Resmi açıklamayı okuyun

Oklahoma City Üniversitesi Uptown bölgesinde Oklahoma bulunan karma kentsel özel üniversitedir. Üniversite United Methodist Church bağlı ve liberal sanatlarda derece, güzel sanatlar, bilimler ve iş geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. US News and World Report tarafından bölgesel master düzeyinde üniversite kategorisinde üst katman listelenen sadece Oklahoma kurum, Oklahoma Üniversitesi de Forbes ' "En İyi Hıristiyan Kolejleri" & listelenen "En İyi 100 Üniversite Buys."

Üstün Programlar

70 den fazla lisans binbaşı, (bir hukuk derecesi, MBA ve iki doktora programları dahil) 20 lisansüstü ve Bilim veya Sanat derecesi Lisans bir lisans kazanmak için yetişkin çalışmak için Yetişkin Çalışmaları Programı.

Özel Fırsatlar

Servis-öğrenme müfredat fırsatlar; Üniversite Onur Programı; OCULEADS, burs ve liderlik programı; OCU-zalimlerin Tayvan Eğitim Programı; Film ve Edebiyat aracılığıyla Kişilerarası Araştırmalar Merkezi; Washington Dönemi Programı; yurtdışında programı incelemek; ve dahası!

deneyimli Fakültesi

Bizim öğretim üyelerinin yüzde yetmiş sekizi kendi alanlarında en yüksek derece tutun. Profesörler, değil asistanlar tüm sınıfları öğretmek.

Kişiselleştirilmiş dikkat

upperclassmen için 1 ve yaklaşık 17 birinci sınıf öğrenciler için sınıf boyutları ve 13: Öğrenci / 11 öğretim üyesi oranı

Çeşitli Çevre

1.800 'den fazla lisans öğrencisi ve 46 eyalette 600 yüksek lisans öğrencileri ve 43 yabancı ülkeden

aktif Kampüs

yedi ulusal fraternities ve kız öğrenci dernekleri, İnsanlık, çok kültürlü öğrenci dernekleri, öğrenci hükümeti ve daha fazlası için Habitat kendi bölüm de dahil olmak üzere 80'den fazla öğrenci liderliğindeki kuruluşlar.

yıldız Atletizm

Yıldız art arda üçüncü yıl için bu başlık iddia 2015 NAIA erkekler kros şampiyonasında da dahil olmak üzere 60 ulusal şampiyonluk, kazandı. OCU öğrenci sporcular 3.0 genel not ortalaması veya daha yüksek 13 düz yıl korumuştur.

ideal konumu

Bizim 104 park benzeri dönüm, Oklahoma kalbinde, eğitim, sosyal, kültürel ve eğlence olanakları çok çeşitli sadece birkaç dakika bulunur.

Olağanüstü Mali Destek

1000 $ dan 10.000 $ arasında değişen ödüller ile, akademik liyakat ve performans bursları yıllık ödül 34.000.000 $ daha fazla. Böyle Clara Luper Alimler ve Amerikan Kızılderili Burs Programı gibi diğer birçok burs programları öğrencilerimize yardım sunmak. Öğrencilerin yüzde 90'ından fazlası, akademik liyakat, performans veya ihtiyaca yönelik mali yardım alırlar.

Hızlı Gerçekler

Oklahoma Üniversitesi burs ve hizmet United Methodist geleneğini kucaklayan ve öğrenci refah ve başarı için adanmış bir kültürel açıdan zengin toplumda tüm inanç ağırlamaktadır. Erkekler ve kadınlar kendi topluluklarına hizmet etkili liderler olmak için onları hazırlamak için öğrencilerin, entelektüel, ahlaki ve ruhsal gelişimi üzerinde duruluyor titiz müfredat yoluyla akademik mükemmellik peşinde.

OCU Oklahoma City University Tarihçesi 1 Eylül 1904 tarihinde Epworth Üniversitesi olarak kiralandı. İlk öğrenciler bir çok amaçlı bina sınıfına katıldı. Yüz on altı öğrenci bu düşüş alındı. Orijinal bina hala ayakta ve Oklahoma Epworth United Methodist Church bir kısmını oluşturur.

Finansal zorluklar fırtınalar Surviving, üniversite 1911 sonbaharında Guthrie taşındı. Sınıflar eski Oklahoma Eyalet başkenti binasında gerçekleştirildi. Şu anda adı Oklahoma Methodist University değiştirildi. 1922 yılında, adı Oklahoma City College olarak değiştirildi. kolej Oklahoma bugünkü konumuna taşındı. Geçerli idare binası derslik ve öğrenci yurtlarını hem ev sahipliği yapmıştır. 1924 yılında, üniversite Oklahoma City University adını almıştır. Daha fazla bilgi edin "

kayıt: 2.300 'den fazla lisans öğrencisi ve 46 eyalette 1700 yüksek lisans öğrencileri ve 49 yabancı ülkeden

Öğrenci / Öğretmen Oranı: 11: 1

birinci sınıf için ortalama sınıf büyüklüğü: 17

upperclassmen için ortalama sınıf büyüklüğü: 13

Kampüs: Oklahoma merkezinde 104 park benzeri dönüm

Üyelik: Özel United Methodist Üniversitesi 1904 yılında kurulmuş

Fakülte: Daha fakültenin yüzde 78 daha yüksek derecelerde kendi alanlarında tutun; Mezun asistanları tarafından öğretilen hiçbir sınıfları

Duyarlılık: Altı milli fraternities ve sororities dahil 60'dan fazla öğrenci organizasyonu,

Ulusal Sıralamalar: Sürekli olarak US News & World Report tarafından bir üst katman, master düzeyinde üniversite olarak sıralanır

Finansal yardım: Öğrencilerin yüzde 90'ından fazlası, akademik, liyakat, performans ya da ihtiyaç temelli mali yardım almak

İş yeri: Adında bir "Büyük Kolej Çalışmak İçin" Chronicle of Higher Education tarafından

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Oklahoma City University

Kurs medya ilkeleri ve uygulamaları için teorik bir temel anlayış ve bunların çalışma etik sorumluluklarının bilinci uyarıcı vurgular. Aynı zamanda tüm iletişim formları ... [+]

Kitle İletişimi Bölümü Hoşgeldiniz

Kitle İletişim Bölümü bizim sürekli değişen toplum anlayışı ve müşteri, okuyucular ve izleyiciler için bu değişiklikleri yorumlamak yeteneği ile öğrencilere sağlar.

Kurs medya ilkeleri ve uygulamaları için teorik bir temel anlayış ve bunların çalışma etik sorumluluklarının bilinci uyarıcı vurgular.

Aynı zamanda tüm iletişim formları öğrencilere yüksek beceri düzeyi vermek için çabalamaktadır.

Kitle İletişim Bölümü Öğrenci Yayınları personeli ve OCU TV Kanal 22 ile kampüste eğitim-eller profesyonel staj ve medyanın öğrencilerin "gerçek dünya" deneyimler sunan övünür. Bölüm mezunları için% 100 işe yerleştirme oranına sahiptir. Kitle İletişimi mezunlar ve öğrenci stajyer dünyada medya ile ilgili alanlarda çalışmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Oklahoma City
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
36 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Campus of Oklahoma City University

Oklahoma City University