Resmi açıklamayı okuyun

Millikin Üniversitesi'ne hoş geldiniz!

Millikin özel finanse edilen ve geleneksel ve geleneksel olmayan lisans ve lisansüstü programlarda yaklaşık 2200 öğrenci bir kayıt vardır bağımsız, dört yıllık üniversite. Decatur, Illinois bulunan, hızlı bir Millikin eğitim imza dediğimiz gibi eşsiz bir deneyim olduğunu keşfedeceksiniz Performans Öğrenme.

Daha 110 yıl önce kurulduğundan beri, Millikin uygulama ile teori birleştiren bir eğitim sağlama felsefesi altında faaliyet gösterdi. Şu anda radikal bir fikri iken, biz pratik yeterli olmadığını, bugün biliyoruz.

Bugünün öğrencileri üniversiteden sonra başarılı bir kariyer için gerçekten hazırlıklı olmak için kendi bilgilerini gerçekleştirmelisiniz. Bu tür staj, eş-öğretim, bir iş çalışan uzmanlara araştırmaları tanıtan ve seyircisi önünde performans olarak sürükleyici deneyimler yoluyla - öğrencilerin kendi öğrenmelerini yaşamak ve onların zor iş senin biçmek için yeni yollar bulmak.

Sonuç:

Millikin öğrencilerin başarılı olması için tecrübe ve güven ile mezun. 2014 yılında, mezunların% 96 istihdam veya girişi mezun veya mezuniyet altı ay içinde profesyonel okulları kazandı.

Misyon

Eğitim Millikin Üniversitesi vadettiğini 100 yıldır kurucu vizyonuna sadık olmuştur. Öğrencilerimiz, sınıf deneyimlerini pekiştirmek pratik becerilerini geliştirmelerine yardımcı ve topluma Üniversitesi sorumluluğunu ifade gerçek dünya projeleri ile öğrenirler. Onlar insan deneyiminin çeşitliliğini göstermek için, diğer akademik disiplinler ile bağlantı görmeyi öğrenir, teknoloji ve toplum arasındaki etkileşimler ... Ve onlar farklılıklara ve tüm onuruna bir saygı geliştirerek, kendileri ve başkaları hakkında bilgi.

Millikin, biz öğrencileri için hazırlık:

Profesyonel başarı Küresel bir ortamda demokratik vatandaşlık Anlam ve değer bir kişisel yaşam

Görüşümüz

Millikin Üniversitesi Performans Öğrenme ulusal bir liderdir

Değerlerimiz

Millikin Üniversitesi olarak biz değer:

Bilginin bulunması bağlılık Sivil tartışma Tutku ve coşku Haysiyet ve bireyler için saygı Bir farklı ve kapsayıcı toplum Dürüstlük ve sorumluluk Iyiliği ilerlemesi

James Millikin kimdi?

James Millikin Dr. göre, Ten Mile, Washington County, Pennsylvania, 2 Ağustos 1827 yılında doğdu Tam tarihler konusunda önemli belirsizlik bulundu Albert Reynolds Taylor'ın araştırma. O Abel ve Nancy (Van Dyke) Millikin, Batı Pennsylvania'da bir orta zengin bir çiftçinin oğluydu. Büyükbabası 1771 yılında bir Scotch-İrlandalı Presbyterian olarak İrlanda'dan geldi. Annesi ataları on yedinci yüzyılda Amerika'ya gelen Hollandalı kökenli idi. James Millikin sonra 1880 etrafında onu onuruna kuzeybatısında Decatur Van Dyke Sokak adı olacaktır.

Küçük, gerçekten onun çocukluk hakkında bilinmektedir. Bir çiftlik çocuğu olarak, James New York sığırı sürüleri sürücü oldu. 1846 sonbaharında, o Washington College (şimdi Washington ve Jefferson Koleji), Washington, Pennsylvania matriculated. O öğrenim kurumu kurmak için yemin yapılan hiç o mümkün olsaydı mesleklere yönelik gençlik sığdırmak için, Washington katılırken öyleydi.

Batıda cazibesi James denilen ve 1849 yılında Danville, Illinois 1850 yılında tekrar Indiana içine koyun sürücüde babasını eşlik etti ve. Kayıtlar okudu, ya da ne kadar ne kadar belirsiz olsa da 1850 kışında, o Wabash Koleji'nde oldu. Daha fazla koyun için 1851 yılında Pennsylvania dönerek tekrar McFarland adlı bir ortak ile Danville onları sürdü.

1850 'li yıllarda, James sürülerini ve sürüleri artmaya devam etmiştir. O otlatma birçok çiftlikleri kiralanan ve adı "Prairie Devlet sığır kralı." O da kamusal alandan, bunun çoğu gayrimenkul satın başladı.

1856 yılında, James Millikin onun hayvancılık ve gayrimenkul ilişkilerinde devam Decatur, geldi. 1 Ocak 1857 tarihinde, o Anna Bernice Aston, Rahip Samuel M. Aston kızı, 1855 yılından bu yana Dağı Zion Cumberland Presbiteryen Kilisesi papazı ile evlendi. Sayın Aston James onun erken ergenlik iken, Ten Mile, Pennsylvania Presbiteryen Kilisesi papazı idi ve Anna ve kız kardeşi Nancy Washington'da Washington Kadın Ruhban okumuş.

James Millikin, 1860 yılında bankacılık işine girdi, onun kurulu J. Millikin & Co. yerleştirerek eskiden son zamanlarda başarısız olduğu Railroad Bank, ev oldu binanın önünde. O yavaş yavaş onun hayvancılık holdinglerin azalır ve yerel sanayi içine bazı yatırımları ile gayrimenkul ve bankacılık yaptığı çıkarlarını adadı. O, onun başkanı, yanı sıra Decatur Kömür Şirketi olarak hizmet veren, Birlik Iron Works organizasyonunda yardımcı oldu. Onun banka Chicago Illinois dış en büyük bankacılık kurumu olmuştur. 1897 yılında Decatur Millikin Ulusal Bankası olarak görev yaptığı banka yeniden.

O Denetim Kurulu üyesi olarak ve bir Alderman olarak dahil kentin çeşitli kurullarında görev yaptı. O senatör için koşarken, Orta Batı'da belirgindi bankaların bir güvensizlik onu yendi.

1876 ​​yılında Decatur Pine ve Batı Ana Caddeler bir ev inşa etti. Üniversitenin kurucu ardından, Sayın Millikin Orlando, Florida 2 Mart 1909 tarihinde ölümüne kadar yaptığı bankacılık sektöründe devam etti.

Bayan Millikin 29 Temmuz 1913 tarihinde vefat etti. Decatur şehrine o Evde Girls 'Eski Bayanlar Sanayi Okulu' olarak 1879 yılında düzenlenen olmuştu onu erken nimet, yaşlı kadınlar için Anna B. Millikin Ev, bıraktı. Onun iradesi, o Decatur Art Institute, üniversite tarafından sahip olunan ve üniversite tarafından ortaklaşa yönetilen ve Decatur vatandaşların ev için evini ve çok bağışladı. O üniversite renk seçimi katılmış ve 7 Temmuz 1908 sonrasında Yapı Komitesi Kadın Hall bölümünün başkanı olarak görev yapmıştı. Fakülte komitesi ve Yöneticileri Kurulu daha sonra ailesi için bu yurdu Aston Hall isim olacaktır. Millikins Decatur şehrine hayırsever hediyeler yanı sıra, sorunu olmadan öldü.

Millikin Vizyonu

Ne 1901 yılında Millikin Üniversitesi'ni kurdu benzersiz James Millikin öngördüğü: birlikte öğrenme "pratik" tarafını kucaklamak istiyorum bir üniversite "edebi ve klasik;" Presbiteryen Kilisesi bağlı iken ve bu dar "sekter" olmaz ve herkese açık kalacaktır.

Sonuç bir yüzyıl sonra, üç profesyonel okullar ve liberal sanat ve bilim için birine sahiptir, ülkenin ilk küçük, kapsamlı üniversitelerden biridir; klasik müzik programları muhasebe olanlar ve sağlık bilimleri ile mükemmellik vie çok yönlü bir üniversite.

Çeşitlilik Bağlılık

Millikin Üniversitesi saygı ve çeşitliliğe değer bir kampüs kültürü yaratmak için kararlıdır. Millikin anda, çeşitlilik ırk, etnik köken, sosyo-ekonomik statü, cinsiyet, özürlülük, ulusal köken, din, cinsel yönelim, yaş dahil geniş anlamda, görülür.

Farklı öğrenciler, personel, öğretim üyeleri ve yöneticilerin ve çeşitliliğe değer bir ortam yaratarak işe sayesinde, Millikin çeşitliliği toplam eğitim deneyimini zenginleştirir olan bir nişanlı öğrenme topluluğu sağlamayı amaçlamaktadır. Millikin Üniversitesi kararlıdır:

Çeşitli kampüs nüfusu oluşturma, Çeşitliliğe değer verilen bir kampüs atmosferini teşvik ve Çeşitliliği kucaklayan bir kampüs öğrenme topluluğu oluşturuluyor.

Millikin sürekli bu taahhütlerin tutarlı bir şekilde politika ve prosedürleri ve ayırdığı kaynaklar geliştirir. Bu ırk, etnik köken, sosyo-ekonomik statü, cinsiyet, özürlülük, ulusal köken, din, cinsel yönelim veya yaşa dayalı ayrım veya ayrımcılık yapılmadan tüm kişilere eşit fırsat vermek üzere Millikin Üniversitesi'nin politikasıdır.

Millikin Üniversitesi. Öğrenciler gelişmek nerede.

Bizim tutkular farklı olabilir, ama bizim hedeflerimiz aynıdır: Akademik başarı, kariyer hazırlığı ve kişisel gelişim. Millikin Üniversitesi, bu alanların her birinde başarılı olmak için gerekli araçları sağlar.

Açıkçası akademisyenler kolej deneyimi için merkezi olan, ancak üniversite böylece çok daha fazla. Biz sınıfın ötesine ihtiyaçları ve çıkarları var ve biz size neyin önemli odaklanmak yardımcı destekleyici bir ortam sunmayı taahhüt ediyoruz anlıyorum.

Konut, öğrenci örgütleri ve sahte görüşmeler içi spor takımlarına, Millikin kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacaktır seçenekleri vardır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Millikin University

Tiyatro Bachelor of Arts geniş tabanlı bir tiyatro eğitimi isteyenler için heyecan verici bir derecesidir. Maksimum esneklik sağlamak için tasarlanan, BA öğrencilere bire ... [+]

Program Özeti

A Tiyatro Bachelor of Arts geniş tabanlı bir tiyatro eğitimi isteyenler için heyecan verici bir derecesidir. Maksimum esneklik sağlamak için tasarlanan, BA öğrencilere bireysel akademik ve kariyer hedeflerinize ulaşmak için onların derece terzi için bir fırsat sunuyor.

Çekirdek Öğrenme Hedefleri

Bizim temel departman öğrenme hedefleri sınıf ve stüdyo çalışmaları, bizim mainstage sezon provalar ve yapımları için bu titiz dört yıllık programın tüm yönleriyle içine dokunmuş edilmiştir.

Teknik Analiz Profesyonellik İşbirliği Müfredat çok yönlülük

BA programının esnekliği öğrencilerin bireysel ilgi alanlarına uygun eğitimlerini özelleştirmek sağlar. Odak alanları içerebilir:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Decatur
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

Millikin University

Biyoloji binbaşı lisans veya biyoloji programında üç parça birinde 36 ila 48 biyoloji kredileri tamamlayarak lisans derecesi ya alabilirler. Geleneksel parça (pre-tıp, ön ... [+]

Program Özeti

Biyoloji binbaşı lisans veya biyoloji programında üç parça birinde 36 ila 48 biyoloji kredileri tamamlayarak lisans derecesi ya alabilirler. Geleneksel parça (pre-tıp, ön doktor asistanı, ön Kayropraktik, ön diş hekimliği, veteriner hekimliği öncesi veya önceden optometri) ya da lisansüstü programlarının tıp ile ilgilenen öğrenciler için uygundur.

Biyoloji binbaşı, en az bir ders almak ve altı biyoloji içerik her kategoriden bir C- notu veya daha iyi kazanmak için gereklidir.

Çalışmanın In-Demand, çok yönlü Alan

Çağdaş biyoloji biliminin en hızlı büyüyen alanlarından biridir; aynı anda muazzam heyecan verici, ilgili ve zorlu. Yenilikçi fikirleri ve devrimci teknolojileri kullanarak Biyologlar, dünyanın en acil sorunların çoğunu karşısındadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Decatur
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Millikin University

Bu derece alan örgütsel hedeflere ulaşmak için insan, finans, teknoloji ve materyal kaynakları kullanarak odaklanır. Yöneticiler, organize önde gelen ve bu kaynakları kon ... [+]

Program Özeti

Bu derece alan örgütsel hedeflere ulaşmak için insan, finans, teknoloji ve materyal kaynakları kullanarak odaklanır. Yöneticiler, organize önde gelen ve bu kaynakları kontrol, planlama, yetenekli olması gerekir. A Yönetim büyük Öğrenciler, değişen çağdaş ve global iş ortamında zorlukları ve kaldıraç fırsatları yönetmek için hazırlar.

Takım halinde Yönetim kurşun bölümünden Öğrenciler, karar verme becerilerini geliştirmek ve rekabet yoluyla yeteneklerini göstermek. Öğrenciler uygulamalı sınıf projeleri, staj ve küresel deneyimler yoluyla bu deneyimleri kazanır.

Programı öğrencileri için çıktıları Geliştirin derece ilişki kurmaya, takım çalışması, yazılı ve sözlü iletişim ve eleştirel düşünme ile ilgili işle ilgili beceri aranılır. Belirsizlik ve incompetitive ortamlarda karar verme için analitik becerilerini (sözlü ve yazılı) gösterin. Performansını optimize etmek için kişisel, ekip ve örgütsel yetkinlikleri nasıl yararlanacağınızı keşfedin. Etik, kültürel ve küresel etkilerin için bir takdir ile liderlik bilgi göstermek. Gerçek dünya örgütleri ve durumlarda yönetim teorilerini ve kavramları uygulayın. Öğrenci işletilen işletmelerin birinde becerilerini ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Decatur
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Millikin University

Müzik Performans Bachelor of Music müzik mükemmelliği geliştiren ve profesyonel müzik sanatçısı olarak veya uygulamalı müzik özel öğretim için bir kariyer için hazırlar. ... [+]

Program Özeti

A Müzik Performans Bachelor of Music Müzikteki mükemmelliği geliştiren ve profesyonel müzik sanatçısı olarak veya uygulamalı müzik özel öğretim için bir kariyer için hazırlar. Uygulanan alanları şunlardır: piyano, ses, gitar, keman, viyola, viyolonsel, kontrbas, flüt, obua, fagot, saksafon, trompet, Fransız boynuz, trombon, euphonium, tuba ve vurmalı çalgılar. Bu derece, enstrüman veya ses benzersiz bir-bir pedagojik eğitim almak bir junior ve senior konserini ve müzik teorisi ve müzikoloji ileri ders almak için fırsatlar sunar. Ayrıca, öğrenciler Millikin Üniversitesi Hazırlık Bölümü'nde öğretim yoluyla mesleki deneyimlerini alacaksınız, staj ve hizmet öğrenme projeleri ve fırsatlar alanında topluluklarda profesyonel bir müzisyen olarak çalışmak.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Decatur
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
8 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku