Resmi açıklamayı okuyun

biriyle düşük eğitim oranları içinde Ohio, Sinclair Community College sürekli üst arasında yer almaktadır ve kaliteli bir eğitim vermeyi taahhüt eder.

Sinclairbiri on dokuz fakülte oranı 'ın öğrencinin herhangi Ohio üniversitede en düşük arasındadır. Sinclair 1887 yılında bir YMCA kolej olarak kurulan ve 2015 yılında Sinclair katılan 330 üzerinde tam zamanlı öğrenciler, her yıl 30,000 den fazla hizmet vermektedir.

Sinclair şehir merkezinde bulunan yer almaktadır Dayton, Ohio. Dayton yaklaşık 150.000 nüfusa sahip Ohio'da altıncı büyük şehridir; Çevredeki Dayton metropol alanlarda 800.000 nüfusa sahiptir. Wright-Patterson Hava Kuvvetleri Üssü ve ABD Hava Kuvvetleri Ulusal Müzesi'ne ev, Dayton havacılık ve uzay için bilinir ve önemli araştırma ve geliştirme havacılık ve havacılık mühendisliği alanlarını sahiptir.

Dayton uluslararası öğrencilere bir dostu bir şehir. "Welcome Dayton" büyük Dayton alana göçmen entegrasyonu teşvik ve farklı kökenden, beceri ve tecrübeye sahip kişiler ABD için önemli olan felsefesini yansıtan bir topluluk girişimidir

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Sinclair Community College

Sinclair Community College , uluslararası öğrencilere Lisans Derecesi kazanmanın uygun bir yolunu sunar. 25 üniversite paralel program veya 2 2 program ile, öğrenciler ik ... [+]

Bir lisans derecesi kazanmak ve Sinclair Community College başlayarak para Sinclair Community College

Sinclair Community College , uluslararası öğrencilere Lisans Derecesi kazanmanın uygun bir yolunu sunar. 25 üniversite paralel program veya 2 2 program ile, öğrenciler iki yıl boyunca yaklaşık 60 kredi saat kazanmak için Sinclair'de eğitim alırlar ve daha sonra bir lisans derecesini tamamlamak için iki yıl daha bir üniversiteye devam ederler.

Öğrenciler, lisans derecesini, doğrudan üniversiteye gittiklerinde almış oldukları aynı süre içinde tamamlarlar, ancak Sinclair'in uygun öğrenim ücreti nedeniyle on binlerce dolar tasarruf edebilirler.

Uluslararası öğrenciler için Sinclair'deki en popüler üniversite paralel programlarından bazıları şunlardır: İşletme, Mühendislik, Biyoloji, Matematik, Müzik, Siyaset Bilimi, Psikoloji ve Tiyatro Teknolojisi.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Dayton
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Sinclair International Students

Sinclair International Students pt.1

Sinclair International Students pt. 2

Sinclair International Students pt. 3

Sinclair International Students pt. 4