Saint Anselm College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Liberal sanatlar eğitiminde en iyi olanı ruhu içinde, Aziz Anselm Koleji'nde akademik çekirdek öğrencilere yaşam için onları hazırlayacak geniş bir deneyime sunmak için tasarlanmıştır; Ayrıca mesleki ve kariyer hazırlık sağlar, ancak sadece bir eğitim sürdürmek ve hayatlarını zenginleştirecek gerçeğin bir ömür boyu peşinde teşvik eder. Bu eğitim ortak dersler ve tüm binbaşı öğrencilerin eğitimi için gerekli olduğu düşünülmektedir öğrenme çıktıları bir dizi oluşan bir çekirdek müfredat yoluyla kolaylaştırılır.

Kolej son zamanlarda gözden geçirilmiş ve Güz 2014 başladı, yeni bir çekirdek müfredat benimseyerek akademik çekirdeğini güçlendirdi. Yeni çekirdek bireysel öğrenci seçimi için izin akademik topluluk ve seçmeli derslerden bir anlamda teşvik ortak dersler arasındaki denge ile karakterizedir.

Beşeri - - Üniversite Yazma - Çekirdek Öğrenme Çıktıları: Çekirdek müfredat üç ana unsuru içeren

Sınıf ötesinde

Gerçek bir liberal sanat eğitimi ders katalog sınırları içinde yer olamaz. Aksine, tam eğitimli öğrencinin gerekli anlayış, soruşturma ve hizmet dolu ölçüsü genellikle sınıf dışında ödenir. Aziz Anselm Koleji'nde öğrenciler sınıf dışında, akademik, kültürel ve sosyal zenginleştirme için birçok fırsat var.

Birkaç uluslararası kabul görmüş merkezleri ve enstitüler ev gibi, Aziz Anselm, çalışma konuşmak ve kampüs araştırma yapmak için dünyanın dört bir yanından gelen düşünce liderleri ağırlıyor. Aslında, Siyaset New Hampshire Enstitüsü siyasi yorumcu ve başkanlık tartışmaları ev sahipliği yapmış, demokratik söylem için bir not ulusal bir mekandır. Kurs yanı sıra, bilimsel ve akademik araştırma Aziz Anselm lisans eğitiminde ağır ağırlığındadır. Aziz Anselm öğrenciler tüm dünyada saha yerlerde yanı sıra, laboratuvar ve kampüs akademik ortamlarda ve tesislerde sosyal bilimlerde çalışan öğretim üyeleri ile birlikte çalışarak araştırma fırsatlarına katılmak için fırsat var.

Ve insanlığın hizmetinde öğrenmeye Benedikt özveri ile tutmak, Aziz Anselm Koleji zorlu topluluk bağlamlarda sınıf kavramları uygulamak için öğrenme hizmete katılma öğrencilerinin hepsi teşvik eder. Servis öğrenme projeleri Topluluk Katılımı için Meelia Merkezi tarafından koordine edilmektedir ve öğretim üyeleri genellikle kendi derslerinde hizmet öğrenme seçenekleri entegre.

Kitle hizmet, gönüllü fırsatları ve alternatif spring break bakanlıklar da dahil olmak üzere ruhsal yaşam, Saint Anselm takımından Kampüs Bakanlığı tarafından koordine edilmektedir.

Konumlar

Manchester

Address
A Catholic Benedictine Liberal Arts College
100 Saint Anselm Drive

Manchester, New Hampshire, Amerika Birleşik Devletleri