Messiah College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Messiah College Hakkında

Messiah College, 3.305 lisans ve lisansüstü öğrenci öğrencisi birliğine sahip ulusal çapta özel bir Hristiyan üniversitesidir. Mechanicsburg, PA'da bulunan Messiah, eyalet başkenti Harrisburg'a sadece 20 km uzaklıktadır. Kolej, 1909 yılında Mesih Kilisesi'ndeki Kardeşler tarafından kurulmuştur. Bugün, Kolej inanç tabanı genel olarak evanjelistiktir ve çeşitli mezhepler ve Hıristiyan inanç geleneklerinden öğrenciler ve çalışanlar içerir.

Kimlik bildirimi

Messiah College, liberal ve uygulamalı sanat ve bilimlerin bir Hristiyan üniversitesidir. Üniversite, Hıristiyan Kilisesi'nin Anabaptist, Pietist ve Wesleyan geleneklerine dayanan kucaklayıcı bir evanjelik ruhuna bağlıdır.

Misyonumuz

Misyonumuz kilisede ve toplumda hizmet ömürleri, liderlik ve uzlaşma için hazırlık yapmak üzere erkekleri ve kadınları akıl, karakter ve Hıristiyan inancın olgunluğuna doğru eğitmektir.

Ortak bir görevin motivasyonu

Misyon sunumunun açılış taahhüdü - öğrencilerin "akıl, karakter ve Hıristiyan inancının olgunluğu" geliştirmek - toplumumuzun paylaşılan inancının Messiah College deneyiminin her alanına entegrasyonunu yansıtmaktadır. Bu bütüncül eğitim modeli, kurucumuz SR Smith'in 100 yıl önce cesur vizyonuna sahipti ve kimliğimizin temel taşını oluşturuyor.

Mesih'in misyon hizmetinin, liderliğin ve uzlaşmanın diğer temel unsurları da Hıristiyan inancımız bağlamında sıkı sıkıya bağlıdır. Biz sadece hizmet etmiyoruz çünkü "doğru olan şey"; hizmet ederiz çünkü Tanrı, kalplerimizi yoksullara ve yardıma muhtaç kişilere açmaya ve adaletsizliğin hakim olduğu her yerde adalet için çalışmaya çağırıyor. İsa'nın merhamet, saygı ve sevgiyle liderlik etme nihai örneğimiz olduğuna inanmaya öncülük etmeyi öğreniriz. Ve inancımız yüzünden başkalarına Tanrı'nın uzlaşan sevgisini göstermek için anlayış ve barış köprüleri kurmaya mecburuz.

Kampüsümüz

Banliyöde, güney-merkez Pennsylvania'da bulunan Messiah College, 471 dönümlük arazi üzerinde yer almaktadır. İster kampüste çalışan pitoresk Yellow Breeches dere boyunca gezinip, en son teknoloji ile donatılmış akademik binalarımızdan birinde bir konuşma dinleyerek, açık hava spor kompleksimizde bir futbol maçı izleyerek, dışarıda öğrenci birliğimizde konser verebilir ya da sadece kampüsün güzelliğini yaşayarak evde hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Neden evde hissediyorsun?

Çünkü Mesih'te, çok güzel bir kampüstür. Bu, tüm kişi için misafirperverlikle ilgili. İlk ziyaretiniz mü? Üstün yıl için kampusa geri mi dönüyorsun? Büyükbaba ve Büyükbaba Günü'nü getirmek mi? Sebebi ne olursa olsun, dost yüzleri ve sizin için en iyisini isteyen gerçekten yardımsever insanlar her zaman karşılanırsınız.

Topluluk için bir tutku yaratmak

Kampüsümüz çeşitli öğrenci, personel ve öğretim üyelerinden oluşur. Hepimiz farklı yerlerden ve geçmişlerden gelebiliriz ancak kampüs toplumumuzdaki anlamlı ilişkileri teşvik etmeyi öncelikli kılıyoruz.

İbadet, öğrenme ve öğrenci yaşamı için ayrılmış yedi akademik bina, 12 konut salonu / daire, kütüphane ve diğer birçok binalar fiziksel kampüsümüzü oluştururken, 3.000'in üzerinde öğrenci olan Messiah'ın kampüsünde başarılı arkadaşlıklar, Mesih ve akademik mükemmellik taahhüdü.

Hepsine yakın

Gördüğümüz çevreye göre söyleyemeyecek olsanız da, Messiah kampüsü yakındaki metropol alanlarına arabayla kısa bir mesafededir. Harrisburg'un eyalet başkentinin şehir merkezindeki restoranları, galeri müzeleri ve spor salonları sadece 15 dakika uzaklıktadır. Philadelphia, Baltimore, Washington DC ve New York şehirlerinin yoğun şehir merkezlerine arabayla 2-3 saat mesafededir. Yakındaki şehirlerimizin sunması gereken fırsatları deneyimlediğinizde sizi kampüsümüzün faaliyetine geri döndürmekten mutluluk duyarız!

Konumlar

Mechanicsburg

Address
Messiah College see new
link
One College Avenue
Mechanicsburg PA 17055

17055 Mechanicsburg, Pensilvanya, Amerika Birleşik Devletleri