Resmi açıklamayı okuyun

Milwaukee School of Engineering, mühendislik, işletme, matematik ve hemşirelik alanlarında lisans ve yüksek lisans dereceleri ile İngilizce yeterlik düzeyini arayanların yoğun Akademik Amaçlı İngilizce Programı sunan özel, kar amacı gütmeyen bir üniversitedir. MSOE'de, öğrencilerin ve fakültenin bakım topluluğu bulacaksınız. Birlikte, daha yüksek bir akademik programlama ve araştırma standartlarını, kişiselleştirilmiş hizmet, talimat ve rehberliği geliştirmeye kararlıyız.

Neden MSOE'yi Seçmelisiniz?

Öğrenciler, uzman fakültelerden, birinci sınıf programlarda gerçek dünya tecrübesine sahip olurlar. Mezuniyette, en çok talep gören bazı kariyerlere girmeye hazır olacaksınız. Aslında, 2014-15 yılları arasında, mezunlarımızın% 96'sı işini seçtikleri yüksek lisans okuluna bıraktı. MSOE'nin diğer yüksek üniversitelere kıyasla öne çıkan birçok nedeni vardır. İşte sadece birkaç tane.

Uzman Profesörler

Öğretmenlik MSOE'den önce gelir. Her sınıfın (ortalama 21 öğrenci) ve sunduğumuz laboratuarda tecrübeli öğretim üyeleri tarafından öğretiliyor. Burada öğretim görevlisi yoktur.

Gerçek Dünya Deneyimi

Çoğu üniversite, elden yürütmeyi teklif ettiğinden bahsediyor; ancak MSOE'de öğrenci olarak 600 saatlik bir laboratuar tecrübesine sahip olmanızın pek çoğu uyuşmuyor. Aslında, kampüsümüzde sınıflardan çok daha fazla laboratuvarımız var - hepsi de lisans öğrencileri için mevcut.

En Çok Aranan Programlar

MSOE'nin lisans mühendisliği programları US News tarafından ülkedeki 10. sırada yer aldı

Dört Yıllık Mezuniyet Garantisi

MSOE, öğrencilerin dört yıl içinde mezun olabilmek için ders almalarını garanti eden yalnızca bir avuç üniversiteden biridir.

Kariyer Yerleştirme Oranları

Ülkedeki az üniversite, ortalama mezuniyet öncesi yerleştirme oranımızı yüzde 96'yı geçebilir; mezunların ortalama başlangıç ​​maaşı olan 56.522 dolar değil.

Konum, Konum, Konum

Canlı şehir merkezimiz ve Milwaukee'nin en heyecan verici ve en güvenli yerlerinden biri olan Doğu Şehri'nde yaşamak ve öğrenmek, mesleki fırsatlardan, akademik, kültürel ve rekreasyonel fırsatlardan adımlar atmanızı sağlayacaktır. Ve biz sadece Michigan Gölü'nden bloklarız!

Sığacak Yer

Zindelik almak, katılmak veya benzer ilgi alanlarına sahip aynı düşünce arkadaşlarınızla sosyalleşmek için bol bol fırsatınız olacak. MSOE 70'den fazla akademik, mesleki ve sosyal organizasyon ile kulüp ve üniversiteler arası sporlar sunmaktadır.

Her şey geldiğimiz yer.

1903'te kurulduğumuzdan bu yana, MSOE öğrencileri, fakülte, müfredat ve tarih gelişmeye devam etti. İş dünyasının ve liderlerin liderleri kurumun gelişiminde işbirliği yaptı ve MSOE'nin geçmişi boyunca devam eden yakın bir ilişki kuruldu.

Vizyon Bildirisi

MSOE her zaman hem teori hem de teknoloji ağırlıklı olarak mesleki eğitimin ön planında olacak, yoğun laboratuarlar ve kariyer uygulamaları ile birleşecektir.

Görev beyanı

MSOE, öğrencilerin çok yönlü, teknolojik açıdan deneyimli mezunları ve yüksek üretken profesyoneller ve liderler olması için sürekli etkileşimli bir eğitim iklimi sunmaktadır.İşletim Felsefesi

Görev, dikkatle işe alınan öğrencileri nitelikli öğretim üyeleri, özel bir destek personeli ve iş dünyasındaki stratejik ortaklarla birleştiren organize bir çevre ile tamamlanacak - tümü, hemen üretkenlik ve ileri eğitim için tamamen hazırlanmış bir lisansüstü öğrencinin nihai hedefini gerçekleştirmeyi taahhüt etmiştir. Bu sinerjizm aşağıdaki bileşenleri içerir:

Fakülte - uzmanlık alanlarında bir müfredat kavramına topluca sahiptir; endüstri / kariyer deneyimi, bilimsel başarıları, uygulanan araştırmalar, profesyonel toplum faaliyetleri ve sürekli eğitim yoluyla öğretmede mükemmellik ve kalan mevcut kararlılık; gelecekteki bir uygulama için gerekli olan öncü teknoloji bilgisini dahil etme yollarını sürekli olarak değerlendirdi.

Personel - Öğrencileri ve fakülte üyelerini, gerektiğinde, bilgi, iş deneyimine ve liderlik edinmeye yardımcı olmak için akademik, idari, finansal ve gelişim dahil olmak üzere toplam destek ortamında sağlamayı taahhüt eder. Ayrıca, fakülte ile birlikte çalışarak öğrencilerin iş, sanayi / kariyer ve topluluk etkinlikleri ile deneyimlerinden yararlanmalarına izin veren etkinlikleri sağlamak ve desteklemek ve pratisyenlerin her seviyedeki üst düzey kurumsal yöneticilere giriş seviyesine doğrudan katılımlarını sağlamak için birlikte çalışın.

İş ve Endüstri - Üniversitenin ve mezunlarının karşılıklı yararına olan destek taahhüt eder. MSOE devam eden eğitim çabalarında, kişisel ve / veya profesyonel ilerleme isteyenlere derece kazandıran programlar, kredi ve kredisiz kurslar ve özel teklifleri içeren geniş kapsamlı fırsatlar sunacaktır.

Kurumsal İlkeler

Milwaukee Mühendislik Fakültesi'nin temel inançları şöyledir:

 • Odak, bireysel öğrenci üzerinde.
 • Hayat boyu öğrenme başarı için gereklidir.
 • İlgili, güncel deneyimi olan atanmış öğretim üyeleri öğretim sürecimizin kalbidir.
 • Bilimsel ve matematiksel akıl yürütme ve süreçler önemlidir.
 • Uygulamalı araştırma ve gelişen ve disiplinlerarası teknolojiler, fırsatları değerlendirmede hayati öneme sahiptir.
 • İletişim becerilerinin geliştirilmesi etkili bir şekilde çalışması için gereklidir.
 • Öğrenci deneyimi, iş, sanayi ve sağlık alanlarıyla etkileşim yoluyla güçlendirilir.
 • Liderlik ve girişimci özelliklerin geliştirilmesi esastır.
 • Öğrenciler, öğretim üyeleri, personel ve gönüllüler öğrenme sorumluluğunu paylaşıyorlar.
 • Başarı için güçlü kişisel değerler gereklidir.
 • Mezunlar, danışma, teşvik ve destek yoluyla kurumları güçlendirir.
 • Sorumlulukla olan özgürlük, özgür girişimin temelidir.
 • Çeşitlilikte güç vardır.
 • Küresel farkındalık, tüm faaliyetlere yansıtılmalıdır.
 • Fırsatları öngörmek ve yararlanmak için değişimin başlatılması ve kabul edilmesi gerekiyor.

Akreditasyonlar


Biz tamamen akredite bir üniversiteyiz./>

Birleşik Devletler'deki iki önemli akreditasyon ajansı türü, bölgesel birlikler ve meslek odalarıdır. Bu dernekler hükümetten bağımsızdır ve saygın eğitimciler ve profesyonellerden oluşur. Dernekler uzmanlarından oluşan ekipler, kalitelerini değerlendirmek ve raporlamak için kolejleri ve üniversiteleri düzenli olarak ziyaret etmektedir. Milwaukee School of Engineering, Yüksek Öğrenim Komisyonu (800) 621-7440 (www.ncahlc.org) tarafından akredite edilmiştir.

Aşağıdaki MSOE programları, ABET Mühendislik Akreditasyon Komisyonu , http://www.abet.org tarafından akredite edilmiştir.

 • Mimarlık Mühendisliği (BS)
 • Biyomedikal Mühendisliği (BS)
 • Biyomoleküler Mühendislik (BS)
 • Bilgisayar Mühendisliği (BS)
 • Elektrik Mühendisliği (BS)
 • Mühendislik (BSE)
 • Endüstri Mühendisliği (BS)
 • Makine Mühendisliği (BS)
 • Yazılım Mühendisliği (BS)

Hemşirelik bakaloryası programı , Collegiate Hemşirelik Eğitimi Komisyonu (CCNE) , One Dupont Circle, NW, Suite 530, Washington DC 20036 tarafından akredite edilmiştir; Telefon (202) 887-6791 ve Wisconsin Yasal Düzenleme ve Lisanslama Kurulu, 1400 E. Washington, Madison, WI, 53703'ün tam onayı vardır.

İnşaat yönetimindeki bakalorya programı, Amerikan İnşaat Eğitim Konseyi (ACCE) , 1717 North Loop 1604 East, Suite 320, San Antonio, TX 78232-1570 tarafından akredite edilmiştir; telefon (210) 495-6161, faks (210) 495-6168, e-posta acce@acce-hq.org

Perfüzyon Yüksek Lisansı, Müttefik Sağlık Eğitim Programlarının Akreditasyonu Komisyonu (CAAHEP) , 25400 ABD Otoyolu 19 N, Suite 158, Clearwater, FL 33763; tarafından akredite edilmiştir. telefon (727) 210-235, faks (727) 210-2354

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BA

Milwaukee School of Engineering (MSOE)

İşletme Rader Okulu mezunu olarak güvenle dinamik küresel pazarda sorunlarla karşı karşıya. MSOE sektör odaklı ve İşletme teknoloji odaklı Lisans (BBA) derecesi başarısı ... [+]

Lisans İşletme

İş MSOE en Rader Okulu yaklaşık 60 yıldır iş ve yönetim derecelerini sunmaktadır.

İşletme Rader Okulu mezunu olarak güvenle dinamik küresel pazarda sorunlarla karşı karşıya. MSOE sektör odaklı ve İşletme teknoloji odaklı Lisans (BBA) derecesi başarısı iş ve ötesinde için hazırlar.

Günümüzün dinamik iş ortamında global düşünen profesyoneller ve kritik düşünürler çağrısında; onlar yenilikçi olarak teknolojik anlayışlı liderleri. İş BBA Rader Okulu girişimci ruhu besler deneyimsel öğrenme vurgulayan gerçek dünya trendleri ve gelişen teknolojiye temel iş kavramlarını sınırlarının ötesine öğrencileri alır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Milwaukee
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BSc

Milwaukee School of Engineering (MSOE)

MSOE bilgisayar mühendisliği programı bilgisayar programı konular ile elektrik mühendisliği donanım konularını bağlanmasıyla donanım ve yazılım arasında bir denge bütünle ... [+]

Bilgisayar mühendisleri dünyanın en yenilikçi profesyonel disiplinlerden birinde bilginin ön planda çalışır. Onlar gebe ve teknolojik gelişmeler, yenilikler ve cihazların sonraki dalga geliştirmek.

MSOE bilgisayar mühendisliği programı bilgisayar programı konular ile elektrik mühendisliği donanım konularını bağlanmasıyla donanım ve yazılım arasında bir denge bütünleştirir.

Ayrıca, öğrenciler ileri müfredat yanı sıra hands-on iş ve etkileyici üst düzey tasarım projelerinin bir bolluk tadını çıkarın. Sonuç olarak, mezunlar gömülü sistemler, gömülü yazılım ve bilgisayar sistemleri alanlarında mühendis olarak işlev bilgi, beceri ve gerekli anlayışın geniş sahiptirler.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Milwaukee
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Milwaukee School of Engineering (MSOE)

Yeni, state-of-the-art laboratuvarları kullanarak üstün teknolojik yeniliklerin ön planda olmak isteyen? devlet sunulan biyomoleküler mühendislik sadece birinde lisans de ... [+]

Yeni, state-of-the-art laboratuvarları kullanarak üstün teknolojik yeniliklerin ön planda olmak isteyen? devlet sunulan biyomoleküler mühendislik sadece birinde lisans derecesi ile bulun.

Basit ve karmaşık moleküller ile moleküler düzeyde biyomoleküler mühendisliği (BIOE) programı çalışmalarında öğrenciler. Onlar termodinamik, taşınım olayları, hücre mühendisliği, biyofizik, biyoinformatik, nanoteknoloji ve genomik kavramlarını kapsayan dersler alırlar. MSOE BIOE alanında lisans derecesi devletin tek üniversitedir.

Sen sıcaklık kontrollü inkübatörlerin, atomik kuvvet mikroskobu, makro ve mikro santrifüj ve daha fazlası gibi yüksek teknoloji ürünü aletler kullanılarak profesyonel sektörde bulunanlar, rakip üstün laboratuarlarının bir paketi becerilerini keskinleştirmek gerekir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Milwaukee
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Milwaukee School of Engineering (MSOE)

LSR Milwaukee Aracı Pleksus Rockwell Automation Rockwell Collins Biz Enerjileri Alan için gereğini algılamış ve becerisi, yaşam boyu öğrenmenin yapmaya. Çağdaş konular ... [+]

LSR Milwaukee Aracı Pleksus Rockwell Automation Rockwell Collins Biz Enerjileri Alan

için gereğini algılamış ve becerisi, yaşam boyu öğrenmenin yapmaya. Çağdaş konular hakkında bilgi. bir yetenek Mühendislik uygulamaları için gerekli olan teknikleri, yetenekleri ve modern araçları kullanma.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Milwaukee
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Milwaukee School of Engineering (MSOE)

MSOE de endüstri mühendisliği (IE) programı hands-on yönelim ve pratik endüstri tabanlı proje deneyimleri ile, öğrenci merkezli, interaktif öğrenme ortamı sunmaktadır. ... [+]

Sık sık "insan odaklı" mühendislik mesleği olarak tanımlanan, endüstri mühendisliği operasyonları düzene ve kaynaklarını korumak için iş hedefleri temel bir anlayış ile matematik, mantık ve organizasyonda yeteneklerini birleştirir.

MSOE de endüstri mühendisliği (IE) programı hands-on yönelim ve pratik endüstri tabanlı proje deneyimleri ile, öğrenci merkezli, interaktif öğrenme ortamı sunmaktadır. Endüstri mühendisleri kuruluşların daha verimli çalışmasına yardımcı olmak için kendi iş bilgi ve iletişim becerileri ile kendi mantık ve mühendislik becerilerini birleştirir.

Şirketler tarihinin başka hiçbir zaman gibi dünyanın dört bir yanından rekabet ile karşı karşıya. önemli ölçüde ayakta getirebileceği işletme maliyetleri, üretim zamanı ve üretkenlik kaybı azaltmak mümkün olan herhangi bir örgüt. MSOE IE mezunları belirlemek ve işyerinde bu tür gelişmeleri nasıl uygulanacağını öğrenir. Sonuç olarak, onlar agresif danışmanlık, sağlık, lojistik ve perakende imalat ve hizmet sektörlerinde işverenlerin çeşitli bir dizi tarafından takip edilmektedir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Milwaukee
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Milwaukee School of Engineering (MSOE)

Alma hem lisans ve sadece beş yıl içinde inşaat mühendisliği yüksek lisans. MSOE inşaat mühendisliği beş yıllık, birinci-ana programını sunmak için devlet tek üniversited ... [+]

Alma hem lisans ve sadece beş yıl içinde inşaat mühendisliği yüksek lisans. MSOE inşaat mühendisliği beş yıllık, birinci-ana programını sunmak için devlet tek üniversitedir

Alma hem lisans ve sadece beş yıl içinde inşaat mühendisliği yüksek lisans. MSOE, eyaletteki inşaat mühendisliğinde beş yıllık bir birinci sınıf öğrencisi olan tek üniversitesidir. İnşaat mühendisliği dersi işi, inşaat mühendisliği alanında geleneksel alanların her birine dokunan geniş kapsamlı bir eğitim sunmaktadır: yapısal mühendislik, çevre mühendisliği, su kaynakları mühendisliği, ulaşım, inşaat, ölçme ve jeoteknik mühendisliği. Öğrenciler daha sonra bu üç bölgelerinden birinde derinlemesine yeterlilik ve tasarım becerilerini kazanacaktır:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Milwaukee
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
4 - 5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Milwaukee School of Engineering (MSOE)

inşaat yönetimi programında MSOE en BS anlayışı tamamlanması için projeleri yönetmek için öğrenciler yetiştirir. MSOE bütçe içinde, güvenle zamanında, kaliteli, ticari, k ... [+]

İnşaat yöneticileri halletmek insanlardır. Onlar projeler-den gökdelenler stadyum için alt bölümleri-olan zamanında ve bütçe, iyi inşa emin olun.

inşaat yönetimi programında MSOE en BS anlayışı tamamlanması için projeleri yönetmek için öğrenciler yetiştirir. MSOE bütçe içinde, güvenle zamanında, kaliteli, ticari, kurumsal ve endüstriyel binalar inşa için gerekli teknik süreç ve kaynak yönetimi becerilerini vurgulamaktadır.

Sen modern inşaat malzemeleri ve yöntemleri çalışma olacak; Doğru tahmin, planlama ve kontrol etmek; ve verimli yasal ve proje yönetimi ve yönetim etik. İş, temel mühendislik ve iletişim de eğitimin bir parçası olacak. Sen laboratuar tabanlı öğrenmek yaparak-, MSOE küçük sınıf eğitim felsefesi son derece etkili olduğu kanıtlanmıştır bulabilirsiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Milwaukee
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Milwaukee School of Engineering (MSOE)

MSOE en UXCD programı sonraki dijital yenilik tasarım ve kullanıcı arayüzü sorunları çözmek için becerilerini geliştirmeye yardımcı olacaktır. ... [+]

Eğer teknoloji anlayışlı ve yaratıcı mı? Eğer bir mobil uygulama baktığınızda, bunun kullanıcıların hedeflerine ulaşmaları için geliştirilebilir yolları görüyorsunuz? Apple, Google ve Amazon tüketici olarak UX liderleri sayesinde dijital servis deneyimi ne olursa olsun cihaz veya platform dost, temiz, basit ve kullanıcı olmasını bekliyoruz.

MSOE en UXCD programı sonraki dijital yenilik tasarım ve kullanıcı arayüzü sorunları çözmek için becerilerini geliştirmeye yardımcı olacaktır. Tarihsel, sosyal ve kültürel gelişmeler bağlamında tasarım ve insan davranışlarını okurken bizim UXCD öğrenciler, insan-bilgisayar etkileşimi, psikoloji, grafik tasarım ve dijital medya, web ve mobil teknolojiler, iş stratejisi, pazarlama ve iletişim bir temel oluşturmak. Onlar teknolojik değişimler ve dijital uygulamalar evrimini gezinmek gibi bu vakıf öğrencilere destek verecek.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Milwaukee
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Milwaukee School of Engineering (MSOE)

MSOE mekanik tasarım, enerji sistemleri, malzeme / üretim ve kontrol sistemleri uzmanlaşmak seçenekleri ile, makine mühendisliği lisans derecesine sahiptir. ... [+]

sanayi kuruluşu Essential, makine mühendisliği çok yönlü ve sürekli gelişmektedir. nesneler kaynaklarını korumak için daha verimli işlemesini Makine mühendisleri sağlamak için tasarım, enerji ve malzeme bilgilerini kullanın.

MSOE mekanik tasarım, enerji sistemleri, malzeme / üretim ve kontrol sistemleri uzmanlaşmak seçenekleri ile, makine mühendisliği lisans derecesine sahiptir. Makine mühendisliği, en geniş mühendislik disiplinlerinden biridir. Sonuç olarak, MES enerji arzını ve tıbbi cihazlar bina, havacılık, enerji üretimi, yenilenebilir enerji, otomasyon, üretim, ulaşım gibi sektörlerde, çok sayıda çalışması - sadece birkaç isim.

MSOE anda, ME programının genişliği onun gücüdür. Öğrenciler seçenekleri ile ME dört ana alanda geniş bir pozlama, bir veya daha fazla uzmanlaşma olsun. Sonuç olarak, öğrencilerin sanayi ve pozisyonların geniş bir yelpazede işler bulabilirsiniz. ME öğrencilerin tıbbi uygulamalar, robotik uygulamalar ve aradaki her şeyi onların derece kullanın.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Milwaukee
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Milwaukee School of Engineering (MSOE)

Mimari mühendisleri tasarım ve bina ve bina sistemleri inşa ederek kalıcı etkileri olun. MSOE'de, en gelişmiş laboratuarlardaki sınıf teorisi ve gerçek dünya pratiğiyle e ... [+]

Mimari mühendisleri tasarım ve bina ve bina sistemleri inşa ederek kalıcı etkileri olun. MSOE'de, en gelişmiş laboratuarlardaki sınıf teorisi ve gerçek dünya pratiğiyle etkin, hızlı ve bütçenin içinde verimli, sürdürülebilir yapılar inşa etmeyi öğreneceksiniz.

MSOE'nin mimarlık mühendisliği lisans programından dört yıllık lisans derecesi sizi binaların ve bina sistemlerinin tasarımı ve inşasında kariyerinize hazırlar. Ders ve laboratuvar derslerinin birleşimi ile, teori ve pratik tasarım prensipleri, uygulama, yöntemler ve materyal uygulamaları bağlanacaktır. mimari mühendislik programından mezun matematik, fen, inşaat malzemeleri ve iş bir çekirdek, artı bir tasarım uzmanlık sağlar. MSOE ayrıca, öğrencilerin Mimarlık Mühendisliği alanında hem lisans hem de yüksek lisans derecesi kazanabilecekleri 5 yıllık bir program sunmaktadır. İlgi alanlarınıza dayalı mimari mühendislik programında seçim için üç tasarım özellikleri vardır:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Milwaukee
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Milwaukee School of Engineering (MSOE)

MSOE at SE programı öğrenme sınıf içinde ve dışında olur ilgi çekici bir ortam sunmaktadır. Program aynı zamanda iş ve endüstri liderleri ile uzun süredir ortaklıkların y ... [+]

Ülkede ilk dört ABET tarafından akredite yazılım mühendisliği programlarından birinde yazılım sistemleri geliştirmek için mühendislik kavramları, teknikleri ve yöntemleri uygulamak öğrenin.

Yazılım Mühendisliği (SE) gelişmekte olan ve güvenilir ve verimli bir şekilde davranırlar geliştirmek ve korumak, ve müşteriler kendileri için tanımlanan tüm ihtiyaçlarını karşılamak için uygun olan yazılım sistemleri bakımı ile ilgilidir. SE, yazılım sistemlerinin tasarımı yaratıcı düşünme sorunlara akıllı çözümler bulmak, en iyi mühendislik uygulamaları istismar ve tüm parçaları birbirine nasıl bir üst düzey vizyonu korumak gerekir.

... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Milwaukee
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Milwaukee School of Engineering (MSOE)

belirsizliklerle dolu bir dünyada, aktüerler örgütleri risk-ve önlemek yararlanmak yardımcı olmak için matematik, istatistik ve yazılımı kullanın. MSOE aktüeryal bilim al ... [+]

BSc Aktüerya Bilimi belirsizliklerle dolu bir dünyada, aktüerler örgütleri risk-ve önlemek yararlanmak yardımcı olmak için matematik, istatistik ve yazılımı kullanın.

MSOE aktüeryal bilim alanında lisans derecesine sahiptir. Sürekli üst meslek biri olarak sıralanır, aktüerler bir olayın olasılığını ve maliyetini tahmin etmek matematik, istatistik ve yazılımı kullanın. Bunlar uzman:

gelecekteki olaylar kullanan sayılar değil, kristal top olasılığını değerlendirmek. riskini en aza indirmek için yaratıcı yollar aramaktadır. meydana yapmak istenmeyen olayların etkisini azaltılması.

Aktüerler güçlü analitik becerileri, iş bilgi ve insan davranışı anlayışı bir arada bizim toplumun karşılaştığı karmaşık riskleri yönetmek zorunda. Bunlar kamu ve özel yüksek öğrenim sektörleri, sendikalar, kamu muhasebe firmaları ve danışmanlardan alanlar, geniş bir yelpazede çalışır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Milwaukee
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku