Northern New Mexico College (NNMC)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neden Kuzey seçmeliyim?

Erişilebilir, Ekonomik, Öğrenci Merkezli. Garantili!

DEĞER

KUZEY New Mexico College New Mexico ve güneybatı ABD (2015-16) tüm # 1 En Uygun dört yıllık üniversite olduğunu.

SEÇİM

KUZEY 13 kalite lisans programlarını ve dahil olmak üzere çeşitli alanlarda 50+ doçent ve sertifika dereceleri sunmaktadır:

Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik (KÖK) Stüdyo, Görsel Sanatlar ve Sahne Sanatları Hemşirelik ve Sağlık Bilimleri Eğitim & Pedagoji Beşeri, Sosyal Bilimler, Dil ve Edebiyat İş ve Girişimcilik Kariyer ve Teknik Alanlar

KALİTE

KUZEY New Mexico College tamamen Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite edilmiştir ve takip eden akademik alanlarda ek akreditasyonu:

İşletme Lisans & Önlisans Derece ACBSP akredite vardır. Bilgi Teknolojisi Mühendisliği Lisans ABET tarafından akredite edilmiştir. BSN Hemşirelik derecesi RN CCNE tarafından akredite edilmiştir. Berberlik, Kozmetoloji ve Hemşirelik Önlisans kendi devlet lisans kurulları tarafından onaylanır.

Deneyimli öğretim. KUZEY 53 deneyimli, tam zamanlı öğretim üyeleri ve 30 tam zamanlı Doktora öğretim kullanır.

Sınıflar küçük ve kişisel bulunmaktadır. Ortalama sınıfı fakülteden, tek-bir talimat kişisel almak için izin, 12-15 öğrenciden KUZEY aralığında boyutları.

FIRSAT

KUZEY eşsiz fırsatlar öğrencilere sağlar Çalışmanın tüm alanlarında, akademik, kişisel ve mesleki gelişim için.

Kuzey LİSANS ÖĞRENCİ ARAŞTIRMA yerdir. NORTHERN, Doğru erken kolej kariyeri araştırma deneyimine dalış yapabilirsiniz. Öğrenci araştırma ve saha deneyimi fırsatlarının örnekleri şunlardır:

Hücre Çekirdek Lab Biyoloji Yıllık Akademik Araştırma, Yaratıcılık ve Burs Sempozyumu (ARCSS) Valles Caldera Çevre Bilim ve Ekoloji Alan Araştırması Carson National Forest Wildland Yangın Bilimleri Araştırma Washington DC Amerikan Yerli Yerli Çalışmaları Derneği (2015) araştırmalar sunulması. Araştırma Los Alamos Ulusal Laboratuarlarında staj ve ortak okullarla değişim Hemşirelik ve Sağlık bilimleri Toplum odaklı klinik ve araştırma deneyimleri Bilgi Teknolojileri Mühendislik Mobil uygulama geliştirme

Konumlar

Española

Address
921 N. Paseo de Oñate
87532 Española, Yeni Meksika, Amerika Birleşik Devletleri