Resmi açıklamayı okuyun

Online broşürümüzü buradan görüntüleyin.

Silikon Vadisi'nin San Mateo Kolejler de incelenmesi için 10 Neden

 1. Bizim üç kamu toplum kolejleri (Canada College, San Mateo ve Skyline Koleji Koleji) kendi kaliteli transfer programları ve hizmetleri yanı sıra, garanti transferleri ve selektif üniversiteler ile ortaklık için bilinir.
 2. 6456 $ USD yıllık öğrenim.
 3. Üç kolej Kaliforniya ve ülkenin en güvenli arasında en güvenli vardır.
 4. Şu anda 55 üniversiteler Üniversiteler dört yıl garantili transferler içerisinde 1. öğrencilerimize garantili transfer sunuyoruz.
 5. Yerinde transferi UC Berkeley temsilcileri ve (2015 yılında 2014 ve 213 89) en son yıl UC Berkeley transfer kabul oranındaki 165% büyüme tarafından sağlanan danışmanlık hizmeti de.
 6. Her üç kolej kolej etrafında Silikon Vadisi, yüksek teknoloji şirketleri ile ödüllü akademik ve idari personel, çok sayıda ağ ve staj olanakları ile sanat eğitimi tesislerinin devlet kalite ön, sertifika ve transfer programları sunuyoruz.
 7. Gelen uluslararası öğrenciler için kullanılabilir tam ders feragat dahil olmak üzere küresel Beca burs.
 8. Uluslararası öğrenciler için öncelikli ders kayıt.
 9. Mevcut Konut koordinatörü bizim üç kolej yakın konut ile yardımcı olmak için.
 10. Skyline Koleji'nde Cañada Koleji'nde KÖK merkezi ve İmalat Lab ulusal tanıdı.

Silikon Vadisi'nin San Mateo Kolejler Canada College, San Mateo ve Skyline Koleji Koleji: üç seçkin tam yetkili iki yıllık community kolej bulunmaktadır. Onlar Kaliforniya'nın San Francisco bölgesinin merkezinde yer almaktadır.

Her üç kolej Amerika Birleşik Devletleri boyunca kamu ve özel üniversitelerin belki de en büyük sayı ile, "Transferi Kabul Teminatlar" var. Bu öğrencilere, tipik bir üniversite birinci sınıf kabul "seçicilik engel" tabi olma öğrenci üniversite akademisyeni ve diğer gereksinimlerini karşılar eğer bir üniversiteye girmesini ve güvence sağlar. 2015 yılında, 236 öğrenci nakil öğrenci olmak üzere üç kolej UC Berkeley başvurdu. Bu öğrenciler gençler olarak girmek ve sadece UC Berkeley'de bir lisans tamamlamak için iki yıl daha gerekecektir.

kolejler onların KÖK (Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik) programları için bilinir ve Skyline Koleji Caltech ve UC Berkeley ile staj vardır. Cañada Koleji ödüllü STEM Merkezi, Kaliforniya'da tüm toplum kolejleri arasında ilk sahiptir. Onun animasyon sınıfı, örneğin, bir Pixar çalışan tarafından öğretilir. sadece 15 dakika uzaklıkta San Francisco Skyline Koleji, Uluslararası Ticaret ve Biyoteknoloji ve Mühendislik transferi programları sunar. Ayrıca CalTech ve UC Berkeley ile bir staj programı vardır. San Mateo Koleji California eski halk kolejlerinden biridir. 1920 yılında San Mateo Koleji büyük ölçüde, Stanford Üniversitesi'nde ve University of California (Berkeley) bir hazırlık okul veya sıçrama tahtası oldu.

Silikon Vadisi'nde okuyan potansiyel vb Google, Apple, Salesforce, Twitter ve Facebook, staj öğrencileri ve ağ fırsat verir Bizim kampüsleri Her San Francisco, San Jose, SFO uluslararası havaalanı ve Monterey Bay, Yosemite ve Lake Tahoe gibi diğer çok ünlü turistik yerler sürüş mesafesinde doğrudan sizi karayolları yakınında bulunan küçük ve güvenli topluluklar bulunmaktadır.

Uluslararası öğrenciler ziyaret edebilirsiniz ilçemiz uluslararası kabul web sitesini daha fazla bilgi için.

ABD vatandaşları ve daimi oturanlar olabilir İlçemizde web sitesini ziyaret daha fazla bilgi için.

Üniversite
Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

San Mateo Colleges of Silicon Valley

Biyoloji yaşam ve morfolojisi, fizyolojisi, anatomisi, davranış, kökeni ve dağıtım da dahil olmak üzere canlı organizmaların, çalışmadır. ... [+]

Alan

Biyoloji yaşam ve morfolojisi, fizyolojisi, anatomisi, davranış, kökeni ve dağıtım da dahil olmak üzere canlı organizmaların, çalışmadır.

biyoloji başarılı olmak için öğrencilerin doğal dünya hakkında tutkulu ve güçlü analitik ve problem çözme becerilerini göstermek gerekir.

biyoloji

San Mateo Yüksekokulları'nın Silikon Vadisi Kolejlerindeki biyoloji derslerini alırken, öğrenciler doğru bilimsel raporlama tekniklerini ve bilimsel metodu ayrıntılı bir şekilde öğrenmeyi bekleyebilir ve hipotezleri test etmek ve sonuçları analiz etmek için biyolojik çalışma, gözlem ve deney yöntemlerini kullanacaklardır. Biyoloji sınıfları da binbaşı çeşitli Genel Eğitim gereklerini yerine getirmek.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Mateo
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 - 5 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
San Mateo Colleges of Silicon Valley

Matematik modern bilimin temelini oluşturur. Bunu anlamak ve çağımızın önemli bilimsel gelişmelere yer almak isteyenler için esastır. Ama aynı zamanda sosyal bilimler ala ... [+]

Matematik modern bilimin temelini oluşturur. Bunu anlamak ve çağımızın önemli bilimsel gelişmelere yer almak isteyenler için esastır. Ama aynı zamanda sosyal bilimler alanında öğrenci ve çevremizdeki, daha tam, dünyayı anlamak isteyen herkes için son derece yararlıdır. onun dönüm noktası olarak, matematik anlayışımızı derinleştirmek ve ufkumuzu genişletmek için bizim için bir yoldur.

Matematik başarılı olmak için, bireyler, açık bir zihin tutmak sık soru sormak ve sadece ezberlemek yerine işlerini arkasındaki nedenleri ararlar gerekir. Azim, organizasyon ve eleştirel düşünme olursa olsun, aynı zamanda onların beceri düzeyi herhangi bir matematik öğrencisi için önemlidir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Mateo
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
San Mateo Colleges of Silicon Valley

Cañada Koleji, tam akredite Mühendislik transferi programı vardır. Bu alt-bölüm programı hatırı sayılır endüstriyel deneyime sahip bir fakülte tarafından öğretilen bir öl ... [+]

Cañada Koleji ve San Mateo Koleji tam Mühendislik transferi programları akredite var. Bunlar düşük bölünme programı hatırı sayılır endüstriyel deneyime sahip bir fakülte tarafından öğretilen bir ölçüde daha düşük maliyetle herhangi bir dört yıllık kolej veya üniversitede sunulan aynı derslerden oluşmaktadır.

Hemen hemen tüm mühendislik öğrencileri daha sonra dört yıllık kolej veya üniversite kendi derecelerini almış ve Mühendislik mesleğini girdiniz. Kolej UC, CSU ve bağımsız kolej ve üniversitelerin mühendislik bölümleri ile artikülasyon anlaşmaları vardır.

Mühendislik uçak tasarımından kirlilik kontrolü gibi alanlarda bir milyondan fazla iş ile ABD'nin en büyük mesleklerden biridir. mühendislik en büyük dört dalları, elektrik, mekanik, inşaat ve bilgisayar mühendisliği vardır. mühendislik Tüm dalları problem çözme üzerine ağır bir önem veriyoruz. Mühendislik eğitimi bilimsel ve mühendislik kavram ve problemleri yaratıcı ve etkili bir çözüm için kendi uygulama öğretmeye yöneliktir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Mateo
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
San Mateo Colleges of Silicon Valley

Psikoloji davranışla ilgili bilim, insan ve insan olmayan hayvan hem de, ve sadece yaklaşık 125 yaşındadır. Aslında biyolojiden sosyolojiye konu kapsayan, geniş bir disip ... [+]

Psikoloji Nedir?

Psikoloji davranışla ilgili bilim, insan ve insan olmayan hayvan hem de, ve sadece yaklaşık 125 yaşındadır. Aslında biyolojiden sosyolojiye konu kapsayan, geniş bir disiplindir. Psikoloji iki kritik ilişkinin kesişimini inceler: biri beyin işlevi ve davranış arasında, diğeri çevre ve davranış arasında. Bir bilim olarak psikoloji dikkatli gözlem, deney ve analiz kullanılarak, bilimsel yöntemler kullanılır.

Psikoloji zihinsel süreçler, biliş ve davranış çalışmadır. Psikolog beyin ve sinir sistemi fonksiyonu, algı hissi geliştikçe nasıl biz öğrenmek ve bilmek nasıl ve ne olduğunu bize motive nasıl endişe ediyor. Psikoloji bireylerin aile, toplum ve toplum içinde nasıl işlev hakkında daha fazla bilgi edinmek için toplam ömrü kapsar. Psikologlar bu nasıl değiştirilebilir, geliştirme yanlış ve nasıl, örgütsel, kişisel, kişilerarası ve aile çatışmaları çözmek için ne öğrenmek istiyorum. Bu yeni bilgi araştırma bir baz dışında büyümeye yeni anlayışlara yol açar dinamik bir alandır. Bu teorik ve uygulamalı bilim hem de.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Mateo
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Cañada Commencement Moments

San Mateo Colleges of Silicon Valley - Join Us!