Muskingum University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Muskingum Üniversitesi Hoşgeldiniz

"Öğrencilerin Nesiller anlayış ve yeterlilik için yollar bulmak ve açmak için Muskingum Koleji'nde doğru yerde kendilerini bulduk. Ben her zaman burada başlangıç ​​olsun, her yere gidebilir, çünkü New Concord ve Muskingum, evrenin merkezi olduğuna inanılmaktadır ettik. "John Glenn, '43 Amerika Birleşik Devletleri Senatörü Sınıfı, Astronot 1837 yılında kurulduğundan bu yana, Muskingum öğrencilerin bir topluluk olmuştur - Gelen ve diğer insanlarla öğrenme insanlar. Entelektüel, ruhsal, sosyal ve fiziksel - - ve onlar eğitim süreklilik vardır öğrenciler, karşılayarak ve bu öğrencilere yardımcı olarak yapar maksimum potansiyeline ilerleme Muskingum misyonu "tüm kişi" yetiştirmektir.

Muskingum en mükemmelliği CEO büyük şirketler, büyük medya figürleri, bilim adamları, eğitimciler, sivil ve dini liderler olarak dünyayı hizmet etmiş olan mezunlar, en anlamlı ölçülür ve veliler ve arkadaş olarak.

Harvard Business Review ve Bağımsız Kolejleri Ohio Vakfı olmak üzere hangi diğerleri, bilgi Muskingum mezunları hakkında söylemek zorundayım.

Biz bu çok özel bir yer hakkında daha fazla bilgi edinmek için davet ediyoruz.

Misyon

Misyonu Muskingum Üniversitesi Bir konut, karma eğitim, kilise ilgili üniversite ortamında ve bireysel yerine getirilmesi teşvik edilmektedir ve insan onuruna saygı bir bakım toplum bağlamında liberal sanat ve bilimler kaliteli akademik programlar sunmaktır. Birincil amacı geliştirmek-entelektüel için, ruhen, sosyal ve kişiler fiziksel-bütün, eleştirel düşünme, pozitif eylem, etik duyarlılık ve ruhsal gelişimini teşvik ederek, onlar, mesleki üretken şahsen tatmin edici ve sosyal sorumluluk hayatını yol açabilir, böylece olduğunu.

Yer

Doğu-orta Ohio'da bulunan Muskingum Üniversitesi, büyük doğu-batı ve kuzey-güney karayolu ile kolayca erişilebilir. New Concord, Muskingum ev kasaba, köy 115 km batısında Pittsburgh ve 70 km doğusunda Columbus, Interstate 70 boyunca, ABD 22 ve 40 üzerinde yer almaktadır. ABD Interstates 77 ve 70 on mil doğusunda Cambridge yakınlarındaki Yeni Concord kesişir; Zanesville batıda onaltı km uzaklıktadır.

tarih

Muskingum Üniversitesi geleneğinde zengin, Ohio kapalı vagonlar batıya New Concord yoluyla yeni tamamlanan Ulusal Karayolu üzerinde maceracı yerleşimcileri getirerek bir bebek devlet ve on dokuzuncu yüzyılın ilk yarısında geri ulaşan gurur miras. Bazen mispronounced ve sık sık yanlış yazılmış Üniversitesi Hint adı, sınır Amerika'nın bu renkli kısmının tarihini yaşatmak olanlara gurur kaynağıdır "Alleghenies ötesinde." Klasik eğitim kalıplarının yapıştırılır ilk yarım yüzyıl Muskingum sırasında Dönemin üniversite. 1854 yılında kadınların erkeklerle eşit temelde kabul edildi. Sivil Savaşı'ndan sonra istikrarlı bir büyüme dönemi daha az yüz öğrenci sınır klasik kolej 225 dönümlük kampüs ile, yüksek lisans öğrencilerinin bazı 1900 modern bir liberal sanat ve bilim üniversiteye dönüşmüştür kadar hızlanan başladı.

Franklin College, 19. yüzyılda Presbiteryen Kilisesi önemli bir eğitim kurumu, 1927 yılında kapandığında, onun mezunlar rulo Muskingum geldi.

Ocak 2000, Dr. Anne C. Steele Muskingum Üniversitesi 20. başkanı oldu. Muskingum 2009 yılında üniversiteye kolej charter durum değişti.

Presbyterian Miras

18 Mart 1837 tarihinde, devletin yasama köyünde bir üniversite kurmak için New Concord vatandaşların gruba bir tüzük verdi. Topluluk Scotch-İrlanda asıllı çiftlik halkı tarafından büyük ölçüde yerleşmiş olduğundan, baskın din Presbiteryen oldu. 1877 yılında Muskingum Birleşik Presbiteryen Kilisesi Ohio Sinodu ile ilişkili oldu. 1958 yılında Presbiteryen ve Birleşik Presbiteryen kiliseleri birleşmesi ile Muskingum ABD'de yeni oluşturulan Birleşik Presbiteryen Kilisesi ile ilişkili oldu. 1983 yılında bu kilise Presbiteryen Kilisesi (ABD) oluşturmak için Amerika Birleşik Devletleri'nde Presbiteryen Kilisesi ile birleşti. Muskingum doğrudan üyelik Sözleşmenin üç-devlet Synod ile.

Akreditasyon

Muskingum Üniversitesi Sürekli 1919 yılından beri akredite edilmiştir Kolejler ve Okullar North Central Association Yüksek Öğrenim Komisyonu(2013 yılında yenilenen), tarafından yetkilendirilmiş ve, periyodik reauthorization alır Mütevelli Ohio Kurulu kendi derecelerini vermeye. kimya program tarafından onaylanmış Amerikan Kimya Derneği. Muskingum Üniversitesi tam olarak öğretmen eğitimi için onaylanmıştır Eğitim Ohio Bölümü tarafından akredite edilmiştir Öğretmen Eğitimi Akreditasyon Ulusal Konseyi (NCATE). Muskingum dahil, Pensilvanya, New York ve New Jersey de dahil olmak üzere birçok diğer eyaletlerde benzer eğitim sertifikasyon sağlayan Interstate Sertifikasyon Kompakt bir üyesidir. Muskingum Amerikan Eğitim Konseyi, Eğitim, Bağımsız Kolejleri Konseyi İlerleme ve Destekleme Konseyi ve Bağımsız Kolejler ve Üniversiteler Birliği üyeliği tutar. Muskingum Üniversitesi (703) 437-0700 Müzik Okulları, 11250 Roger Bacon Drive, Suite 21, Reston, VA 20190, National Association akredite kurumsal üyesidir. Üniversite ayrıca Öğretmenliği Teşkilatı Ohio Konfederasyonu (OCTEO) bir üyesidir.

HLC Akreditasyon 2012

Ayrımcılık Bildirimi

Muskingum Üniversitesi başvuru veya erişim ya da tedavi ya da istihdam, ırk, renk, din, cinsiyet, ulusal ya da etnik köken, yaş, handikap, fiziksel meydan, engellilik, cinsel yönelim, sosyoekonomik statü ya da politik bağlılık temelinde ayrımcılık değil hak ve ayrıcalıkları, eğitim politikaları, burs ve kredi programları, sportif aktiviteler ve okul-yönetilen programlar dahil olmak üzere eğitim programları ve faaliyetleri, içinde. İnsan Kaynakları, Uyum Koordinatörü Müdürü, 1973 Rehabilitasyon Yasası'nın 504 altında ayrımcılık yasağı gereklerine Koleji uyumu koordine etmek atanmıştır, 1972 Eğitim Değişiklikler Başlık IX ve ayrımcılığı yasaklayan 1975 Yaş Ayrımcılığı Yasası, sırasıyla handikap, ırk, cinsiyet ve yaş temelinde. İnsan Kaynakları Direktörü, Montgomery Salonu, (740) 826-8114 irtibata geçebilir.

Akademik

Muskingum anda, liberal sanat ve bilimler akademik programlar misyonumuz için merkezi: "geliştirmek için - entelektüel, ruhsal, sosyal ve fiziksel - tüm kişiler." Muskingum en derslik, laboratuvarlar, klinik siteleri, staj, saha yerleşimleri, prova salonları, tiyatrolar, galeriler, oyun alanları ve ortak kullanım alanları, kendi entelektüel becerilerini bilemek kültürel bakış açılarını genişletmek ve yaşamı geliştirmek için öğrenciler başarılı bilim adamı-öğretmen ile çalışmak bütün yerler öğrenme, hizmet ve liderlik için -long alışkanlıkları.

Muskingum sitesinde akademik bilgilerin sunumu Üniversitesi öğrencilerinin belirli kategorilerde ihtiyaçlarını karşılamak için bir şekilde yapılandırılmıştır. Muskingum akademik programlar sunan öğrenme için tüm fırsatları keşfetmek için bu sayfadaki bağlantıları kullanın.

Geleneksel Lisans Programları

İlk lisans derecesi takip öğrenciler için gündüz onların sınıfların çoğunluğu almak için plan (ilk yıl ve transfer öğrencileri girerek).

PLUS Programı

Tanısı öğrenme farklılıkları öğrencilere yapılandırılmış akademik destek sağlamak üzere tasarlanmıştır. Öğrenme desteği alırken PLUS Programı öğrencileri geleneksel lisans akademik program takip. bağlantı web PLUS Programı sayfalarına ziyaretçileri yönlendirir.

Muskingum Yetişkin Programı (MAP)

Öncelikle iş veya kişisel programları da akşamları veya hafta sonları dersleri almak gerektirir önemli bir lisans derecesi doğru akademik kredi miktarını ama kazandık yetişkin öğrenciler için tasarlanmış bir lisans derecesi programı.

Lisansüstü Programlar

Eğitim Sanat, Eğitim Sanatlar Master, Bilgi Stratejisi, Sistemleri ve Teknoloji ve Eğitim Uzmanı lisansüstü programlarının Master Master kapsar. Ayrıca bu bağlantıyı takip etmelidir ek öğretmen licensure arıyorlar lisans derecesine sahip öğrenciler.

Konumlar

Yeni Concord

Muskingum University

Address
163 Stormont Street,
43762 Yeni Concord, Ohio, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 740-826-8211