Siena Heights University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Siena Heights Üniversitesi (SHU) bir Roma Katolik orta öğretim sonrası kurum Ana kampüsü, Adrian, Michigan. Kurum 1919 yılında kurulmuştur. Aziz Joseph Koleji tarafından Adrian Dominik Sisters. İçinde 1939Olarak yeniden adlandırıldı Siena Heights Koleji Sonra Siena'nın Saint Catherine. 1969'da, eşeysel hale geldi. İçinde 1998Olarak yeniden adlandırıldı Siena Heights Üniversitesi.

Adrian Dominik Sisters

Sisters bakanı, Kanada, Dominik Cumhuriyeti, Kenya, Meksika, Norveç, Filipinler ve Tayvan'da bulunan 29 ülkede, Columbia Bölgesi'nde ve Porto Riko Topluluğu'nda ve Birleşik Devletler dışındaki yedi ülkede görev yapmaktadır. "Zamanın işaretleri" ne yanıt verirlerse, dünyanın ihtiyaçlarına cevap vermeye, çağrıldığı yere hizmet etmeye çalışırlar.

Kampüsler

Ana kampüs, Adrian, Michigan'da 17 bina bulunan 55 dönüme sahiptir. Ana kampüs, Michigan eyaletindeki ilk kablosuz üniversite veya üniversite olma ayrıcalığına sahiptir. Southfield, Dearborn, Benton Harbor, Monroe, Battle Creek, Kalamazoo, Lansing, Jackson ve çevrimiçi uydu kampüsleri var.

Üyelik

Siena Heights, North Central Association of Colleges and Schools (NCACS) tarafından akredite Edilen, Adrian, Dominican Sisters of Michigan sponsorluğunda ve sponsorluğunda.

Kolej mührü, dört beyaz ve dört siyah cyron veya üçgenden oluşan Uluslararası Vaiz Düzeni'nin Dominik Kalkanı'nı kullanıyor. Bunlar ortak bir iyilik için birlikte çalışan bir insan cesetinin birliğini simgelemektedir. Cyronların üzerine bindirilen "çapraz fleury" (ya da her uçtaki bir fleur de lis ile çapraz), zafer, görev ve fedakârlık anlamına gelir. Sable (ya da kalkanın zenci) bilgeliği, sessizliği, sabırsızlığı ve cezayı sembolize eder. Açık renk barış, saflık, yardımseverlik ve samimiyeti ifade eder. Kaleyi çevreleyen slogan "Laudare, Benedicere, Praedicare", "Tanrıyı övmek, Halklarını kutsamak ve İncil'i vaaz etmek" anlamına gelir. Kalkan, St. Dominic'in belirleyici sembolü olan altı veya sekiz sivri yıldızla çevrelenebilir.

Akademik

Üniversite, Sanat ve Bilim Koleji, Mesleki Çalışmalar Yüksekokulu ve Lisansüstü Üniversite arasında 40'tan fazla akademik çalışma programına sahiptir. Lisans üniversitesi ayrıca yedi akademik bölüme ayrılmıştır: İşletme ve Yönetim; Bilgisayar, Matematik ve Fen Bilimleri; Beşeri bilimler; Hemşirelik; Sosyal ve Davranış Bilimi; Görsel / Sahne Sanatları ve Öğretmen Eğitimi.

Siena Heights, ikili kayıt yoluyla lise öğrencileri için dersler de hazırlıyor. Bu, kolej kredisi almak ve hala lisedeyken deneyim kazanmak için bazı kriterleri karşılayan gençleri ve yaşlıları verir; öğrencilere üniversiteye gitmek ve kolej yaşamı ve sınıf çalışması hakkında bir adım daha yaklaşmak. Öğrenci-öğretim oranı 12: 1'dir.

Konumlar

Adrian

Address
Siena Heights University Main Campus,
247 E. Siena Heights Dr.

MI 49221 Adrian, Michigan, Amerika Birleşik Devletleri