Resmi açıklamayı okuyun

Rosemont Koleji bilginin peşinde akademik mükemmellik ve teşvik sevinç adanmış yaşam boyu öğrenen bir topluluktur. Rosemont College, küresel toplumda başkalarına hizmet etmek gerekçeli ahlaki kararlar yeteneği ve sorumluluk duygusu topluluğu açık ve eleştirel kafasında tüm üyelerini de geliştirmek istiyor.

Katoliklik Köklü, Rosemont tüm inançları karşılıyor ve zamanın ihtiyaçlarını karşılamak için Cornelia Connelly ve Kutsal Çocuk İsa Derneği'nin ilkelerine tarafından yönlendirilir.

Rosemont Koleji değerler:

her kişinin onuruna ve saygı güven;
kültürler arası topluluk oluşturma için bir taahhüt ile çeşitlilik;
şefkatle adalet teşvik Kalıcılık ve cesaret;
ortak ev Dünya'ya için önemsiyorum.

Rosemont College Misyon 1921 yılında Rosemont açıldı sponsor dini cemaatin eğitim felsefesi, Kutsal Çocuk İsa'nın Derneği akar. Bu felsefe ruhu ve Toplum, Cornelia Connelly Kurucu eğitim ilkeleri ile aşılanmış. Bu Kutsal Çocuk eğitimi sevinç, gayret ve şefkat ile hayata yanıt öğrencilere öğrenim fırsatları uydurulmuş Hıristiyan değerleri ve ifadeler köklü bir şekilde tanımlanmış ama esnek ideal vardır. Kutsal Çocuk Eğitim Kurumları dünya çapında bir ağ içinde tek Koleji, Rosemont çeşitliliği karşılamak ve kendi hediyeler ve insan ailesi ile antlaşma yapmış Allah'a güven ile değiştirmek için öğrencileri teşvik Kutsal Çocuk felsefesinde topraklanmış.

tarih

Rosemont College Kutsal Çocuk İsa Derneği tarafından 1921 yılında kurulmuştur.

Günümüzde yoluyla kurumun ilk günlerinden itibaren, SHCJ kurucu, Cornelia Connelly Koleji büyüme ayrılmaz bir parçası olmuştur "yaş, isteklerini karşılamak için" öğrenciler yetiştirmektir Rosemont en şarj arkasındaki itici güç olmuştur.

Rosemont banliyö ana hat üzerinde 11 mil batısında Philadelphia Rosemont, Pennsylvania, tarihi bir yerleşim bölgesinde 56 dönüm arazi üzerinde yer almaktadır. Kolej mükemmel bir akademik üne ve entelektüel ruhsal ve duygusal her öğrencinin olma geliştirmeye dönük yoğun tanınıyor.

Lisans College ve Yüksek Lisans ve Mesleki Çalışmalar Okulları: yılki Rosemont dönüşmüştür boyunca üç okulla bir üniversite olarak geliştirerek, "çağın isteklerini karşılamak".

30 Mayıs 2008'de Rosemont College Mütevelli Heyeti vurguladı ve ortak eğitim, ortaklıklar ve online eğitim benimseyerek Koleji'nin kaydını, programları ve itibar genişletilmiş bir Stratejik Plan onayladı. 2009 yılında, Üniversite Koleji üç okul birleştirici ve 'öğrencilerin toplum' olma Koleji'nin misyonunu genişleterek, tüm ilgi ve nitelikli kadınlar ve erkekler için lisans düzeyinde kapılarını açtı. Aynı yıl, Yüksek Lisans ve Profesyonel Okullar Yükseköğretim Çalışmaları Orta Amerika Komisyonu tarafından tamamen online lisans programları sunmak için akreditasyon aldı.

Rosemont gibi Villanova Üniversitesi Doğu Üniversitesi, Cabrini College, Immaculata Üniversitesi ve diğerleri gibi komşu eğitim kurumlarının birçoğu ile geniş bir işbirliği ile kendi teklifleri zenginleştirir. Rosemont ön-med, çift lisans ve onur programları sunmak için Drexel ve Tapınak Üniversiteleri ile denklik anlaşmaları sayesinde ortaklıklar kurmuştur.

Üniversite kampüsü sanat sergileri ve kültürel programlar üzerinde ek olarak, kredisiz çeşitli programlar ve her yaştan kadın ve erkek için benzersiz bir "Forum" programı sunarak topluma ulaşıyor.

Rosemont yaklaşık 8.000 oturma mezunları vardır. Onlar yüksek rütbeli bilim ve tıp, yayıncılık, siyaset, iş, eğitim, hukuk pozisyonları ve sanat bulunabilir. Rosemont sürekli US News and World Report tarafından sıralanır ve ayrıca seçildi John Templeton Vakfı Şeref ve "Karakter Bina Kolejler" ve olarak "Ayrım Koleji." Rosemont adlı 218 kolejlerinden biri "En iyi Kuzeydoğu olduğunu Princeton Review tarafından Kolejler ". Rosemont onlara elinden geleni potansiyellerine ulaşmalarına yardım etmeyi amaçlayan bir eğitim ve manevi temeli olan kadın ve her yaştan ve her kökenden erkekleri sağlar.

Rosemont kez zorlukları karşılamak için ve sürekli değişen bir dünyada sorumlu ve etkili hareket etmeye hazırlanıyor kişilere kararlıdır.

Hızlı gerçekler

Kuruluş: 1921
Yer: Suburban. Onbir mil batısında Center City Philadelphia
Karakter: Katolik - Kutsal Çocuk İsa Derneği
Tür: Özel; Liberal-sanat
Toplam Öğrenci kaydı 1103
Lisans Kayıt: 597
Lisansüstü Kayıt: 506
Öğrenci Öğretmen Oranı: 10: 1
Ortalama Sınıf Büyüklüğü: 12
Lisans Üniversite Harç ve Ücretler 2015-2016 eğitim-öğretim yılı: 31.520 $
Lisans Üniversite Harç ve Ücretler 2016-2017 eğitim-öğretim yılı: 18.500 $
Oda ve Yönetim Kurulu 2015-2016: Temel çift kişilik; Yılda 13.400 $: e-mail ve internet hizmeti içerir
Oda ve Yönetim Kurulu 2016-2017: Temel çift kişilik; Yılda 11.500 $: e-mail ve internet hizmeti içerir
640 $ / kredi saat: Lisansüstü Öğrenim 2015-2016 eğitim-öğretim yılı okul
540 $ / kredi saat: Profesyonel Çalışmalar Öğrenim 2015-2016 eğitim-öğretim yılı okul
Atletizm Bölümü: NCAA III
Erkekler spor: kros, basketbol, ​​lakros, golf, futbol ve tenis
Kadın Spor: kros, basketbol, ​​lakros, futbol, ​​voleybol, tenis, voleybol ve
Akreditasyon: Rosemont Yükseköğretim, 3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104, 267-284-5000 Orta Devletler Komisyonu tarafından akredite edilmiştir.
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BSc

Rosemont College

Maliye Lisans bu alanda yüksek lisans eğitimine ve / veya iş takip etmek isteyen öğrenciler için bir uzmanlık sağlar. gün-gün nakit yönetimi ve emeklilik fonu desteği içi ... [+]

maliye

Maliye Lisans bu alanda yüksek lisans eğitimine ve / veya iş takip etmek isteyen öğrenciler için bir uzmanlık sağlar. gün-gün nakit yönetimi ve emeklilik fonu desteği için destek sağlayan, yetiştirme ve sermaye dağıtma: Finans önemli öğrencilerin devlet sektöründe, bankacılık, sigorta, finansal analiz, zenginlik ve yatırım yönetimi alanlarında çalışmaya hazırlar.

ilgili her major kurs ihtiyaçlarını karşılamak için ek olarak, tüm öğrenciler aynı zamanda Lisans Koleji Genel Eğitim gereklerini yerine getirmek zorundadır. Finans Bachelor of Science derecesi 120 kontör gerektirir.

ZORUNLU DERSLER Kurs Numarası Krediler İ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Rosemont
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Rosemont College

Muhasebe Lisans finansal muhasebe ve raporlama, maliyet ve yönetim muhasebesi, denetim ve federal gelir vergisi alanlarında güçlü bir temel sağlar. Öğrenciler Pennsylvani ... [+]

muhasebe

Muhasebe Lisans finansal muhasebe ve raporlama, maliyet ve yönetim muhasebesi, denetim ve federal gelir vergisi alanlarında güçlü bir temel sağlar. Öğrenciler Pennsylvania Commonwealth Yeminli Mali Müşavirlik Sınavı için gerekli tüm dersleri üstlenecektir.

büyük dil, teori içgörü olması için hazırlar ve kamu özel sektörde kariyer, sanayi, muhasebe ilkeleri değil, kar amacı gütmeyen ve kamu muhasebesi.

ilgili her major kurs ihtiyaçlarını karşılamak için ek olarak, tüm öğrenciler aynı zamanda Lisans Koleji Genel Eğitim gereksinimleri (yaklaşık 48 kredi) yerine getirmelidir. Muhasebe Bachelor of Science derecesi 120 kontör gerektirir. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Rosemont
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

Rosemont College

... [+]

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Rosemont
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Rosemont College

biyoloji önemli sağlık, araştırma ve geliştirme, eğitim, çevre çalışmaları, yüksek lisans ya da tıp fakültesinde ve daha fazla kariyer öğrencileri hazırlamak için tasarla ... [+]

biyoloji

Hızla değişen ve her zaman gelişen, Biyoloji bugünün toplumunda hiç mevcut değildir. Rosemont College burada Biyoloji öğrencileri çalışmanın üç parça arasında seçim şansına sahip olacak:

Biyoloji Parça evironmental Parça Ön Sağlık Parça

biyoloji önemli sağlık, araştırma ve geliştirme, eğitim, çevre çalışmaları, yüksek lisans ya da tıp fakültesinde ve daha fazla kariyer öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler biyolojik kavramların temelleri bir anlayış ile mezun olacak.

Ders öğrenci halen çeşitli alanlarda kullanılmaktadır son teknolojileri ve metodolojileri öğreneceksiniz hangi bir laboratuvar bileşeni içerir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Rosemont
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Rosemont College

Rosemont kimya büyük sanayi ve lisansüstü çalışmanın çeşitli başarılı bir kariyer kurmak için gerekli bilgiye sahip öğrencilere sağlar. kimya bölümünden öğrenciler de dah ... [+]

kimya

kimya olmadan biz çok iyi var olamaz bildiğimiz gibi dünya biz, gıda korumak için aşı ve çok daha fazlası yaratmak için, hastalığı tedavi öğrenmiş asla olabilirdi.

Rosemont kimya büyük sanayi ve lisansüstü çalışmanın çeşitli başarılı bir kariyer kurmak için gerekli bilgiye sahip öğrencilere sağlar. kimya bölümünden öğrenciler de dahil olmak üzere ders almaları gerekmektedir: Genel kimya yılda organik kimya, analitik kimya, fiziksel kimya ve biyokimya yıl.

Destekleyici dersler şunlardır: fizik ve matematiği. Bu program çerçevesinde öğrenciler lisansüstü çalışma ve kimya ile ilgili kariyer planlaması için sağlam bir temel ile sağlanmaktadır. Öğrenciler araştırma ve staj olanakları meşgul gerekmez ancak bu fırsatları öğrenci kimya deneyiminin tipik bir parçasıdır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Rosemont
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Rosemont College

matematik programı iş, teknoloji, bilim ve daha fazla kariyer çeşitli için güçlü bir temel öğrencilere sağlar. Öğrenciler birçok arasında özel veya kamu sektöründe kariye ... [+]

matematik

Charles Caleb Colton kez "matematik çalışma, Nil gibi, ufacık başlar ama ihtişamı biter" dedi. Matematik ilaç doğru doz reçete doktorlara Mısır'da Sfenks'in inşaatı dünya çapında büyük şeyler yol açmıştır.

matematik programı iş, teknoloji, bilim ve daha fazla kariyer çeşitli için güçlü bir temel öğrencilere sağlar. Öğrenciler birçok arasında özel veya kamu sektöründe kariyer için de lisansüstü eğitim geçmek için hazır mezun olacak.

Bu binbaşı içinde öğrenciler ortaokul ve lise düzeylerinde kariyer öğretim sürdürmeye ortaöğretimde bir konsantrasyon seçebileceksiniz.

akademik opportunties

matematik okuyan öğrenciler İşletme, Muhasebe, Fen veya Eğitim bir konsantrasyona sahip için fırsat var. Öğrenciler giriş seviyesinde veya hızlandırılmış izi başlayan seçeneğine sahip olacak. büyük transfer becerileri ile iyi yuvarlak mezunları oluştururken, öğrenciler, teknik malzemeler, akıl yürütme, ve iletişim odaklanmasını sağlar. ... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Rosemont
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku