Slippery Rock University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Slippery Rock University ilçesinin vatandaşları tarafından 1889 yılında kurulan Slippery Rock University , bölgenin önde gelen kamu konut üniversitesidir. Üniversite, normal okul mirası ile şekillenir ve entelektüel gelişim, liderlik ve sivil sorumluluk taahhüdüyle karakterize edilir.

SRU , 26 Mart 1889'da, kaygısız Rock State Normal Okulu olarak, öğretmen adaylarının ilgi duyan ve eğitebilecekleri kişileri yetiştirme yetkisi ile kapılarını açtı. SRSNS, yıllar boyunca, görevini iyi yerine getirdi, binlerce öğrenciyi Pennsylvania'daki devlet okullarına ve ulus çapında eğitmek için mezun etti.

1926 yılında kurum, Commonwealth tarafından satın alındı, Slippery Rock State Öğretmenler Koleji olarak yeniden adlandırıldı, dört yıllık bir öğretmen kolejine geldi ve öğretmen eğitimi geleneğini sürdürdü.

Slippery Rock State College, 1960 yılında kuruldu ve ilk kez, liberal sanat ve meslek dallarında lisans ve yüksek lisans dereceleri verilebilir. 1983 yılında üniversite statüsü verildi.

Bugün SRU , çok çeşitli lisans ve seçkin yüksek lisans programları sunan kapsamlı bir üniversitedir.

Batı Pennsylvania'nın tepelerinde bulunan SRU , 14 kampüs Pennsylvania Eyaleti Yüksek Öğretim Sisteminin en batısındaki kurumudur. 660 dönümlük kampüs, Erie'nin bir saat güneyinde, Youngstown, Ohio'nun 45. dakika doğusunda, Pittsburgh'un bir saatinden daha az bir mesafededir. I-79 ve I-80 olmak üzere iki ana karayolu, Üniversitenin yedi mil yakınında kesişir ve onu, bütün Commonwealth ve onun bitişik bölgelerine kolayca bağlar.

Kampüs, Pennsylvania, Butler County'deki Slippery Rock ilçesinde, yaklaşık 3.000 kişilik güvenli ve sıcakkanlı bir topluluk, tarım arazileri, ormanlar ve köpüklü buzul gölleri tarafından kuşatılmıştır.

Genişletilmiş Öğrenme

SRU Genişletilmiş Öğrenim, uzaktan eğitim, Liderlik Gelişim Merkezi, McKeever Çevre Öğrenim Merkezi, Pennsylvania Çevre Eğitimi Merkezi ve Emeklilikte Öğrenim Enstitüsü gibi çeşitli seçenekler aracılığıyla kaliteli eğitime erişmenizi sağlar.

SRU , öğrencilere iş ve sanayi ile ortaklıklar ve işbirlikleri, şirketler ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarla işbirlikleri yoluyla öğrenim fırsatları sunmaktadır.

Konumlar

Kaygan Kaya

Slippery Rock University of Pennsylvania

Address
1 Morrow Way Slippery Rock,
16057 Kaygan Kaya, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 724-738-9000