Resmi açıklamayı okuyun

A Make School eğitimi, 21. yüzyıl ekonomisinde başarılı olmanızı sağlar.

Eğitimlerimizi, gelecek nesillere, düşünürlere ve liderlere ilham vermeye yönelik, modern araştırma destekli pedagoji, geniş tabanlı ve bilgi işlem eğitimini harmanlayarak hazırladık.

Bizim eğitimimiz

İLGİ ÇEKİCİ

Öğrenmenin ilham verici, eğlenceli ve derin kişisel olması gerektiğine inanıyoruz. Eğitiminizin temeli, kolej aracılığıyla yolculuğunuza yardımcı olmak için kişisel ve profesyonel hedeflerinizi anlamaya çalışan koçunuzla olan ilişkinizdir. Koçunuz arkadaşınız, mentorunuz ve destek sisteminizdir. Öğrenmenin en iyi yol olduğuna inanıyoruz. Sınıflarımız, alıştırmalar ve projeler etrafında tasarlanmış ve portföyünüzü oluşturan büyük ölçekli kişisel projeler için iskele görevi görmektedir.

İŞBİRLİKÇİ

Topluluk, sınıf içinde ve dışında birbirlerini destekleyen akranlarıyla eğitimimizin merkezinde yer alır. Öğrenciler topluluğa Eğitim Asistanları, Yerleşik Danışmanlar, Öğrenci Konseyi temsilcileri, yazılım altyapımızın kurucuları ve arkadaş olarak hizmet verirler. Takımlarla büyük ölçekli projeler inşa edecek, yaratıcılığı ve başkalarıyla birlikte çalışmanın zorluklarını deneyimleyeceksiniz. Bir sosyal eğitim, karakter gelişiminiz için çok önemlidir ve sizi profesyonel dünyaya dahil etmek ve başarmak için sizi donatır.

İLGİLİ

Müfredatımızı teknoloji endüstrisinin kurucuları, mühendisleri ve CTO'larından gelen bilgilerle tasarladık ve eğitimimizin uygun olmasını sağlamak için teknoloji şirketleri ve inkübatörler ile güçlü ortaklıklar kurduk. Her sınıf, öğrendiğiniz konunun “neden” ini, kurs hedefleri ve kariyer hedeflerinizi destekleyen program düzeyi hedeflerini vurgular. Öğrencilerinizin işyerindeki başarıyı tanımlamak için kullandığı çok sayıda zor beceri ve karakter özelliği ile öğreniminizi ve ilerlemenizi hizalamak için bütünsel değerlendirme listeleri üzerinde değerlendirileceksiniz.

Yapıcı zihniyetini öğrencilerimize tanıtmayı hedefliyoruz.

  • EMPATİ VE KİNSİRLİK
  • GEMİYE GEMİSİ
  • BÜYÜK MESAFE
  • ANALİTİK AKIL YÜRÜTME
  • BİLGİSAYAR DÜŞÜNME
  • YARATICI PROBLEM ÇÖZME
  • beceriklilik
  • KENDİ VE KORUMA ADVOKASİ
  • DÜŞÜNCE İLETİŞİM

Eğitimimiz dört köşe taşı üzerine inşa edilmiştir

KARAKTER GELİŞİMİ

Modern örgütler insanların tüm benliklerini işe almasını bekliyor, bu yüzden okulda tüm benliğiniz üzerinde çalışmanızı bekliyoruz. Liderler zeka ya da beceri ile değil, onların griti, dayanıklılığı, cesareti, empati, sadakati ve nezaketiyle tanımlanır. Kişisel gelişiminizi ve başkalarıyla ilişkilerinizi anlamanıza ve yönlendirmenize yardımcı olmak için tasarlanmış koçluk, konuk konuşmacılar, tartışmalar ve grup projeleri aracılığıyla karakter oluşturmaya çalışacaksınız.

ÖZGÜR EĞİTİM

Geniş tabanlı bir eğitim hızla değişen toplumumuzda dünya görüşünüzün tamamlanmasına yardımcı olur ve teknoloji üzerindeki etki ve risk potansiyelini anlar. Siz ve meslektaşlarınız, şu anda teknoloji endüstrisiyle karşı karşıya olan toplumsal cinsiyet, ırk ve etik konularındaki konuşmalarda gezineceksiniz. Başarılı bir profesyonel ve katılımcı bir vatandaş olarak gelişmenize yardımcı olmak için yazı, tasarım, kişisel finans ve ekonomi dersleri alacaksınız.

CS TEORİSİ

Bilgisayar bilimlerindeki temeller, bilginin nasıl geliştiğini ve geleceğin neler olduğunu anlamada kritik öneme sahiptir. Veri yapıları, algoritmalar, makine öğrenimi ve yapay zeka üzerine sınıflar aracılığıyla, hızla değişen teknoloji endüstrisinde uzun bir kariyere uyum sağlamak için gerekli olan eleştirel düşünme ve yaratıcı problem çözme becerilerini geliştireceksiniz. Karmaşık gerçek dünya sorunlarını çözmek için mimar yazılım yeteneğini geliştireceksiniz.

YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ

Endüstrinin standart araçlarını ve işbirliği tekniklerini kullanarak gerçek dünyadaki yazılımları oluşturma ve gönderme konusundaki pratik deneyim, mezuniyet sonrası ilk işinizde sizi güvenceye almak ve başarmak için sizi donatacaktır. Mobil ve web geliştirme arasında bir teknik yoğunlaşma seçecek ve talep üzerine modern dilleri ve çerçeveleri işverenlerle öğreneceksiniz. Paydaşlarla nasıl iletişim kuracağını ve harika ürünler tasarlayacağını bilerek işgücüne girersiniz.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Make School

Make School 21. yüzyıl için yüksek öğrenimi yeniden tasarlıyor. Bizim vurgumuz, modern ekonomiye yönelik eğitimin uygunluğunu ve tüm geçmişlerin öğrencilerine erişilebili ... [+]

Make School 21. yüzyıl için yüksek öğrenimi yeniden tasarlıyor. Bizim vurgumuz, modern ekonomiye yönelik eğitimin uygunluğunu ve tüm geçmişlerin öğrencilerine erişilebilirliğini sağlamaktır.

Öğrenciler, Liberal sanatlar, bilgisayar bilimi teorisi ve ürün geliştirme üzerine çalışırken, Uygulamalı Bilgisayar Bilimleri alanında lisans derecesi kazanırlar. Bizim sonuçlarımız, Facebook, Google, Apple ve Y Combinator girişimleri gibi şirketlerde çalışan mezunlar ile Stanford ve MIT gibi okullarla eşit.

Öğrenciler 2 yıl içinde mezun olabilirler ve bir kez istihdam ettikleri maaşlarının bir yüzdesi olarak Gelir Paylaşım Sözleşmeleri ile öğrenim görebilirler. Ayrıca, düşük gelirli öğrencilere yaşam masraflarını karşılamaya yardımcı olacak yaşam yardımı da sağlıyoruz. Öğrencilerimizin% 45'ini az temsil eden öğrenciler,% 66'sı orta gelirli ailelerden gelmektedir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri San Francisco
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku