Resmi açıklamayı okuyun

At Güney Technical CollegeOnlar ne olursa olsun - bizim kariyer eğitim programları size kariyer hedeflerinize ulaşmak yardımcı olmak için tasarlanmıştır! Güney Technical College Müttefik Sağlık İş, Tasarım, Eğitim, Bilgi Teknolojisi, Hukuk Araştırmaları, Hemşirelik ve Teknik Esnaf büyüyen alanlarında kaliteli kariyer eğitimi isteyen öğrenciler için doğru yerdir. Yani ne bekliyorsunuz? Kişisel kampüs turu planlamak için yerel kampüsünde bir kabul temsilcisiyle temasa geçin. Biz kariyer hedefleri bir gerçeklik haline yapmak için birlikte çalışabilirler!

Neden STC

İşverenler Mezunlarımızın kalitesini tanır.

Onlar Verdiğimiz eğitim kalitesini tanımak çünkü İşverenler Güney Technical College mezunları işe. Bizim yetkinlik bazlı eğitim hesap öğrencileri ve öğretmenleri hem tutar ve eğitim ölçülebilir sonuçlar sağlamaktadır. Biz sadece biz gelecek için bir işgücü hazırlıyoruz, eğitim değildir ve işverenler bunu takdir!

Biz şartlarda kariyer eğitim sağlar.

Biz kaliteli kariyer eğitimi almak için birçok fırsat sağlamak neden olan, hayatın taleplerini anlıyorum. Öğrenciler online ya da sınıfta, sabah veya akşam sınıfları arasından seçim yapın. Bu düşündüğünüzden daha çabuk yeni kariyer çalışıyor anlamına gelir.

Bizim eğitmenler sadece kitaptan öğretmek değil.

Bizim öğretim endüstriye özgü uzmanlığa sahip nitelikli profesyonellerdir. Öğrenciler, gerçek dünya bilgisinden öğrenme parası almak ve ders kitabından öğrendim edilemez pratik anlayışlar tür elde edebilirsiniz.

Size pratik uygulamalı kariyer eğitimi vermek.

Biz öğreniyorsun Ne pratik için önemli olduğunu düşünüyorum. Hepimizin programlarına uygulamalı eğitim dahil nedeni budur. Sen sadece bir konferans odasında otururken olacak daha işi daha iyi ve daha hızlı öğreneceksiniz.

Bizim Mali Yardım ofis kapıları her zaman açıktır.

Eğitimli Mali Yardım Görevlileri sizin Mali Yardım ile ilgili olabilecek herhangi bir soruya cevap için kullanılabilir. Biz mali yardım ne kadar önemli olduğunu biliyorum ve süreç yolumuzu gezinmek yardımcı olur.

Biz mezuniyet aşamasına geçmeye sonra bile size yardımcı olacağız.

Kariyer Hizmetleri Görevlileri özgeçmişinizi geliştirmeye becerilerini görüşme gelen her şeyi ile size yardımcı olmak için vardır. Biz bir kariyer için eğitim mezuniyet bitmiyor biliyoruz ve biz yardım etmek için buradayız!

Florida Kampüs yerler Florida'da kolejler düşünüyorsanız, biz çevrimiçi bizim dokuz kampüslerinden birine, ya da sizin için doğru kariyer alanında başlamanıza yardımcı olabilir.

Southwest Mekanlar

Bonita Springs Fort Myers Port Charlotte Tampa

Merkez Mekanlar

Auburndale Brandon Mount Dora Orlando Sanford

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Southern Technical College

Teknoloji gelişmeye devam ettikçe, işletmelerin nitelikli bilgi teknolojisi uzmanları için artan bir ihtiyaç bulabilirsiniz. Güney Technical College bir bilgi güvenliği d ... [+]

Bilgi Teknolojileri ve Güvenlik Sistemleri Lisans

Teknoloji gelişmeye devam ettikçe, işletmelerin nitelikli bilgi teknolojisi uzmanları için artan bir ihtiyaç bulabilirsiniz. Güney Technical College bir bilgi güvenliği derecesi ile, senin ayak üzerinde tutacak zorlu bir kariyer için hazırlayabilirsiniz.

Bu IT güvenlik lisans programları, bilgisayar güvenlik açıkları kimlik yetenekli olmasına yardımcı ve daha genel program tarafından sağlanan ötesinde bilgi güvenliği uzmanlık düzeyi geliştirmek için tasarlanmıştır. Bu program konuları ve bilgisayar ve ağ güvenliği teknolojileri keşfetmek için, ve tasarım veya bir kuruluşun güvenlik sistemleri prosedürleri, standartlar, protokoller ve politikaları, sorun giderme yanı sıra operasyonel güvenlik uygunluğunu sağlamak için gerekli becerileri geliştirmek için yeterli zamanı verir standartlar, politikalar ve yasalara.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Fort Myers Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
176 hukuk lisans derecesi bulun
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Southern Technical College

Bu iç tasarım alanında kariyer bulmak için stil duygusu ve tasarım için bir tutku daha fazla sürer. Bu Güney Technical College sonraki seviyeye yaratıcılık ve stil almaya ... [+]

İç Tasarım Lisans

Bu iç tasarım alanında kariyer bulmak için stil duygusu ve tasarım için bir tutku daha fazla sürer. Bu Güney Technical College sonraki seviyeye yaratıcılık ve stil almaya yardımcı olabilir nerede.

Bizim iç tasarım okulu bizim Bonita Springs öğrenme yerinde İç Tasarım Enstitüsü'nde mevcuttur ve hem konut ve ticari tasarım eğitimi eller gelişmiş beceriler ve sağlayabilir. Programın tamamlanmasından sonra, size özel tasarım firmaları, perakende tasarım merkezleri ya da homebuilder tasarım stüdyoları ile bir iç tasarımcı olarak iş arama yapabilirsiniz. Güney Technical College Uluslararası İç Tasarım Derneği üyesidir.

... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Bonita Yayları
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
176 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Southern Technical College

Dünya başkalarına hizmet için varız, güçlü, bilgili liderlere ihtiyacı var. Genellikle, kamu hizmeti dereceye sahip olanlar en nitelikli. Eğer bilgi ve pazarlanabilirlik ... [+]

Kamu Hizmeti Yönetiminde Lisans

Dünya başkalarına hizmet için varız, güçlü, bilgili liderlere ihtiyacı var. Genellikle, kamu hizmeti dereceye sahip olanlar en nitelikli. Eğer bilgi ve pazarlanabilirlik genişletmek gibi Güney Technical College'de Kamu Görevlileri ve Yönetim programında, ceza hukuku ve kriminoloji bir vakıf kazanabilir.

Bu kamu yönetimi lisans programları, Kolluk ve Islah İdaresi, Ceza Adalet Teknolojileri ve Sosyal Adalet alanlarında bir konsantrasyon seçebilirsiniz. Mezun olduktan sonra, ceza adaleti pozisyonları, sosyal hizmetler ve acil durum yönetimi alanlarında çeşitli hak olacak.

Güney Technical College'de, deneyimli eğitmen ve özel personel Eğer hayatınızda bir sonraki adımı atmaya yardımcı olabilir. Kamu idaresi lisans programları arasında öne öğrenmek için bize ulaşın.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Fort Myers Port Charlotte Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
176 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Southern Technical College

Eğer sayılarla çalışmak için ayrıntılı bir göz ve bir ustalık varsa, Muhasebe lisans programı İdeal kariyer için hazırlamak yardımcı olabilir. Muhasebe (BSA) lisans progr ... [+]

Muhasebede Lisans

Eğer sayılarla çalışmak için ayrıntılı bir göz ve bir ustalık varsa, Muhasebe lisans programı İdeal kariyer için hazırlamak yardımcı olabilir. Muhasebe (BSA) lisans programı Bilim bizim Lisans amacı muhasebe geniş, temel bilgi sunmak ve size size gurur duyabilir bir pozisyonda çalışmak için gereken becerileri kazandırmaktır.

Bizim Muhasebe lisans programında, örgütlerin dinamiklerinin anlaşılmasını, iş ortamı ve ekonomi kazanabilir. Mezun olduktan sonra, kamu muhasebe, endüstri, hükümet ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar da dahil olmak üzere, çeşitli ayarlar istihdam talep edebilirsiniz.

Başka bir gün beklemeyin senin Muhasebe kariyer başlamak için. Florida'da da lisans diploması nasıl hakkında daha fazla bilgi için, bugün Güney Technical College başvurun.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Fort Myers
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
176 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Southern Technical College

Güney Technical College'de, bir kariyer haline doğal liderlik yeteneklerini açabilirsiniz. Yönetimi bir lisans derecesi ile sizlere yerlere alabilir bir kariyer için hazı ... [+]

Yönetimi Lisans

Güney Technical College'de, bir kariyer haline doğal liderlik yeteneklerini açabilirsiniz. Yönetimi bir lisans derecesi ile sizlere yerlere alabilir bir kariyer için hazırlayın. Bu program Yönetimi lisans derecesini elde ederek, bilgi ve pazarlanabilirlik genişletmek isteyen bireyler için tasarlanmıştır.

Bizim İşletme Yönetimi lisans programı gibi örgütsel davranış, insan kaynakları yönetimi, uluslararası işletme, liderlik ve takım geliştirme, finans ve iş iletişimi gibi iş kurs bir temel üzerine inşa edilmiştir. Mezun olduktan sonra, iş dünyası içinde yönetim kademelerinde geniş bir yelpazede aramaya hazır olabilir.

Güney Technical College, biz size hayatınızı değiştirebilir ve istediğiniz kariyer için hazırlamak yardımcı olmak için buradayız. Yönetim bizim Lisans derecesi hakkında daha fazla bilgi için, bugün bize ulaşın.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Fort Myers Tampa
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
176 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku