Southeastern Baptist College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bir Hıristiyan Atmosfer A İncil Dünya Manzaralı Mesih'i Porsiyon

SBC sizin için Kolej'tir. Birçok kişi, bir İncil kolejinin yalnızca papazlar gibi tam zamanlı Hıristiyan meslek sahipleri olduğu yönündeki yanlış kanaatlerine sahiptir. Gerçek şu ki, bir İncil kolejinin pek çok açıdan başka herhangi bir kolejde benzerliği vardır.

aboutCampus.jpg

Southeastern, üniversite hayatına Hıristiyan atmosferinde başlamak isteyenler için mükemmel bir iki yıllık müfredat sunmaktadır. Bu öğrenciler daha sonra, daha özel bir alanda çalışmalarına devam etmek için kredilerini üst düzey bir kolej veya üniversiteye aktarabilirler.

Evet, sunulan konularda, kampüs deneyiminde ve akademik mükemmellikte İncil Koleji başka bir üniversiteye benzemektedir; Ancak, içinde bulunduğumuz farklılık yolları bizi diğer kolejlerden ayırıyor. Daha küçük öğrenci nüfusu, kişisel ilgi, sınıf içi ve dışı bir Hıristiyan atmosferi ve kampüste özel bir kişinin olmasının keyfı, Güneydoğu deneyimini hayatınızın geri kalanında korumak için bir zaman haline getirir.

Görev beyanı

Southeastern Baptist College amacı, bir Hıristiyan atmosferinde kutsal bir dünya görüşünden kaliteli yüksek lisans eğitimini sunarak Tanrı'yı ​​yüceltmek; böylece öğrencilerde Hıristiyan büyümesi geliştirmek ve onları Tanrı'nın Egemenliği'nde hizmete hazırlamaktır.

Southeastern Baptist College , Hıristiyan toplulukta, kilise ile ilgili bir mesleğe katılma arzusunu ifade eden kadın ve erkekler hazırlamaya çalışıyor. Kampüste ve papazlık, misyonerlik çalışmaları, müzik bakanlıkları, Hıristiyan eğitimi ve gençlik bakanlıklarında insanları bakanlık için hazırlamak için uzantılarla eğitim sağlanmaktadır. Southeastern Baptist College aynı zamanda Southeastern Baptist College tarafından sağlanan ruhsal akademik ortamda üniversite müfredatının temel derslerini almak isteyen insanlar yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Tüm dersler, inanç ve öğrenmeyi bütünleştirecek şekilde öğretilir, böylece tüm gerçeğin Tanrısını takdir etmeye başlarlar.

Southeastern Baptist College , belli bir derece, sertifika veya diploma için yapılandırılmış bir program izlemeyi seçmeyen kişilere sınırlı sayıda kredili ve kredisiz kurslar sunarak Hristiyan topluluğuna hizmet etmeyi amaçlıyor.

Akreditasyon

Southeastern Baptist College Akreditasyonu Üzerine Mississippi Komisyonu (MCCA) ve Ulusal İncil'de Yüksek Öğretim Kurumu (ABHE) tarafından devlet düzeyinde akredite edilmiştir.

üyelik

Southeastern Baptist College , Mississippi'nin Baptist Misyonerleri Birliği'ne aittir ve işletilmektedir. Mississippi Üniversiteler Birliğinin üyesi ve ayrıca İncil'de Yüksek Öğretim Kurumu (ABHE) 'dir.

Ödenebilirlik

Southeastern Baptist College , ulusun en ucuz özel kolejlerindendir. Çoğu öğrenci katılım masraflarını çok çekici ve uygun bulmaktadır. İhtiyaçlarınızı karşılayacak bir mali plan düzenlenebilir.

Kişisel dikkat

Southeastern'deki küçük sınıflar, öğrencilerin öğretim üyeleri ve diğer personel personelinden kişisel ilgi almalarını sağlar. Güneydoğu'da herkes, herkesi kişisel olarak bilir. Kampüste bir sayıdan daha fazla olacaksın. Hıristiyan misafirperverliği ve öğrenci memnuniyetinde uzmanız.

Öğrenci hayatı

Öğrencilere çeşitli kampüs organizasyonları aracılığıyla dostluk ve kişisel etkileşim sağlayan ders dışı faaliyetler için fırsatlar sunulmaktadır. Bu tür organizasyonlar arasında kolej korosu, Baptist Öğrenci Birliği (ABS), Bakanlar Birliği ve Öğrenci Hükümeti Konseyi bulunmaktadır.

Öğrenciler arasında kampüste bir dostluk ve işbirliği ortamı hakimdir. Biz üniversiteli bir aileyiz. Öğrenci yurdu ömrü, öğrencilerin ders saati dışında birlikte vakit geçirmelerini sağlar.

yer

Southeastern Baptist College güzel Laurel, Mississippi'de bulunur. Laurel, Hattiesburg'un 30 mil kuzeyinde; 81 Meridian bölgesinin km güneyinde Mutfaklar. 129 Jackson bölgesinin km güneydoğusunda; ve Gulf Coast'ın 125 mil kuzeyinde.

Interstate 59'dan üniversiteye ulaşmak için, 95B çıkışından 16.Cadde Kuzeyine girin. Interstate'den üniversiteye 4 1/2 mile inen 16th Avenue North (aynı zamanda Highway 15 N) 'yi takip edin.

Öğrenci Tüketici Bilgilendirmesi

Tüketici bilgilerinin tam açıklanması ile ilgili USDE gereklilikleri uyarınca, SBC söz konusu bilginin tüm öğrencilere ya da tüm öğrencilere açıklanmasını sağlar. Tüketici olarak öğrenciler ve / veya öğretmen adayları bu bilgileri kurumla ilgili bilinçli kararlar vermek için kullanabilirler. Bu kaynaklara ulaşmak için lütfen Southeastern Baptist College Tüketici Bilgi Sayfasına tıklayınız.

Konumlar

Defne

Address
4229 Hwy 15 North
Defne, Mississipi, Amerika Birleşik Devletleri