Resmi açıklamayı okuyun

Bir Hıristiyan Atmosfer A İncil Dünya Manzaralı Mesih'i Porsiyon

SBC sizin için Kolej'tir. Birçok kişi, bir İncil kolejinin yalnızca papazlar gibi tam zamanlı Hıristiyan meslek sahipleri olduğu yönündeki yanlış kanaatlerine sahiptir. Gerçek şu ki, bir İncil kolejinin pek çok açıdan başka herhangi bir kolejde benzerliği vardır.

aboutCampus.jpg

Southeastern, üniversite hayatına Hıristiyan atmosferinde başlamak isteyenler için mükemmel bir iki yıllık müfredat sunmaktadır. Bu öğrenciler daha sonra, daha özel bir alanda çalışmalarına devam etmek için kredilerini üst düzey bir kolej veya üniversiteye aktarabilirler.

Evet, sunulan konularda, kampüs deneyiminde ve akademik mükemmellikte İncil Koleji başka bir üniversiteye benzemektedir; Ancak, içinde bulunduğumuz farklılık yolları bizi diğer kolejlerden ayırıyor. Daha küçük öğrenci nüfusu, kişisel ilgi, sınıf içi ve dışı bir Hıristiyan atmosferi ve kampüste özel bir kişinin olmasının keyfı, Güneydoğu deneyimini hayatınızın geri kalanında korumak için bir zaman haline getirir.

Görev beyanı

Southeastern Baptist College amacı, bir Hıristiyan atmosferinde kutsal bir dünya görüşünden kaliteli yüksek lisans eğitimini sunarak Tanrı'yı ​​yüceltmek; böylece öğrencilerde Hıristiyan büyümesi geliştirmek ve onları Tanrı'nın Egemenliği'nde hizmete hazırlamaktır.

Southeastern Baptist College , Hıristiyan toplulukta, kilise ile ilgili bir mesleğe katılma arzusunu ifade eden kadın ve erkekler hazırlamaya çalışıyor. Kampüste ve papazlık, misyonerlik çalışmaları, müzik bakanlıkları, Hıristiyan eğitimi ve gençlik bakanlıklarında insanları bakanlık için hazırlamak için uzantılarla eğitim sağlanmaktadır. Southeastern Baptist College aynı zamanda Southeastern Baptist College tarafından sağlanan ruhsal akademik ortamda üniversite müfredatının temel derslerini almak isteyen insanlar yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Tüm dersler, inanç ve öğrenmeyi bütünleştirecek şekilde öğretilir, böylece tüm gerçeğin Tanrısını takdir etmeye başlarlar.

Southeastern Baptist College , belli bir derece, sertifika veya diploma için yapılandırılmış bir program izlemeyi seçmeyen kişilere sınırlı sayıda kredili ve kredisiz kurslar sunarak Hristiyan topluluğuna hizmet etmeyi amaçlıyor.

Akreditasyon

Southeastern Baptist College Akreditasyonu Üzerine Mississippi Komisyonu (MCCA) ve Ulusal İncil'de Yüksek Öğretim Kurumu (ABHE) tarafından devlet düzeyinde akredite edilmiştir.

üyelik

Southeastern Baptist College , Mississippi'nin Baptist Misyonerleri Birliği'ne aittir ve işletilmektedir. Mississippi Üniversiteler Birliğinin üyesi ve ayrıca İncil'de Yüksek Öğretim Kurumu (ABHE) 'dir.

Ödenebilirlik

Southeastern Baptist College , ulusun en ucuz özel kolejlerindendir. Çoğu öğrenci katılım masraflarını çok çekici ve uygun bulmaktadır. İhtiyaçlarınızı karşılayacak bir mali plan düzenlenebilir.

Kişisel dikkat

Southeastern'deki küçük sınıflar, öğrencilerin öğretim üyeleri ve diğer personel personelinden kişisel ilgi almalarını sağlar. Güneydoğu'da herkes, herkesi kişisel olarak bilir. Kampüste bir sayıdan daha fazla olacaksın. Hıristiyan misafirperverliği ve öğrenci memnuniyetinde uzmanız.

Öğrenci hayatı

Öğrencilere çeşitli kampüs organizasyonları aracılığıyla dostluk ve kişisel etkileşim sağlayan ders dışı faaliyetler için fırsatlar sunulmaktadır. Bu tür organizasyonlar arasında kolej korosu, Baptist Öğrenci Birliği (ABS), Bakanlar Birliği ve Öğrenci Hükümeti Konseyi bulunmaktadır.

Öğrenciler arasında kampüste bir dostluk ve işbirliği ortamı hakimdir. Biz üniversiteli bir aileyiz. Öğrenci yurdu ömrü, öğrencilerin ders saati dışında birlikte vakit geçirmelerini sağlar.

yer

Southeastern Baptist College güzel Laurel, Mississippi'de bulunur. Laurel, Hattiesburg'un 30 mil kuzeyinde; 81 Meridian bölgesinin km güneyinde Mutfaklar. 129 Jackson bölgesinin km güneydoğusunda; ve Gulf Coast'ın 125 mil kuzeyinde.

Interstate 59'dan üniversiteye ulaşmak için, 95B çıkışından 16.Cadde Kuzeyine girin. Interstate'den üniversiteye 4 1/2 mile inen 16th Avenue North (aynı zamanda Highway 15 N) 'yi takip edin.

Öğrenci Tüketici Bilgilendirmesi

Tüketici bilgilerinin tam açıklanması ile ilgili USDE gereklilikleri uyarınca, SBC söz konusu bilginin tüm öğrencilere ya da tüm öğrencilere açıklanmasını sağlar. Tüketici olarak öğrenciler ve / veya öğretmen adayları bu bilgileri kurumla ilgili bilinçli kararlar vermek için kullanabilirler. Bu kaynaklara ulaşmak için lütfen Southeastern Baptist College Tüketici Bilgi Sayfasına tıklayınız.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BSc

Southeastern Baptist College

Genel Hedefler ve genel program hedeflerine ek olarak, bu programın tamamlanmasının ardından bir kişi Kutsal Kitap'ın ilham veren Tanrı Sözü ve tam bir inanç ve uygul ... [+]

BİLİM BÖLÜMÜ (KİLİSELERİN BAKANLARI) (129 SAAT, AA KİLİDİ ​​ŞARTLARI DAHİL)

Program Hedefi

Genel Hedefler ve genel program hedeflerine ek olarak, bu programın tamamlanmasının ardından bir kişi şunları yapabilmelidir:

Kutsal Kitap'ın ilham veren Tanrı Sözü ve tamamen inanç ve uygulama kuralını savunun.İncille ilgili gerçeği, kişisel ve aile hayatına önemli bir şekilde uygulayın.Seküler edebiyat ve diğer medya alanlarında kapsamlı bir şekilde okuyun ve bu materyali Kutsal Yazılar ışığında değerlendirebilirsiniz.İncil, Hristiyan doktrini ve Hıristiyan bakanlığı hakkında kapsamlı bir bilgi edintiğini gösterin.Çağdaş toplumla iletişim kurmak için gerekli olan doğal ve sosyal bilim alanlarında yeterli bilgiye sahip olduğunun kanıtını sunun.Onu evde ve yurtdışında misyonerlik girişimine katılmaya hazırlamak için Yeni Ahit öğretilerine dayanan bir Hıristiyanlık felsefesi geliştirdiğini gösterin.Alanın doğru bir çalışma bilgisinden emin olabilmek için tarihin gerçeklerini yorumlamaya yetecek kadar bilgi gösterin.BİLİM BİLİMİ KİLİSESİ BAKANLIKLARI ÖNERİLEN ÇİZELGELER... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Defne
Eylül 2020
Ingilizce
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Southeastern Baptist College

Genel Hedefler ve AA Program Hedefleri'ne ek olarak, bu programın tamamlanmasının ardından öğrenci, (dersliklerde) ve müfredattaki (ders ortamlarındaki) ders müfredat ... [+]

BİLİM BİLGİSİ (İŞLETME) 130 SAAT İŞLETME İŞLETME ŞARTLARI DAHİLProgram Hedefi

Genel Hedefler ve AA Program Hedeflerine ek olarak, bu programın tamamlanmasının ardından öğrenci şunları yapabilecek durumda olmalıdır:

Öğrenciler, ders kitaplarında ve ders programlarında (ders dışı) müfredatta ve eleştirel düşünmeye ve iş problemlerini çözmeye yönelik temel ve temel kavramları uygulayabileceklerini gösterebilirler.İş fonksiyonları ve süreçleri arasındaki karşılıklı bağımlılıkları kavrayabilme.Ekonomik, hukuki ve düzenleyici, siyasi, sosyal, teknik, çevresel ve rekabetçi güçlerin (yerel, bölgesel, küresel) işi nasıl etkilediğinin ve tam tersinin nasıl olduğunun anlaşılmasını gösterin.Etik sorunları tanımak ve analiz etmek için etik çerçeveler uygulamak, ardından bir çözüm seçip savunmak.İçerik, organizasyon ve açıklık ve kalite konusunda yetkinlik gösteren kaliteli iş belgelerini üretin.BİLGİ BÖLÜMÜ (İŞLETME YÖNETİMİ) İŞLETME İŞLETME ŞARTLARINI DAHİL OLMAK ÜZERE 129 SAAT ÖNERİLEN TEKLİFLER (İlk iki yıl için AA, İşyeri Vurgusu izleyin)ÜÇÜNCÜ YIL... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Defne
Eylül 2020
Ingilizce
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku