Sinclair Community College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

biriyle düşük eğitim oranları içinde Ohio, Sinclair Community College sürekli üst arasında yer almaktadır ve kaliteli bir eğitim vermeyi taahhüt eder.

Sinclairbiri on dokuz fakülte oranı 'ın öğrencinin herhangi Ohio üniversitede en düşük arasındadır. Sinclair 1887 yılında bir YMCA kolej olarak kurulan ve 2015 yılında Sinclair katılan 330 üzerinde tam zamanlı öğrenciler, her yıl 30,000 den fazla hizmet vermektedir.

Sinclair şehir merkezinde bulunan yer almaktadır Dayton, Ohio. Dayton yaklaşık 150.000 nüfusa sahip Ohio'da altıncı büyük şehridir; Çevredeki Dayton metropol alanlarda 800.000 nüfusa sahiptir. Wright-Patterson Hava Kuvvetleri Üssü ve ABD Hava Kuvvetleri Ulusal Müzesi'ne ev, Dayton havacılık ve uzay için bilinir ve önemli araştırma ve geliştirme havacılık ve havacılık mühendisliği alanlarını sahiptir.

Dayton uluslararası öğrencilere bir dostu bir şehir. "Welcome Dayton" büyük Dayton alana göçmen entegrasyonu teşvik ve farklı kökenden, beceri ve tecrübeye sahip kişiler ABD için önemli olan felsefesini yansıtan bir topluluk girişimidir

Konumlar

Dayton

Address
444 West Third Street
45402 Dayton, Ohio, Amerika Birleşik Devletleri