Resmi açıklamayı okuyun

Özel Sıralı Özel Liberal Sanatlar Deneyimi

Lawrence University , yalnızca lisans eğitimine adanmış, üst düzey bir özel konut liberal sanat koleji ve müzik konservatuvarıdır. Davetkar Midwestern'de Wisconsin eyaletinde bulunan ve 1.500 lisans öğrencisinin% 15'i ABD dışındaki 50'den fazla ülkeden geliyor. Lawrence topluluğu, ülkedeki en çeşitli uluslararası topluluklardan biri. Değişen Kolejlerin gururlu bir üyesi Örgütü Yaşatır Lawrence, lisansüstü okullar ve işverenler tarafından çok değerli olan yeteneklerini geliştiren meşgul bir öğrenme yaklaşımına adanmıştır.

Hızlı gerçekler

  1. Bireyselleştirilmiş 9 - 1 Öğrenci - Fakülte oranı, yüksek derecede bireyselleştirilmiş bir öğrenme deneyimine eşittir.
  2. Nişanlı Lawrence Öğrencilerinin% 99'u mezuniyetten sonraki altı ay içinde tamamen istihdam, lisansüstü okul veya resmi lisansüstü deneyimleriyle ilgilenmektedir.
  3. Ekonomik Lawrence, uluslararası öğrencilere eğitimlerini finanse etmelerinde yardımcı olmayı taahhüt eder. Uluslararası öğrenci bursları ve ihtiyaç temelli yardım tüm öğrencilere açıktır.
  4. Kampüs içi konaklamaların karşılanması güvenli ve kapsayıcı bir toplumda garanti edilir.

http://tour.lawrence.edu/

Programlar

  • Bachelor of Arts ile 44 çalışma alanı
  • 4 genel dal ve iki vurgu alanıyla birlikte Bachelor of Music
  • 5 Yıllık Çift Diploma Sanat Lisans ve Müzik Lisans

Lawrence'ta Nişanlı Öğrenme

Nişanlı öğrenme, ortalama 15 öğrenciden oluşan sınıf boyutlarındaki öğretim üyeleri ve akranlarıyla zorlu ve anlamlı kişisel öğrenme deneyimlerini içerir. Bu aktif araştırma, tartışma, araştırma ve yaratma becerileri, sizi sürekli değişen bir dünyada uyum sağlamaya ve gelişmeye hazırlayacaktır.

Lawrence olarak, 1.500 öğrencimiz sıcak ve güvenli bir şehir içinde uyumlu bir yerleşim topluluğu oluşturmak için dünyanın en büyük şehirlerinden ve en küçük şehirlerinden geliyor. Lawrence öğrencileri akademik, sosyal, kültürel ve ekonomik olarak çeşitlidir. Onlar akıllı, arkadaş canlısı ve işbirliğine giriyorlar.

Lawrence, ana kampüsün ötesinde, Appleton'un 160 km kuzeydoğusunda bulunan sakin 441 dönümlük Bjorklunden kampüsümüzde ve dünyanın en heyecan verici küresel şehirlerinden biri olan Londra İngiltere'nin merkezinde bulunan Londra Merkezimizde kampüs deneyimleri sunuyor.

Karşılama Şehrinde Karşılama Kampüsü

Appleton, Wisconsin, 230.000'in üzerinde yaşadığı yerel bir bölgenin parçası olan 74.000 kişilik canlı bir şehirdir. Bu bölgenin kültürel ve ticari kalbi Appleton, en güvenli ve en yüksek yaşam kalitesine sahip ABD şehirlerinin listelerinde düzenli olarak yer almaktadır.

Appleton

Kozmopolit ile doğal olanın harmanlanması Appleton'u gerçek bir mücevher yapar - ve ziyaretçilerimizi sık sık New York, Chicago, Los Angeles ve Denver gibi kuzeydoğu Wisconsin'deki bir şehirden farklı bir şey bekleyen Denver yerlerinden şaşırtan bir yer.

Appleton hakkında

73.000 nüfusuyla (çeyrek milyon metro alanında), Appleton Ortabatıda en hızlı büyüyen metropol alanlarından birinin bir parçasıdır. Bölgenin büyüklüğü, kültürel karmaşıklığı ve işletmelerin genişlikleri size stajlar, araştırma projeleri, sivil katılım ve toplum hizmeti için size bolca fırsat sunar.

Oradan buraya gelebilirsin.

ATW (Appleton’ın havaalanı) kampüse sadece 9,6 km uzaklıktadır. Büyük havayollarındaki ana merkezlere bağlanarak Appleton'a hizmet eder: United / Continental (Chicago O'Hare aracılığıyla); ve Delta (Detroit, Minneapolis ve Atlanta).

O hava durumu hakkında ...

Tamam, burada soğuyabileceğini (ortalama Ocak yüksek / düşük: 24 ° F / 7 ° F) ve kar yağdığını (kış başına yaklaşık 4 feet) kabul edeceğiz. Fakat bununla nasıl başa çıkacağımızı da biliyoruz (katmanlar halinde giyin). Kış kazancı: ilkbahar muhteşem. Düşmek de oldukça muhteşem.

Dışarı çık)!

Koşmak, yürüyüş yapmak, bisiklete binmek, kürek çekmek, oturmak. Bunlardan herhangi birini yaparsanız - ve bunlardan en az birini yapma ihtimaliniz yüksek - tüm bölge boyunca bunları yapmak için birçok açık hava alanınız olacak: Winnebago Gölü'ndeki High Cliff State Park'tan kampüse 10 mil Kuzeye akan Fox Nehri'ne, Lawrence'ın sınırında koşan, iki mil kampüs içerisindeki düzinelerce parka kadar.

Eğer bir beyzbol hayranıysanız, Milwaukee Brewers'ın A Sınıfı küçük lig takımını, Time Warner Field'daki Wisconsin Timber Rattlers'ı kampüsten sadece 6 mil uzakta yakalayabilirsiniz.

114990_DSC_9224-X2.jpg

Üniversite Caddesi

Şikago Magnificent Mile'a sahip. Appleton'un baş döndürücü restoranlarıyla (beş yıldızlı yemeklerden gece geç saatlere kadar pizzaya kadar), çok sayıda harika kafeden ve düzinelerce mağazaya sahip College Avenue'ları var. Hepsi Lawrence kapısının önünde. Daha fazla alışverişe ihtiyacınız olursa, kampüsten sadece 8 km uzaklıkta Fox River Alışveriş Merkezi'ne gidin.

Kampanyalar ve indirimlerden yararlanmak için Lawrence Kimlik kartınızı bu işletmelerde gösterin

Üniversitede Broadway

Kampüsten yarım mil uzaklıktaki Fox Cities Performing Arts Center, eğlence dünyasını Appleton'a getiriyor. Bu 45 milyon $ değerindeki mücevher 2,100 kişiliktir (evdeki en kötü koltuk). Appleton - Milwaukee veya Madison değil - The Lion King ve Wicked'in Wisconsin premierlerine ev sahipliği yaptı.

Küçük Elma Büyük Elma'dan daha mı elektrikli?

20 Ağustos 1882'de Appleton ticari olarak elektrik üreten ilk şehir oldu. (İki hafta sonra, New York City bunu yapan ikinci şehir oldu.)

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Lawrence University

Lawrence University Konservatuvarı, yaklaşık 350 yüksek nişanlı, hevesli ve tutkulu öğrencilere hizmet vermektedir. Üç derece, dört ana, iki vurgu alanı, iki küçük, yirmi ... [+]

hakkında

B.Mus. derece, öncelikle liberal eğitimin ilkeleri üzerine kurulu profesyonel bir derece programında müziğe odaklanmanıza izin verir. Performans, müzik eğitimi veya teori / kompozisyon bölümlerinde uzmanlaşabilirsiniz. Derslerinizin yaklaşık üçte ikisi müzik dersleri, müzik teorisi ve tarihi gibi dersler ve topluluklar da dahil olmak üzere müzikte olacak, müzik dışı dersler ise çalışmalarınızın kalan üçte birini oluşturacak. Sonuç olarak, sizi 21. yüzyılda yaşamın zorlukları ve fırsatları için hazırlayan, en yüksek kalitede müzik öğretiminin yanı sıra çok yönlü bir eğitim alacaksınız.

Lawrence University Konservatuvarı, yaklaşık 350 yüksek nişanlı, hevesli ve tutkulu öğrencilere hizmet vermektedir. Üç derece, dört ana, iki vurgu alanı, iki küçük, yirmi altı stüdyo ve dokuz büyük toplulukla Lawrence'ta müzikal bir yaşamı şekillendirmenin çok sayıda yolu var.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Appleton
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 - 5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Lawrence University

Ekonomistler, insanların nasıl seçim yaptıklarını ve ekonomilerin nasıl işlediğini anlamak için modeller oluşturur ve verileri analiz eder. ... [+]

hakkında

Ekonomistler, insanların nasıl seçim yaptıklarını ve ekonomilerin nasıl işlediğini anlamak için modeller oluşturur ve verileri analiz eder.

Ekonominin birçok alt alanı çok çeşitli konuları kapsamaktadır ve hükümetlerin yanı sıra iş dünyası ve diğer kuruluşlardaki karar vericiler kararlarını bildirmek için ekonominin araçlarını kullanmaktadır.

İlgileniyorsanız bundan zevk alabilirsinizSosyal bilimcilerin insan davranışı çalışmasına nasıl yaklaştığını anlamakİşletme, finans, danışmanlık, hukuk, halk sağlığı, kamu hizmeti, eğitim alanında kariyerDüşünmeyi yapılandırmak için soyut modelleme becerilerini geliştirmekVerileri bir araya getirmek, yapılandırmak ve analiz etmek için nicel akıl yürütme becerileri geliştirmekPiyasaların nasıl çalıştığını ve neden önemli olduğunu araştırmakBazı ülkelerin neden zengin olduğunu, ancak çoğunun neden olmadığını araştırmakGirişimciliğin rollerini keşfetmekAvukatlar bazen ekonomiyle eşleşirMatematikhükümetyenilikPsikolojiMüzik performansıYabancı DillerUluslararası öğrencilerÇevresel araştırmalarÇin çalışmalarıRusça çalışmalarGlobal çalışmalarLawrence'dan Sonra Yaşam... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Appleton
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Lawrence University

Film çalışmaları, video materyalini tüm format ve platformlarında, titizlikle analiz edilebilen hayati sanat formları ve kültürel eserler olarak kabul eder. Videonun tari ... [+]

hakkında

Film çalışmaları, video materyalini tüm format ve platformlarında, titizlikle analiz edilebilen hayati sanat formları ve kültürel eserler olarak kabul eder. Videonun tarihini, analizini ve yorumlanmasını modern kültürün kilit bir formu olarak keşfedin.

Filmlerin anlam oluşturmak ve iletmek için kullandıkları teknik, üslup ve retorik aygıtları incelerken, daha derin bir zevk seviyesine getirmek için hareketli görüntülerin teorisi ve eleştirisinde bir arka plan geliştirmek. Ayrıca, kendi sanatınızı bir üst düzey film stüdyosunda yaratma ve sergileme fırsatına sahip olacaksınız.

İlgilendiğiniz takdirde Film Çalışmaları bölümünden zevk alabilirsiniz:Filmde ve diğer görsel medyada kimliğin temsilleri ve keşifleriKendi senaryolarınızı yazmak veya kendi YouTube videolarınızı çekmekHikaye anlatma ve yaratıcı yazmaTopluluk sanatlarıAlman Dışavurumculuğundan Beşinci Nesil Çin sinemasına ABD sinemaseverlerine ve daha fazlasına kadar küresel film diliAntropoloji ve görsel kültürReklam ve pazarlamaAvukatlar bazen film çalışmaları ile çift ...AntropolojiSanat Tarihiİngilizce ve yaratıcı yazıduujjilMüzik performansıStüdyo sanatıTiyatroLawrence'dan Sonra Yaşam... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Appleton
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Lawrence University

Lawrence University fizik bölümü, lisans düzeyinde sık görülmeyen fizik programlarında genişlik ve derinliğe sahip olan ülkenin önde gelen lisans fizik programlarından bi ... [+]

hakkında

Lawrence University fizik bölümü, lisans düzeyinde sık görülmeyen fizik programlarında genişlik ve derinliğe sahip olan ülkenin önde gelen lisans fizik programlarından birini sunmaktadır.

Fizik pratiğini, öğrencilerin başarısına odaklanan işbirlikçi bir ortamda, sınıflar ve müfredat etkinlikleri arasındaki etkileşimi içeren bir program aracılığıyla öğreneceksiniz. Fakülte uzmanlığı alanlarına bağlı imza programlarımızla, müfredatta başlayan ve araştırma burslarında ve Kıdemli Deneyim projelerinde olgunlaşmaya ulaşan araştırma eğitimi ile başarıya ulaşacaksınız.

İlgileniyorsanız bundan zevk alabilirsiniz ...Evreni yöneten yasaları anlamak: dev yıldızlardan atom altı parçacıklaraBilimsel araştırma yapmak ve fiziksel dünyayı keşfetmekMarie Curie veya Albert Einstein gibi dünyadaki büyük bilim adamlarının izinden gitmekEnerji, hava ve uzay gibi etkili endüstrilerde çalışın... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Appleton
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Lawrence University

Global Çalışmalar'da, dünyayı birbirine bağlı bir bütün olarak düşündüğümüzde ortaya çıkan çok çeşitli kültürel, politik, dini, ekonomik ve çevresel soruları araştırıyoru ... [+]

hakkında

Küresel Çalışmalar Küresel Çalışmalarda, dünyayı birbirine bağlı bir bütün olarak düşündüğümüzde ortaya çıkan çok çeşitli kültürel, politik, dini, ekonomik ve çevresel soruları araştırıyoruz. Bu disiplinlerarası ana dal, bir ülke veya bölge ile sınırlı olmayan soruları ele almanıza, ancak sorularınızı küresel bir bakış açısıyla dört parçadan birinde ele almanıza izin verecektir: Ulusal ve Kimlikler, Küresel Şehirler, İnsan Güvenliği ve Sanat ve Değişim.

Global Studies major'ın dört izi vardır, her iz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki kutuya tıklayınız:

Milletler ve Kimlikler izler.

Ulusların inşası ve işleyişini ve ayrıca daha yeni, ulusötesi kimlik biçimlerini inceleyin. Edebiyat, kültür ve sanat dersleriyle tarih ve devlete vurgu.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Appleton
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Lawrence University

Lawrence'taki psikoloji müfredatı, klinik, bilişsel, gelişimsel, sağlık, sinirbilim, kişilik ve sosyal psikoloji gibi temel psikoloji alanlarının genişliğini temsil etmek ... [+]

hakkında

Psikoloji zihin ve davranış bilimidir.

Lawrence'taki psikoloji müfredatı, klinik, bilişsel, gelişimsel, sağlık, sinirbilim, kişilik ve sosyal psikoloji gibi temel psikoloji alanlarının genişliğini temsil etmek için iyi dengelenmiş bir yapıya sahiptir. Psikoloji bölümü ayrıca psikofarmakoloji, müzik, dil, psikopatoloji, ergen gelişimi, önyargı ve duygu gibi belirli konuların derinlemesine çalışılmasını sağlar.

İlgileniyorsanız bundan zevk alabilirsiniz

Beyin nasıl çalışır?İnsanlar sosyal ilişkileri nasıl sürdürür?İnsanlar nasıl düşünür, hatırlar, problem çözer ve yaratırlar?Zihin davranışları nasıl şekillendirir ve davranışlar beyni nasıl şekillendirir?Zihinsel bozukluklar nasıl gelişir ve en iyi şekilde tedavi edilir?İnsanların satın alma alışkanlıklarını deşifre etmekGrup ortamında bireysel sosyal davranışlarTıp ve kimyasallar davranışları nasıl etkiler?Yaşamları bireysel olarak iyileştirmek (örneğin, psikopatolojileri tedavi etmek için) ve toplu olarak (örneğin, büyük ölçekli sosyal problemleri ele almak)... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Appleton
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
711 E. Boldt Way
Appleton, Wisconsin, Amerika Birleşik Devletleri