Resmi açıklamayı okuyun

Maryville College hoş geldiniz

Maryville College , Tenn. Maryville'de Great Smoky Dağları Milli Parkı ile devletin üçüncü büyük şehri olan Knoxville arasında ideal bir konuma sahiptir. Öğrencilerine titiz ve son derece kişisel bir deneyim sunmasıyla tanınan Maryville College , başkalarıyla ortaklık kurarak liberal sanatlara ve mesleki hazırlığa başarıyla katılan ulusal düzeyde yüksek öğrenim kurumudur. 1819'da kurulan Maryville, Güney'deki en eski 12 üniversitedir ve Presbiteryen Kilisesi (ABD) ile üyeliğini sürdürür. Son 2016 dönemi için toplam kayıt 1,198'dir.

Görev beyanı

Maryville College , gerçeği araştırmaya, bilgelikte büyümeye, adalet için çalışmaya ve dünyanın halklarına yaratıcılık ve hizmet vermeye kararlılıkla meydan okuyarak, vatandaşlık ve liderlik yaşamı için öğrencileri hazırlıyor.

Kimlik Bildirimi

Maryville College , her yaştan ve geçmişten gelen öğrencilere hizmet eden Presbyterian / Reformed geleneğe dayanan, lisans, liberal sanatlar, inanç toplumudur.

Amaç beyanı

Maryville College , liberal sanatlar, kilise ile ilgili bir üniversitedir. Her yaştan yetişkin için kurtuluş ve büyüme aracı olmaya çalışmaktadır. Müfredatıyla Kolej, beşeri bilimler, bilim ve sanat alanlarında geniş bir yelpazedeki araştırmaların devam eden değerlerini onaylıyor. Dar uzmanlıktan kaçınarak, Üniversite kariyer fırsatlarını geliştirmeyi ve gerçek bir meslek hissi geliştirmeyi amaçlıyor.

Öğrenciler, belirsizlik dünyasında ve değişimi hızlandırırken, kasıtlı soruşturmayı teşvik etmek, analitik düşünceyi ve etkili ifadeyi teşvik etmek, ayrımcı estetik tat ve ses yargısı oluşturmak, kişisel değerler geliştirme fırsatı sağlamak ve derin Yapıcı eylemlere yol açan kişiler için endişe. Presbyterian / Reformed geleneğinin liderleri tarafından kurulan Maryville College , ABD Presbiteryen Kilisesi ile gönüllü bir sözleşme imzalamıştır. Özgürlük ve duyarlılık ortamında, Maryville College , tüm insanlara gerçeği aramaya, adalet için çalışmaya, bilgelik geliştirmeye ve sevecen insanlar olmaya meydan okuyan İsa Mesih'te Tanrı'nın vahyetine tanıklık eder. Üniversite bu hayati inanca devam ederken, Tanrı'nın konuşma şekli ne olursa olsun Tanrı'nın çağrısını duyabilmesi için tüm insan seslerine dikkatli ve alçak gönül rahatlığıyla dinlemesine inanmaktadır.

Maryville College , özünde öğrenme için bir topluluktur. Bu topluluk, çeşitli menfaatleri, geçmişleri, inançları ve uyrukları olan insanlar içerir. Fakülte, bilginin korunması ve ilerletilmesine adamış bir grup akademisyen olarak etkili öğretimi vurgular ve öğrencilerle destekleyici ilişkileri teşvik eder. Öğrenciler akademik yeterlilik, kişisel ve toplumsal olgunluk ve ruhsal farkındalık ve bağlılık içinde büyümeye meydan okunur. Açıklık ve sevecenlik gibi bu atmosferde kalıcı dostluklar oluşur. Kampusta ve ötesinde başkalarına bakmak, dünyadaki gerçek kaygıyı paylaşmak ve Üniversitenin amacını gerçekleştirmek için çalışmak, yönetmenler, yönetim, personel, öğretim üyeleri ve öğrenciler insan topluluğunu inşa etmek ve güçlendirmek için çaba gösteriyorlar.

Niyet Mektubu, Nisan 1980'de kabul edildi.

Çeşitlilik Vizyonu

Maryville College Amaçlı Beyannamesi, çeşitlilik için bir taahhütte bulunur:

" Maryville College , özünde öğrenme için bir topluluktur. Bu topluluk, çeşitli menfaatleri, geçmişleri, inançları ve uyrukları olan insanlar içeriyor. "

Kolej, yüksek öğrenim için gerekli olan çeşitliliği teyit etme konusunda seçkin bir geçmişe sahiptir. Tennessee'de kolejden mezun olan ilk kadın Maryville College derecesini aldı. Kolej, Afrikalı Amerikalıları ilk kez eğiten kişiler arasındaydı ve ondokuzuncu yüzyılın sonundaki eyaletteki yüksek öğrenimde ırk entegrasyonunu sürdürme çabasına öncülük etti. Kolej, uluslararası eğitimi, Sağır toplumun endişelerini dile getiren ve Güney Appalachia'dan öğrencileri eğitmeyi içeren çeşitliliğe yönelik uzun zamandır devam eden taahhütlere sahiptir. Ancak Maryville College , yirmi birinci yüzyılın başlangıcını, yerel, ulusal ve küresel ortamlarda çeşitliliğin yeni ve devam eden zorluklarına değinmek için bir fırsat penceresi olarak tanır. Bu zorluklar arasında ırk ve kültürlerarası ilişkiler, cinsiyet ve insan cinselliği konuları, dini inançlar içindeki ve dini inançlar arasındaki diyalog ve çatışma ve Üniversite öğretim üyeleri, çalışanlar ve öğrencilerdeki çeşitlilik bulunmaktadır.

Farklı bir eğitim camiasının varlığı, demokratik vatandaşlığa olan bağlılığı gerçekleştirmek için fırsatlar sağlar. Diğer kişilerin fikirlerine, kültürlerine ve değerlerine maruz kalmak öğrenen topluluğun tüm üyelerinin entelektüel, ruhsal ve duygusal olarak büyümelerini sağlar. Çeşitlilik, öğrenmeyi geliştirir, çünkü tüm bireylerin doğal değerlerini tanır. Öğrencileri, yakın ve uzak kültürlerin başarılarını ve geleneklerini keşfetmek, kendi mirasını daha iyi değerlendirmek ve kendine daha fazla farkındalık yaratmak için öğrencileri motive eder. Eşit derecede önemli olan çeşitlilik, yerel ve küresel toplulukların bazı üyelerini marjinalleştirmeye hizmet eden geçmişler, varsayımlar ve davranışlar hakkında eleştirel sorgulamayı kolaylaştırır. Böylece, çeşitlilik, öğrenicileri entelektüel çevikliği geliştirmeye ve farklı gerçeklerin ifadesini dikkatle dinleyerek veya gözlemledikten sonra, diğerleriyle ilgili uzun zamandır devam eden varsayımları yeniden incelemek için duyarlılığı geliştirmeye teşvik eder. Böyle bir inceleme çelişkileri açığa çıkarabilir ve güçlü duygular uyandırsa da, çeşitlilik tarafından teşvik edilen diyalog, eleştirel düşünme, merhamet ve alçak gönüllülük sağlayabilir.

Çeşitliliğin eğitimsel faydalarından Maryville College , farkındalığı, merakı teşvik eden güvenli ve sivil bir ortam sağlamayı ve görüş ve deneyimleri farklı geleneklerden gelen kişilere saygı göstermeyi hedeflemektedir. Kolej, kültürlerarası işbirliğini teşvik etmeye ve öğrenme topluluğunu genişletmek için yeni sesler çıkarmaya gayret eder. Çeşitlilikle eleştirel bir katılımın kişisel deneyim gerektirdiğini kabul ederek, öğretim üyeleri, personel ve öğrencilerin, öğrencilerin zengin hediye çeşitlerini öğrenip kutlaması sırasında müfredat ve müfredat programlarındaki çeşitliliği keşfetmeleri teşvik edilir. Topluluk üyeleri, desteğin tadını çıkarmak, bilgiyi artırmak, yeni perspektifler kazanmak ve toplumsal eylem yoluyla fırsat pencerelerini açmak için çeşitli gruplara üye olurlar. Tasarım gereği, Maryville College topluluğuna üyelik, çeşitli insanlar, perspektifler ve fikirlerle etkileşim sözü verir.

Ayrımcılığa uğramamış Bildiri

Maryville College , ırk, renk, cinsiyet, etnik köken, ulusal köken, din, cinsel yönelim, yaş, engellilik veya siyasi inançlara dayalı eğitim fırsatları ve menfaatleri temelinde ayrımcılık yapmaz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Maryville College

Biyoloji müfredatı öğrencilere biyolojik bilimlerin belli başlı alanlarında ses hazırlığı sağlarken özel ilgi alanlarında uzmanlaşmış alanlarda konsantrasyon sağlar. ... [+]

Biyoloji

ÇALIŞMA PROGRAMLARI:

BA BiyolojiBiyoloji BSÖğretmen Yasal Olarak BiyolojiBiyolojide Yan DalDoğa Bilimleri Bölümü'nden yeni mezunların anketi

% 83'ü ileri derecede eğitim almış veya birini aradı.

% 98'i MC, onları lisansüstü eğitim için "çok iyi" veya "iyi" olarak hazırladığını belirtti.

% 95'i lisans eğitimlerinde MC'yi tekrar seçeceklerini söyledi.

Neden MC'de Biyoloji eğitimi alıyorlar?

Biyoloji müfredatı öğrencilere biyolojik bilimlerin belli başlı alanlarında ses hazırlığı sağlarken özel ilgi alanlarında uzmanlaşmış alanlarda konsantrasyon sağlar. Yakındaki dağlarda ve göllerde arazi çalışması ve Oak Ridge Associated Universities ve Argonne, Jefferson ve Oak Ridge gibi Ulusal Laboratuarlar aracılığıyla araştırma yapma olanağı müfredatı tamamlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Maryville
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Maryville College

Bir öğrencinin hayatında fark yaratmaya hazır mısınız? Maryville College İkinci Dil Olarak İngilizce Öğretimi (TESL) 'nın büyük bölümü, 12'nci sınıf öğrencileri t ... [+]

İkinci Dil Olarak İngilizce - Öğretim

ÇALIŞMA PROGRAMLARI: Öğretmen Lisansları İçin İngilizce İkinci Dil Olarak Öğretimi (BA)

İngilizce'yi İkinci Dil Olarak İngilizce Öğretimi Neden Çalıştırmalı?

Bir öğrencinin hayatında fark yaratmaya hazır mısınız? Maryville College İkinci Dil Olarak İngilizce Öğretimi (TSEL) büyük bölümü, 12'nci sınıf öğrencileri tarafından anaokulunda çalışmaya hazırlanıyor. Araştırmalar, dilbilim, ikinci dil edinimi, dil gelişim psikolojisi ve genç İngiliz öğrencilere etkisi olması için gerekli olan pedagojik becerileri vurgular. Yabancı bir dilde küçük öğrencilere gereksinim duyduğunuzda, öğrencilerinize bağlanmanıza yardımcı olacak bir dil öğrenme sürecini daha iyi anlayacaksınız.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Maryville
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Maryville College

Yeni Clayton Sanat Merkezi'nde bulunan Maryville College Müzik Bölümü, meşhur Maryville College liberal sanat deneyimi içerisinde kapsamlı bir NASM akreditasyonlu müz ... [+]

Müzik

ÇALIŞMA PROGRAMLARI:

BA MüzikteBM Müzik Teorisi-KompozisyonMüzik Eğitimi BM, Vokal VurguMüzik Eğitimi BM, Enstrümental VurguPerformans BM, Ses - Müzik MinörMC'de Müzik Çalışmak Neden Gerekli?

Yeni Clayton Sanat Merkezi'nde bulunan Maryville College Müzik Bölümü, meşhur Maryville College liberal sanat deneyimi içerisinde kapsamlı bir NASM akreditasyonlu müzik müfredatı sunmaktadır. Ulusal Müzik Okulu Derneği, yaklaşık 650 akredite kurumsal üye olan okullar, konservatuarlar, kolejler ve üniversitelerin bir organizasyonudur. Müzik ve müzikle ilgili disiplinler için lisans ve lisansüstü dereceler ile diğer kimlik bilgileri için ulusal standartlar oluşturur ve sanatsal, bilimsel, eğitimsel ve diğer müzikle ilgili çalışmalar yapan kurum ve kişilere yardım sağlar. Maryville College öğrenciler müzik teorisi, müzik tarihi ve performans konularında uzman eğitim alacaklar. Beş müzik binbaşı, Müzik Sanatları Lisans, Müzik Eğitiminde Müzik (Koro), Müzik Eğitiminde Müzik Lisans (Instrumental), Ses Performansında Müzik Lisans, Teori ve Kompozisyon Müzik Lisans , Müzik veya lisansüstü okulu ilgilendiren kariyer için geniş bir hazırlık ve esneklik sağlar.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Maryville
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Maryville College

Psikoloji Ana Bilim, davranış ve zihinsel süreçlerin anlaşılması için geniş bir temel sunmaktadır. İnsan davranışları ve biliş konularına odaklanarak, büyük öğrenciler bi ... [+]

Psikoloji

ÇALIŞMA PROGRAMLARI:

BA PsikolojiBA Psikoloji Danışmanlık PistiKüçük PsikolojiAnalitiklerde KüçükNeden MC'de Psikoloji oku?

İnsanlar neden yaptıkları şeyleri yapıyor? Çocuklar nasıl öğrenir ve geliştirilir? Önyargılar nasıl oluşur ve hangi koşullar altında insanlar birbirlerine daha fazla yardım edebilirler? Bunlar sadece psikoloji alanının cevaplamaya çalıştığı soruların bir örneğidir. Psikoloji Ana Bilim , davranış ve zihinsel süreçlerin anlaşılması için geniş bir temel sunmaktadır. İnsan davranışları ve biliş konularına odaklanarak, büyük öğrenciler bireysel farklılıkları, grup davranışlarını ve çevresel ve sosyal faktörlerin etkilerini anlamış olurlar. Sosyal, bilişsel, gelişimsel ve klinik alanlarda gerekli genişliği elde ederken, davranışları bilimsel olarak incelemek için gerekli araçları ve dersi belirli ilgi alanlarına yoğunlaştırma becerisini öğrencilere sağlarız.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Maryville
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Maryville College

Bilgisayarlar, insan genom projesinden AIDS aşısı araştırmasına, çevresel izleme ve korumaya kadar değişen, bilimlerdeki yeniliği yönlendiriyor. ... [+]

Bilgisayar Bilimi

ÇALIŞMA PROGRAMLARI:

Bilgisayar Bilimleri BABilgisayar Bilimlerinde Yan DalAnalitiklerde KüçükNeden MC'de Bilgisayar Bilimi okuyor?

Bilişim, insan genom projesinden AIDS aşısı araştırmasına, çevresel izleme ve korumaya kadar değişen, bilimlerdeki yeniliği yönlendirir. Yaptığımız her şeye dokunan bir disiplindir. Bilgisayar bilimi, kariyer yolunun nereden geldiyse çıksın başarı için bir temel oluşturmak için temel becerileri geliştirir. Maryville College bilgisayar bilimleri öğrencileri, programlama yeterliliğini sistem anlayışı ile birleştirerek gerçek dünya problemlerini çözmek için matematiksel ve hesaplamalı düşünmeyi kullanmayı öğrenirler. Öğrencilerimiz için çok çeşitli fırsatlar beklemektedir - yolunuza başlamak için sizi bekliyoruz!... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Maryville
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Maryville College

Maryville College Siyaset Bilimi (PLS) Maryville College hükümet, diplomatik, hükümet dışı, medya ve hukuk alanlarında kariyere hazırlanmanızı sağlar. ... [+]

Politika BilimiNeden MC'de Siyaset Bilimi dersi alıyor?

ABD siyasi kampanyası için çalışmaktan hoşlanıyor musunuz? Küresel siyasi konular hakkında daha fazla bilgi edinmek ve uluslararası Hütür Ödülü yarışmasına katılım yoluyla dünyanın en büyük sosyal sorunlarının bazılarını çözümlemek ister misiniz? Uluslararası yoldan düzenli olarak seyahat eden ve DC odaklı politika analistleri, uluslararası seçim gözlemcileri ve belgesel film yapımcıları olarak çalışan fakültelerdeki ABD ve uluslararası ön hukuk derslerini almak ister misiniz?

Maryville College Siyaset Bilimi (PLS) Maryville College hükümet, diplomatik, hükümet dışı, medya ve hukuk alanlarında kariyere hazırlanmanızı sağlar. Washington DC'de mesleki deneyime sahip profesörlerle ve eserlerin etrafında iki düzineden fazla ülkede çalışan PLS büyük öğrenciler, siyasi süreçler, kurumlar ve dünyadaki hükümetlere rehberlik eden teoriler hakkında bilgi edindi. Aynı zamanda bu ülkelerdeki sosyal ve ekonomik faktörlerin günlük hükümet çalışmalarını nasıl etkilediğini öğrenirler.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Maryville
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Maryville College

Dünyayı dolaşmaya hazır mısınız? Yabancı kültürlerde yaşamı yaşamaya hazır mısınız? Modern küresel ticaretin zorluklarıyla mücadele etmeye hazır mısınız? Günümüzdeki tüm ... [+]

Uluslararası iş

ÇALIŞMA PROGRAMLARI: Uluslararası İşletme BA

Neden MC'de Uluslararası İşletme?

Dünyayı dolaşmaya hazır mısınız? Yabancı kültürlerde yaşamı yaşamaya hazır mısınız? Modern küresel ticaretin zorluklarıyla mücadele etmeye hazır mısınız? Günümüzdeki tüm iş dünyası küresel, en azından küresel olaylardan etkilenmektedir ve bu nedenle dünya genelinde düşünmek bugünün rekabetçi iş dünyasında gezinmeyi öğrenmenin ilk adımıdır. 100'den fazla ülkeden birinde yurtdışından en az bir tam dönem geçirmeyi ve umarım yabancı bir dilde akıcı olmayı öğrenmenizi gerektiren bir müfredata dalmış olursunuz. Ayrıca uluslararası politika, ekonomi, tarih, din ve kültür ile muhasebe, finans, yönetim ve stratejinin tüm iş temelleri üzerinde eğitim göreceksiniz. Yurtdışında yaşayan ve çalışan, yaygın seyahat eden ve projeye dayalı öğrenme, uygulamalı uygulamalar ve değerli bağlantılar aracılığıyla eğitiminizi zenginleştirebilecek fakülte üyeleriyle yakın ilişkiler kuracaksınız. Uluslararası İşletme müdürümüz bilgili, yetenekli ve tecrübeli, küresel bir zihniyetle mezun olanlara yönelik pazar talebini karşılamaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Maryville
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

Maryville College

Egzersiz Bilimi Binbaşı, sağlık / zindelik mesleğini sürdürmek ve eğitimini lisansüstü düzeyde sürdürmek isteyen öğrenciler için zorlu bir eğitim deneyimi sağlar. ... [+]

Bilim egzersizi

ÇALIŞMA PROGRAMLARI: Egzersiz Bilimlerinde BS

Egzersiz Bilimi MC'de neden çalışmalıyım?

İnsan vücudu ve işleyişi nasıl etkilendi? İnsanlara yardım etme ve toplum üzerinde bir etki yaratma konusunda tutkulu mısınız? Egzersiz / fiziksel aktiviteyi sever misiniz? Bir Egzersiz Bilimi öğrencisi, fiziksel aktivitenin vücuda olan acil ve uzun vadeli etkilerini inceler. Egzersiz Bilimi Binbaşı , sağlık / zindelik mesleğini sürdürmek ve eğitimini lisansüstü düzeyde sürdürmek isteyen öğrenciler için zorlu bir eğitim deneyimi sağlar.

Binbaşı, egzersiz ve sağlık bilimlerinde çekirdek akademik hazırlığa bağlı sağlık / fitness sektöründe gerçek bir deneyim sunar. Egzersiz Bilimi, sizi Fiziksel Terapi, Atletik Eğitim ve Egzersiz Fizyolojisi gibi çeşitli kariyer için hazırlamak için sağlam bir temel sağlar. Egzersiz Bilimlerinde çok heyecan verici kariyer vardır. Birçoğunun daha fazla çalışmayı içerdiğini unutmayın, ancak pek çok alanda, ileri eğitim sürdürürken giriş seviyesinde pozisyonlar vardır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Maryville
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Maryville College

Büyük Veriler çağında, insan ırkının tüm tarihinde olduğundan çok daha fazla veri son iki yılda yaratılmıştır. İş analistleri, bu verileri işletme ve organizasyonların iş ... [+]

İş analitiği

ÇALIŞMA PROGRAMLARI: BS İş Analitiği; Analitiklerde Küçük

Neden İşletme Analizi MC'de çalışıyor?

Büyük Veriler çağında, insan ırkının tüm tarihinde olduğundan çok daha fazla veri son iki yılda yaratılmıştır. İş analistleri, bu verileri işletme ve organizasyonların işleyişini iyileştirmek amacıyla yorumlamakta ve analiz etmektedir. Bu profesyoneller Fortune 500 şirketlerinden hastanelere, kâr amacı gütmeyen kuruluşlara ve devlet kurumlarına kadar her yerde istihdam edilmektedir. Başarılı iş analistleri, alan bilgisi ve matematik, istatistik ve bilgisayar bilimlerinde sağlam bir temelin benzersiz bir kombinasyonuna sahiptir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Maryville
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

Maryville College

Minör Muhasebe, bir öğrencinin hazırlanışını önemli bir alanda tamamlamak üzere tasarlanmıştır. Alan ve arka planda ileri çalışmalar için ilave bir derinlik sağlar. ... [+]

MuhasebeNeden MC'de Muhasebe dersi alıyorsunuz?

Minör Muhasebe , bir öğrencinin hazırlanışını önemli bir alanda tamamlamak üzere tasarlanmıştır. Alan ve arka planda ileri çalışmalar için ilave bir derinlik sağlar.

Muhasebe altındaki öğrenciler Finans / Muhasebe bölümünde okuyan öğrencilere açık değildir.

EBM sınavına girebilmek için, bir kişi akredite edilmiş bir üniversiteden veya üniversiteden bir derece kazandı ve muhasebe ve işyerinde belirli saatlerle toplam 150 saatlik bir dersi tamamlamış olmalıdır.

Çeşitli üniversiteler, liberal sanat üniversitesi mezunları için hazırlanmış Muhasebe Yüksek Lisans programları sunmaktadır; bu programların kabul standartları, Maryville College muhasebe bölümü öğrencisi tarafından sunulanların ötesinde ek muhasebe dersleri gerektirmez. Maryville College derecesi ve muhasebe küçük gereksinimlerini tamamlayan muhasebe alan öğrenciler, mezuniyet sonrası yaz aylarında UT'de 3 ek muhasebe dersi tamamlandıktan sonra Tennessee Üniversitesi, Knoxville'de bulunan 15 aylık Muhasebe Yüksek Lisans programına hak kazanabilirler. .... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Maryville
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
19 - 20 saat
Kampüs
İngilizce Devamını oku