North Central College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

North Central College

1861'de kurulan ve 2900 öğrenciye ev sahipliği yapan North Central, müthiş bir yerde güvenli, uygun fiyatlı, uygulamalı, kampüs tabanlı bir Amerikan üniversitesi deneyimi sunuyor. Kariyer odaklı liberal sanatlar eğitimimiz - özellikle iş dünyasında, küresel çalışmalarda ve STEM alanlarında - güçlü düşünme ve iletişim becerileri, derin bir konu bilgisi ve Naperville / Chicago'daki küçük, fakülte-öğretimli sınıflar ve pratik deneyimlerden öğrenilen yaşam becerileri sunmaktadır. Illinois. Kuzey Merkez'den bir lisans derecesi, zorlu ve tatmin edici bir kariyere ilk adımdır.

İdeal Bir Yer

Chicago, Illinois şehir merkezinin 45 kilometre batısında, Kuzey Central'in geleneksel 69 dönümlük kampüsü, güvenli ve dost canlısı Naperville şehrinin kalbinde yer almaktadır. Bankalar, mağazalar, restoranlar, parklar ve tarihi yerler rezidans salonundan sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Banliyö tren istasyonuna kampüsten sadece beş dakikalık bir yürüyüşle, kültürel etkinlikler, sınıf gezileri, stajlar veya sadece şehri keşfetmenin eğlenceli bir günü için Chicago'ya (30 dakikalık tren yolculuğu) kolayca gidebilirsiniz. Ayrıca, Chicago O'Hare Uluslararası Havaalanı'ndan (ORD) sadece 30 dakika uzaklıkta olup seyahatleri oldukça kolaylaştırmaktadır.

Mükemmel Pratik Deneyim Fırsatları

Model Birleşmiş Milletler gibi öğrenci organizasyonlarına katılmak, bağımsız araştırma projeleri yürütmek ve stajlara katılmak, sınıfta öğrendiklerinizi uygulamak ve akranlarınızdan ayrı kılacak deneyim kazanmak için harika yollar. North Central düzenli olarak öğrencileri araştırmalarını sunmak için bölgesel ve ulusal konferanslara gönderir. Ve Chicago bölgesi dünyanın dört bir yanından şirketler ve araştırma enstitülerine ev sahipliği yaptığı için, öğrencilerin yaz stajlarını bulmak için uzaklara gitmeleri gerekmiyor.

85098_Cornerstone.jpg

Uluslararası Öğrenciler ve Programlar için Ulusal Olarak Tanınan Destek

North Central, 2015 yılında Kampüs Uluslararasılaşma için Senatör Paul Simon Ödülü'nü alan ulusun sadece beş kurumundan biriydi. Bu ödül, kapsamlı uluslararasılaşma yönünde önemli ilerlemeler kaydeden üniversiteleri kabul ediyor. Bu sizin için ne anlama geliyor? Ekibimiz sizi destekleyecek - havalimanından aldığımız yerden oryantasyona, mezuniyetten - ve ötesine! Size, Sağlık Merkezi ve Küresel Eğitim Merkezi gibi kampüs içindeki bir yerel arkadaşlık ailesi, bir öğrenci danışmanı, öğretmenler ve ofisler bağlayacağız. Çalışanlarımızın birçoğu yurt dışında yaşadı ve eğitim gördü, bu yüzden neler yaşadığınızı biliyoruz ve yardım etmek için buradayız!

Başarılı Sonuçlar

USNews'e göre en iyi Bölgesel Üniversitelerden biri (Midwest)

Burslar

North Central'da, yüksek öğrenimin pahalı olduğunu biliyoruz - ve hayallerinize ulaşmanıza yardımcı olmak istiyoruz! Birlikte, geleceğinize yatırım yapmak için ortak oluruz. Kabul edilen uluslararası öğrencilerin % 95'inden fazlası burs yardımı almaktadır - yılda 28.000 $ 'a kadar!

Hızlı Bilgiler

 • Öğrenciler: 28 eyaletten 2900 öğrenci
 • Fakülte: Tam zamanlı fakülteler% 100 ile doktora dereceli öğretim üyesi doktora sahibi. veya alanlarındaki terminal derecesi. Tüm sınıflar fakülte tarafından verilir - lisansüstü öğrenciler tarafından değil!
 • Sınıflar: Ortalama 20 ve 14: 1 öğrenci-öğretim oranı oranı
 • Etkinlikler: Öğrenciler 75'in üzerinde öğrenci kulübüne katılır
 • Spor: Öğrenci-sporcular NCAA Division III ve Illinois College Konferansı'nda 26 intercollegiate spor dalında yarışırlar.

85093_On_the_Riverwalk.jpg

Nasıl Başvurulur?

Uluslararası Başvuru Sahipleri:

 • North Central College çevrimiçi başvuru veya Koalisyon Uygulaması
 • En az 3 yıl not içeren resmi ortaokul transkriptleri
 • Ders tanımları ile resmi üniversite transkriptleri (sadece transfer başvuruları)
 • Resmi TOEFL, IELTS, SAT veya ACT Puanları (birini seçin)
 • Pasaport kopyası

* Kuzey Merkezi, başvuruları tamamlanmış bir başvurudan yaklaşık iki hafta sonra kabul kararlarını ve burs ödüllerini bildirir.

Öncelikli Kabul Son Başvuru Tarihleri:

 • Güz girişi (Ağustos): 1 Mayıs
 • Bahar girişi (Ocak): 1 Ekim

Daha Fazla Destek Hizmeti

 • Kişiselleştirilmiş kabuller ve kayıt deneyimi - ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış
 • Küresel Eğitim Merkezi oryantasyon, uluslararası öğrenci tavsiyeleri ve yurtdışında eğitim fırsatları sunmaktadır.
 • Eğitmenler, yazı merkezi ve dil kaynakları merkezi hiçbir ek ücret ödemeden kullanılabilir.
 • Tüm uluslararası öğrenciler için güvenli, rahat ikamet salonlarında kampüste garantili
 • Dyson Wellness Center tüm öğrencilere açıktır
 • Kariyer Geliştirme personeli, uzman kariyer ve lisansüstü okul danışmanlığı sağlar
 • Kampüs İngilizce Dil Enstitüsü (ELI) şartlı giriş fırsatları sağlar

85090_oldmainspring2.jpg

Konumlar

Naperville

Address
North Brainard Street,30
60540 Naperville, Illinois, Amerika Birleşik Devletleri