Resmi açıklamayı okuyun

Tayvan'ın en iyi uluslararası üniversitesi olan MCU, dünyanın her yerinden gelen öğrencileri ağırlıyor. İletişim, Tasarım, Yönetim, Teknoloji, Diller, Hukuk ya da Turizm alanlarında lisans derecesine sahip olmakla ilgileniyorsanız, MCU dünya standartlarında bir eğitim deneyimi sunar. Burada, yarının dünya liderleri olmaya hazır yaratıcı ve yenilikçi küresel vatandaşlar inşa etmeye inanıyoruz.

MCU Misyonu

“Bir anahtar kavramın üç yolunu ifade etti” misyonunu desteklemek, Ming Chuan University , ebeveyn bakımı, destek ve rehberlik ile tüm öğrencilere katılan bir eğitim ortamı sağlayarak gurur duyar. Kapsamlı bir yüksek öğrenim kurumu olarak, Ming Chuan University , öğrencilere profesyonelleşme, takım ruhu ve uluslararasılaşma için geniş dünya görüşleri hazırlamak için teoriye dayalı, uygulamaya yönelik eğitim yoluyla öğretim ve öğrenmede mükemmeliyet için çaba göstermektedir.

Teoriye dayalı ve uygulamaya yönelik eğitim

Eğitim ilkemiz, tüm mezunlarımızın teori temelli olduğundan emin olmak için profesyonel kursları, yardımcı programları (dört yıllık İngilizce kursları ve üç yıllık bilişim teknolojileri dersleri) ve genel eğitimi koordine eden teori temelli, uygulamaya yönelik eğitim konusunda ısrar eder, uygulama odaklı eğitim. Seminer, mezuniyet tezi, mezuniyet projesi tasarımı, katı disiplin ve gayretli öğretim yoluyla öğrencilerin karakterlerini beslemek için bütünsel eğitim uyguluyoruz. Mezunlarımız, hem ileri eğitim hem de istihdam oranı için meslektaşlarıyla iyi bir şekilde rekabet etmektedir.

Mükemmel rekabetçi yeteneği

Ming Chuan University 11 okulu vardır: Yönetim, İletişim, Hukuk, Tasarım, Uygulamalı Dil, Bilgi Teknolojisi, Turizm, Sosyal Bilimler, Sağlık Teknolojisi, Finacial Teknoloji ve Uluslararası Koleji. Küreselleşme ve bilgi temelli ekonominin hızlı gelişmesiyle birlikte, Okullarımız sadece doktora dereceleriyle öğretim üyelerini işe almakla kalmaz, aynı zamanda öğretim ve araştırmalarını üniversitenin disiplinlerarası entegrasyonu, sürekli gelişim, rekabet gücü ve toplumsal talep ile yönlendirir. Bu hedefe ulaşmak için, her yüksek lisans ve bölüm, kendi mesleki özelliklerini ve rekabet gücünü geliştirmeli, öğretim, araştırma ve hizmet kalitesini yükseltmeli ve öğretim üyelerinin değerlendirmesi ve düzenli öğretim değerlendirme puanlaması yoluyla öğrencilerin yeterliliğini geliştirmelidir.

Komple e-öğrenme ortamı

Bu 21. yüzyıl bilgi teknolojisi çağında, öğrencilerin bilgi aramak, analiz etmek, işlemek ve entegre etmek için yeteneklerini geliştirmeleri gerekmektedir. Ağ teknolojisinin öğrenme ortamında uygulanması nedeniyle, ilgili teknoloji olgunlaşmaktadır. Küresel bilgi ağı aracılığıyla öğretimin sonucu mükemmel ve üniversite için önemli bir gelişme olacaktır.

Çok yüzlü öğretimi ve öğrenmeyi teşvik etmek için, üniversitemiz tam bir e-öğrenme ortamı oluşturmuştur. Ağ Üniversitesine genişleme, öğrencilerin uzay ve zaman sınırları olmadan çalışmasına izin verir. Öğrenciler, öğrenme çıktılarını geliştirmek için öğretim materyallerini çevrimiçi olarak tekrar edebilirler. Ağ öğretimi, öğrencilerin geleneksel öğretim modunun büyük bir zorluğu olan öğretim üyeleri ve öğrenciler arasında zaman ve alan kısıtlı etkileşimi gerektirmeden öğrenmelerini sağlar.

Ağ oluşturma ve yüksek teknoloji eğitimini desteklemek için, her iki kampüsteki tüm sınıfları e-derslik olarak donattık. Öğrencilerin, öğretim, araştırma, hizmet ve öğrencilerin rekabet edebilirlik kalitesini yükseltmek için daha fazla çevrimiçi kurs geliştirmeye devam edeceğiz.

Eğitim Felsefeleri

Ming Chuan University , Kurucu Pao'nun eğitim felsefeleri üzerine kuruldu:

  1. Ebeveyn bakımı, destek ve rehberlik ile tüm öğrencilere katılıyor
  2. Katı Disiplin ve Çalışkan Öğretim
  3. Öğretimde özverili çabaları özendirmek
  4. Uygulamada tecrübe ile teoride eşleştirme eğitimi
  5. Hem beşeri bilimleri hem de teknolojiyi vurgulamak

Üniversite, uygulamalı eğitimin gerçekleştirilmesini amaçlamakta, öğrencileri mezuniyet sonrası hemen işgücüne katılabilmeleri için uygulamaya ve teoriye dahil etmeye teşvik etmektedir. Artan küreselleşme ve küresel Çin ateşi ışığında, üniversite, bu Çin kurumundaki eğitim teorilerinin entegrasyonu ve yurtdışı üniversitelerin ortakları aracılığıyla öğrencileri küresel rekabete karşı hazırlamaya çalışmaktadır. Başarılı eğitim deneyiminden öğrenmenin yanı sıra, Ming Chuan, öğrencilerine eğitim felsefesi altında daha iyi bir eğitim vermeyi amaçlamaktadır: küresel bilginin yerelleştirilmesi ve yerel bilginin dünyaya ulaştırılması.

Seçkin bir uluslararası üniversiteye dönüşmenin nihai hedefine ulaşmak için, üniversite kaliteli eğitimini sürdürmek için her türlü çabayı gösterecek ve kendini öğretim ve araştırma alanında uluslararası mükemmellikte taahhüt edecektir.

Eğitim hedefleri

Uluslararasılaşma

Fakülte ve öğrencilerin dünya görüşlerini genişletmek için uluslararası bir öğrenme ortamının oluşturulması; uluslararası sertifikaların tanıtımı; Dünya çapında eğitim ile takip etmek.

Uluslararası Eğitim ve Değişim Bölümü ve Uluslararası Koleji uluslararasılaşma hedefine doğru ilerlemenin yolunu açtı. Tayvan'daki üniversitelerin en fazla yabancı öğrencisiyle, Üniversite yükseköğretimin uluslararasılaşmasını teşvik etme ve bir İngilizce öğrenim ortamı oluşturma çabalarını yeterince kanıtlamıştır.

Profesyonellik

Teorik bilgi ve pratik yeterliliği güçlendirmek için endüstri akademisi işbirliğine odaklanmak; Çok yönlü eğitim ve yaşam boyu öğrenme fırsatları sağlamak için akademik deneyimle birlikte profesyonel deneyime odaklanın.

Akademik gelişime yönelik artan ihtiyaçlara cevap olarak, üniversite kaynak paylaşımını ve yetenek yönetim sistemini kolaylaştırma konusunda büyük ilerlemeler kaydetmiştir. Son başarılar, öğrenciler ve öğretim üyeleri için e-sınıf hizmetleri ve e-portföy sistemini içermektedir.

mükemmellik

Öğrencileri bir sorumluluk duygusu ve takım ruhuyla beslemek için sıkı eğitim rehberliği ilkelerinin kararlı bir şekilde uygulanması; öğretim, öğrenim, araştırma ve hizmet alanlarında mükemmeliyet arayışı.

Ming Chuan University , kaliteli eğitimi için çok beğeni topladı. 2009 yılında, üniversite Tayvan'daki Yüksek Öğretim Değerlendirme ve Değerlendirme Konseyi (HEEACT) tarafından yürütülen bölüm akreditasyonlarında kuzey Tayvan'daki kolejler ve üniversiteler arasında en üst sırada yer aldı. Buna ek olarak, üniversiteye ardı ardına MOE “Öğretme Mükemmellik Çalışması” sübvansiyonu verilmiştir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BSc

Ming Chuan University

Uygulamalı Bilişim Programı (AC), Tayvan'da dört yıl boyunca tamamen İngilizce olan ilk BT programıdır. 2003 yılında kurulmuştur. AC, ders içeriği, öğretmen kaynakları, s ... [+]

Uluslararası Koleji Uygulamalı Bilişim programı 2003 yılında kurulmuştur. Tayvan'daki diğer BT bölümlerinden farklı olarak küresel eğilimlere paralel olarak, sağlanan tüm dersler dört yıl boyunca tamamen İngilizce olarak yürütülmektedir. Öğrencilerimiz sadece Tayvan'dan değil, dünyanın farklı ülkelerinden de. Program, BT endüstrisinin gelişmekte olan gelişimine uyum sağlamak için kurs çerçevesini tasarlamak için referans mimarisi olarak ACM IT 2008 ve IS 2010'u kullanmaktadır.

Gelişmeler / Başarılar

Uygulamalı Bilişim Programı (AC), Tayvan'da dört yıl boyunca tamamen İngilizce olan ilk BT programıdır. 2003 yılında kurulmuştur. AC, ders içeriği, öğretmen kaynakları, staj kurumları ve gelecekteki istihdam konusunda küreselleşmiş bir programdır. Programın amaçları açıkça tanımlanmıştır. Tüm öğretmenler profesyonel ve coşkulu. Öğretim materyalleri öğrenciler için özelleştirilmiştir. Program hem teknoloji, ekipman hem de kültürleri önemser. Mezunların sektörlerdeki performansları seçkin ve övgüyle karşılandı. Bu programın özellikleri aşağıda özetlenmiştir:... [-]

Tayvan Taoyuan
Bilgi iste
Ingilizce
4 yıl
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku

Lisans

Ming Chuan University

Gazetecilik ve Kitle İletişimi (JMC), ders içeriğine, öğretmen kaynaklarına, staj kurumlarına ve gelecekteki istihdama yönelik küreselleşmiş bir programdır. Uluslararası ... [+]

Gazetecilik ve Kitle İletişimi (JMC), ders içeriğine, öğretmen kaynaklarına, staj kurumlarına ve gelecekteki istihdama yönelik küreselleşmiş bir programdır. Uluslararası Koleji'nin bir parçası olarak, JMC sadece öğrencileri üstün İngilizce yeteneği ile değil, aynı zamanda dünyanın dört bir yanından çok dilli öğrencilerle de kazanmaktadır. Öğrencilerimize daha pratik fırsatlar sunmak için çok dilli projeler de sağlıyoruz. Gelecekte, hedeflerimizden biri profesyonel yabancı dil emirlerini yetiştirmektir. Çalışmalarını ilerletmek için JMC öğrencileri, Ming Chuan University -Michigan Yerinde eğitim almak için Yeni Medya ve İletişim Yönetimi Programına başvurabilirler.... [-]

Tayvan Taipei
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Ming Chuan University

Moda ve İnovasyon Yönetimi (FIM), Uluslararası Ming Chuan University (MCU) Ming Chuan University ilk üç dilli programdır (İngilizce / Fransızca / Çince). Uluslararası mod ... [+]

Moda ve İnovasyon Yönetimi (FIM), Uluslararası Ming Chuan University (MCU) Ming Chuan University ilk üç dilli programdır (İngilizce / Fransızca / Çince). Uluslararası moda yönetimi endüstrisindeki yetenek talebine ve MCU'nun üç eğitim hedefine (Mükemmellik, Profesyonellik ve Uluslararasılaşma) dayanarak, hem teorik hem de iş dünyası ile hem uluslararası hem de yerel öğrencilerin küresel vizyon kazanmasına yardımcı olmaya adadık. moda endüstrisinin pratik deneyimleri.

Misyon

Uluslararası Kolejde Moda ve İnovasyon Yönetimi programının misyonu, hem yerel hem de uluslararası öğrencilerin küresel vizyon kazanmalarına yardımcı olmak ve aynı zamanda öğrencilere kaliteli moda ve inovasyon eğitimi ve mesleki disiplinler sunmak için uluslararası moda endüstrisinde uzmanlık geliştirmeye yardımcı olmaktır. Teoriler ve uygulamalar arasındaki denge. Programımız, moda ve inovasyon yönetimi ile uluslararası topluluklara hizmet vermek için akademik bilgi, pratik yetenekler ve insan becerileri ile sorumlu profesyonelleri geliştirir.... [-]

Tayvan Taipei
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Ming Chuan University

Uluslararası Kolejde Seyahat ve Turizm binasının amacı, personelin mesleki planlama ve yönetim için bilgi ve becerilerle beslenmesi, hem teori hem de seyahat ve turizm il ... [+]

Uluslararası Koleji Seyahat ve Turizm Programı 2003 yılında kurulmuştur. Tayvan'daki diğer turizm dallarından farklı olarak, Seyahat ve Turizm Programında sağlanan tüm dersler dört yıl boyunca tamamen İngilizce olarak yürütülmektedir. Yaklaşık 130 öğrencimiz, hem Tayvanlı hem de uluslararası öğrencilerden oluşmaktadır. Fakülte ile ilgili olarak iki tam zamanlı profesör, Ming Chuan Turizm Okulu'ndan iki profesör, iki yarı zamanlı profesör ve 7 öğretim görevlisi bulunmaktadır. Tüm öğretim üyeleri Ph.D. ve / veya yüksek lisans dereceleri ve turizm ve konaklama endüstrisinde uzun deneyime sahiptir. Fakülte / öğrenci oranı 8: 1 civarındadır.

... [-]
Tayvan Taoyuan
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Ming Chuan University

Kampüs uluslararasılaşma ve küreselleşme eğilimine uygun olarak, Uluslararası İlişkiler ve Diplomasi (IAD), uluslararası ilişkiler ve diplomasi alanlarına odaklanan ilk İ ... [+]

Uluslararası İlişkiler Enstitüsü (GSIA), Tayvan'daki öğrencileri küresel politik ve ekonomik ilişkilerde müzakere seçkinlerinin bir parçası olmaya hazırlayan ilk programdı.

Kampüs uluslararasılaşma ve küreselleşme eğilimine uygun olarak, Uluslararası İlişkiler ve Diplomasi (IAD), uluslararası ilişkiler ve diplomasi alanlarına odaklanan ilk İngilizce öğretilen lisans programıdır. Program teori ve pratik arasındaki denge ilkesine dayanmaktadır ve küresel pazarın taleplerini ve güncel eğilimleri karşılamayı amaçlamaktadır.

IAD, yerel Tayvanlı ve uluslararası öğrencileri 2012 yılından itibaren işe almaya başlamıştır. 2015-16 eğitim-öğretim yılından itibaren IAD, ilk mezunlarını vermiştir. 2012-2017 yılları arasında, yerel öğrenciler ağırlıklı olarak İngilizce yeterlilik şartını karşılayan MCU öğrencileridir. 2018'den bu program, Tayvan'daki tüm liselerden ve yurtdışındaki uluslararası öğrencilerin yerel öğrencilerine işe başladı.... [-]

Tayvan Taoyuan
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Ming Chuan University

Uluslararası Kolejde Uluslararası İşletme ve Ticaret programının misyonu, hem yerel hem de uluslararası öğrencilerde küresel vizyonu geliştirmektir. Ayrıca, teori ve prat ... [+]

Küresel eğilimlere paralel olarak, MCU, 1999'dan beri küresel rekabet gücümüzü artırmak için uluslararası eğitimi teşvik eden özel bölümler kurmuştur.

Uluslararası ticaretin gelişmekte olan gelişimlerine uyum sağlamak ve geleceğe yönelik uluslararası iş yönetiminin temellerini atmak için, uluslararası işletme yöneticilerini yetiştirmek her hükümet ve girişim için önemli bir itici güç haline gelmiştir.

MOE tarafından onaylandıktan sonra 2006 yılında Uluslararası İşletme ve Yönetim Programını oluşturduk.

Misyon

Uluslararası Kolejde Uluslararası İşletme ve Ticaret programının misyonu, hem yerel hem de uluslararası öğrencilerde küresel vizyonu geliştirmektir.... [-]

Tayvan Taipei
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

2018 08 30 銘傳大學短版中音英字