Lincoln Memorial University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

LMU hakkında

Ülkemizin sevgili 16. başkanı Abraham Lincoln, komşu Kentucky vatandaşıydı. Ancak, Cumberland Gap’te “bu bölge halkı için harika bir üniversite” olduğunu öngörmemiş olabilirsiniz. Yüz kırk yıl sonra, Lincoln Memorial University bu vizyonun varisidir ve ismini giyip mirasını benimsemekten gurur duyuyoruz.

El değmemiş Appalachian Sıradağları'na giren LMU, Tennessee'deki Harrogate'deki ana kampüsü, hem doğal hem de tarihidir. Tennessee'nin Knoxville kentinin yaklaşık 55 mil kuzeyinde, liberal bir sanat eğitimi sunmaya hazırız. Konut öğrencileri için aktivitelerle dolu olan ana kampüs ve çevresindeki alanlarda 11 genişletilmiş alan olan LMU, yaşamınıza uygun eğitim deneyimleri sunar. Muhasebeden yaban hayatına ve balıkçılık biyolojisine kadar 30'dan fazla akademik ana dalla, başarı sizin elinizde.

En önemlisi, LMU, önemseyen insanlarla dolu sıkı sıkıya bağlı bir topluluktur. Öğrenciler ortalama bir sınıf 13'lük boyutta kişisel ilgi bekleyebilirler. LMU'da öğrenciler süren ilişkiler kurarlar ve yaşamları için taşıyacakları dersleri öğrenirler.

Miras

Lincoln Memorial University , Abraham Lincoln'e duyduğu sevgi ve saygıdan dolayı büyüdü ve bugün adını, değerlerini ve ruhunu onurlandırdı. Efsaneye göre, 1863'te Lincoln, Bir Birlik Ordusu subayı General OO Howard'a, İç Savaş sona erdiğinde General Howard'ın bu bölgenin sadık insanları için bir şeyler yapmasını umduğunu söyledi.

1800'lerin sonunda, bir İngiliz şirketinin organizasyon ajanı olan Albay AA Arthur, Lincoln Memorial University bulunduğu alanı satın aldı. Şirketi, "Four Seasons" adında 700 odadan oluşan bir otelin yanı sıra bir hastane, bir han, sağlık ocağı ve diğer küçük binaları inşa etti. Yollar döşendi ve çok çeşitli çalılar ve ağaçlar ile araziler ekildi. 1895 yılında şirket, mali bir panik İngiltere’yi sürdüğünde projesini bırakmak zorunda kaldı.

Bir Cemaatçi bakan rahip AA Myers, 1888'de Cumberland Gap'a geldi. Dağ gençlerine ilkokul eğitimi vermek amacıyla kurulan Harrow Okulunu açmayı başardı. Harrow Okulunda bir dizi konferans vermek için bölgeyi ziyaret eden General OO Howard, Lincoln’ün talebini yerine getirme konusundaki taahhüdünü hatırladı ve Lincoln Memorial University kurulmasında Reverend Myers, MF Overton, CF Eager, AB Kesterson ve M. Arthur’a katıldı. Lincoln Memorial University Bu grup, bir Müttefik gazisi olan Robert F. Patterson ile birlikte bir yönetim kurulu oldu ve The Four Seasons mülkünü satın aldı. Lincoln'ün doğum gününü kutlayan kurum, 12 Şubat 1897'de Tennessee Devlet Lincoln Memorial University olarak Tennessee Devleti tarafından kiralandı.

O zamandan beri, Lincoln Memorial University , eğitim fırsatları, topluluk liderliğinin gelişimi ve bölgedeki ekonomik ve sosyal güçlerin genişlemesi için çaba sarf etti. Appalachian topluluklarında 700'den fazla mezun tıbbi veya yasal uygulamaya girmiştir. 3.000 kişi daha, ilkokul öğretiminden üniversite başkanlıklarına kadar çeşitli pozisyonlarda görev yapan profesyonel eğitimciler haline geldi. Yirmi beş mezun, yaygın olarak tanınan kitaplar, dramalar ve müzik besteleri yayınladı. Jesse Stuart böyle bir yazardır; çeşitli eserleri yedi dile çevrildi.

Görev ve Amaç

Lincoln Memorial University , lisans, lisansüstü ve profesyonel seviyelerde kaliteli eğitim deneyimleri sunmaya adanmış, kapsamlı bir değer temelli öğrenme topluluğudur. Üniversite, öğrencilere Abraham Lincoln'ün yaşamının ilkelerini koruyarak daha üretken bir yaşam için bir temel vermeye çalışır: bireysel özgürlüğe, sorumluluğa ve gelişmeye adanmışlık; vatandaşlığa saygı; yüksek ahlaki ve etik standartların içsel değerinin tanınması; ve kişisel bir Tanrıya inanç

Öncelikle öğretmeye kendini adayan Üniversite, araştırma ve servis hizmetlerini de destekliyor. Üniversitenin müfredatı ve her seviyedeki kalite eğitimi konusundaki taahhüdü, mezunların hızlı ve sürekli genişleyen bir iletişim teknolojisi döneminde açık ve etkili bir şekilde iletişim kurabilmeleri, bilgi alanında kayda değer bir öğrenme derinliğine sahip olmaları gerektiği inancına dayanmaktadır. kendimizi ve etrafımızdaki dünyayı tanıma yöntemlerini takdir etmeli ve anlamalı ve bilinçli yargılarda bulunabilmeli

Üniversite, anlamlı varoluşun temel köşe taşlarından birinin insanlığa hizmet olduğuna inanmaktadır. Lincoln Memorial University , öğrencilere eğitim, hizmet ve araştırma olanakları sağlayarak, hizmet verdiği öğrencilerin yaşamını iyileştirmeyi amaçlamaktadır. Devlet, millet ve diğer pek çok ülkeden öğrencilere hizmet verirken Üniversite, Appalachian bölgesindeki insanların ve toplulukların hayatlarını zenginleştirme taahhüdüne sahiptir.

Konumlar

Harrogate

Lincoln Memorial University

Telefon
423.869.3611 | 800.325.0900