Resmi açıklamayı okuyun

Saint Francis University Hakkında

Saint Francis University , ülkedeki en eski Katolik üniversitelerinden ve en eski Fransiskan değerlerinden biridir. Doğal kampüsümüz, Pittsburgh yakınlarındaki, Loretto, Pennsylvania'da bir dağın tepesinde oturuyor. İnanç, Cömertlik, saygı, keşif ve neşe bizim DNA'mızdadır ve öğrencileri (sizin gibi) dünyayı şekillendirmeye tutkuyla çekmeyi amaçlıyoruz.

O kişi ol ...

Bundan sonra ... senin için eşsiz. Bu cümle hayatınızın yolculuğu boyunca yazılır (ve yeniden yazılır). SFU’daki her birimiz, yapabileceğiniz en etkili hikayeyi yazmanıza yardımcı olan biri olmak istiyoruz.

SFU sloganı, birinin şefkatli, şefkatli ve başarılı profesyonelleri eğitmek için dürtüsümüzle konuştuğunu; ve bir olma yolunda.

Aklını doldur

Başarı, yeteneklerinizi keşfetmeniz ve başkalarıyla paylaşmanız anlamına gelir. Zengin bir liberal sanat geleneğiyle harmanlanmış odaklanmış kariyer hazırlığı (birçok tutkuyu araştırdığınız yer) yolunuzu bulmanıza yardımcı olabilir.

Ruhuna İlham Ver

Hepsi Francis ile yürüyebilir. Assisi'li Aziz Francis, Katolik-Fransisken misyonu sayesinde, bize tüm inançlara hitap eden anlamlı bir yaşam sürdüğümüz için bol miktarda ipucu bıraktı.

Dersin Ötesinde

Global deneyimler, stajlar ve daha fazlası, olmanız gereken kişi olmanıza yardımcı olur. Ayrıca, bu deneyimlerin tümü resmi Liderlik, Katılım ve Hizmet Transkriptinizde devam eder.

Küçük Okul - Tutkulu Taraftarlar

Ülkedeki en küçük NCAA Bölüm-I programlarından birine ev sahipliği yapıyoruz ve akademik mükemmellik ve sportmenlikle tanınıyoruz!

Flash Gerçekler, Sıralamalar ve Daha Fazlası

Loretto'daki Saint Francis University , PA, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en eski Katolik-Fransiskan kolejdir. Misyonumuz; inanç, cömertlik, saygı, keşif ve neşe kültürü yoluyla öğrencilerin şefkatli, başarılı profesyonellere dönüşmesine yardımcı olmaktır. Üniversite üç okul aracılığıyla 50'den fazla program (lisans, yüksek lisans ve yetişkin derecesi) sunmaktadır: İşletme; Sağlık Bilimleri

Fransisken Kimliğimiz

Mükemmellik İçin Bir Zihin, Barış ve Adalet İçin Bir Ruh, Hizmet İçin Bir Kalp

Saint Francis University ve Fransiskan kimliğimizin tohumları, Loretto, Pennsylvania'daki dağ mezrasına bir erkek akademisi kuran İrlanda'dan altı Fransisken frizeri tarafından ekildi. Fransiskanların bu yol gösterici ilkeleri, Saint Francis University bugüne kadar benimsediğimiz değerlerdir.

 • Katolik coeducational özel liberal sanatlar üniversitesi; Ülkedeki ilk Katolik okullarından biri
 • Başkanlık önderliğinde Fr. Malachi Van Tassell, Doktora, TOR
Sayılarla
 • Kayıt: 2.289 (1.726 lisans, 563 mezun)
 • Cinsiyet: Kadın% 63.0, erkek% 37.0 (Lisans)
 • İlk Yıl Tutma Oranı:% 85
 • Ortalama Mezuniyet Oranı:% 70.3
 • Ortalama sınıf boyutu: 17.6
 • Tam zamanlı Fakülte: 131

Güz 2017 kayıtlarına göre.

Akreditasyon
 • Mesleki Terapi Eğitimi Akreditasyon Kurulu
 • Hekim Asistanlığı, Inc. Eğitim Akreditasyon İnceleme Komisyonu
 • Amerikan Kimya Derneği, Sertifikalı Kimya Derecesi
 • Müttefik Sağlık Eğitim Programlarının Akreditasyonu Komisyonu
 • Fizik Tedavi Eğitiminde Akreditasyon Komisyonu
 • Kolej Hemşireliği Eğitimi Komisyonu
 • Sosyal Hizmet Eğitimi Konseyi
 • ABET Mühendislik Akreditasyon Komisyonu, Çevre Mühendisliği
 • Uluslararası İşletme Eğitimi Derneği
 • Ortaöğretim Yüksek Öğretim Komisyonu
 • Pennsylvania Eyalet Hemşirelik Kurulu
 • Pennsylvania Eyalet Eğitim Bakanlığı, Öğretmen Eğitiminde onaylanan programlar için
Yönetim Yapısı

Üniversite, Üçüncü Düzenli Düzenli Fransiskanlar tarafından desteklenir ve hem insanlardan hem de Fransiskanlardan oluşan bir Mütevelli Heyeti tarafından yönetilir. Üniversite Başkanı, fakülte, idareciler ve Üniversite misyonunun ilerlemesine katılan öğrencilerden girdi almaktadır.

Atletizm

SFU Ulusal Collegiate Athletic Association'ın bir üyesidir ve Üniversitenin 23 erkek ve kadın spor takımı Bölüm I seviyesinde yarışmaktadır. Üniversite aynı zamanda Kuzeydoğu Konferansı'nın bir üyesidir. Üniversitenin takma adı Red Flash.

tesisler

Akademik cephede, tesislerimiz hem ders etrafında hem de proje / laboratuar tabanlı öğrenim ve bir kütüphane ve öğrenim ortakları ve çeşitli öğrenci destek ofisleri etrafında merkezlenmiş akademik yapılardır. Kampüs yaşam tesisleri arasında kampüs içi yurtlar ve kampüs dışı bir geçici konut, öğrenci birliği, atletizm tesisleri, çok sayıda yemek alanı ve öğrenci sağlığı hizmetleri bulunmaktadır. 600 dönümlük kampüs, Güney Alleghenies Sanat Müzesi, Saint Francis Gölü ve Immergrün Golf Sahası'na da ev sahipliği yapmaktadır. Yakındaki Mount Assisi Bahçeleri, ortamı daha da geliştirir. yakındaki Assisi Dağı Bahçeleri.120740_120704_20170907_SFU_9718.jpg

Misyon ve Değerler

Karmaşıklık çağında, Assisi Aziz Francis'in mesajının basitliği, hiç olmadığı kadar çekiciliğe sahiptir: Alçakgönüllülük. Cömertlik. Saygı. Hizmet. Saygı. Namaz. Sevinç. Aşk. Fransiskanların bu yol gösterici ilkeleri Saint Francis University benimsediğimiz değerlerdir.

Görev beyanı

Mükemmellik İçin Bir Zihin

Saint Francis University Katolik değerlerin ve öğretilerin rehberlik ettiği bir ortamda yüksek öğrenim sunar ve patronumuz Assisi'nin Saint Francis örneğinden ilham alır. Amerika Birleşik Devletleri'nde yüksek öğrenim gören en eski Fransiskan kurum olan Saint Francis University , herkesi karşılayan kapsamlı bir öğrenim topluluğudur.

Barış ve Adalet İçin Bir Ruh

Üniversite programları ve etkinlikleri, Franciscan değerlerini, öğrenmeye karşı alçakgönüllü ve cömert bir tutum, bireysel bireylerin çeşitliliğine ve özgünlüğüne saygı gösterme, etik sorunları anlama ve tüm yaşama saygı gösterme şeklinde teşvik eder. Bir basitlik ve neşe ruhu ile Üniversite topluluğunun eleştirel ve analitik düşünmesini, etkili bir şekilde iletişim kurmasını ve teori ile pratiği entegre etmesini sağlar.

Servis İçin Bir Kalp

Saint Francis University , liberal sanatlar geleneğinde lisans programları, kişisel ve meslek etiğini vurgulayan lisansüstü ve profesyonel çalışma programları ile kişisel ve kariyer gelişimi için sürekli eğitim olanakları sunmaktadır. Üniversite topluluğunun tüm üyelerine yaşam boyu öğrenme sevgisi ve onların hediye ve becerilerini hızla değişen bir dünyada başkalarıyla cömertçe paylaşma taahhüdüne ilham vermeye çalışıyoruz.

Fransiskan Yüksek Eğitiminin Amaçları
 • Öğrenmeye Mütevazı ve Cömert Bir Tutum
 • Tüm Yaşam ve Tüm İnsanlığın İyiliğine Saygı
 • Bireysel İnsanların Özgünlüğüne Saygı
 • Küresel Bir Vizyon
 • Yoksul ve Yoksullara Hizmet
 • Bir İnanç ve Dua Topluluğu,
 • Sadelik ve Sevinç Ruhu
 • Fransiskan Varlığı.

Karmaşıklık çağında, Assisi Aziz Francis'in mesajının basitliği, hiç olmadığı kadar çekiciydi. Fransiskanların bu yol gösterici ilkeleri, yalnızca hayran olunacak idealler değil, yaşanacak değerlerdir.

Vizyon

Saint Francis University , entelektüel, ruhsal, ahlaki ve sosyal olarak büyüyebilecekleri gerçek, akademik açıdan titiz, etkileşimli bir öğrenme deneyimi arayan, yüksek yetenekli öğrenciler için tercih edilen Katolik bir üniversitedir. Öğrenciler, liberal sanatlar eğitiminin değerlerini ve vizyonunu toplumun ekonomik ihtiyaçları ile ilgili öğrenme hedefleriyle birleştirme yeteneği için Saint Francis'i arar.

Saint Francis University , bölgesel, ulusal ve uluslararası düzeyde hayati bir stratejik ortak olarak tanınmakta ve üniversitenin misyonunu, vizyonunu ve stratejik hedeflerini beslemek ve genişletmek için ortaklar arayarak ortaklar arayarak güçlü ilişkiler kurmaktadır. etkin hizmetkar liderlik ilkelerinin kullanılması.

Saint Francis University tesisleri, işletme, sağlık, bilim ve beşeri bilimlerde ulusal olarak tanınan liderlik programlarını en üst seviyeye çıkarmak ve geliştirmek için tasarlanmıştır.

Saint Francis University , insan ve finansal kaynaklarının istisnai olarak idaresini teşvik etmek için - iç ve dış değerlendirmelerle - her seviyede örgütsel etkinlik ve verimlilikte sürekli iyileştirmeler yapmaktadır.120739_120706_IMG_7078.jpg

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BSc

Saint Francis University

Biyoloji, Lisans derecesi, öğrencilere moleküler ve hücresel biyoloji, organismal biyoloji, ekoloji ve evrim de dahil olmak üzere biyolojik bilimlerin tüm ana alanlarında ... [+]

Biyoloji

Biyoloji, tüm çeşitliliği ve karmaşıklığı ile ilgili yaşam çalışmasıdır. Biyologlar, yaşam araştırmasına moleküler biyoloji ve fizyolojiden ekoloji ve evrime kadar çeşitli seviyelerde yaklaşırlar. Biyoloji öğrencilerinin her biri, bu farklı alan içerisinde kendi tutkularına en uygun benzersiz nişi bulmalıdır.

Neden SFU'da Biyoloji?Önce Öğrenciler SFU'daki Biyoloji Programı, her öğrencinin benzersizliği düşünülerek tasarlanmıştır. Bölümümüz özelleştirilebilir derece programları ve biyoloji fakültesi tarafından kişisel akademik danışmanlık sunmaktadır.Küçük Sınıflar, sıkı sıkıya bağlı bir öğrenci topluluğu ve öğrencilerin fakülte danışmanlarıyla yeni araştırmalar yapma fırsatı.Yüksek Başarı Oranları. Mezunlarımızın birçoğu lisansüstü okullara ve meslek okullarına devam ederken, diğerleri araştırma, eğitim, vahşi yaşam yönetimi, tıp laboratuarları, ayrıca akvaryum ve hayvanat bahçelerinde kariyer yapmak için lisans derecelerini kullanıyorlar.Biyoloji Bölümü Öğrenme Amaçları... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Loretto
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Saint Francis University

Bilgisayar Bilimi hayatımızın hemen her yönünü etkileyen heyecan verici, büyüyen ve zorlu bir alandır. Bilgisayar Bilimleri programımız, fakülte ile öğrenciler arasında, ... [+]

Bilgisayar Bilimi

Bilgisayar Bilimi hayatımızın hemen her yönünü etkileyen heyecan verici, büyüyen ve zorlu bir alandır. Bilgisayar Bilimleri programımız, fakülte ile öğrenciler arasında, bugün ve gelecekte disiplinin temelini oluşturan beceri ve kavramları geliştirmede öğrencilere rehberlik ettiği kollektif bir ilişkiyi vurgulamaktadır.

Neden SFU?Gerçek dünya becerileri Bilgisayar Bilimi programı, öğrencilerimize programlama, ağ iletişimi, güvenlik, tasarım ve sistem yönetimi konularında becerilerini geliştirme konusunda yardımcı olur.Modern Tesisler. Computer Science sürekli gelişen bir alan olduğu için, yeni Bilim Merkezinin büyük bir bölümünü, her ikisi de karmaşık iş istasyonları, büyük ekran monitörleri ve büyük ekran monitörleri ile donatılmış gelişmiş bir araştırma laboratuvarının yanı sıra, ileri teknoloji programlama sınıfına adadık. güncellenmiş donanım ve yazılım.Pratik uygulama. Öğrencilere, öğrendikleri bilgisayar becerilerinin pratik uygulamasını sağlayan sürekli yeni projeler geliştiriyoruz.... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Loretto
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Saint Francis University

Neredeyse her sektörde iş analistlerine ihtiyaç vardır. Shields School of Business'taki Business Analytics, öğrencilere verileri bilgiye dönüştürmek için yöntemleri, araç ... [+]

İş analitiği

Neredeyse her sektörde iş analistlerine ihtiyaç vardır. Shields School of Business'taki Business Analytics, öğrencilere verileri bilgiye dönüştürmek için yöntemleri, araçları ve yazılımı nasıl kullanacaklarını öğretir. Müfredat programlama, istatistik, veri yönetimi ve veri dönüşümü ve görselleştirme alanlarında beceriler ve uzmanlık kazanmaya odaklanmaktadır.

SFU'da İşletme Analitiği bölümünden mezun olmak için en önemli 4 neden:Tableau'nun “Veri Eğitiminin Durumu” na göre “Neredeyse tüm işler veriye bir şekilde dokunacak”. Teknolojik yeniliklerin yaygın olarak kullanılmasıyla toplumumuz giderek artan miktarda veri üretmektedir. Her tür kuruluş, giderek artan bir şekilde bu yeni hazine bilgi hazinesinden yararlanmanın yollarını aramaktadır.Business Analytics, diğer derecelerle eşleştirildiğinde pazarlanabilirliği artırıyor. Kalkanlar sadece dört yılda iki derece elde etmenizi sağlar. Verileri analiz etmek, tüm iş disiplinlerinde çok istenen bir beceri olduğundan, Business Analytics'te bir diğer önemli uzmanlık dalına iki ana dal eklemek, derecenin değerini artırır ve her iş piyasasında size bir avantaj sağlar.Analytics, verileri yararlı bilgilere dönüştürebilecek araçlar sağlar. Veriler genellikle yeni bir anlayış oluşturmak, kararları yönlendirmek ve stratejik yönelimi planlamak için kullanılır. Şirket yöneticileri, bölümlerin, programların, ürünlerin ve kişilerin veriye dayalı incelemelerini ister.Neredeyse her endüstri büyümek ve başarılı olmak için analitikten yararlanıyor. Üretim uzmanları, rotalardaki, yöntemlerdeki ve süreçlerdeki yetersizlikleri belirlemek için veri analitiğini kullanır. Eğlence ve perakende alışveriş hizmetleri, gerçek zamanlı ve özel öneriler sunmak için analitiği kullanır. Kolluk kuvvetleri, varlıkları daha etkin bir şekilde kullanmaya yönelik suç eğilimlerini analiz eder.... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Loretto
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Saint Francis University

Pazarlama programı, öğrencileri satış, pazarlama araştırması, reklam, perakende ve pazarlama yönetimi konularında kariyer için hazırlar. Program, reklam, tüketici davranı ... [+]

Pazarlama

Shields İşletme Fakültesi'ndeki Pazarlama programı, reklamcılık, tüketici davranışı, pazarlama araştırması, uluslararası pazarlama ve pazarlama yönetimi ile birlikte güçlü bir iş temelini vurgular.

Pazarlama, insanların dikkatini çeken bir yarışmadır. - Seth Godin

Pazarlama, bir ürünün veya hizmetin değerini sağlamak için, ürün veya hizmeti satmak amacıyla tüketicilerle iletişim kurma ve etkileşim kurma işlemidir. İşletmeler, pazarlamayı doğru pazar ve müşterileri çekmek için kritik bir iş işlevi olarak kullanırlar.

Mevcut Konsantrasyonlar

Pazarlama, BS derecesi için aşağıdaki konsantrasyonlar mevcuttur:

Pazarlama, BS, Girişimcilik KonsantrasyonuYönetim ve Pazarlama, BS (çift anadal)Öğrenme Çıktıları... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Loretto
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Saint Francis University

Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği (PNGE) programımız, çevre yönetiminin temelini oluşturduğu titiz bir mühendislik programıdır. Katolik Fransiskanlar olarak, tüm türlerin ... [+]

Petrol Ve Doğalgaz Mühendisliği

Saint Francis University , Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği'nde (PNGE) dört yıllık bir Lisans Derecesi (BSc) derecesi sunmaktadır.

PNGE programımız, hayati bir liberal sanat eğitimi ile birlikte öğrenmenin ayrılmaz bir parçası olarak gerçek dünya deneyimine sahip bir Fransisken yaklaşımı içermektedir. Küçük ölçekli sınıflar ve fakülte ile güçlü ilişkiler, SFU'daki lisans öğrencileri için oluşturulan öğrenme ortamlarının önemli avantajlarıdır. Öğrencilerimiz, hızla büyüyen mühendislik alanında başarılı olmaları için gereken sınıf becerileri, saha gezileri, laboratuar çalışması, akademik ve endüstriyel araştırma projesi etkinlikleri, profesyonel öğrenci bölümlerinde liderlik ve daha fazlası ile çok çeşitli beceriler geliştirmektedirler. Mezunlarımız ya petrol ve gaz işleten şirketler, petrol ve gaz hizmet şirketleri, hükümet (örneğin, Enerji Bakanlığı) ve akademik / araştırma kurumlarında çalışmak ya da lisansüstü okula gitmek ya da petrol ile ilgili kendi işlerini açmak için nitelikli ve gaz endüstrisi.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Loretto
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Saint Francis University "Become that Someone"

Donut Heaven

Hoop House & Sustainable Food

From SFU to NYC

6 Things to Consider When Choosing a College

Graduation 2019

Canine Behavior

French Toast by Chef Armando

Welcome Weekend 2018

Welcome Class of 2022

Springfest Celebration of Spring

Address
117 Evergreen Drive
PA 15940 Loretto, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri