South Carolina State University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

HAKKIMIZDA

Güney Carolina Eyalet Üniversitesi eğitimde mükemmellik bir miras korumuştur. Biz iş akademisyenler ve liderlerin nesiller, askerlik, hükümet, atletizm, eğitim, tıp, bilim, mühendislik teknolojisi ve daha ev olmuştur. Orangeburg, SC bulunan SC Devlet devletin vatandaşlara eğitim ve hizmet veren bir misyonu olan bir arazi hibe kolej olarak kurulmuştur. İlk yüzyılda, Güney Carolina Devlet eğitiminde lider oldu ve bir sonraki yüzyıla yol devam ediyor.

SC Devlet Üniversitesi Tarih

Siyah gençler için devletin tek devlet okulu olarak 1896 yılında kurulan, Güney Carolina DEVLET ÜNİVERSİTESİ devlet ve milletin Afrikalı-Amerikalıların eğitimde önemli bir rol oynamıştır. Bir kara-hibe kurum olarak, siyah gençlerin nesillere tarım ve mekanik eğitimi sağlamak için mücadele etti. Onun uzantısı programı sayesinde, yoksul siyah çiftlik ailelere bilgi ve bilgi sağlamak, kırsal ilçelerde içine çiftlik ve ev gösteri ajanlar gönderdi.

Üniversite, kamu okulları için öğretmen puanları eğitimli etti. Bu bilimler, edebiyat, tarih ve eğitim sağladı. Rosenwald Fonu ve Genel Eğitim Kurulu destek kurumu Depresyon hayatta yardımcı oldu. Dünya Savaşı'ndan sonra, devletin yasama, bir yüksek lisans programı ve Güney Carolina'nın lisans ve hukuk eğitimi programları Üniversitesi kayıt siyah öğrencileri engellemek için Güney Carolina DEVLET ÜNİVERSİTESİ bir hukuk okulu yarattı. Yasama da dramatik Güney Carolina yükseköğretimde "ayrı fakat eşit" bir gerçeklik yapmak için bir çaba üniversitede finansman arttı. SC DEVLET öğrencilerin 1950'ler ve 1960'larda yüzlerce sırasında yerel sivil haklar gösterilere katıldı ve tutuklandı. 1968 yılında üç genç erkek öldürüldü ve 27 Orangeburg Katliamı devlet karayolu devriye polis kampüste yaralandı.

1966 yılından bu yana, Güney Carolina DEVLET beyaz öğrenci ve öğretim açık olmuştur, ama büyük ölçüde bir tarihsel siyah kurum olarak misyon ve karakterini muhafaza etmiştir. 1971 yılında, tarımsal programı sona erdirildi ve üniversite çiftlik bir golf sahası yanı sıra futbol ve beyzbol alanları oluşan bir topluluk rekreasyon merkezine dönüştü. Bugün tarım işletmeciliği, muhasebe, sanat, İngilizce ve tiyatro gibi moda sergileme, fizik, psikoloji ve siyaset bilimi dahil programlar geniş bir yelpazede bölümünden yaklaşık 5000 öğrenci bulunmaktadır.

Misyon

Güney Carolina Eyalet Üniversitesi (SC Devlet) yaklaşık 4,500-6,000 öğrenci tarihsel Siyah kamu 1890 kara-hibe üst düzey kapsamlı bir kurumdur. Orangeburg, Güney Carolina bulunan, Güney Carolina Devlet Üniversitesi iş alanlarında uygun fiyatlı ve erişilebilir kaliteli bakalorya programları vermeyi taahhüt eder, meslek bilimleri, matematik, doğa bilimleri, mühendislik, mühendislik teknolojisi, eğitim, sanat, beşeri ve uygulamalı. Programlar bir dizi eğitim, insan hizmetleri ve tarım master düzeyinde sunulmaktadır ve eğitim uzmanı ve doktora programları, eğitim yönetiminde sunulmaktadır.

SC Devlet Üniversitesi çalışmak ve dinamik, küresel toplumda üretken yaşamayı sağlayacak yetkin, çok yetenekli ve sosyal farkında mezunları hazırlar. Teknoloji ve öğretme ve öğrenme, araştırma ve hizmet geleneksel yöntemlerle, Üniversite vatandaşların yaşam kalitesini artırır ve devlet ve milletin ekonomik gelişimine katkıda bulunmaktadır.

(Bu misyonu 6 Mayıs 30 Mart 2010 tarihinde ve Yükseköğretim Güney Carolina Komisyonu tarafından Mütevelli SC Devlet Üniversitesi Yönetim Kurulu tarafından onaylanan, 2010)

Konumlar

Orangeburg

South Carolina State University

Address
300 College Street NE
29117 Orangeburg, Güney Carolina, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 800-260-5956