Resmi açıklamayı okuyun

Simpson hakkında

1860 yılında kurulan, Simpson başarılı bir kariyer, enstitüler veya hizmet iş için öğrencilerin nesiller hazırlamıştır. Bizim güzel bir kampüs Indianola, Iowa 75 dönüm üzerinde oturur ve her iki dünyanın en iyisini sunuyor: Iowa başkenti mevcut kariyer, staj ve eğlence seçenekleri yakın bir besleyici akademik ortam.

Bizim profesörlerin çoğu kendi alanında en yüksek dereceye sahip ve onlar 1400'den fazla öğrenci hayallerini gerçekleştirmek yardım etmeye kararlıyız. Öğrenci yaşam öğrencilerin Üniversitelerarası Yunan yaşamın her şeyi ve intramural spor, katılmak için fırsat onlarca, heyecan verici ve tatmin edicidir. olağanüstü değer kalite programlarının geliştirilmesi ve sağlanmasında Simpson başarısı Peterson Rekabet Kolejler ve US News tarafından ulusal olarak tanınan edilmiştir. Bu insanlar Simpson hakkında bilgi sahibi olmasını daha büyük bir üniversite olduğunu ve daha etkilendim onlar olur. Biz ziyaret ve daha yakından bakmak için davet ediyoruz.

Hızlı Gerçekler Kurulmuş 1860 yılında, Simpson Koleji Iowa Amerika Birleşik Metodist Kilisesi üyeleri tarafından kuruldu.

Akreditasyon Simpson Koleji tamamen Yüksek Öğrenim Komisyonu ve 1913 yılından bu yana North Central Association üyesi tarafından akredite edilmiştir.

Mekanlar Indianola, Iowa, 12 mil güneyinde Iowa'in gelişen başkenti Des Moines, yer alan 13.000 kişilik bir topluluk. Simpson aynı zamanda Des Moines ve Ankeny kampüsleri vardır.

Merkez Kampüs Kolej Hall, Wallace Hall, Mary Berry Hall, George Washington Carver Bilim Merkezi, Dunn Kütüphanesi, Kent Kampüsü Merkezi, Smith Memorial Chapel, Boş Gösteri Sanatları Merkezi, Athletic: Seksen beş dönümlük dahil, 34 büyük binalar ile Indianola Simpson ana kampüs oluşturan kompleks, Amy Robertson Müzik Merkezi ve Henry H. ve Thomas H. McNeill Hall.

Karakter Simpson Koleji bir Birleşik Metodist ilgili, bağımsız, lisans, karma eğitim veren, liberal-sanat üniversitesidir.

Akademik yıl İki dört aylık dönem ve içinde ya da dışında özel çalışma için izin verir Mayıs ayında bir üç haftalık dönem, akademik yıl yapar.

Fakülte Sayısı öğrenci oranı öğretim 95-üyesinin yüzde 86 her 13 öğrenciye bir profesör, tam zamanlı öğretim alanlarında en yüksek diploması olan.

Öğrenci sayısı öğrencilerin beden 1.400 tam zamanlı öğrenci ve 300 part-time öğrenci oluşur.

Kabul Başvuru formu, lise transkript, ACT ya da SAT skorları ve anapara veya rehber danışman önerisi kabul sürecinde dikkate alınır.

Maliyetler aşağıdaki gibi 2016-17 akademik yılı için maliyetler: harç ve ücretleri 35.876 $; Standart oda 3860 $ maliyeti; Standart kurulu 4.103 $ şarj eder.

Binbaşı, Minör ve Programlar Simpson 80 binbaşı, küçüklerin ve programlar sunar.

dışı Organizasyonlar Öğrencilerin yüzde seksen dördü öğrenci hükümeti, gazete, radyo, üniversiteler arası ve içi spor, Yunan hayat, bölüm faaliyetleri, onur ve meslek grupları, müzik, tiyatro, din ve diğer ilgi grupları katılıyor.

Üniversitelerarası Spor Erkekler: beyzbol, basketbol, ​​ kros, futbol, ​​ golf, futbol, ​​tenis, atletizm, güreş; Kadınlar: basketbol , kros, Golf, voleybol, futbol, ​​yüzme, tenis, parça ve alan, voleybol

  • Son Iowa Üniversitelerarası Athletic Konferansı (1987 yılından bu yana) Şampiyonu.

Onur ve Mesleki Topluluklar

Alfa Lambda Delta; Alfa Sigma Lambda; Beta beta beta; Epsilon Sigma; Mu Phi Epsilon; Omicron Delta Kappa; Phi Alpha Theta; Phi Mu Alpha Sinfonia; Öğrenci Eğitim Derneği.

Yunan Organizasyonlar Kardeşlikler: Alfa Tau Omega Kappa Theta Psi, Lambda Chi Alfa, Sigma Alpha Epsilon Cemiyetleri: Delta Delta Kappa Kappa Gamma, Pi Beta Phi, Sigma Lambda Gamma

Ayırt edici Gerçekler Simpson Peterson Rekabet Kolejler tarafından ve US News and World Report tarafından kalite programları ve değer kabul edilir. Buna ek olarak, Simpson, US News and World Report göre, yurtdışında eğitim öğrencilerin yüzde ülkenin en iyi 100 kolejler arasında yer alıyor. Simpson aynı zamanda uluslararası kabul görmüş Des Moines Metro Opera yaz ev sahipliği yapmaktadır. Kaydetti bilim adamı George Washington Carver 1890 yılında Simpson yaptığı üniversite kariyerine başladı.

baş Yöneticiler Sandalye, Mütevelli Heyeti: Sunnie Richer Başkan: Jay Simmons Cumhurbaşkanlığı Kabine

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Simpson College

Bachelor of Arts (BA) müzik büyük bir diploma böylece olmayan müzik dersleri için saat daha kullanılabilir hale getirmek, müzik ders sayısı Müzik derecesi profesyonel oda ... [+]

Bachelor of Arts (BA) müzik büyük bir diploma böylece olmayan müzik dersleri için saat daha kullanılabilir hale getirmek, müzik ders sayısı Müzik derecesi profesyonel odaklı Lisans daha az olduğu bir 128-kredi derecesi . derecesi ancak mükemmel müzikal anlayış ve performans becerileri ile öğrenci bırakacaktır derslerin çok yönlü bir dizi gerektirir yapar. Buna ek olarak, öğrencinin mesleki eğitim belirli bir tür temelini oluşturabilecek ilgi ikincil bir alanı sürdürmeye özgürlüğüne sahiptir. çift ​​anadal (müzik ve başka bir alana) takip Çoğu öğrenci lisans eğitimini seçin.

sanat organizasyonları ile yöneticiler, özel müzik öğretmenleri ve çok sayıda diğer seçenekleri haline, MBA derecesi kazanmak için lisans okuluna müzik lisans okuluna olarak Simpson Koleji'nde müzik BA derecesini aldı Öğrenciler istihdam keyif aldık. BA müfredat esneklik büyük miktarda sağlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Indianola
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

Simpson College

biyokimya / adli tıp ana, öğrenciler, adli analizler gerçekleştiren laboratuvarlarında giriş seviyesi işleri elde adli bilim çalışmaları mezun gitmek, ya da kimya, biyoki ... [+]

biyokimya / adli tıp ana, öğrenciler, adli analizler gerçekleştiren laboratuvarlarında giriş seviyesi işleri elde adli bilim çalışmaları mezun gitmek, ya da kimya, biyokimya gibi alanlarda ileri derecede iş için iyi bir temel sağlamak için hazırlamak için tasarlanmıştır adli tıp, moleküler veya hücre biyolojisi, veya ilgili teknoloji alanları.

matematik, fizik ve adli tıp çalışmalarını destekleyen tipik biyoloji ve kimya derslerinde bir dizi ek olarak / ceza adalet gereklidir. Aktarım öğrencileri bekliyoruz ve bu programı girmeden önce zorunlu dersler birçok tamamlamak mümkün olabilir. Mezun olduktan sonra giriş seviyesi adli pozisyonları aramaya isteyen öğrenciler şiddetle staj kayıt için teşvik edilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Indianola
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 hukuk lisans derecesi bulun
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Simpson College

Biz ötesinde Des Moines metro alanında ve olası sayısız staj olanakları ile birlikte programımızın gücü, parlak, başarılı gelecekleri ile Simpson finans mezun sağlar emin ... [+]

çalışma ve uygulama sayesinde, enstitü ve profesyonel kariyerinde başarılı olmak için gerekli deneyim elde edecektir.

Mevcut öğrenciler ve mezunlar mutlu size söyleyecektir: Simpson Eğer finans alanında kariyer ilgilenen varsa olması yerdir.

Top nedenleri neden Simpson bize katılmalısınız Bizim büyük bankacılık, finans, sigorta ya da politika analizi gibi kariyer sizin için kapılarını açıyor ve MBA ya da UZMANLIK ileri çalışmalar için mükemmel bir eğitim sağlar programları. Kurs başarılı yardımcı tahrik adanmış fakülte tarafından yönetilen pratik uygulamalar ile sıkı analitik eğitimi birleştirir. Küçük sınıflar Fakültemiz kişiselleştirilmiş ilgi ve rehberlik öğrencilere sağlamaktayız. capstone ders teorisi, veri toplama ve yüksek kaliteli, yenilikçi araştırma üretmek için istatistiksel teknikler birleştirmek için öğrencileri güçlendirir. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Indianola
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Simpson College

"Fizik mühendisliği için temel olduğunu" söyledi olmuştur. Simpson Koleji'nde Fizik-Mühendislik majör nedenle mühendislik için özellikle sağlam bir temel sağlar. Bu binb ... [+]

"Fizik mühendisliği için temel olduğunu" söyledi olmuştur. Simpson Koleji'nde Fizik-Mühendislik majör nedenle mühendislik için özellikle sağlam bir temel sağlar. Bu binbaşı ile tüm mühendislik disiplinleri için kuramsal temellerini yanı sıra dünyanın sorunları çözmek için bu teorinin tasarım ve uygulamasını öğrenecek.

sağlam bir mühendislik temel atma ek olarak, Simpson College mühendislik kariyerine başlamadan küçük sınıf büyüklüğü ve kişisel ilgi, geniş bir liberal sanat tabanı ve diğer kampüs katılımını ve atletizm keşfetmek için daha fazla fırsat avantajları vardır.

Not: Bu önemli Mühendisliği Çift Diploma Programı kapsamında üç yıl sonra bir mühendislik okulu transfer öğrencilere kullanılabilir. 32 kredilik en fazla mühendislik okulu Simpson Koleji geri transfer edilebilir. (Daha fazla bilgi için Mühendisliği Çift Diploma Programı bkz.)... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Indianola
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Simpson College

Bu seçenek, kariyer, eğitim ve araştırma çıkarları (okul, kolejler, danışmanlık firmaları), yorumsal ekoloji ile öğrenciler için tasarlanmıştır (doğa korur, bölgesel ve u ... [+]

Bu seçenek, kariyer, eğitim ve araştırma çıkarları (okul, kolejler, danışmanlık firmaları), yorumsal ekoloji ile öğrenciler için tasarlanmıştır (doğa korur, bölgesel ve ulusal parklar hayvanat bahçeleri, müzeler), kaynak yönetimi (kurum ve orman, su ile ilgili kuruluşlar, ve yaban hayatı kaynaklarının), halk sağlığı (devlet ve il ajanslar), ve çevre teknolojileri (düzenleyici kurumlar, programları, özel sektör).

aşağıdaki gibi öğrenciler on ders artı bir kapak taşına tamamlayacaktır:

Gerekli: Çekirdek: Biol 103 Çevre Sorunları / laboratuvara w I / laboratuvara w Biyoloji 110 İlkeleri Biol Biyoloji II 111 İlkeleri / laboratuvara w Biol 145 Tanıtım Bitki Biyolojisi / laboratuvara w Biol Ekoloji 253 İlkeleri / laboratuvara w Biol Ekolojik - Organizma Vurgu (en az 2 ders seçin) 245 Genel Entomoloji / laboratuvara w Biol / Laboratuvara w Biol 251 Mikrobiyoloji Biol 275 / laboratuvara w Davranış Ekolojisi / Laboratuvara w Biol 350 Memeliler 358 Tatlısu Ekoloji / laboratuvara w Biol 390 Özel Konular Biol Sosyal, Etik, Politika, Tarih Çevre Bilimleri ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Indianola
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

Simpson College

Biz yönetim odaklanarak kapsamlı bir iş müfredat sunuyoruz. Büyükler yönetimi üst düzey seminere katılmak ve küresel odaklı meyilli almak. Küresel bileşen sadece başka b ... [+]

Her okula (global iş, uluslararası işletme, uluslararası yönetim) de farklı listelenmiş majör görmek, ancak Simpson Global Management önemli ayrı ayarlamak için ayrım vardır:

Biz yönetim odaklanarak kapsamlı bir iş müfredat sunuyoruz. Büyükler yönetimi üst düzey seminere katılmak ve küresel odaklı meyilli almak. Küresel bileşen sadece başka bir dile çalışma ekleyerek değil. Öğrenciler iş çalışmalarda içine dünya siyasetini, kültür, din ve tarih dersleri aşılamak. uluslararası araştırma, eğitim ve iş tecrübesi ile iş profesörler küresel odaklı öğrencilerle çalışmak için heyecanlıyız. Öğrenciler Mayıs vadeli, yarıyıl ve yıl süren uluslararası çalışma seçenekleri, uluslararası staj ve işe yerleştirme yararlanmak. 2012 mezunları (% 100 yanıt oranı) bizim ankette, tüm öğrencilerin tam zamanlı istihdam bulmuştu. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Indianola
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Simpson College

Multimedya gazetecilik bir derece öğrencilerimiz geleneksel yazma, düzenleme ve raporlama becerileri sanatında usta, artı web sitesi içeriği ile birlikte podcast, video v ... [+]

Bize katılmalısınız neden en önemli sebepleri: 3 yayın katılımı için fırsatlar sunuyoruz: Simpsonian gazete, KSTM radyo, ID Magazine Garantili stajlar tüm öğrencilerin başarı ile kariyerlerine başlamaya hazır mesleki tecrübeye sahip mezun anlamına gelir. mesleki tecrübeye sahip Fakültesi senin çalışmalarını yönlendirmek ve size hedeflerinize ulaşmak için yol geliştirmeye yardımcı olur. Tüm öğrenciler kurs ve iş / staj arama için danışmanlık bireysel alırsınız. Sadece Des Moines dışında Simpson stratejik konumu önemli yayın iştirakleri, gazete, dergi ve staj, iş gölge ve kariyer fırsatları sunuyor. Bizim Bahar 2012 Ankete katılanların% 100 tam zamanlı istihdam (% 89 yanıt oranı) onayladı. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Indianola
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Simpson College

Biz Simpson Koleji'nde "siyaset hayat" demek istiyorum. Başka nerede bu kadar çok liderlik fırsatı bulabilirim? Simpson farklı bir programdır Washington, DC, Culver Kamu ... [+]

Biz Simpson Koleji'nde "siyaset hayat" demek istiyorum. Başka nerede bu kadar çok liderlik fırsatı bulabilirim? Simpson farklı bir programdır Washington, DC, Culver Kamu Politikası Merkezi ve Fellowship, bir ulusal sırada Konuşma ve Münazara Takımı, Model Birleşmiş Milletler, Simpson Siyasi Araştırması, Mayıs Brezilya, Büyük Britanya vadeli seyahat Capitol Tepesi Staj (CHIP) dönem içerir ve Washington, DC

Tam Kurs Broşürü: https://issuu.com/kedronbardwell/docs/polisci_brochure2015

Siyaset Bilimi anadal için zorunlu dersler nelerdir? PoSc 101 Amerikan Hükümeti PoSc 240 Dünya Siyaseti PoSc 385 Kıdemli Semineri Karşılaştırmalı Siyaset bir ders: PoSc 230 Batı Avrupa Siyaseti Rusya ve Doğu Avrupa PoSc 231 Siyaset PoSc 232 Asya Politika PoSc 233 Latin Amerikan Siyaseti Amerikan Kurumlarında Bir ders: PoSc 215 Amerikan Siyasi Partiler ve Seçimler PoSc 250 Amerikan Başkanlığı PoSc 315 Yargıtay ve Anayasa Kamu Politikası bir ders: PoSc 245 Küresel Sorunlar PoSc 270 Amerikan Kamu Politikası PoSc 370 Çevre Politikaları Poli Bil Seçmeli Dört Siyaset Bilimi ders seçmek. ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Indianola
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Simpson College

büyük veya küçük Spor Yöneticiliği spor ve fiziksel uygunluk iş tarafını takip öğrenciler için ilgi ve mesleki fırsatlar sunmak için tasarlanmıştır. Spor Yöneticiliği öne ... [+]

büyük veya küçük Spor Yöneticiliği spor ve fiziksel uygunluk iş tarafını takip öğrenciler için ilgi ve mesleki fırsatlar sunmak için tasarlanmıştır. Spor Yöneticiliği önemli deneyimsel öğrenme, herhangi Spor Yöneticiliği programı hayati bir madde sağlamak için iki staj kullanımı sunmaktadır.

Spor Yönetimi Binbaşı

aşağıdaki gibi öğrenciler on ders artı bir kapak taşına tamamlayacaktır:

Gerekli: SPSC 214 Rekreasyon ve Park Programı Yönetimi. SPSC 253 Spor ve Sağlık Yönetimi * CT gömülü beceriler nişan ve WC ve IL gömülü becerileri SPSC 263 Spor Hukuku * CE alanı SPSC 273 Spor ve Sağlık Pazarlama SPSC 300 Sport Finans SPSC 320 Etkinlik ve Tesis Yönetimi Muhasebeye Acct 201 Giriş * QR gömülü beceri Comm 223 Giriş Bütünleşik Pazarlama İletişimi * OC gömülü beceri Ekonomi Ekon 100 İlkeleri SPSC 319 Genç ya da üst düzey staj Bitirme: SPSC 385 staj ile Kıdemli Bitirme * WC ve IL gömülü becerileri ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Indianola
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Simpson College

dünya liderlerinin kafasında içine almak ve onların kararlarına öğrenmek ister misiniz? Eğer küresel konulara ve diplomasi ilgileniyorsanız, o zaman Uluslararası İlişkile ... [+]

dünya liderlerinin kafasında içine almak ve onların kararlarına öğrenmek ister misiniz? Eğer küresel konulara ve diplomasi ilgileniyorsanız, o zaman Uluslararası İlişkiler (IR) sizin için mükemmel büyük olduğunu! IR olarak, Latin Amerika siyasetinde, Asya tarihi, dünya dinleri, ve çok daha fazlası hakkında bilgi edineceksiniz. Model Birleşmiş Milletler Konferansı'nda diğer kolej öğrencileri ile rekabet olarak Sonra diplomasi becerilerini test.

Uluslararası İlişkiler major için zorunlu dersler nelerdir? PoSc 130 Model Birleşmiş Milletler (ÖNERİLEN, gerekli değildir) PoSc 240 Dünya Siyaseti Değişen Dünya PoSc 340 Siyaset PoSc 385 Kıdemli Semineri ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Indianola
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Welcome To Simpson College

This Is Simpson College