Resmi açıklamayı okuyun

Messiah College Hakkında

Messiah College, 3.305 lisans ve lisansüstü öğrenci öğrencisi birliğine sahip ulusal çapta özel bir Hristiyan üniversitesidir. Mechanicsburg, PA'da bulunan Messiah, eyalet başkenti Harrisburg'a sadece 20 km uzaklıktadır. Kolej, 1909 yılında Mesih Kilisesi'ndeki Kardeşler tarafından kurulmuştur. Bugün, Kolej inanç tabanı genel olarak evanjelistiktir ve çeşitli mezhepler ve Hıristiyan inanç geleneklerinden öğrenciler ve çalışanlar içerir.

Kimlik bildirimi

Messiah College, liberal ve uygulamalı sanat ve bilimlerin bir Hristiyan üniversitesidir. Üniversite, Hıristiyan Kilisesi'nin Anabaptist, Pietist ve Wesleyan geleneklerine dayanan kucaklayıcı bir evanjelik ruhuna bağlıdır.

Misyonumuz

Misyonumuz kilisede ve toplumda hizmet ömürleri, liderlik ve uzlaşma için hazırlık yapmak üzere erkekleri ve kadınları akıl, karakter ve Hıristiyan inancın olgunluğuna doğru eğitmektir.

Ortak bir görevin motivasyonu

Misyon sunumunun açılış taahhüdü - öğrencilerin "akıl, karakter ve Hıristiyan inancının olgunluğu" geliştirmek - toplumumuzun paylaşılan inancının Messiah College deneyiminin her alanına entegrasyonunu yansıtmaktadır. Bu bütüncül eğitim modeli, kurucumuz SR Smith'in 100 yıl önce cesur vizyonuna sahipti ve kimliğimizin temel taşını oluşturuyor.

Mesih'in misyon hizmetinin, liderliğin ve uzlaşmanın diğer temel unsurları da Hıristiyan inancımız bağlamında sıkı sıkıya bağlıdır. Biz sadece hizmet etmiyoruz çünkü "doğru olan şey"; hizmet ederiz çünkü Tanrı, kalplerimizi yoksullara ve yardıma muhtaç kişilere açmaya ve adaletsizliğin hakim olduğu her yerde adalet için çalışmaya çağırıyor. İsa'nın merhamet, saygı ve sevgiyle liderlik etme nihai örneğimiz olduğuna inanmaya öncülük etmeyi öğreniriz. Ve inancımız yüzünden başkalarına Tanrı'nın uzlaşan sevgisini göstermek için anlayış ve barış köprüleri kurmaya mecburuz.

Kampüsümüz

Banliyöde, güney-merkez Pennsylvania'da bulunan Messiah College, 471 dönümlük arazi üzerinde yer almaktadır. İster kampüste çalışan pitoresk Yellow Breeches dere boyunca gezinip, en son teknoloji ile donatılmış akademik binalarımızdan birinde bir konuşma dinleyerek, açık hava spor kompleksimizde bir futbol maçı izleyerek, dışarıda öğrenci birliğimizde konser verebilir ya da sadece kampüsün güzelliğini yaşayarak evde hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Neden evde hissediyorsun?

Çünkü Mesih'te, çok güzel bir kampüstür. Bu, tüm kişi için misafirperverlikle ilgili. İlk ziyaretiniz mü? Üstün yıl için kampusa geri mi dönüyorsun? Büyükbaba ve Büyükbaba Günü'nü getirmek mi? Sebebi ne olursa olsun, dost yüzleri ve sizin için en iyisini isteyen gerçekten yardımsever insanlar her zaman karşılanırsınız.

Topluluk için bir tutku yaratmak

Kampüsümüz çeşitli öğrenci, personel ve öğretim üyelerinden oluşur. Hepimiz farklı yerlerden ve geçmişlerden gelebiliriz ancak kampüs toplumumuzdaki anlamlı ilişkileri teşvik etmeyi öncelikli kılıyoruz.

İbadet, öğrenme ve öğrenci yaşamı için ayrılmış yedi akademik bina, 12 konut salonu / daire, kütüphane ve diğer birçok binalar fiziksel kampüsümüzü oluştururken, 3.000'in üzerinde öğrenci olan Messiah'ın kampüsünde başarılı arkadaşlıklar, Mesih ve akademik mükemmellik taahhüdü.

Hepsine yakın

Gördüğümüz çevreye göre söyleyemeyecek olsanız da, Messiah kampüsü yakındaki metropol alanlarına arabayla kısa bir mesafededir. Harrisburg'un eyalet başkentinin şehir merkezindeki restoranları, galeri müzeleri ve spor salonları sadece 15 dakika uzaklıktadır. Philadelphia, Baltimore, Washington DC ve New York şehirlerinin yoğun şehir merkezlerine arabayla 2-3 saat mesafededir. Yakındaki şehirlerimizin sunması gereken fırsatları deneyimlediğinizde sizi kampüsümüzün faaliyetine geri döndürmekten mutluluk duyarız!

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Messiah College

Film ve medya sanatları Lisans (Bachelor of Arts) lisansüstü programı, sınıftan klipboarda kadar, büyüyen film ve medya sanatının alanının hem teknik hem de yaratıcı yönl ... [+]

Messiah College'da Film ve Medya Sanatları

Film ve medya sanatları Lisans (Bachelor of Arts) lisansüstü programı, sınıftan klipboarda kadar, büyüyen film ve medya sanatının alanının hem teknik hem de yaratıcı yönlerine dalacaktır.

Mesih'in saygıdeğer film ve medya sanatları programı, her seviyedeki medya üretiminde staj için önemli fırsatlar sağlar ve sizi prodüksiyon, senaryo yazımı, yönetmenlik, editörlük veya sinema sanatlarında kariyerinize hazırlar.

Film ve medya sanatlarının önemli ayırıcıları

Messiah College'da büyük bir film ve medya sanatları olarak şunları yapabilirsiniz:

Dijital üretim ve düzenleme, 16 mm film üretimi, sinematografi, temel yönetmenlik, ekran yazarlığı ve aydınlatma ve ses gibi gelişmiş film yapım tekniklerinde eğitim al. Yeni ve dijital ortamda belgesel yapımı, temel özel efektleri ve konuları keşfedin. Derslerimiz, film endüstrisindeki yeni ilerlemeleri yansıtacak şekilde sürekli olarak güncellenmektedir. Üniversitenizin Yıllık Beşeri Bilimler Sempozyumunda sergileme potansiyeli olan öğrenci olarak zamanınız boyunca kendi filmlerinizi hazırlayın; Her yıl düzenlenen jüri öğrenci film festivalinde "Splice" de; hatta yerel ve ulusal festivallere incelemeleri için sunarlar. Hostetter Chapel'deki yeni 1,740 metrekarelik medya laboratuarı tesisimizden yararlanın ve sonsuz kat yeşil ekranı (hem de çeşitli taşınabilir yeşil ekranlar); bir kontrol odası; Bir ses kulübesi, Foley çukurları (çeşitli malzemeler koymak ve sesler çıkarmak için), büyük bir monitör, mikrofonlar ve Pro-tools ve ses karıştırma ekipmanlarına sahip bir bilgisayar istasyonu içeren bir Foley ses stüdyosu; ve HD kameralar ve Blackmagic ve RED Epic (aynı kamera "The Hobbit" filmi için kullanılan) gibi sinematik kalitede kameralar da dahil olmak üzere yeni ekipman. Film ve medya sanatları endüstrisinde profesyonel olan öğretim üyelerinden öğrenin. Film ve medya sanatları ana dalları... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Mechanicsburg
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Messiah College

Messiah College'daki iletişim lisans derecesi, iletişim alanındaki genel bilgilerinizi, en çok ilginizi çeken iletişim alanlarındaki dersleri alma esnekliği ile daha da g ... [+]

Messiah College'da İletişim

Messiah College'daki iletişim lisans derecesi, iletişim alanındaki genel bilgilerinizi, en çok ilginizi çeken iletişim alanlarındaki dersleri alma esnekliği ile daha da geliştirmenizi sağlar.

Kuramları çok çeşitli iletişim spesifikasyonlarında etkin ve etik olarak uygulamayı öğrenirseniz, iletişimle ilgili işleri sürdürmek veya lisansüstü eğitimler yoluyla eğitiminizi ilerletmek için gerekli vakıf ile mezun olursunuz. Sözlü, yazılı, görsel ve sanal olmak üzere iletişimin çeşitli biçimlerini idare etmenize izin vererek, iletişimde tarihin rolü ve teorisi, söylemi ve kişilerarası ve kültürlerarası iletişimi keşfedeceksiniz. Ayrıca, bireyler arasındaki iletişim süreçlerinin yanı sıra, çeşitli kültürler ve toplumlardaki bir anlayış kazanacaksınız.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Mechanicsburg
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Messiah College

ABD'deki en iyi özel Hıristiyan üniversitelerden biri olan Messiah College'da sayısal bir medya diplomasına sahip olmak için yaratıcı enerjinizi ve öykü anlatma yetenekle ... [+]

Messiah College'da Dijital Medya

ABD'deki en iyi özel Hıristiyan üniversitelerden biri olan Messiah College'da sayısal bir medya diplomasına sahip olmak için yaratıcı enerjinizi ve öykü anlatma yeteneklerinizi en üst düzeye getirin.

Dijital medya ortaya çıkmakta olan bir alandır ve bu büyük ders için geliştirdiğimiz multimedya iletişim becerileri sizi çeşitli alanlardaki dijital medya uzmanları için artan talebi karşılamaya hazırlayacaktır.

Dijital medya ana seçkinleri

Messiah College'da Dijital Medya ana dalında şunları yapabileceksiniz:

İlgi duyduğunuz belirli bir dijital medya alanına odaklanın. İlginç seçmeli dersler veya ek dijital medya dersleri alın. Kıdemli yılınızda işbirliğine dayalı bir dijital medya projesine katılın. Web, grafik, ses veya oyun tasarımcısı olarak kariyere hazırlanın; video editörü; mobil uygulama veya oyun programcısı; ya da ibadet bakanı. Messiah College tarafından sunulan 40 yurtdışı eğitim yerlerinden birinde çalışın. Dijital sanat, dijital video ve dijital ses için atölyelerimizdeki yeteneklerinizi keskinleştirin ve yeni Calvin ve Janet Yüksek İbadet ve Sahne Sanatları Yüksek Merkezi'nde (ki bu alanda en gelişmiş dijital ekipmanların yanı sıra iki adet iMac laboratuarı bulunuyor) çalışın tiyatro ve müzik teknolojisi. Yeteneklerinizi, yeşil bir oda, stüdyo stüdyosu ve tam donanımlı kontrol odası içeren yeni stüdyo alanımızda uygulayın. Dijital medya bölümleri için kariyer seçenekleri ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Mechanicsburg
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Messiah College

Kamusal hayata ilgi duyan ve sosyal adalete önem veren tüm bağımsız düşünürleri aramak. ... [+]

Messiah College'da Siyaset ve Uluslararası İlişkiler

Kamusal hayata ilgi duyan ve sosyal adalete önem veren tüm bağımsız düşünürleri aramak.

Birinci sınıf Pennsylvania Christian college olan Messiah College'da siyaset ve uluslararası ilişkiler bölümü olarak kendinizi enerjilendiren bazı öğrenciler tarafından enerjilenmiş öğrenci ve öğretim üyeleri arasına sokacaksınız: siyasi kampanyalar, seçimler, diplomasi, uluslararası meseleler , halk sağlığı, göç, çevre ve ırk ilişkileri.

Siyaset ve uluslararası ilişkiler fakültesinden mezun olmak, işinizde veya üniversite pazarı için rekabet edebilmenizi sağlayacak güçlü bir akademik program sunmaktadır. Siyaset bilimi, genelde kamu görevlisi kariyerine hazırlık olarak düşünebilir, ancak sizi hükümet, iş, eğitim, iletişim, hukuk ve daha pek çok alan da dahil olmak üzere çok çeşitli alanlara girmeye hazırlayan disiplin olarak görüyoruz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Mechanicsburg
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

Messiah College

Matematik becerilerini iş uygulamalarına uygulamak arzusundasın mı? Messiah College'da aktüeryal bilimler uzmanı olarak, inanç ve disiplin uzmanlığını benzersiz ve zorlu ... [+]

Messiah College'da Aktüerya Bilimi

Matematik becerilerini iş uygulamalarına uygulamak arzusundasın mı? Messiah College'da aktüeryal bilimler uzmanı olarak, inanç ve disiplin uzmanlığını benzersiz ve zorlu yollarla birleştiren aktüeryal bilim alanında çalışmaya hazırlanacaksınız.

ABD'deki en iyi özel Hıristiyan okullarından biri olan Messiah College'daki aktüeryal bilim Bachelor of Science (BS) derecesi programı, aktüeryal bilim alanında iş başvurularına ilgi duyan matematiksel olarak yetenekli öğrencileri hazırlar. Güçlü analitik beceri, işletme bilgisi ve insan davranışının anlaşılması ile riski yönetmenin yollarını bulun. Öğrenciler, ders kapsamında kapsanan alanlarda iki profesyonel sınavı geçmek ve üç olası VEE kredisi (Eğitim Deneyimi Doğrulama) alabilme becerilerini göstereceklerdir. . Bu program öğrencileri, aktüeryal alana girdikçe çalışmalarının Krallık'a nasıl hizmet edebileceğini düşünmeye itiyor.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Mechanicsburg
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Messiah College

Messiah'da, gerçek pazarlama planları yazarak, işletmeler için araştırma hizmetleri sağlayarak ve hatta pazarlamanın satış bileşenine katılarak esnek müfredatımız aracılı ... [+]

Messiah College'da Pazarlama

Messiah'da, gerçek pazarlama planları yazarak, işletmeler için araştırma hizmetleri sağlayarak ve hatta pazarlamanın satış bileşenine katılarak esnek müfredatımız aracılığıyla pazarlama "gerçekleştiriyoruz".

Messiah College'da pazarlama bölümü olarak, eleştirel düşünme becerilerinizi ve yaratıcılığınızı pazarlama iletişim planları hazırlamak ve reklam kampanyaları geliştirmek ve yerel olmayan kar amacı gütmeyen kuruluşlar için araştırma hizmetleri sunmak için kullanma becerisini geliştireceksiniz. Kampüs organizasyonları, bilgi toplamak ve faaliyetlerini geliştirmek için gelişmekte olan pazarlama becerilerinizi kullanmanızı isteyebilir. Pazarlama ile ilgili etik sorunların nasıl tespit edileceğini ve Hıristiyan ilkelerine bağlılığınızı yansıtan kişisel yanıtları ifade etmeyi öğreneceksiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Mechanicsburg
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Messiah College

Uluslararası işletme müdürü sizi sizi küresel bir işletme profesyoneli olarak hazırlamak üzere tasarlanmıştır. Bugün, her türlü organizasyon dünyada giderek daha fazla b ... [+]

Messiah College'da Uluslararası İş

Uluslararası işletme müdürü, sizi küresel bir işletme profesyoneli olarak hazırlamak üzere tasarlanmıştır. Günümüzde, her türlü organizasyon dünya genelinde giderek birbirine bağlanmaktadır. Uluslararası ticaret, herhangi bir örgütsel faaliyeti tanımlamak için kullanılan bir terimdir (ör., Alış, satış, etkileme, vb.) uluslararası endüstrilerde uygulanmaktadır. Geniş bir endüstri dalında uygulama ile, kullanabileceğiniz ve hemen her yere götürebileceğiniz bir dizi uzmanlık becerisi geliştireceksiniz.

Uluslararası iş ana ayırıcıları

Messiah College, üniversite mezunları arasında küresel bir zihniyet geliştirmeye geldiğinde yüksek öğrenimde tanınmış bir liderdir. Bizim Uluslararası İşletme birimi, öğrencilerin bu alandaki başarı için kendilerini hazırlamak için eşi olmayan bir fırsat sunmaktadır. Uluslararası bir işletme birimi olarak şunları yapabileceksiniz:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Mechanicsburg
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Messiah College

Karmaşık sorunları çözmek için yaratıcı ve eleştirel düşünmek sizi heyecanlandırırsa ve sadece teknolojiyle çalışmanın tadını çıkarırsanız, Messiah College'ın bilgisayar ... [+]

Messiah College'da Bilgisayar ve Enformasyon Bilimi

Karmaşık sorunları çözmek için yaratıcı ve eleştirel düşünmek sizi heyecanlandırırsa ve sadece teknolojiyle çalışmanın tadını çıkarırsanız, Messiah College'ın bilgisayar ve bilgi biliminin büyük bölümü sizin için doğru olabilir.

Bir bilgisayar ve bilgi bilimi derecesine sahip nicel, teknik düşünürlere olan talep güçlüdür ve büyümeye devam edecektir. Bachelor of Science'da bilgisayar ve enformasyon bilimleri dalında bilgisayar programı, veri tabanları, sistem analizi ve tasarım uygulamaları gibi alanlarda dersler alırsınız ve bilgisayar ve bilgi bilim endüstrisinde iş bulmanız için gerekli olan teknik becerileri geliştirebilirsiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Mechanicsburg
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Messiah College

Zihninizi, kalbinizi ve ellerinizi Messiah College'da biyoloji anaokulu olarak çalıştırın. Biyoloji lisans programıyla, yalnızca yaratmayı değil, aynı zamanda yaratıcıyı ... [+]

Messiah College'da Biyoloji

Zihninizi, kalbinizi ve ellerinizi Messiah College'da biyoloji anaokulu olarak çalıştırın. Biyoloji lisans programıyla, yalnızca yaratmayı değil, aynı zamanda yaratıcıyı inceleyeceksiniz; biyoloji hakkındaki bilginizi Hıristiyan inancınızla bütünleştireceksiniz.

Messiah College Biyoloji Lisans (BS) size temel biyoloji dersleri ve biyomedikal, hücresel, ekolojik, genel ve organizmal biyoloji konsantrasyonları ile ilgi belirli bir alanda odaklanma fırsatı güçlü bir temel sunuyor.

Biyoloji ana ayırıcıları

Messiah College'da bir biyoloji bölümü olarak, şunları yapabileceksiniz:

Taramalı elektron mikroskopu, memeli doku kültürü tesisleri ve polimeraz zincir reaksiyonu (PCR) dahil olmak üzere moleküler biyoloji teknikleri ve kültürleri analiz etmek ve molekülleri manipüle etmek için kullanılan diğer sofistike ekipmanı kullanarak birinci elden tecrübe kazanın. En azından ek kursla biyoloji öğretimi sertifikası kazanın. Tıp okuluna hazırlayacak olan biyomedikal konsantrasyonda ders alın. Seyahat kurslarına veya yönlendirilmiş araştırmaya katılın. Bilim ve inanç üzerine halka açık olaylara katılın. Zambiya'daki Macha Mission Hastanesi'nde Johns Hopkins ile birlikte sıtma / AIDS araştırması yapın. Biyoloji ana dalları için kariyer seçenekleri ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Mechanicsburg
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Messiah College

Finansal planlama veya varlık yönetimi, öz sermaye araştırması, hazine, yatırım bankacılığı veya kurumsal finansal planlamada kariyer mi arıyorsunuz? Sonra maliye müdürü ... [+]

Maliye Majör Messiah College'da

Finansal planlama veya varlık yönetimi, öz sermaye araştırması, hazine, yatırım bankacılığı veya kurumsal finansal planlamada kariyer mi arıyorsunuz? Sonra maliye müdürü senin için mükemmel olabilir!

ABD'deki en iyi özel Hristiyan okullarından biri olan Messiah Koleji'ndeki Finans Bachelor of Science (BS) derecesi programı, ayırt edici, son teknoloji ürünü teknikler kullanarak finansal teorinin pratik uygulamasına odaklanmaktadır. Bu teknikler sizi benzersiz bir şekilde hazırlayacak ve sizi finans alanında etkili bir lider olacak ve dünyayı Mesih için etkileyecek. Ralph S. Larsen Finans Laboratuarının (Ağustos 2017'de!) Etrafında yer alan program, öğrencilerin aktif olarak satın alıp sattıkları Öğrenci Yatırım Kulübüne katılım da dahil olmak üzere, kurumsal finansman ve yatırım yönetimi deneyimi için sayısız fırsatlar içermektedir. 275.000 dolardan fazla değerli portföy.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Mechanicsburg
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Messiah College

İşletme yönetimi-girişimcilik, insan kaynakları yönetimi, liderlik ve teknoloji ve işletme yönetimi alanlarında dört farklı yoğunlukta özelleştirilmiş bir çalışma program ... [+]

Messiah College'da İşletme

İşletme yönetimi-girişimcilik, insan kaynakları yönetimi, liderlik ve teknoloji ve işletme yönetimi alanlarında dört farklı yoğunlukta özelleştirilmiş bir çalışma programı tasarlayın.

Messiah College'da işletme yüksek lisansı olarak, zihninizi ve inancınızı kullanmayı nereden, neden ve nasıl seçtiğinize vurgu yapan özelleştirilmiş bir eğitim programı tasarlayacaksınız. Sizi çeşitli mesleki roller ve dünyanın her yerindeki ilginç yerlerde hazırlamak için birçok farklı parça sunuyoruz.

İşletme ana seçkinleri

Messiah College'da işletme yüksek lisansı sahibi olarak, aşağıdakileri yapabileceksiniz:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Mechanicsburg
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Messiah College

Yeminli Mali Müşavir olmak için hazırlanın; mali, kurumsal, kişisel veya vergi muhasebesi alanına girmek; veya denetlemeye devam etmek - hepsini bir Hristiyan perspektifi ... [+]

Messiah College'da Muhasebe

Yeminli Mali Müşavir olmak için hazırlanın; mali, kurumsal, kişisel veya vergi muhasebesi alanına girmek; veya denetlemeye devam etmek - hepsini bir Hristiyan perspektifi içinde.

Bir Messiah College muhasebe mezunu olarak, kamu muhasebe firmaları ve ulusal şirketler ile küçük işletmeler tarafından yüksek talep görüleceksiniz. Aslında, mezunlarımızın yüzde 70'inden fazlası gibi, kendiniz de son sınıfınızın başında bir iş teklifi kabul etmiş olabilirsiniz.

Neden çalışma muhasebesi?

Bir muhasebe bölümü olarak, bireylerin ve işletmelerin finansal kayıtlarını muhafaza etmek, denetlemek ve denetlemek için gerekli yetkinlikleri geliştireceksiniz. Ayrıca mali ve vergi raporları hazırlamak için gerekli olan becerileri de öğreneceksiniz. En sevdiğiniz iş arama tahtasını açmanız yeterlidir ve muhasebeciler için uzun bir iş fırsatları listesi bulacaksınız. Ulusal çapta, büyük şirketler ve kamu muhasebe firmaları, hem küçük işletmeler hem de bireyler, eğitimli muhasebeciler için bu talebi yansıtıyor.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Mechanicsburg
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

Messiah College

Messiah College biyokimyasından mezuniyet derecesi sizi tıp, eczacılık alanları, müttefik sağlık alanları, adli tıp, laboratuvar çalışmaları, araştırma ve benzeri birçok ... [+]

Messiah College'da Biyokimya

Messiah College biyokimyasından mezuniyet derecesi sizi tıp, eczacılık alanları, müttefik sağlık alanları, adli tıp, laboratuvar çalışmaları, araştırma ve benzeri birçok heyecan verici kariyer için hazırlar. Bu alanlardan birinde kariyer yapmak istiyorsanız, Messiah College'ın biyokimyası yüksekliği kolej deneyiminiz için iyi bir seçimdir.

Amerikan Kimya Topluluğu tarafından onaylanan bir program olarak, bölüm, kimya ve biyokimyanın tüm alt disiplinlerinde titiz bir eğitim sunarak, bilimsel bir profesyonel olarak hazırlanmak için gerekli entelektüel, deneysel ve iletişim becerilerini sunar.

Biyokimya ana ayırıcıları ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Mechanicsburg
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Messiah College

Mesih'in son teknoloji öğretim laboratuvarları ve araştırma kalitesinde teknoloji ve ekipman ülkenin en parlak genç erkek ve kadınlarından bazılarını cezbetmektedir. ... [+]

Messiah College'da Kimya

Mesih'in son teknoloji öğretim laboratuvarları ve araştırma kalitesinde teknoloji ve ekipman ülkenin en parlak genç erkek ve kadınlarından bazılarını cezbetmektedir.

Kendiniz ve Yaratıcınız hakkında daha fazla şey öğrenirken çevrenizdeki dünyayı araştırın. ABD'deki en iyi özel Hıristiyan üniversitelerden biri olan Messiah College'daki kimya anaokulu, bilimin bilgi ve yöntemlerini Hıristiyan inancın insanlar ve evrendeki rolleri hakkında bize öğrettiği şeylerle bütünleştirmeye önem vermektedir. Kimya, "merkezi bilim" olarak adlandırılır; teori üzerine ağırlıklı olarak matematiğe ve fizikten yararlanır ve daha sonra ekoloji, tarım, tıp, moleküler biyoloji, genetik, jeoloji ve gıda bilimi gibi çeşitli alanlara bilgi verir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Mechanicsburg
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Messiah College

Akredite olduğumuz programda bir sanatçı olarak heyecan verici bir kariyere hazırlanırken yaratıcılık yeteneklerinizi geliştirin! ... [+]

Messiah College'da Stüdyo Sanatı (BA veya BFA)

Akredite olduğumuz programda bir sanatçı olarak heyecan verici bir kariyere hazırlanırken yaratıcılık yeteneklerinizi geliştirin!

Bachelor of Art (BA), görsel sanatlar üzerine yoğunlaşarak geniş bir liberal sanat eğitimi almak isteyen öğrenciler için hazırlanmıştır. Güzel Sanatlar Lisans (BFA), özellikle yüksek lisans (MFA) yapmayı düşünen öğrencilere stüdyo dalmalarını en yükseğe çıkarmak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Lisansın liberal sanatlarının çoğunu BA'nın genişliğini korurken, odak noktası stüdyo uygulama ve teorisidir.

Stüdyo sanatı ana ayırıcıları

Messiah College'da bir Stüdyo Sanatı majörü olarak, aşağıdakileri yapabileceksiniz:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Mechanicsburg
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Messiah College

ABET onaylı ve BSE (Bachelor of Science) derecesi ile gerçek dünya mühendislik çözümleri üreten teknik açıdan yetkin, etkili bir analitik düşünür olunuz. ... [+]

Messiah College'da Mühendislik

ABET onaylı ve BSE (Bachelor of Science) derecesi ile gerçek dünya mühendislik çözümleri üreten teknik açıdan yetkin, etkili bir analitik düşünür olunuz.

Mesih, ABET akredite edilmiş lisans programı ile ülkedeki tek özel Hıristiyan üniversitesidir ve altı çeşit mühendislik derecesi konsantrasyonundaki benzersiz karışımımızı sunmaktadır. Biyomedikal mühendisliği, inşaat mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, elektrik mühendisliği, çevre mühendisliği veya makine mühendisliği konularında yoğunlaşmayı seçebilirsiniz. Ve son beş yıldır Messiah College, ABD News and World Report tarafından ABD'de "En İyi Lisans Mühendisliği Programı" seçildi. 2017 sıralamalarına göre, Messiah ulusal olarak 200 programdan 55'eydi.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Mechanicsburg
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Messiah College

Bir kitle için müzik çalıyor veya şarkı söylemek kariyer hedefiniz ise, Messiah College'in ünlü müzik programından bir müzik performans derecesi doğru yönde atılmış bir a ... [+]

Messiah College'da Müzik Performansı

Başarılı bir müzik sanatçısı olmaya hazır mısınız?

Bir kitle için müzik çalıyor veya şarkı söylemek kariyer hedefiniz ise, Messiah College'in ünlü müzik programından bir müzik performans derecesi doğru yönde atılmış bir adımdır. Messiah'da, tercih ettiğiniz müzikal performans alanındaki enstrümantal ya da sesli alanda üstünlük sağlamak ve 21. yüzyılda başarılı bir müzik kariyeri için gerekli pratik, kişisel ve girişimci becerileri elde etmek için teknik yeterliliği geliştireceksiniz.

Müzik performansı büyük ayırt edicileri

Messiah College'da müzik performansında büyük başarı elde edebilmek için şunları yapabilirsiniz:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Mechanicsburg
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Messiah College

ABD'de en iyi özel Hıristiyan kolej olan Messiah College'da psikoloji lisans derecesine sahipseniz (Bachelor of Arts) veya yüksek lisans (BS) derecesi ile psikoloji alanı ... [+]

Messiah College'da Psikoloji

ABD'de en iyi özel Hıristiyan kolej olan Messiah College'da psikoloji lisans derecesine sahipseniz (Bachelor of Arts) veya yüksek lisans (BS) derecesi ile psikoloji alanında kariyer yapmak veya yüksek lisans eğitimi almak için iyi hazırlanmış olursunuz. Lisans derecenizi psikoloji alanına kazandırırken, ayrıca bir minör seçebilir, çift anadal çalıştırabilir, yurtdışında eğitim görebilir veya çoklu stajları tamamlayabilirsiniz.

Bir psikoloji ana derecesi olarak, Sanatlar veya Bachelor of Science psikoloji lisans programından birini seçeceksiniz. BA size giriş seviyesi psikoloji pozisyonları ve yüksek lisans okulu hazırlar. Danışmanlığa veya psikolojik danışma danışmanlığına hazırlanmak için BA derecenize klinik yoğunlaşmayı eklemeyi de seçebilirsiniz. Bilim ve matematiğe daha fazla önem veren bir psikoloji alanında çalışmak istiyorsanız BS derecesi sizin için doğru seçim olabilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Mechanicsburg
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

A falcon's eye view of Messiah College

2017 Move-In Day at Messiah College