Resmi açıklamayı okuyun

Monmouth College , doğa bilimleri, sosyal bilimler, sanat ve beşeri bilimler alanlarında yüksek lisans, küçük, seminer tarzı dersler, çeşitli staj ve yurtdışında eğitim olanakları sunan özel, seçmeli, mesken, ulusal liberal sanatlar okulu, ve düşünceli, entelektüel açıdan meşgul ve hırslı öğrencilere yaz araştırma deneyimleri.

 • Yer: Monmouth, Illinois, nüfus 9,091
 • En Yakın Şehirler: Dört Şehir: Rock Adası, Moline ve East Moline, Ill .; Davenport ve Bettendorf, Iowa - (45 mil); Peoria (65 mil)
 • Kayıt: 22 ülkeden 1.000 öğrenci
 • Demografi:% 50 erkek,% 50 kadın; % 91'i kampüste yaşıyor; % 35 Amerikan azınlıklar ve uluslararası öğrenciler
 • Takvim: Sömestr (iki 17 haftalık dönem ve iki 2 haftalık İskoç Terimleri)
 • Çalışma Alanları: 35 ana, 42 küçük, 17 profesyonel öncesi eğitim
 • Kazanılan Derece: Bachelor of Arts
 • Öğrenci / Fakülte Oranı: 10: 1
 • Ortalama Sınıf Büyüklüğü: 13 (sınıfların% 79'unun 20'den az öğrencisi var)
 • Kampüs: 33 dönümlük doğa koruma alanı / atletik park ve 6 dönümlük eğitim bahçesi dahil 112 dönüm
 • Bağlantılar

Seçici, ulusal sıralamada bir üniversite

1853 yılında Scotch-Irish Presbyterian öncüleri tarafından kurulan Monmouth, ulusal düzeyde sıralanan, konut, liberal bir sanat fakültesidir. Üniversite, lisans eğitiminde mükemmellik için adanmış seçkin bir özel kolej olarak tarihini kutluyor.

Eşit eğitim fırsatlarının fayda sağlayabilecek herkese sağlanabileceğine inanan Monmouth'un kurucuları, kadınları ve renkli öğrencileri özgürce kabul ederek popüler sözleşmeyi görmezden geldi. Monmouth kampüsünde, kadınlar için en eski ve en iyi bilinen birlikteliklerden Pi Beta Phi ve Kappa Kappa Gamma kuruldu. Monmouth, mezunları arasında dört Şeref Madalyası sayan saygın bir askeri tarihe sahiptir. Ödüllü gayda grubu, tescilli bir tartan ve Dövüş İskoçlarının kazanan atletik geleneği sayesinde kurucularının ruhunu onurlandırıyor.

Bir öğrenci topluluğu olarak Monmouth, değer odaklı, entelektüel açıdan zor, estetik açıdan ilham verici ve kültürel açıdan farklı bir ortam yaratmaya ve sürdürmeye çalışmaktadır. Kolej, dört yıllık bir genel eğitim programını, ana dalda derinlemesine çalışılması ve disiplinler arasında ve daha büyük anlam kalıpları arasındaki bağlantıların keşfedilmesi için zengin bir müfredat etkinlikleri dizisi ile bütünleştirir. Bu deneyimler sayesinde, Monmouth öğrencileri, insan durumuna ilişkin çok sayıda bakış açısı keşfederler ve kendilerini küresel ve kişisel bağlamda liderlik, vatandaşlık ve hizmet için zengin kişisel ve profesyonel yaşamlara hazırlarlar.

Kolej gözlem ve katılım yoluyla, öğrencilerin bu ülkede ve ötesinde demokrasi, çoğulculuk, eşitlik ve özgürlük ilkeleri arasında var olan yaratıcı gerginliği anlamalarını ve takdir etmelerini artırmaya çalışır.111248_MonmouthSign.jpg

Görev beyanı

Bir lisans liberal sanat üniversitesi olarak, fakülteyle öğrenciler arasındaki yakın ilişkiyi öğrenme ortamımızın temelini oluşturur.

Bir öğrenenler topluluğu olarak, değer merkezli, entelektüel olarak zorlayıcı, estetik açıdan ilham verici ve kültürel açıdan farklı bir ortam yaratmaya ve sürdürmeye gayret ediyoruz ve liberal sanat eğitimine ve birbirimize olan bağlılığımızı merkezi olarak tutuyoruz.

Disiplinler arasında ve daha büyük anlam kalıpları arasındaki bağlantıların keşfedilmesini teşvik etmek için dört yıllık bir genel eğitim programını kapsamlı ve zengin bir müfredat etkinlikleri serisine derinlemesine bir çalışma ile entegre ediyoruz. Bu deneyimler sayesinde, öğrencilerimize insani durum hakkında çok sayıda bakış açısı keşfetmelerine ve kendilerini küresel bağlamda liderlik, vatandaşlık ve hizmet için zengin kişisel ve profesyonel yaşamlara hazırlamalarına yardımcı oluyoruz.

Monmouth College , 1853 yılında öncül Presbiteryenler tarafından kurulmuştur. Bir kampüs topluluğu olarak, insan varlığının manevi boyutunu ve inanç ile bilgi arasındaki ilişkiyi keşfederken, bu mirası onurlandırır ve dini çeşitliliğe değer veririz.

Hem gözlemciler hem de katılımcılar olarak, kendi ulusumuzda ve ötesinde demokrasi, çoğulculuk, eşitlik ve özgürlük ilkeleri arasında var olan yaratıcı gerilim hakkındaki anlayışımızı ve takdirimizi derinleştirmeye çalışıyoruz.

Amaç Beyanı

Bir lisans liberal sanat kurumu olarak, Monmouth College :

 1. Öğrencileri zengin kişisel ve profesyonel yaşamlara hazırlayın.
 2. Öğrencileri küresel bağlamda liderlik, hizmet ve vatandaşlık pozisyonlarına hazırlayın.
 3. Demokrasi, çoğulculuk, eşitlik ve özgürlükte var olan bazen çelişkili ilkelerin farkındalığını ve araştırılmasını teşvik etmek.
 4. Değer merkezli, entelektüel zorlu, estetik açıdan ilham verici ve kültürel açıdan farklı bir öğrenme ortamı yaratın ve sürdürün. Bu içerir:
  1. Öğrencilere dört yıllık bir genel eğitim programı, ana dalda derinlemesine çalışma ve zengin bir müfredat etkinlikleri yelpazesi sunmak.
  2. Disiplinler arası ve daha büyük anlam kalıpları arasındaki bağlantıların keşfedilmesini teşvik etmek.
  3. Bireysel ve kolektif deneyimler tarafından şekillendirilmiş bir değer sisteminin anlaşılmasını teşvik etmek.
 5. İnsan varlığının manevi boyutunu ve inanç ve bilgi arasındaki ilişkiyi keşfedin.
 6. Öğrencilere insani durum hakkında çok sayıda bakış açısı kazandırmak ve hem program hem de kampüs hayatı boyunca küresel bakış açılarının kişisel farkındalığını artırmak.
 7. Bireysel dikkat ile karakterize edilen mentorluk ilişkileri yoluyla entelektüel araştırma ve eleştirel analizin geliştirilmesi ve teşvik edilmesi
 8. Yazılı ve sözlü iletişim ve sanatsal anlatımda yaratıcılık ve becerilerini geliştirmek.
 9. Sanat, beşeri bilimler, bilimler ve sosyal bilimlerde sorgulama ve anlatım yöntemlerini anlayın.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Monmouth College

Monmouth College ticaret çalışmalarına ayrı bir yaklaşımı var; Böylece Politik Ekonomi ve Ticaret adı. Program, bireylerin sürekli olarak liberal sanat gelenekleri ve değ ... [+]

Monmouth College ticaret çalışmalarına ayrı bir yaklaşımı var; Böylece Politik Ekonomi ve Ticaret adı. Program, bireylerin sürekli olarak liberal sanat gelenekleri ve değerlerinden en iyisini içeren sürekli bir değişim dünyasında sorunları çözmek için yenilikçi yeni süreçler geliştirdikleri inancı üzerine kuruludur.

Öğrenciler küresel ekonomide etkin bir şekilde işlemesi için elektronik tablo analizini, piyasaların işleyişini, pazarlamanın temel kavramlarını ve yönetimin temellerini anlamayı öğreneceklerdir. Geleneksel işletme programları ve Monmouth'un yaklaşımı arasındaki farklar çarpıcı. Odak kısa vadeli değil, uzun vadeli. Bugünün sorunlarını yönetmekle yarının değişmesi için hazırlık yapmak arasındaki farktır. Mezuniyetteki bir iş için eğitimden daha fazlasıdır; yaşam boyu kişisel ve profesyonel gelişim için bir eğitimdir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Monmouth
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Monmouth College

Monmouth College Bilgisayar Bilimi Ana Bilim Dalı, öğrencileri bilgisayar bilimleri alanında kariyer yapmaya hazırlamak için, liberal bir sanat ortamında yüksek kaliteli ... [+]

Bilgisayar Bilimi, öncelikle yazılım tasarımı ve geliştirmesiyle ilgilenen, hızla büyüyen ve sürekli değişen bir alandır. Bilgisayar Bilimi alanındaki çalışma, kişinin mantıklı düşünme yeteneğini geliştirir ve mükemmel problem çözme becerilerini geliştirir. Bu hazırlık ile Bilgisayar Bilimi mezunlarının talepleri yüksek olmaya devam ediyor.

Monmouth College Bilgisayar Bilimi Ana Bilim Dalı, öğrencileri bilgisayar bilimleri alanında kariyer yapmaya hazırlamak için, liberal bir sanat ortamında yüksek kaliteli bir lisans eğitimi sağlayarak tasarlanmıştır. Bölümün amacı öğrencileri giriş seviyesi pozisyonlara hazırlamak ve ayrıca lisansüstü eğitim ve yaşam boyu öğrenme için gerekli olan güçlü bir bilgi temeli oluşturmada onlara yardımcı olmaktır. Müfredat, problem çözmeyi vurgular ve öğrencilere teorik ve pratik deneyim kombinasyonunun yanı sıra disipline ilişkin etik ve sosyal sorunları da sunar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Monmouth
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Monmouth College

Biyoloji müfredatı, öğrencilere yaşamı karakterize eden yapı ve süreçleri anlama ve canlı organizmaların muazzam çeşitliliğini anlama fırsatı sunar. Ders çalışması biyolo ... [+]

Biyoloji müfredatı, öğrencilere yaşamı karakterize eden yapı ve süreçleri anlama ve canlı organizmaların muazzam çeşitliliğini anlama fırsatı sunar. Ders çalışması biyolojik organizasyonun üç ölçeği arasında dengelenir: Hücre / Moleküler, Fizyoloji / Organismal ve Ekoloji / Evrim.

Ana dalın önemli bir bileşeni, öğrencinin laboratuvarda veya alanda belirli bir biyolojik sorunu araştırarak bilim sürecine aşina olmasını sağlayan bağımsız bir araştırmadır.

Derslerin çoğu içerik bakımından yoğun olmaktan ziyade kapsamlıdır ve bu nedenle öğrenciye biyolojik bilimlerde bir bütün olarak önemli ölçüde genişlik sağlar. Bu tür bir eğitim, yüksek lisans veya meslek okulu, devlet veya endüstride istihdam veya ortaokul veya kolej düzeyinde öğretmenlik gibi daha odaklı çalışmalara yol açabilir. Liberal sanat kolejlerinden mezun olan biyologlar, işverenlere genellikle sorunlara yaklaşmada daha geniş ve esnek bir görünüm sunmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Monmouth
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Monmouth College

Psikoloji dalında öğrenciler, insan ve hayvan davranışlarının biyolojik, gelişimsel ve sosyal belirleyicilerini anlamayı öğreneceklerdir. Programımız, stajlar, konferansl ... [+]

Psikoloji dalında öğrenciler, insan ve hayvan davranışlarının biyolojik, gelişimsel ve sosyal belirleyicilerini anlamayı öğreneceklerdir.

Programımız, stajlar, konferanslara katılım, seyahat ve araştırma olanakları aracılığıyla entelektüel ve pratik katılım sağlayarak gelecekteki kariyerinizde başarılı olmanız için gerekli araçları sağlayacaktır. Psikoloji bölümü toplam 9.5 ders gerektirmektedir. Kurslar üç kategoriye ayrılır: Zorunlu Dersler, Temel Kurslar ve İleri Düzey Kurslar.

Monmouth College Psikoloji programı, öğrencilere üç geniş deneyim alanı sunar:

Uygulamalı Laboratuar Deneyimi - Öğrenciler araştırma yöntemlerini ve ileri düzey laboratuar sınıflarını tamamlayacaklar ve bağımsız araştırma projelerini tamamlamak için ana dallar gerekiyor.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Monmouth
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Monmouth College

Monmouth College yarının liderlerini yetiştirmeye kararlıdır. Bir Siyaset Bilimi derecesi, öğrencileri hemen hemen her alanda başarılı lider olmak için ihtiyaç duydukları ... [+]

Monmouth College yarının liderlerini yetiştirmeye kararlıdır. Bir Siyaset Bilimi derecesi, öğrencileri hemen hemen her alanda başarılı lider olmak için ihtiyaç duydukları arka plan ile donatır. Birinin amacı lisansüstü okul, hükümet veya işletme olsun, bir Siyaset Bilimi derecesi öğrencilerin potansiyellerini gerçekleştirebilmeleri için gereken araçları sağlayacaktır.

Monmouth'da Siyaset Bilimi eğitimi, öğrencilerin yüzeysel konuşma noktalarının ötesine bakma ve güç ilişkilerinin yapısal ve tarihi bağlamlarını analiz etme alışkanlığına kavuşmalarına yardımcı olur. Hem kantitatif hem de kalitatif analiz kullanılarak, öğrenciler gerçek liberal sanat alimleri haline gelecek ve geniş bir sosyal bilimsel yöntem bilgisi kazanacaklardır. Öğrenciler karşılaştırmalı bir siyasi sistemler ve ideolojiler anlayışı kazanacaklar ve yeni küresel toplumumuzda daha iyi gezinebilecekler. Bu da öğrencilere dünyanın kendi köşelerinde daha derin bir bakış açısı sağlayacaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Monmouth
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Monmouth College

Çift Dereceli Mühendislik, Mühendisliği liberal sanat eğitimi ile birleştirmenin bir yoludur. Mühendislik okullarındaki geleneksel programların aksine, çift diploma öğren ... [+]

Çift Dereceli Mühendislik, Mühendisliği liberal sanat eğitimi ile birleştirmenin bir yoludur. Mühendislik okullarındaki geleneksel programların aksine, çift diploma öğrencileri mühendislik ve doğa bilimleri dışında okumak için önemli bir zaman harcarlar. Çift diploma öğrencileri sanat, beşeri bilimler ve sosyal bilimler ile doğa bilimlerinde öğrenmeye zaman harcıyorlar. Çift diploma programı, öğrencilere daha fazla seçmeli dersler ve geniş bir şekilde eğitilme fırsatı sunar. İyi yazmak ve iyi konuşmak, Monmouth College bir çift diploma programının önemli yönleridir.

Genel olarak eğitimli bir kişinin kişisel ve profesyonel olarak tatmin edici bir yaşam sürmeye daha iyi hazır olduğuna ve daha iyi bir mühendis olacağına inanıyoruz. Pek çok mühendis “saf” mühendislik yapmaktan mühendisleri yönetmek için hızla hareket ettiğinden, çift dereceli bir programda aldıkları geniş eğitim onları gelecek için iyi bir şekilde hazırlamaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Monmouth
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku