Resmi açıklamayı okuyun

Ohio Wesleyan, öğrenmeyi, deneyimlemeyi ve daha fazlasını istemenizi sağlayacak her şeyi yapabileceğiniz bir büfe sunuyor.

1842'den beri.

Hala Doyumsuz.

Ohio Wesleyan University , yaşam ve öğrenme için doyumsuz iştahı olan insanlar topluluğu. Çevremizdeki dünyayla ve dünyayla bağlantı kurmak için tutkulu ve istekliyiz. Niye ya? Çünkü farklı fikirleri, bakış açılarını ve deneyimleri birleştirmek, yeniliği ve keşfi körüklüyor. 200 dönümlük kampüsümüz, keşfetmeniz için sonsuz fırsatlar sunuyor. Hepsini takip et. Yeni fikirleri hayal edin. Akıllara durgunluk ve gelecek şekillendirme fırsatları yakalayın. Liberal sanatlar eğitiminin zenginliğini ve bağlılığını tam olarak yaşayın.

Öğrencilerimiz için Yarın Yaratın

200 milyon $ 'lık Connect Today, Yarın Yaratın kapsamlı kampanyasıyla - okul tarihinin en büyüğü olan - bizler cesur bir yol çizdiğimiz için kurucu ilkelerimize olan bağlılığımızı yeniliyoruz. OWU'da, bir liberal sanat eğitiminin kalıcı değerleri, toplumumuzun her kesiminde liderlik ve hizmet hayatına mezunları hazırlamaya devam ediyor. Mirasımızı sürdürme rolünüz için teşekkür ederiz.

Profesörlerimize Yatırım Yapmak | Hedef: 37 milyon dolar

OWU hakkında sevdiklerine kimseyi sor ve onlar favori bir profesörün adını alacaklar - ya da iki ya da üç. Desteğiniz, OWU'yu en büyük varlığımızı - yarın liderlerimizi eğiten, şekillendiren ve onlara ilham veren insanlar - işe alma, teşvik etme ve geliştirme fırsatı veriyor.

Burslar ve Mali Yardım | Hedef: 50 milyon dolar

Kaynakların bir OWU eğitiminin dönüşümsel etkisine engel olmamasına izin vermemeliyiz. İhtiyaç temelli, liyakat temelli ya da geri dönen bir öğrenciye yardım olsun, burslar bir öğrenciyi OWU'ya getirme ve derecelerini tamamlayabilmelerini sağlama konusunda karar verici faktör olabilir.

Kampüsümüze Yatırım Yapmak: Sermaye İyileştirmeleri | Hedef: 43 milyon dolar

Tarihi kampüsümüz birçok etkileyici yeni bina ile süslenmiş ve önemli hayırsever destek sayesinde yeni yaşam ve amaç verilen en ikonik alanlarımızdan bazılarını görmüştür.

OWU Bağlantısı | Hedef: 35 milyon dolar

Bu yenilikçi müfredat programı, öğrencilerin akademik teoriyi gerçek dünyadaki uygulamalarla küresel bir bağlamda bağlamasına olanak tanır. Ayrıca, stajlara öğrenci erişimi planlanan Kariyer Bağlantıları Merkezi aracılığıyla genişletilecektir.

Her Günde Yatırım Yapmak: Yıllık Verme | Hedef: 35 milyon dolar

Güzel kampüsümüzü korumak ve ileri teknoloji öğrenim alanlarımızı geliştirmek için kararlıyız. Teknolojiden program finansmanına, fakülte ve personel eğitimine ve maaşlara, yıllık hediyeler her gün OWU'nun her bir bölümüne dokunmaktadır.

Misyon

Amaçların Açıklaması

Kuruluşundan bu yana Ohio Wesleyan, hem Kilise hem de toplumu zenginleştiren bir burs, liderlik ve hizmet kalitesi sunan Methodist (şimdi Birleşik Metodist) Kilisesi ile olan bağlantısını sürdürdü.

Ohio Wesleyan'ın tüzüğü “Üniversitenin sonsuza dek tüm dini mezheplere açık, en liberal prensipler üzerinde yürütülmesi ve genel olarak vatandaşlarımızın yararına olacak şekilde tasarlanması” şartıyla sağladı.

Bu mirasın ruhuyla, Üniversite kendini, bir hakikat özgürlüğü arayışına adamış öğretmenler ve öğrenciler topluluğu olarak tanımlar. Öğrencinin sonraki yaşamında ne yapmayı seçtiği önemli değil, faydalı olacak akıl ve nitelik niteliklerini geliştirmeye çalışır. Bilginin iletilmesi, genişletilmesi ve keşfedilmesi, liberal sanat geleneğinin merkezindedir.

Profesyonel bursu teşvik etmek ve kendi alanlarında ulusal veya uluslararası itibar sahibi olan fakülte ve mezunlarından haklı olarak gurur duymakla birlikte, Üniversite, öğretim ve öğrenim için kaliteli bir kurum olmanın en önemli amacıdır. Etkili öğretim en yüksek öneme sahip olduğu için, öğretim üyeleri düzenli olarak gözden geçirilir ve öğretimdeki mükemmeliyet için değerlendirilir.

Ohio Wesleyan, öğrencileriyle yaptığı çalışmalarda üç hedefi başardığında başarılı olur:

İlki bilgi vermektir. Burada kültürel geçmişimiz hakkında bilgi var; Liberal bir eğitim, büyük akılların ne düşündüğü, büyük sanatçıların yarattığı, büyük liderlerin yaptığı şeyleri anlatır. Ayrıca yeni bilgi de dahildir; Liberal bir eğitim, çağdaş sorgulamanın ve insan ruhunun güncel ilerlemelerinin sınırlarında ne kazanıldığını anlatır. Bilgi edinme amacı, beşeri bilimler, sanatlar ve bilimler aracılığıyla aktarılan bilgi ve kavrayışa sahip olmanın içsel olarak değerli olduğu inancıyla başlar.

İkinci önemli amaç, öğrencilerin belli başlı yeteneklerini geliştirmek ve geliştirmek. Üniversite müfredatında ilerledikçe, öğrenciler okuma, yazma ve nicel analizlerin temel becerilerini güvence altına alırlar. Bu becerileri, eleştirel ve mantıksal düşünme, farklı araştırma alanlarının yöntemlerini kullanma ve günümüz toplumunda bilgiyi kodlamak ve iletişim kurmak için kullanılan sembolik dilleri anlama kapasitelerini geliştirirler. Çeşitli alanlarda estetik hassasiyet veya yaratıcı yetenekler geliştirebilirler. Birçok öğrenci, farklı disiplinlerde kariyerlere hazırlayarak ve profesyonel ve profesyonel programlarla teoriyi pratiğe entegre etmeyi öğrenir.

Üçüncü amaç, eğitimi değerler bağlamına yerleştirmektir. Liberal eğitim, öğrencilerin kendilerini anlama, başkalarının takdirini alma ve özgür bir toplumda vatandaşlığın sorumluluklarını yerine getirme istekliliğinde gelişmeye çalışır. Farklı kültürel mirasların sağlam bir kavrayışına dayanan özel ve kamusal değer sorunlarına karşı eğitilmiş duyarlılığın, olgunlaşma ve iyi bir yaşam sürmek için önemli olduğunu kabul eder. Entelektüel dürüstlüğe yüksek onur verir. Metodist geleneğimizle tutarlı olarak, Ohio Wesleyan tüm dini ve etik konular için endişeleri teşvik eder ve öğrencilerini bu konular ışığında kendi görüşlerini incelemeye teşvik eder.

Ohio Wesleyan'ın serbestçe eğitim verdiği ölçüde, öğrencilere, liderlik, hizmet ve karmaşık ve giderek küresel bir toplumda sürekli öğrenmeye yönelik bilgi, yeterlilik ve karakter kazandırma nihai amacını yerine getirir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BBA

Ohio Wesleyan University

İşin geleceği için hazırlanıyor - OWU'nun İşletme İdaresi binasının odak noktası budur. Dinamik ve küresel bir ekonomide işin işlevlerini ve süreçlerini planlamayı, organ ... [+]

İşletme Lisans

İşin geleceği için hazırlanıyor - OWU'nun İşletme İdaresi binasının odak noktası budur. Dinamik ve küresel bir ekonomide işin işlevlerini ve süreçlerini planlamayı, organize etmeyi, yönetmeyi ve kontrol etmeyi öğreniyorsunuz. Program, liberal bir sanat vakfı ile birlikte size yüksek kaliteli bir iş eğitimi veren, sizi anlamlı bir iş ve yaşam için hazırlayan ulusal bir liberal sanat ortamında nadirdir.

OWU'da işletme eğitimi büyük bir üniversiteden önemli ölçüde farklıdır. Farklı düşünmeyi öğrenirsiniz, böylece kalabalığın arasından sıyrılabilirsin. Titiz iş sınıflarından, gerçek dünya deneyiminden ve profesörlerinizle yakın ilişkilerden faydalanacaksınız. Kritik düşünme, karar verme, iletişim, yaratıcılık, takım çalışması ve küresel bakış açısı: işverenlerin istediği becerileri geliştirmenize yardımcı olan sağlam iş bilgisi ve liberal sanat eğitimi ile mezun olacaksınız. Bunlar ayrıca, tomurcuklanan girişimciler için hayati önem taşıyan becerilerdir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Delaware
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

Ohio Wesleyan University

İktisatta büyük olmayı seçerseniz, mikroekonomi, makroekonomi, araştırma yöntemleri, uluslararası ve karşılaştırmalı ekonomi ve bütünleştirici bir kıdemli seminer dersler ... [+]

Ekonomi bachelor

Ekonomi, kaynaklar kıt olduğunda seçim yapmakla uğraşan bir sosyal bilimdir. İş dünyasında kullanılmaya ek olarak, ekonomi, düşük gelirli milletlerin gelişmesine yardımcı olmak için kullanılır, işsizlik sorunlarıyla uğraşan yardım kuruluşları, çevrenin iyileştirilmesi için en iyi yolu belirler, tüketicilerin neyi satın aldıklarını satın aldığını anlar ve neyin ne olduğunu açıklar. insanların gelirini belirler.

Binbaşı Hakkında

İktisatta büyük olmayı seçerseniz, mikroekonomi, makroekonomi, araştırma yöntemleri, uluslararası ve karşılaştırmalı ekonomi ve bütünleştirici bir kıdemli seminer dersleri alacaksınız. Kariyerinize başlamak veya ileri dereceye doğru çalışmak için hazırlıklı olacaksınız. Ve lisansüstü bir çalışma düşünüyorsanız, matematiğe önemli çalışmalar eklemek isteyeceksiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Delaware
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Ohio Wesleyan University

Kimya, atomların ve moleküllerin davranış şeklini ve bu davranışların bildiğimiz ve sevdiğimiz her şeye nasıl yol açtığını anlamamızı sağlar. Maddenin ve maddenin yapılab ... [+]

Kimya Lisans

“Moleküllerin sentezi, kimyayı sanata çok yaklaştırıyor. Biz ya da başkaları üzerinde çalıştıkları ya da takdir ettiğimiz nesneleri yaratıyoruz. ”

- Roald Hoffmann

Kimya, atomların ve moleküllerin davranış şeklini ve bu davranışların bildiğimiz ve sevdiğimiz her şeye nasıl yol açtığını anlamamızı sağlar. Maddenin ve maddenin yapılabileceği tüm değişikliklerin incelenmesidir. Kimya bölümleri, farklı fenomenleri moleküler bir bakış açısıyla anlamaya çalışırlar.

Başkanlar Hakkında

OWU, öğrencilerin eğitim ve kariyer hedeflerini karşılamak için kimyada iki farklı bölüm sunmaktadır.

Temel Kimya, kimya endüstrisinde çeşitli pozisyonlara girmenizi, bazı yüksek lisans programlarına girmenizi ve lise kimya öğretmeni hazırlar.ACS-Sertifikalı Kimya, Amerikan Kimya Derneği Profesyonel Eğitim Komitesinin tavsiyelerini karşılamaktadır. Bu madalyayı tamamlayarak Amerikan Kimya Derneği tarafından sertifikalandırılacaksınız. ACS sertifikalı binbaşı endüstri için özellikle çekici. Bu majörün daha kapsamlı müfredat geliştirme ile, öğrenciler kimya ve endüstriyel araştırma için lisansüstü çalışma için daha iyi hazırlanmıştır. Bu büyük bir kimya alanında kariyer peşinde öğrenciler için şiddetle tavsiye edilir.Kimya Binbaşı (BA)... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Delaware
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Ohio Wesleyan University

Bilgisayar bilimlerindeki ders sunumları sizi profesyonel mesleklere hazırlar veya lisansüstü okulda devam eder. ... [+]

Lisans Bilgisayar Bilimleri

Bilgisayar bilimlerindeki ders sunumları sizi profesyonel mesleklere hazırlar veya lisansüstü okulda devam eder.

Binbaşı Hakkında

Öğrenciler normal olarak bilgisayar bilimi ve programlamaya giriş dersi ile başlar. Bunu, donanım ve yazılımın temel sorunlarını kapsayan ara dersler takip etmektedir. Öğrenciler çeşitli yüksek seviyeli programlama dillerini (C / C ve Şema dahil), montaj dilini, UNIX işletim sistemini, nesne yönelimli programlamayı öğrenir ve üniversite ve bölüm bilgisayar donanımı ile aşinalık kazanırlar.

Teorik ve uygulamalı bilgisayar bilimlerinin birçok alanı, ileri düzey derslerde ele alınmaktadır. Majörler, hesaplama teorisi ve algoritma analizinde dersler alırlar. Bölüm, veritabanı teorisi, işletim sistemleri ve yapay zeka alanlarında uygulamalı dersler sunmaktadır. Bilgisayar dilleri ile ilgilenen öğrenciler için kurs teklifleri derleyici tasarımı ve programlama dilleri teorisini içerir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Delaware
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Ohio Wesleyan University

Bu Biyoloji bilimi, çeşitli biyolojik konuları araştırmak için seçmelilerde en geniş esneklik aralığı ile biyolojik prensiplerde bir temel sağlar. Biyoloji temel olarak, ... [+]

Lisans Biyoloji

Biyoloji, moleküler seviyeden tüm organizmaya ve küresel biyosferden yaşamın çalışmasıdır. Biyologlar, canlı sistemlerin tüm yönlerini araştırır ve biyolojik keşifler, insan sağlığını, gıda üretimini ve çevresel sürdürülebilirliği geliştirmeye devam eder.

Binbaşı Hakkında

Bu Biyoloji bilimi, çeşitli biyolojik konuları araştırmak için seçmelilerde en geniş esneklik aralığı ile biyolojik prensiplerde bir temel sağlar. Biyoloji temel olarak, biyolojik süreçleri tek hücrelerden tüm organizmalara kadar tanımlamayı, değiştirmeyi veya yönetmeyi öğrenirsiniz.

Anahtar Kelimeler: tıp, sağlık, halk sağlığı, koruma, ileri araştırma, laboratuvar bilimi, saha araştırması, çevre bilimi, biyoteknoloji, ilaç arenaları.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Delaware
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Ohio Wesleyan University

En önemli kalkülüs ile başlar ve matematiğin daha fazla araştırılması için temel oluşturan ara derslere gider. Analiz veya cebir teorik bir ders almak ve bilgisayar progr ... [+]

Lisans Matematikte

Bölüm, matematik, istatistik veya matematik eğitiminde iş veya lisansüstü çalışma bekleyen öğrenciler için kurslar sağlar. Ayrıca, başka bir ana fakülteyi desteklemek için matematik veya istatistik kullanmak isteyen veya yeni ve kantitatif bir şey öğrenmek isteyen öğrenciler için kurslar sunuyoruz.

Binbaşı Hakkında

En önemli kalkülüs ile başlar ve matematiğin daha fazla araştırılması için temel oluşturan ara derslere gider. Analiz veya cebir teorik bir ders almak ve bilgisayar programlamada bir ders (ya da yeterlilik gösterebilir) biri için gereklidir. Oradan, bölüm çeşitli kariyer seçenekleri için öğrencileri hazırlayan gelişmiş matematik dersleri zengin bir koleksiyon sunuyor.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Delaware
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Ohio Wesleyan University

Psikolojide uzmanlık, bir olasılıklar dünyasına kapı açar ve OWU psikoloji mezunları, ülke çapında birçok alanda hayati önem taşır. Psikoloji bölümleri verileri toplar ve ... [+]

Lisans Psikoloji

Psikolojide uzmanlık, bir olasılıklar dünyasına kapı açar ve OWU psikoloji mezunları, ülke çapında birçok alanda hayati önem taşır. Psikoloji bölümleri verileri toplar ve analiz eder ve gözlemlenen eğilimleri iletmeyi öğrenir. Birçoğu profesörler ile eşsiz projelere de katılıyor.

Binbaşı Hakkında

OWU'da bir Psikoloji bölümü olarak, çok çeşitli konular üzerinde çalışacaksınız:

Kişinin sosyal ve entelektüel gelişiminden psikolojik bozuklukların önlenmesine ve tedavisine kadar,Operant ve Pavlovi davranış analizlerinden insan düşünce süreçlerinin modellerine,beyin devrelerinin analizinden uzun süreli hafıza mekanizmalarına,Örgütlerde bireylerin davranışlarından grup davranışlarına kadar,Görsel algının biyolojik temellerinden şizofreni hastalarının tedavi edici araçlarına kadar.... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Delaware
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Ohio Wesleyan University

Ohio Wesleyan'ın kendine özgü Uluslararası Çalışmaları ana, deneyim ve bağlantılara odaklanıyor. Bir öğrenci olarak, Washington DC'de ve dünyanın dört bir yanındaki yerle ... [+]

Lisans Uluslararası Çalışmalar

Ohio Wesleyan'ın kendine özgü Uluslararası Çalışmaları ana, deneyim ve bağlantılara odaklanıyor. Bir öğrenci olarak, Washington DC'de ve dünyanın dört bir yanındaki yerlerdeki staj ve araştırma projeleri aracılığıyla gerçek dünya deneyimi kazanmak için birçok fırsatınız var. En önemlisi, kampüste günlük uluslararası fırsatlara sahip olursunuz - uluslararası politika uzmanları ve akademisyenlerle tanışmak, NATO ve diğer uluslararası kuruluşlardaki liderlerle Skyping, federal kurumların yüksekliğindeki OWU mezunlarıyla etkileşim kurmak ve çevredeki diğer öğrencilerle bir kampüste yaşamak Dünya.

Programa Giriş... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Delaware
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Ohio Wesleyan University

Kapsamlı ve derin bilgi birikimi geliştirmek için, özellikle OWU politikaları ve hükümet binbaşı için tasarlanmış özel bir çekirdek müfredat alacaksınız. Fakülte danışman ... [+]

Siyaset Lisans

Hükümetin araştırması, hem birbiriyle hem de kendi yolunda duran pratik engellerle çatışan gerçek ve ideal değerlerin zengin bir karışımını sağlayacaktır. Bu etkileşimler, her gün bireyler, ulusumuzun vatandaşları ve küresel toplumun üyeleri olarak karşımıza çıkıyor.

Binbaşı Hakkında

Kapsamlı ve derin bilgi birikimi geliştirmek için, özellikle OWU politikaları ve hükümet binbaşı için tasarlanmış özel bir çekirdek müfredat alacaksınız. Fakülte danışmanınızla yakın bir şekilde çalışmak, benzersiz ilgi alanlarınızı ve kariyer hedeflerinizi karşılamak için her bir çekirdek alanda kurslar seçersiniz. Bölüm ayrıca beş kurslu bir minör sunuyor.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Delaware
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Ohio Wesleyan University

Veri analizi; finans, sağlık, sigorta, biyomedikal araştırma, bilgisayar bilimi, pazarlama ve diğer pek çok alanda geniş bir yelpazede hızla büyüyen bir meslektir. ... [+]

Veri Analitiğinde Lisans

Veri analizi; finans, sağlık, sigorta, biyomedikal araştırma, bilgisayar bilimi, pazarlama ve diğer pek çok alanda geniş bir yelpazede hızla büyüyen bir meslektir. Veri analizindeki uzmanlar, büyük miktarlarda veri işleme, önemli eğilimleri tespit etme ve önemli kararlar alma konusunda bilgi edinme yetenekleri nedeniyle hızla değerlendirilmektedir.

Binbaşı Hakkında

Bu majör, matematik ve bilgisayar bilimlerindeki çalışmaları, liberal sanatlarda sağlam bir temel ile birleştirir. Veri analisti Susan Etlinger, “Büyük veriyi yorumlamadaki zorluklarla ilgili TED Konuşmasında:“ Yapmamız gereken şey, insanlık ve sosyoloji, sosyal bilimler, retorik, felsefe, etik gibi şeylere biraz zaman ayırmaktır. çünkü bize, büyük veriler için çok önemli olan bir içerik veriyorlar ve çünkü daha iyi eleştirel düşünürler olmamıza yardımcı oluyorlar. ”... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Delaware
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Ohio Wesleyan University

Ohio Wesleyan, iki yakın entegre yaşam bilimi departmanı olan birkaç küçük kolejden biridir: Botanik ... [+]

Zooloji Lisans

Ohio Wesleyan, iki yakın entegre yaşam bilimi departmanı olan birkaç küçük kolejden biridir: Botanik

Başkanlar Hakkında

Ohio Wesleyan'ın zooloji programı size iki ana seçenek sunuyor, böylece ilgi alanlarınıza ve kariyer hedeflerinize uygun bir program oluşturabilirsiniz.

Genel Zooloji ana insan ve diğer hayvanların çalışma ile ilgilenen öğrenciler için tasarlanmıştır, ancak belki de tıp veya zooloji alanında profesyonel bir kariyer izlemek istemiyorum. Çoğunlukla, genel zooloji uzmanları kariyer seçeneklerini daha da genişleterek başka bir disiplinde ikiye katlamayı tercih ederler.Pre-Professional Zooloji bölümü, tıp fakültesi veya zoolojide lisansüstü eğitim için hazırlananlar için daha uygundur. Bu bölümün tamamlanması biyoloji veya zoolojideki hemen hemen bütün lisansüstü programların asgari giriş koşullarını karşılayacak ve tıp, dişçilik ve veterinerlik tıp okulları için ön koşulların çoğunu karşılayacaktır.Zooloji, Genel Binbaşı... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Delaware
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
South Sandusky Street,61
43015 Delaware, Ohio, Amerika Birleşik Devletleri