Lawrence University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Özel Sıralı Özel Liberal Sanatlar Deneyimi

Lawrence University , yalnızca lisans eğitimine adanmış, üst düzey bir özel konut liberal sanat koleji ve müzik konservatuvarıdır. Davetkar Midwestern'de Wisconsin eyaletinde bulunan ve 1.500 lisans öğrencisinin% 15'i ABD dışındaki 50'den fazla ülkeden geliyor. Lawrence topluluğu, ülkedeki en çeşitli uluslararası topluluklardan biri. Değişen Kolejlerin gururlu bir üyesi Örgütü Yaşatır Lawrence, lisansüstü okullar ve işverenler tarafından çok değerli olan yeteneklerini geliştiren meşgul bir öğrenme yaklaşımına adanmıştır.

Hızlı gerçekler

Bireyselleştirilmiş 9 - 1 Öğrenci - Fakülte oranı, yüksek derecede bireyselleştirilmiş bir öğrenme deneyimine eşittir.

Nişanlı Lawrence Öğrencilerinin% 99'u mezuniyetten sonraki altı ay içinde tamamen istihdam, lisansüstü okul veya resmi lisansüstü deneyimleriyle ilgilenmektedir.

Ekonomik Lawrence, uluslararası öğrencilere eğitimlerini finanse etmelerinde yardımcı olmayı taahhüt eder. Uluslararası öğrenci bursları ve ihtiyaç temelli yardım tüm öğrencilere açıktır.

Kampüs içi konaklamaların karşılanması güvenli ve kapsayıcı bir toplumda garanti edilir.

http://tour.lawrence.edu/

Programlar

  • Bachelor of Arts ile 44 çalışma alanı
  • 4 genel dal ve iki vurgu alanıyla birlikte Bachelor of Music
  • 5 Yıllık Çift Diploma Sanat Lisans ve Müzik Lisans

Lawrence'ta Nişanlı Öğrenme

Nişanlı öğrenme, ortalama 15 öğrenciden oluşan sınıf boyutlarındaki öğretim üyeleri ve akranlarıyla zorlu ve anlamlı kişisel öğrenme deneyimlerini içerir. Bu aktif araştırma, tartışma, araştırma ve yaratma becerileri, sizi sürekli değişen bir dünyada uyum sağlamaya ve gelişmeye hazırlayacaktır.

Lawrence olarak, 1.500 öğrencimiz sıcak ve güvenli bir şehir içinde uyumlu bir yerleşim topluluğu oluşturmak için dünyanın en büyük şehirlerinden ve en küçük şehirlerinden geliyor. Lawrence öğrencileri akademik, sosyal, kültürel ve ekonomik olarak çeşitlidir. Onlar akıllı, arkadaş canlısı ve işbirliğine giriyorlar.

Lawrence, ana kampüsün ötesinde, Appleton'un 160 km kuzeydoğusunda bulunan sakin 441 dönümlük Bjorklunden kampüsümüzde ve dünyanın en heyecan verici küresel şehirlerinden biri olan Londra İngiltere'nin merkezinde bulunan Londra Merkezimizde kampüs deneyimleri sunuyor.

Karşılama Şehrinde Karşılama Kampüsü

Appleton, Wisconsin, 230.000'in üzerinde yaşadığı yerel bir bölgenin parçası olan 74.000 kişilik canlı bir şehirdir. Bu bölgenin kültürel ve ticari kalbi Appleton, en güvenli ve en yüksek yaşam kalitesine sahip ABD şehirlerinin listelerinde düzenli olarak yer almaktadır.

Appleton

Kozmopolit ile doğal olanın harmanlanması Appleton'u gerçek bir mücevher yapar - ve ziyaretçilerimizi sık sık New York, Chicago, Los Angeles ve Denver gibi kuzeydoğu Wisconsin'deki bir şehirden farklı bir şey bekleyen Denver yerlerinden şaşırtan bir yer.

Appleton hakkında

73.000 nüfusuyla (çeyrek milyon metro alanında), Appleton Ortabatıda en hızlı büyüyen metropol alanlarından birinin bir parçasıdır. Bölgenin büyüklüğü, kültürel karmaşıklığı ve işletmelerin genişlikleri size stajlar, araştırma projeleri, sivil katılım ve toplum hizmeti için size bolca fırsat sunar.

Oradan buraya gelebilirsin.

ATW (Appleton’ın havaalanı) kampüse sadece 9,6 km uzaklıktadır. Büyük havayollarındaki ana merkezlere bağlanarak Appleton'a hizmet eder: United / Continental (Chicago O'Hare aracılığıyla); ve Delta (Detroit, Minneapolis ve Atlanta).

O hava durumu hakkında ...

Tamam, burada soğuyabileceğini (ortalama Ocak yüksek / düşük: 24 ° F / 7 ° F) ve kar yağdığını (kış başına yaklaşık 4 feet) kabul edeceğiz. Fakat bununla nasıl başa çıkacağımızı da biliyoruz (katmanlar halinde giyin). Kış kazancı: ilkbahar muhteşem. Düşmek de oldukça muhteşem.

Dışarı çık)!

Koşmak, yürüyüş yapmak, bisiklete binmek, kürek çekmek, oturmak. Bunlardan herhangi birini yaparsanız - ve bunlardan en az birini yapma ihtimaliniz yüksek - tüm bölge boyunca bunları yapmak için birçok açık hava alanınız olacak: Winnebago Gölü'ndeki High Cliff State Park'tan kampüse 10 mil Kuzeye akan Fox Nehri'ne, Lawrence'ın sınırında koşan, iki mil kampüs içerisindeki düzinelerce parka kadar.

Eğer bir beyzbol hayranıysanız, Milwaukee Brewers'ın A Sınıfı küçük lig takımını, Time Warner Field'daki Wisconsin Timber Rattlers'ı kampüsten sadece 6 mil uzakta yakalayabilirsiniz.

114990_DSC_9224-X2.jpg

Üniversite Caddesi

Şikago Magnificent Mile'a sahip. Appleton'un baş döndürücü restoranlarıyla (beş yıldızlı yemeklerden gece geç saatlere kadar pizzaya kadar), çok sayıda harika kafeden ve düzinelerce mağazaya sahip College Avenue'ları var. Hepsi Lawrence kapısının önünde. Daha fazla alışverişe ihtiyacınız olursa, kampüsten sadece 8 km uzaklıkta Fox River Alışveriş Merkezi'ne gidin.

Kampanyalar ve indirimlerden yararlanmak için Lawrence Kimlik kartınızı bu işletmelerde gösterin

Üniversitede Broadway

Kampüsten yarım mil uzaklıktaki Fox Cities Performing Arts Center, eğlence dünyasını Appleton'a getiriyor. Bu 45 milyon $ değerindeki mücevher 2,100 kişiliktir (evdeki en kötü koltuk). Appleton - Milwaukee veya Madison değil - The Lion King ve Wicked'in Wisconsin premierlerine ev sahipliği yaptı.

Küçük Elma Büyük Elma'dan daha mı elektrikli?

20 Ağustos 1882'de Appleton ticari olarak elektrik üreten ilk şehir oldu. (İki hafta sonra, New York City bunu yapan ikinci şehir oldu.)

Konumlar

Appleton

Address
711 E. Boldt Way
Appleton, Wisconsin, Amerika Birleşik Devletleri