıralamalara ve öğrenci incelemelerine dayanarak, En İyi Bölgesel Üniversiteler-Midwest kategorisinde 13. sırada yer aldı. US News tarafından 38. sırada (kravat) yer aldıAmbrose AvantajlarıGeniş Uygulamalı Araştırmaİstisnai Laboratuar İmkanlarıKişisel Dikkat: Fakülte Sana Odaklansın... [-]
Amerika Birleşik Devletleri sedir
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
4 - 8 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
St. Ambrose University

Sayılarla çalışmayı ve sayıları manipüle etmeyi, sonuçları analiz etmeyi ve başkalarının verilerin kendileri için nasıl çalışabileceğini anlamasına yardımcı olursanız, St ... [+]

Sayılarla çalışmayı ve sayıları manipüle etmeyi, sonuçları analiz etmeyi ve başkalarının verilerin kendileri için nasıl çalışabileceğini anlamasına yardımcı olursanız, St. Ambrose University Data Science ve Analytics'ten bir derece sizi hedeflerinize uyan yüksek talep gören bir kariyere hazırlayacaktır.

Ambrose AvantajlarıEn iyi ulusal şirketlerde stajKüçük sınıf büyüklükleriEtik veri uygulamalarını öğrenir

St Ambrose Üniversitesi, başarılı sonuçlara bağlı kalması, harika öğretmenliği, canlı bir topluluk yaratması ve meşgul öğrencileri eğitmesiyle tanınan bir Farklılık Okulu'dur.

Vimeo'daki St Ambrose Üniversitesi'nden St. Ambrose Güz Drone Turu.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri sedir
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
518 W. Locust Street Davenport, IA 52803
sedir, Iowa, Amerika Birleşik Devletleri