Resmi açıklamayı okuyun

Muskingum Üniversitesi Hoşgeldiniz

"Öğrencilerin Nesiller anlayış ve yeterlilik için yollar bulmak ve açmak için Muskingum Koleji'nde doğru yerde kendilerini bulduk. Ben her zaman burada başlangıç ​​olsun, her yere gidebilir, çünkü New Concord ve Muskingum, evrenin merkezi olduğuna inanılmaktadır ettik. "John Glenn, '43 Amerika Birleşik Devletleri Senatörü Sınıfı, Astronot 1837 yılında kurulduğundan bu yana, Muskingum öğrencilerin bir topluluk olmuştur - Gelen ve diğer insanlarla öğrenme insanlar. Entelektüel, ruhsal, sosyal ve fiziksel - - ve onlar eğitim süreklilik vardır öğrenciler, karşılayarak ve bu öğrencilere yardımcı olarak yapar maksimum potansiyeline ilerleme Muskingum misyonu "tüm kişi" yetiştirmektir.

Muskingum en mükemmelliği CEO büyük şirketler, büyük medya figürleri, bilim adamları, eğitimciler, sivil ve dini liderler olarak dünyayı hizmet etmiş olan mezunlar, en anlamlı ölçülür ve veliler ve arkadaş olarak.

Harvard Business Review ve Bağımsız Kolejleri Ohio Vakfı olmak üzere hangi diğerleri, bilgi Muskingum mezunları hakkında söylemek zorundayım.

Biz bu çok özel bir yer hakkında daha fazla bilgi edinmek için davet ediyoruz.

Misyon

Misyonu Muskingum Üniversitesi Bir konut, karma eğitim, kilise ilgili üniversite ortamında ve bireysel yerine getirilmesi teşvik edilmektedir ve insan onuruna saygı bir bakım toplum bağlamında liberal sanat ve bilimler kaliteli akademik programlar sunmaktır. Birincil amacı geliştirmek-entelektüel için, ruhen, sosyal ve kişiler fiziksel-bütün, eleştirel düşünme, pozitif eylem, etik duyarlılık ve ruhsal gelişimini teşvik ederek, onlar, mesleki üretken şahsen tatmin edici ve sosyal sorumluluk hayatını yol açabilir, böylece olduğunu.

Yer

Doğu-orta Ohio'da bulunan Muskingum Üniversitesi, büyük doğu-batı ve kuzey-güney karayolu ile kolayca erişilebilir. New Concord, Muskingum ev kasaba, köy 115 km batısında Pittsburgh ve 70 km doğusunda Columbus, Interstate 70 boyunca, ABD 22 ve 40 üzerinde yer almaktadır. ABD Interstates 77 ve 70 on mil doğusunda Cambridge yakınlarındaki Yeni Concord kesişir; Zanesville batıda onaltı km uzaklıktadır.

tarih

Muskingum Üniversitesi geleneğinde zengin, Ohio kapalı vagonlar batıya New Concord yoluyla yeni tamamlanan Ulusal Karayolu üzerinde maceracı yerleşimcileri getirerek bir bebek devlet ve on dokuzuncu yüzyılın ilk yarısında geri ulaşan gurur miras. Bazen mispronounced ve sık sık yanlış yazılmış Üniversitesi Hint adı, sınır Amerika'nın bu renkli kısmının tarihini yaşatmak olanlara gurur kaynağıdır "Alleghenies ötesinde." Klasik eğitim kalıplarının yapıştırılır ilk yarım yüzyıl Muskingum sırasında Dönemin üniversite. 1854 yılında kadınların erkeklerle eşit temelde kabul edildi. Sivil Savaşı'ndan sonra istikrarlı bir büyüme dönemi daha az yüz öğrenci sınır klasik kolej 225 dönümlük kampüs ile, yüksek lisans öğrencilerinin bazı 1900 modern bir liberal sanat ve bilim üniversiteye dönüşmüştür kadar hızlanan başladı.

Franklin College, 19. yüzyılda Presbiteryen Kilisesi önemli bir eğitim kurumu, 1927 yılında kapandığında, onun mezunlar rulo Muskingum geldi.

Ocak 2000, Dr. Anne C. Steele Muskingum Üniversitesi 20. başkanı oldu. Muskingum 2009 yılında üniversiteye kolej charter durum değişti.

Presbyterian Miras

18 Mart 1837 tarihinde, devletin yasama köyünde bir üniversite kurmak için New Concord vatandaşların gruba bir tüzük verdi. Topluluk Scotch-İrlanda asıllı çiftlik halkı tarafından büyük ölçüde yerleşmiş olduğundan, baskın din Presbiteryen oldu. 1877 yılında Muskingum Birleşik Presbiteryen Kilisesi Ohio Sinodu ile ilişkili oldu. 1958 yılında Presbiteryen ve Birleşik Presbiteryen kiliseleri birleşmesi ile Muskingum ABD'de yeni oluşturulan Birleşik Presbiteryen Kilisesi ile ilişkili oldu. 1983 yılında bu kilise Presbiteryen Kilisesi (ABD) oluşturmak için Amerika Birleşik Devletleri'nde Presbiteryen Kilisesi ile birleşti. Muskingum doğrudan üyelik Sözleşmenin üç-devlet Synod ile.

Akreditasyon

Muskingum Üniversitesi Sürekli 1919 yılından beri akredite edilmiştir Kolejler ve Okullar North Central Association Yüksek Öğrenim Komisyonu(2013 yılında yenilenen), tarafından yetkilendirilmiş ve, periyodik reauthorization alır Mütevelli Ohio Kurulu kendi derecelerini vermeye. kimya program tarafından onaylanmış Amerikan Kimya Derneği. Muskingum Üniversitesi tam olarak öğretmen eğitimi için onaylanmıştır Eğitim Ohio Bölümü tarafından akredite edilmiştir Öğretmen Eğitimi Akreditasyon Ulusal Konseyi (NCATE). Muskingum dahil, Pensilvanya, New York ve New Jersey de dahil olmak üzere birçok diğer eyaletlerde benzer eğitim sertifikasyon sağlayan Interstate Sertifikasyon Kompakt bir üyesidir. Muskingum Amerikan Eğitim Konseyi, Eğitim, Bağımsız Kolejleri Konseyi İlerleme ve Destekleme Konseyi ve Bağımsız Kolejler ve Üniversiteler Birliği üyeliği tutar. Muskingum Üniversitesi (703) 437-0700 Müzik Okulları, 11250 Roger Bacon Drive, Suite 21, Reston, VA 20190, National Association akredite kurumsal üyesidir. Üniversite ayrıca Öğretmenliği Teşkilatı Ohio Konfederasyonu (OCTEO) bir üyesidir.

HLC Akreditasyon 2012

Ayrımcılık Bildirimi

Muskingum Üniversitesi başvuru veya erişim ya da tedavi ya da istihdam, ırk, renk, din, cinsiyet, ulusal ya da etnik köken, yaş, handikap, fiziksel meydan, engellilik, cinsel yönelim, sosyoekonomik statü ya da politik bağlılık temelinde ayrımcılık değil hak ve ayrıcalıkları, eğitim politikaları, burs ve kredi programları, sportif aktiviteler ve okul-yönetilen programlar dahil olmak üzere eğitim programları ve faaliyetleri, içinde. İnsan Kaynakları, Uyum Koordinatörü Müdürü, 1973 Rehabilitasyon Yasası'nın 504 altında ayrımcılık yasağı gereklerine Koleji uyumu koordine etmek atanmıştır, 1972 Eğitim Değişiklikler Başlık IX ve ayrımcılığı yasaklayan 1975 Yaş Ayrımcılığı Yasası, sırasıyla handikap, ırk, cinsiyet ve yaş temelinde. İnsan Kaynakları Direktörü, Montgomery Salonu, (740) 826-8114 irtibata geçebilir.

Akademik

Muskingum anda, liberal sanat ve bilimler akademik programlar misyonumuz için merkezi: "geliştirmek için - entelektüel, ruhsal, sosyal ve fiziksel - tüm kişiler." Muskingum en derslik, laboratuvarlar, klinik siteleri, staj, saha yerleşimleri, prova salonları, tiyatrolar, galeriler, oyun alanları ve ortak kullanım alanları, kendi entelektüel becerilerini bilemek kültürel bakış açılarını genişletmek ve yaşamı geliştirmek için öğrenciler başarılı bilim adamı-öğretmen ile çalışmak bütün yerler öğrenme, hizmet ve liderlik için -long alışkanlıkları.

Muskingum sitesinde akademik bilgilerin sunumu Üniversitesi öğrencilerinin belirli kategorilerde ihtiyaçlarını karşılamak için bir şekilde yapılandırılmıştır. Muskingum akademik programlar sunan öğrenme için tüm fırsatları keşfetmek için bu sayfadaki bağlantıları kullanın.

Geleneksel Lisans Programları

İlk lisans derecesi takip öğrenciler için gündüz onların sınıfların çoğunluğu almak için plan (ilk yıl ve transfer öğrencileri girerek).

PLUS Programı

Tanısı öğrenme farklılıkları öğrencilere yapılandırılmış akademik destek sağlamak üzere tasarlanmıştır. Öğrenme desteği alırken PLUS Programı öğrencileri geleneksel lisans akademik program takip. bağlantı web PLUS Programı sayfalarına ziyaretçileri yönlendirir.

Muskingum Yetişkin Programı (MAP)

Öncelikle iş veya kişisel programları da akşamları veya hafta sonları dersleri almak gerektirir önemli bir lisans derecesi doğru akademik kredi miktarını ama kazandık yetişkin öğrenciler için tasarlanmış bir lisans derecesi programı.

Lisansüstü Programlar

Eğitim Sanat, Eğitim Sanatlar Master, Bilgi Stratejisi, Sistemleri ve Teknoloji ve Eğitim Uzmanı lisansüstü programlarının Master Master kapsar. Ayrıca bu bağlantıyı takip etmelidir ek öğretmen licensure arıyorlar lisans derecesine sahip öğrenciler.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Muskingum University

Muskingum Üniversitesi web aracı geliştirme, ağ ve kablosuz iletişim, animasyonlu grafikler, yapay yaşam ve robotik gibi gelişmekte olan alanlarda, bir dizi konuları içer ... [+]

Muskingum Üniversitesi web aracı geliştirme, ağ ve kablosuz iletişim, animasyonlu grafikler, yapay yaşam ve robotik gibi gelişmekte olan alanlarda, bir dizi konuları içerir sağlam bir teknik eğitim ile öğrencilere sağlar. Aynı zamanda, bölüm öğretim liberal sanat kurumu bizim toplum içinde ve dünyada bu teknolojinin etkileri tartışmaları içeren özel bir misyona sahip gerektiğine inanmaktadır.

Öğrenci Fırsatlar Stajlar

Bilgisayar Bilimi öğrencileri için staj Son şunlardır:

Battelle Labs Datatel IBM, NASA araştırma

Programlama Projeler ve CPSC 495: Bilgisayar Bilimleri Semineri staj ek olarak, öğrenciler genellikle iki ders-CPSC 400 ile bağlantılı olarak araştırma yer almak.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Yeni Concord
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Muskingum University

Ekonomik güçler birçok yönden tüm kişileri etkiler. Bu güçlerin kontrolü ekonomi çalışma ile kazanılan bunlardan bir anlayış, bağlıdır. ... [+]

Ekonomik güçler birçok yönden tüm kişileri etkiler. Bu güçlerin kontrolü ekonomi çalışma ile kazanılan bunlardan bir anlayış, bağlıdır.

Çalışma Alanları İlgili muhasebe İŞ uluslararası iş Misyonumuz

Ekonomi, Muhasebe ve İşletme Bölümü misyonu etik davranış, hukuki davranış ve risk kısıtlamaları göre dengeli kar gerekliliğini anlamak iş dünyasının çok yönlü üyeleri üretmesine yardımcı olmaktır. Bizim Bölümünde dört binbaşı (Ekonomi, Muhasebe, Muhasebe-Kamu ve İş) mezunlarımız ticaret dünyasında hem de ve lisansüstü programlarda başarılı olması için gerekli araçları sağlamak üzere tasarlanmıştır. Biz nesnel olarak mümkün ve etik alternatifler oluşturmak için, ekonomik koşulları analiz etmek ve topluma genel etkisi ile firmanın refahını denge uygun kararlar öğrencilerimizi meydan istiyoruz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Yeni Concord
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Muskingum University

İşletme Yönetimi Zorunlu (30 Kredi Saat) ... [+]

İşletme Yönetimi (majör için 48 dönem saat)

İşletme Yönetimi Zorunlu (30 Kredi Saat)

ACCT 201 Finansal Muhasebe (3) ACCT 202 Yönetim Muhasebesi (3) BUSI 321 Örgütsel Yönetimi (3) BUSI 360 İş Hukuku (3) BUSI 414 İş Etiği (3) İş için BUSI 420 Bilişim Sistemleri (3) Mikro ECON 215 İlkeleri (3) Makroekonomi ECON 216 İlkeleri (3) ECON 325 İstatistik (3)

Aşağıdakilerden birini seçin:

HABERLEŞME 355 Örgütsel İletişim (3) ENGL 202 İş Yazışmaları (3)

İşletme Yönetimi Gereksinimleri (18 Kredi Saat)

BUSI 318 Finansal Yönetim (3) BUSI 326 Finansal analiz ve Yatırım (3) BUSI 341 Pazarlama (... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Yeni Concord
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Muskingum University

İşletme Yönetimi programı öğrencileri sınıfta çok yönlü vakıf ve iş dünyasında özel kampüs dışı staj için fırsat hem de sunmak istiyor tam entegre bir lisans programıdır. ... [+]

A İşletme Yönetimi programı Öğrencilere sınıfta çok yönlü vakıf ve iş dünyasında özel kampüs dışı staj için fırsat hem de sunmak istiyor tam entegre bir lisans programıdır. Öğrenciler, iktisat, işletme veya hukuk ve iş dünyasının hemen katılım için lisansüstü eğitim için hazırlanmış bırakın.

Öğrenci Fırsatlar Stajlar

İş öğrencileri için staj Son şunlardır:

Kaynak Sistemleri (New Concord, OH) Güçlendirin Medya Pazarlama (Cincinnati, OH) Tarihi Roscoe Village (Coshocton, OH) Enterprise Rent-A-Car (Columbus, OH) Cincinnati Swarm (Profesyonel Arena Futbol) Washington Grubu (Cleveland, OH) araştırma

İş binbaşı son zamanlarda araştırma aşağıdaki türleri katıldı:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Yeni Concord
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Muskingum University

Program çevremizdeki malzeme ve onlar gündelik deneyim ve çevresel ve ekonomik kaygılar bir anlayış için gereken bilgi ile öğrencilere sunarak tabi değişikliklerin bir an ... [+]

A Muskingum Üniversitesi kimya bölümü'Nin laboratuvar, yoğun öğretim programı tarafından onaylanmıştır Amerikan Kimya Derneği 1966 yılından bu yana. Program çevremizdeki malzeme ve onlar gündelik deneyim ve çevresel ve ekonomik kaygılar bir anlayış için gereken bilgi ile öğrencilere sunarak tabi değişikliklerin bir anlayış kolaylaştırır.

Öğrenci Fırsatlar Stajlar

Çoğu kimya binbaşı için geçerlidir Lisans Öğrencileri için NSF-sponsorluğunda Araştırma DeneyimleriYanı sıra, ülke çapında çeşitli üniversitelerde diğer araştırma staj için. Bu staj Bütün kimyasal sorun haline özgün araştırma gerektirir. Öğrencilerin son birkaç yıl çalışmış olan üniversitelerin örnek bir çift Bowling Green State Üniversitesi ve Oregon Üniversitesi vardır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Yeni Concord
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Muskingum University

A Muskingum Üniversitesi Matematik programı Yaratıcı ve eleştirel düşünce evrensel bir dil olarak matematik göstermeye ve öğretmek niyetinde olanların ihtiyaçlarını karşı ... [+]

A Muskingum Üniversitesi Matematik programı Yaratıcı ve eleştirel düşünce evrensel bir dil olarak matematik göstermeye ve öğretmek niyetinde olanların ihtiyaçlarını karşılamak için, matematik yüksek lisans çalışması yapmak, ve matematik üzerine önemli ölçüde güveniyor kariyer için tasarlanmıştır.

Öğrenci Fırsatlar araştırma

Öğrenci araştırma için birincil fırsat MATH 495 yılında ise: Matematik Semineri. Ayrıca, öğrenciler bazen tek-bir araştırma konularında yönettiği çalışma durumlarında öğretim üyeleri ile çalışmak.

Honoraries

Muskingum de Matematik okuyan öğrenciler Kappa Mu Epsilon Matematik Onursal Ohio Zeta bölüm katılmak için fırsat var. KME güçlü bir matematik programı sunan kolej ve üniversitelerde bölümler ile özel bir onur toplumdur. Bölümlerin 'üyeleri akademik ayrım elde matematik öğrencileri ya da yakından ilgili alanlarda seçilir. KME 1930 yılında kurulduğundan beri yaklaşık altmış bin öğrenci başlatılmıştır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Yeni Concord
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Muskingum University

Üç öğrenciler genellikle öğrenci asistanı olarak muhasebe öğretim üyeleri tarafından istihdam edilmektedir. Öğrenci yardımcıları notu ödev, periyodik, sınıf dinleyici kop ... [+]

Öğrenci Fırsatlar Stajlar

Muhasebe öğrencileri için son staj örnekleri şunlardır:

Holbrook ve Manter, CPA (Personel Denetçi) - Neeman Tıp Uluslararası (Asya) Ltd (Personel Muhasebeci) - Ernst & Young (Abu Dabi) (Personel Denetçi) - Ohio Devlet Denetçi (Denetim Bursu Stajyer) Iş

Üç öğrenciler genellikle öğrenci asistanı olarak muhasebe öğretim üyeleri tarafından istihdam edilmektedir. Öğrenci yardımcıları notu ödev, periyodik, sınıf dinleyici kopyalama öğrencileri öğretmen ve diğer idari destek sağlamak.

Muhasebe Bölümleri için Kariyer Olanakları Genel Muhasebe - Şirketler Muhasebesi - Devlet - Eğitim - Kar Amacı Gütmeyen Muskingum alınan son Muhasebe Bölümleri istihdam edilmektedir Nerede: Ernst ve Young - PricewaterhouseCoopers - Ohio Devlet Denetim Ofisi - Rea ve İştirakler - Crowe, Chizek ve Şirket Lisansüstü Programlar ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Yeni Concord
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Muskingum University

Mühendislik Bilimi bilimsel keşif ve yeni teknolojilerin üretim arasındaki uçurumu kapatmaya yönelik tasarlanmış modern, disiplinli mühendislik programıdır. ... [+]

Mühendislik Bilimleri bilimsel keşif ve yeni teknolojilerin üretim arasındaki uçurumu kapatmaya yönelik tasarlanmış modern, disiplinli mühendislik programıdır. Tasarımı, pratik deneyim ile mühendislik, matematik, fen ve sosyal bilimler geniş bir temel birleştirerek uygulanması ve gerçek dünya projelerde bildirerek, Mühendislik Bilimleri alanında derece mühendisliği hızla değişen ihtiyaçlarını ve fırsatları karşılamak için çok uygundur ve bilim ile ilgili kariyer alanları.

Akreditasyon

ABETThe Mühendisliği Bilim program ABET Mühendislik Akreditasyon Komisyonu tarafından akredite edilmiştir

Misyonumuz

Muskingum Üniversitesi Fizik ve Mühendislik Bölümü tarafından sunulan Mühendislik Bilimleri, Fizik ve Fizik Eğitimi programları mezunları olacak... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Yeni Concord
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Muskingum University

A Uluslararası İş majör Muskingum Üniversite farklı disiplinlerden ders birleştirerek günümüz küresel ekonomisinde başarı için gerekli yetkinlikleri bir set ile öğrencile ... [+]

A Uluslararası İş majör Muskingum Üniversite farklı disiplinlerden ders birleştirerek günümüz küresel ekonomisinde başarı için gerekli yetkinlikleri bir set ile öğrencilere sağlar. Öğrenciler dil ve iş, muhasebe, ekonomi ve temel ilkelerini öğrenmek; (non-anadili için İngilizce) dünya dilinde kültürlü farkındalık ve iletişim becerileri kazandırmak; ve siyaset bilimi, Tarih, ve diğer alanlarda kurs sayesinde uluslararası bir bakış açısı kazandırmak.

Çalışma Alanları İlgili muhasebe İŞ ekonomi bilimi Fransız Almanca Uluslararası İlişkiler İspanyolca Öğrenci Fırsatlar araştırma

Tipik bir profesör vesayeti altında bağımsız araştırma içeren üst düzey seminerler, ek olarak, bölüm Yaz Fellows programına katılır. Yaz adamlar projelerin son örnekleri eğitimi farklı toplumlar için bir öncelik olarak yer alıyor nerede İnsani Gelişme Endeksi tanımlamak için yeniden hesaplama ve Big Ten futbol stratejik grupların oluşumunu araştırmak için böyle tarihi Zarflama Analizi gibi sofistike teknikler kullanarak içerir. İstihdam Her profesör genellikle hazırlanıyor ve araştırma yanı sıra sınıflar işletim yardımcı olmak için bir öğrenci asistanı vardır. Buna ek olarak, Ekonomi, Muhasebe ve İşletme pek çok profesörün bir öğrenci ile her staj kredisi kazanç akıl hocası, seminer danışman olarak Birinci Yıl Programı katılmaktadırlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Yeni Concord
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Muskingum University

Ve misyonu Muskingum Üniversitesi Çevre Bilimleri programı insan ve yeryüzünün doğal çevre arasındaki ilişkinin bir ömür boyu ve gerçek ilgi teşvik edecek bir besleyici v ... [+]

Ve misyonu Muskingum Üniversitesi Çevre Bilimleri programı insan ve yeryüzünün doğal çevre arasındaki ilişkinin bir ömür boyu ve gerçek ilgi teşvik edecek bir besleyici ve düşündürücü akademik ve araştırma deneyimi öğrencilere tanıştırmaktır.

Öğrenci Fırsatlar Stajlar

Çevre Bilimi öğrencileri için staj Son şunlardır:

NSF Lisans öğrencileri (REU) Programları Araştırma sponsor - Muskingum öğrenciler çevre sorunlarını okuyan farklı Üniversitelerinde REU programlarının çeşitli katıldı. Örnekler kendi Havzası Araştırma programının bir parçası ve Chesapeake Körfezi bölgesinde Delaware'in REU programı izleme su örneklerinin Üniversitesi katılan başka şekilde Furman Üniversitesi'nde okudu bir öğrenci bulunmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Yeni Concord
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku