Resmi açıklamayı okuyun

Siena Heights Üniversitesi (SHU) bir Roma Katolik orta öğretim sonrası kurum Ana kampüsü, Adrian, Michigan. Kurum 1919 yılında kurulmuştur. Aziz Joseph Koleji tarafından Adrian Dominik Sisters. İçinde 1939Olarak yeniden adlandırıldı Siena Heights Koleji Sonra Siena'nın Saint Catherine. 1969'da, eşeysel hale geldi. İçinde 1998Olarak yeniden adlandırıldı Siena Heights Üniversitesi.

Adrian Dominik Sisters

Sisters bakanı, Kanada, Dominik Cumhuriyeti, Kenya, Meksika, Norveç, Filipinler ve Tayvan'da bulunan 29 ülkede, Columbia Bölgesi'nde ve Porto Riko Topluluğu'nda ve Birleşik Devletler dışındaki yedi ülkede görev yapmaktadır. "Zamanın işaretleri" ne yanıt verirlerse, dünyanın ihtiyaçlarına cevap vermeye, çağrıldığı yere hizmet etmeye çalışırlar.

Kampüsler

Ana kampüs, Adrian, Michigan'da 17 bina bulunan 55 dönüme sahiptir. Ana kampüs, Michigan eyaletindeki ilk kablosuz üniversite veya üniversite olma ayrıcalığına sahiptir. Southfield, Dearborn, Benton Harbor, Monroe, Battle Creek, Kalamazoo, Lansing, Jackson ve çevrimiçi uydu kampüsleri var.

Üyelik

Siena Heights, North Central Association of Colleges and Schools (NCACS) tarafından akredite Edilen, Adrian, Dominican Sisters of Michigan sponsorluğunda ve sponsorluğunda.

Kolej mührü, dört beyaz ve dört siyah cyron veya üçgenden oluşan Uluslararası Vaiz Düzeni'nin Dominik Kalkanı'nı kullanıyor. Bunlar ortak bir iyilik için birlikte çalışan bir insan cesetinin birliğini simgelemektedir. Cyronların üzerine bindirilen "çapraz fleury" (ya da her uçtaki bir fleur de lis ile çapraz), zafer, görev ve fedakârlık anlamına gelir. Sable (ya da kalkanın zenci) bilgeliği, sessizliği, sabırsızlığı ve cezayı sembolize eder. Açık renk barış, saflık, yardımseverlik ve samimiyeti ifade eder. Kaleyi çevreleyen slogan "Laudare, Benedicere, Praedicare", "Tanrıyı övmek, Halklarını kutsamak ve İncil'i vaaz etmek" anlamına gelir. Kalkan, St. Dominic'in belirleyici sembolü olan altı veya sekiz sivri yıldızla çevrelenebilir.

Akademik

Üniversite, Sanat ve Bilim Koleji, Mesleki Çalışmalar Yüksekokulu ve Lisansüstü Üniversite arasında 40'tan fazla akademik çalışma programına sahiptir. Lisans üniversitesi ayrıca yedi akademik bölüme ayrılmıştır: İşletme ve Yönetim; Bilgisayar, Matematik ve Fen Bilimleri; Beşeri bilimler; Hemşirelik; Sosyal ve Davranış Bilimi; Görsel / Sahne Sanatları ve Öğretmen Eğitimi.

Siena Heights, ikili kayıt yoluyla lise öğrencileri için dersler de hazırlıyor. Bu, kolej kredisi almak ve hala lisedeyken deneyim kazanmak için bazı kriterleri karşılayan gençleri ve yaşlıları verir; öğrencilere üniversiteye gitmek ve kolej yaşamı ve sınıf çalışması hakkında bir adım daha yaklaşmak. Öğrenci-öğretim oranı 12: 1'dir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BBA

Siena Heights University

Siena Heights Üniversitesi İşletme Lisans derecesi sizin için bir çok iş olanakları açacaktır. Siena Heights Üniversitesi'nin iletişim ve etik vurgusu ile, yeni bir kariy ... [+]

Siena Heights Üniversitesi İşletme Lisans derecesi sizin için bir çok iş olanakları açacaktır. Siena Heights Üniversitesi'nin iletişim ve etik vurgusu ile, yeni bir kariyer başlatmayı veya iş alanındaki çalışmalarınızı bir sonraki seviyeye taşımayı tercih edebilirsiniz.

iletişim

Sözlü, yazılı ve sözlü ifade yeteneği

Yaratıcılık

Orijinal fikirleri geliştirme veya ortak çözümleri benzersiz yollarla kullanma becerisi

Analitik kabiliyet

Çözümleri belirlemek için karmaşık bir problemi bileşen parçalarına etkin bir şekilde ayırma becerisi

Bütüncül düşünce

Bileşen parçaları arasındaki ilişkileri saptama ve çözüm üretmedeki önemini değerlendirme yeteneği... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Adrian Jackson Savaş çayı Benton Limanı Monroe Southfield  + 3 Daha fazla
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Lisans

Siena Heights University

Programın birincil amacı görsel sanatçıyı geliştirmektir. Öğrenciler, risk almak, spekülasyon yapmak, keşfetmek, araştırmak, yaratmak ve kalitenin sanat yapıtlarını araşt ... [+]

Stüdyo Angelico, Grafik Tasarımı, Sanat Tarihi ve Güzel Sanatlar alanında derece veren, Siena Heights Üniversitesi'nin ulusal akredite sanat bölümüdür. Bu derecelerin bir parçası olarak, animasyon, seramik, çizim, grafik tasarım, metal imalatı, resim, fotoğrafçılık, baskı yapım, heykel, video düzenleme ve web tasarımı gibi sanat medyalarını keşfedebilirsiniz. Buna ek olarak, sanat, işletme, psikoloji, kimya, müze çalışmaları ve öğretmen eğitimi gibi alanlarda çeşitli büyük, küçükler ve sertifikalar ile sanat lisansınızı birleştirmeniz için fırsatlar bulunmaktadır; bu da reklamcılık gibi alanlarda kariyere hazırlanmanıza yardımcı olacaktır , Sanat terapisi, sanat korunumu, müze çalışması ve sanat eğitimi.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Adrian
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Siena Heights University

Siena Heights Bilgisayarı ve Bilgi Sistemleri Programı, insanları teorik kavramlardan ziyade gerçek dünyaya hazırlamaya odaklanmıştır. Sınıflarımızı, öğrencilerin öğrendi ... [+]

Siena Heights Bilgisayarı ve Bilgi Sistemleri Programı, insanları teorik kavramlardan ziyade gerçek dünyaya hazırlamaya odaklanmıştır. Sınıflarımızı, öğrencilerin öğrendiği materyallerin işletmelere çekici olacağı şekilde yönlendiriyoruz.

Program gerçek dünyadaki birçok uzmanlığa ve deneyime sahip olacak. Stajlar önemlidir ve teşvik edilir.

Yazılım geliştirme, mutlaka kod yazan bir bilgisayarda oturmuyor. Bunun büyük bir kısmı uygulamanın kişinin istediğini yapmasını sağlamak için kullanıcılarla birlikte oturuyor. Siena programı, bunu öğrencilerinde geliştirmeye çalışacaktır.

Sahada uygulayıcı olan Siena Heights'ın fakültesi sizi gelecekteki zorluklara hazırlar. Tüm CIS sınıfları küçüktür, genellikle 20 öğrenciden azdır ve bir fakülte ile bire bir görüşmenin norm olduğu bir laboratuar tarzı sınıf ortamında toplanırlar. Mesleki potansiyeliniz, iş başındaki deneyimlerimiz ve üst düzey projelerimiz tarafından güçlendirilmiştir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Adrian
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Siena Heights University

Bir program. İki derece. Beş yıl. Siena Heights Üniversitesi'ndeki yeni mühendislik programının arkasındaki kavram budur. Kuzey Dakota Üniversitesi'yle ortaklık kuran Sie ... [+]

Bir program. İki derece. Beş yıl. Siena Heights Üniversitesi'ndeki yeni mühendislik programının arkasındaki kavram budur. Kuzey Dakota Üniversitesi'yle ortaklık kuran Siena Heights öğrencileri hem UND'den Mühendislik Bilimi Lisans derecesi hem de SHU'dan seçilen bir lisans diploması kazanma şansına sahipler.

Adrian kampüsünde tam zamanlı olarak ikamet ederken, öğrenciler Siena'da lisans eğitimi alırken UND'den mühendislik dersleri alırlar. Öğrenciler laboratuvar çalışmalarını tamamlamak için Kuzey Dakota'ya iki kez seyahat edecekler.

UND şu mühendislik derecelerini sunacak: Kimyasal, Elektriksel ve Mekanik. Siena Heights'daki mühendislik programları Kuzey Dakota'nın amiral gemisi araştırma enstitüsü olan North Dakota Üniversitesi ile işbirliği içinde sunuluyor. Öğrenciler Kimya, Elektrik veya Makina Mühendisliği bölümlerinde dereceye devam edebilirler. UND ile yapılan işbirliği, öğrencilerin ABET akredite edilmiş lisans derecesi ile mezun olmasına izin verir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Adrian
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku