Monmouth College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Monmouth College , doğa bilimleri, sosyal bilimler, sanat ve beşeri bilimler alanlarında yüksek lisans, küçük, seminer tarzı dersler, çeşitli staj ve yurtdışında eğitim olanakları sunan özel, seçmeli, mesken, ulusal liberal sanatlar okulu, ve düşünceli, entelektüel açıdan meşgul ve hırslı öğrencilere yaz araştırma deneyimleri.

 • Yer: Monmouth, Illinois, nüfus 9,091
 • En Yakın Şehirler: Dört Şehir: Rock Adası, Moline ve East Moline, Ill .; Davenport ve Bettendorf, Iowa - (45 mil); Peoria (65 mil)
 • Kayıt: 22 ülkeden 1.000 öğrenci
 • Demografi:% 50 erkek,% 50 kadın; % 91'i kampüste yaşıyor; % 35 Amerikan azınlıklar ve uluslararası öğrenciler
 • Takvim: Sömestr (iki 17 haftalık dönem ve iki 2 haftalık İskoç Terimleri)
 • Çalışma Alanları: 35 ana, 42 küçük, 17 profesyonel öncesi eğitim
 • Kazanılan Derece: Bachelor of Arts
 • Öğrenci / Fakülte Oranı: 10: 1
 • Ortalama Sınıf Büyüklüğü: 13 (sınıfların% 79'unun 20'den az öğrencisi var)
 • Kampüs: 33 dönümlük doğa koruma alanı / atletik park ve 6 dönümlük eğitim bahçesi dahil 112 dönüm
 • Bağlantılar

Seçici, ulusal sıralamada bir üniversite

1853 yılında Scotch-Irish Presbyterian öncüleri tarafından kurulan Monmouth, ulusal düzeyde sıralanan, konut, liberal bir sanat fakültesidir. Üniversite, lisans eğitiminde mükemmellik için adanmış seçkin bir özel kolej olarak tarihini kutluyor.

Eşit eğitim fırsatlarının fayda sağlayabilecek herkese sağlanabileceğine inanan Monmouth'un kurucuları, kadınları ve renkli öğrencileri özgürce kabul ederek popüler sözleşmeyi görmezden geldi. Monmouth kampüsünde, kadınlar için en eski ve en iyi bilinen birlikteliklerden Pi Beta Phi ve Kappa Kappa Gamma kuruldu. Monmouth, mezunları arasında dört Şeref Madalyası sayan saygın bir askeri tarihe sahiptir. Ödüllü gayda grubu, tescilli bir tartan ve Dövüş İskoçlarının kazanan atletik geleneği sayesinde kurucularının ruhunu onurlandırıyor.

Bir öğrenci topluluğu olarak Monmouth, değer odaklı, entelektüel açıdan zor, estetik açıdan ilham verici ve kültürel açıdan farklı bir ortam yaratmaya ve sürdürmeye çalışmaktadır. Kolej, dört yıllık bir genel eğitim programını, ana dalda derinlemesine çalışılması ve disiplinler arasında ve daha büyük anlam kalıpları arasındaki bağlantıların keşfedilmesi için zengin bir müfredat etkinlikleri dizisi ile bütünleştirir. Bu deneyimler sayesinde, Monmouth öğrencileri, insan durumuna ilişkin çok sayıda bakış açısı keşfederler ve kendilerini küresel ve kişisel bağlamda liderlik, vatandaşlık ve hizmet için zengin kişisel ve profesyonel yaşamlara hazırlarlar.

Kolej gözlem ve katılım yoluyla, öğrencilerin bu ülkede ve ötesinde demokrasi, çoğulculuk, eşitlik ve özgürlük ilkeleri arasında var olan yaratıcı gerginliği anlamalarını ve takdir etmelerini artırmaya çalışır.111248_MonmouthSign.jpg

Görev beyanı

Bir lisans liberal sanat üniversitesi olarak, fakülteyle öğrenciler arasındaki yakın ilişkiyi öğrenme ortamımızın temelini oluşturur.

Bir öğrenenler topluluğu olarak, değer merkezli, entelektüel olarak zorlayıcı, estetik açıdan ilham verici ve kültürel açıdan farklı bir ortam yaratmaya ve sürdürmeye gayret ediyoruz ve liberal sanat eğitimine ve birbirimize olan bağlılığımızı merkezi olarak tutuyoruz.

Disiplinler arasında ve daha büyük anlam kalıpları arasındaki bağlantıların keşfedilmesini teşvik etmek için dört yıllık bir genel eğitim programını kapsamlı ve zengin bir müfredat etkinlikleri serisine derinlemesine bir çalışma ile entegre ediyoruz. Bu deneyimler sayesinde, öğrencilerimize insani durum hakkında çok sayıda bakış açısı keşfetmelerine ve kendilerini küresel bağlamda liderlik, vatandaşlık ve hizmet için zengin kişisel ve profesyonel yaşamlara hazırlamalarına yardımcı oluyoruz.

Monmouth College , 1853 yılında öncül Presbiteryenler tarafından kurulmuştur. Bir kampüs topluluğu olarak, insan varlığının manevi boyutunu ve inanç ile bilgi arasındaki ilişkiyi keşfederken, bu mirası onurlandırır ve dini çeşitliliğe değer veririz.

Hem gözlemciler hem de katılımcılar olarak, kendi ulusumuzda ve ötesinde demokrasi, çoğulculuk, eşitlik ve özgürlük ilkeleri arasında var olan yaratıcı gerilim hakkındaki anlayışımızı ve takdirimizi derinleştirmeye çalışıyoruz.

Amaç Beyanı

Bir lisans liberal sanat kurumu olarak, Monmouth College :

 1. Öğrencileri zengin kişisel ve profesyonel yaşamlara hazırlayın.
 2. Öğrencileri küresel bağlamda liderlik, hizmet ve vatandaşlık pozisyonlarına hazırlayın.
 3. Demokrasi, çoğulculuk, eşitlik ve özgürlükte var olan bazen çelişkili ilkelerin farkındalığını ve araştırılmasını teşvik etmek.
 4. Değer merkezli, entelektüel zorlu, estetik açıdan ilham verici ve kültürel açıdan farklı bir öğrenme ortamı yaratın ve sürdürün. Bu içerir:
  1. Öğrencilere dört yıllık bir genel eğitim programı, ana dalda derinlemesine çalışma ve zengin bir müfredat etkinlikleri yelpazesi sunmak.
  2. Disiplinler arası ve daha büyük anlam kalıpları arasındaki bağlantıların keşfedilmesini teşvik etmek.
  3. Bireysel ve kolektif deneyimler tarafından şekillendirilmiş bir değer sisteminin anlaşılmasını teşvik etmek.
 5. İnsan varlığının manevi boyutunu ve inanç ve bilgi arasındaki ilişkiyi keşfedin.
 6. Öğrencilere insani durum hakkında çok sayıda bakış açısı kazandırmak ve hem program hem de kampüs hayatı boyunca küresel bakış açılarının kişisel farkındalığını artırmak.
 7. Bireysel dikkat ile karakterize edilen mentorluk ilişkileri yoluyla entelektüel araştırma ve eleştirel analizin geliştirilmesi ve teşvik edilmesi
 8. Yazılı ve sözlü iletişim ve sanatsal anlatımda yaratıcılık ve becerilerini geliştirmek.
 9. Sanat, beşeri bilimler, bilimler ve sosyal bilimlerde sorgulama ve anlatım yöntemlerini anlayın.

Konumlar

Monmouth

Address
East Broadway,700
61462 Monmouth, Illinois, Amerika Birleşik Devletleri