San Mateo Colleges of Silicon Valley

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Online broÅürümüzü buradan görüntüleyin.

Silikon Vadisi'nin San Mateo Kolejler de incelenmesi için 10 Neden

  1. Bizim üç kamu toplum kolejleri (Canada College, San Mateo ve Skyline Koleji Koleji) kendi kaliteli transfer programları ve hizmetleri yanı sıra, garanti transferleri ve selektif üniversiteler ile ortaklık için bilinir.
  2. 6456 $ USD yıllık öÄrenim.
  3. Ãç kolej Kaliforniya ve ülkenin en güvenli arasında en güvenli vardır.
  4. Åu anda 55 üniversiteler Ãniversiteler dört yıl garantili transferler içerisinde 1. öÄrencilerimize garantili transfer sunuyoruz.
  5. Yerinde transferi UC Berkeley temsilcileri ve (2015 yılında 2014 ve 213 89) en son yıl UC Berkeley transfer kabul oranındaki 165% büyüme tarafından saÄlanan danıÅmanlık hizmeti de.
  6. Her üç kolej kolej etrafında Silikon Vadisi, yüksek teknoloji Åirketleri ile ödüllü akademik ve idari personel, çok sayıda aÄ ve staj olanakları ile sanat eÄitimi tesislerinin devlet kalite ön, sertifika ve transfer programları sunuyoruz.
  7. Gelen uluslararası öÄrenciler için kullanılabilir tam ders feragat dahil olmak üzere küresel Beca burs.
  8. Uluslararası öÄrenciler için öncelikli ders kayıt.
  9. Mevcut Konut koordinatörü bizim üç kolej yakın konut ile yardımcı olmak için.
  10. Skyline Koleji'nde Cañada Koleji'nde KÃK merkezi ve Ä°malat Lab ulusal tanıdı.

Silikon Vadisi'nin San Mateo Kolejler Canada College, San Mateo ve Skyline Koleji Koleji: üç seçkin tam yetkili iki yıllık community kolej bulunmaktadır. Onlar Kaliforniya'nın San Francisco bölgesinin merkezinde yer almaktadır.

Her üç kolej Amerika BirleÅik Devletleri boyunca kamu ve özel üniversitelerin belki de en büyük sayı ile, "Transferi Kabul Teminatlar" var. Bu öÄrencilere, tipik bir üniversite birinci sınıf kabul "seçicilik engel" tabi olma öÄrenci üniversite akademisyeni ve diÄer gereksinimlerini karÅılar eÄer bir üniversiteye girmesini ve güvence saÄlar. 2015 yılında, 236 öÄrenci nakil öÄrenci olmak üzere üç kolej UC Berkeley baÅvurdu. Bu öÄrenciler gençler olarak girmek ve sadece UC Berkeley'de bir lisans tamamlamak için iki yıl daha gerekecektir.

kolejler onların KÃK (Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik) programları için bilinir ve Skyline Koleji Caltech ve UC Berkeley ile staj vardır. Cañada Koleji ödüllü STEM Merkezi, Kaliforniya'da tüm toplum kolejleri arasında ilk sahiptir. Onun animasyon sınıfı, örneÄin, bir Pixar çalıÅan tarafından öÄretilir. sadece 15 dakika uzaklıkta San Francisco Skyline Koleji, Uluslararası Ticaret ve Biyoteknoloji ve Mühendislik transferi programları sunar. Ayrıca CalTech ve UC Berkeley ile bir staj programı vardır. San Mateo Koleji California eski halk kolejlerinden biridir. 1920 yılında San Mateo Koleji büyük ölçüde, Stanford Ãniversitesi'nde ve University of California (Berkeley) bir hazırlık okul veya sıçrama tahtası oldu.

Silikon Vadisi'nde okuyan potansiyel vb Google, Apple, Salesforce, Twitter ve Facebook, staj öÄrencileri ve aÄ fırsat verir Bizim kampüsleri Her San Francisco, San Jose, SFO uluslararası havaalanı ve Monterey Bay, Yosemite ve Lake Tahoe gibi diÄer çok ünlü turistik yerler sürüŠmesafesinde doÄrudan sizi karayolları yakınında bulunan küçük ve güvenli topluluklar bulunmaktadır.

Uluslararası öÄrenciler ziyaret edebilirsiniz ilçemiz uluslararası kabul web sitesini daha fazla bilgi için.

ABD vatandaÅları ve daimi oturanlar olabilir Ä°lçemizde web sitesini ziyaret daha fazla bilgi için.

Ãniversite

Konumlar

San Mateo

San Mateo County Community College District

Address
Cañada College, Redwood City, California College of San Mateo, San Mateo, California Skyline College, San Bruno, California
San Mateo, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 650-574-6550