Lamar University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Lamar University - Biz Kardinaliz!

Lamar University Evinizi Bulun!

15.000'den fazla öğrenciye ev Lamar University , Houston yakınlarındaki Teksas, Beaumont'da bulunan en hızlı büyüyen Teksas kolejleri ve üniversiteleri arasında yer almakta ve Texas State University System üyesidir. LU, lisans, yüksek lisans ve doktora dereceleri için 100'den fazla çalışma programı sunar. Beaumont'daki 292 dönümlük kampüs, Houston'ın yaklaşık 90 mil doğusunda ve Louisiana'nın yaklaşık 40 km batısındadır.

Akademisyenler

Üniversite, çekirdek müfredatının kalitesi ve öğrenci bünyesindeki çeşitliliği ile Houston yakınındaki diğer üniversitelere kıyasla ulusal olarak tanınmıştır. Lamar'ın küçük sınıf boyutları ve düşük öğrenci-fakülte oranı, öğrencilerin başarılarını gerçekten önemseyen uzman öğretim üyeleri ile anlamlı ilişkiler kurmalarını sağlar.

LU, her seviyede uygulamalı öğrenmeyi vurgulayarak, lisans araştırması için yeterli fırsatlar sağlayarak ve mükemmel bir Onur Programı'nı destekleyerek akademik başarıya vurgu yapar. Üniversite, Güney Kolejler ve Okullar Birliği Kolejler Komisyonu tarafından akredite edilmiştir. Bazı LU yüksekokulları ve programları, kalitelerini ve uzmanlıklarını tanıyan ek uzmanlık sertifikalarına sahiptir.

Kampüs Olanakları

LU kampüsü, okul ve eğlence için öğrencilere yaşam olanakları sunar. 2.500'den fazla öğrenci, özel yatak odaları ve güzel bir şekilde döşenmiş yaşam alanları sunan Kardinal Köyü olarak bilinen modern, apart tarzı oturma alanlarında, Houston'dan sadece bir buçuk saat kampüste yaşamaktadır. Tüm Lamar University öğrencileri gurme yemek salonuna ve 43 metre tırmanma duvarı, en yeni egzersiz ekipmanlarına ve çeşitli intramural sporlara sahip bir gösteri tesisi olan geniş Sheila Umphrey Dinlenme Spor Merkezi'ne erişebilir.

Kampüs hayatı

Sınıfın ötesinde, Lamar University öğrencileri 100'den fazla kampüs kulübü ve organizasyonunda liderlik becerileri ve yaşam boyu sürecek arkadaşlıklar geliştiriyorlar. Öğrenciler, ulusal olarak bağlı kardeşlikler ve kardeşlikler, meslek kuruluşları, kültürel gruplar, dini kulüpler ve hizmet kuruluşları aracılığıyla etki ederler. Lamar University Houston'a olan yakınlığı da şehre yakın olmak için eşsiz bir fırsat sunuyor ancak kaçmak için yeterli.

Atletizm

Lamar University öğrencileri, bir düzineden fazla NCAA Bölüm I erkek ve kadın sporunda Kardinallere tezahürat yapmaktan keyif alıyorlar. Southland Konferansında yarışan Kardinal takımları, erkekler ve kadınlar basketbolu, voleybol, golf ve kros da dahil olmak üzere sporda şampiyonluk kazanan bir geçmişe sahip. Efsanevi Antrenör Jim Gilligan liderliğindeki beyzbol programı, birçok büyük lig yaptı. LU’un yeni futbol programı, kampta kalabalığı ve yürüyüş bandosu, amigo, dans ekibi ve oyun günü eğlencesinin tüm eğlencesine katılan öğrencilerle birlikte heyecan yarattı.

Akreditasyon Beyanı

Akreditasyon Beyanı

Lamar University , önlisans, bakalorya, yüksek lisans ve doktora dereceleri vermek için Güney Kolejler ve Okullar Koleji Komisyonu tarafından onaylanmıştır. Lamar University akreditasyonu ile ilgili sorularınız için 1866 Southern Lane, Decatur, Georgia 30033-4097 adresindeki Yüksekokullar Komisyonu ile irtibata geçin veya 404-679-4500'ü arayın.

Ayrımcılık Yasağı Politikası

Lamar University , fırsat eşitliği, olumlu eylem eğitim kurumu ve işverendir. Lamar University , herhangi bir çalışan ya da başvuru sahibine ırk, renk, din, cinsiyet, yaş, maluliyet, ulusal köken, ustalık statüsü, cinsel tercih veya cinsiyet kimliği nedeniyle işyerinde ayrımcılığa uğramayacaktır; 1964 İnsan Hakları Kanunu; İcra emri 11246 verildiği ve değiştirildiği; Değişikliği yapılan 1972 tarihli Eğitim Değişikliklerinin IX. 1973 Rehabilitasyon Yasası'nın 504. Maddesi.

Texas Kamu Bilgi Yasası

Teksas Hükümet Kanunu uyarınca, Bölüm 552, Lamar University , istenen kamu bilgilerinin serbest bırakılması ile ilgili tüm hükümlere uyacaktır. Bilginin açıklanması için bazı istisnalar olmasına rağmen, tüm hükümet bilgilerinin halka açık olduğu varsayılmaktadır. Lamar University , kanunen, anayasaya, yasal veya adli karar ile gizli olmayan istenen bilgileri veya açıklama için muafiyet aranmadığı bilgileri derhal serbest bırakacaktır.115257_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Görev beyanı

Lamar University , öğrencilere kişisel yaşamlarında ve seçtikleri çalışma alanlarında gelişecek bilgi ve becerileri kazandırarak ve güçlendirerek öğrencinin başarısına kendini adamıştır. Doktora veren bir kurum olarak Lamar University , yüksek kaliteli akademisyenleri, yenilikçi müfredatı, çeşitli öğrenci nüfusu, erişilebilirliği, öğrenci başarısı ve Güneydoğu Teksas ve ötesindeki toplulukları dönüştürmeye katkıda bulunan öncü bilimsel etkinlikleriyle uluslararası olarak tanınmaktadır.

Senin anın burada

Hayatınızın her anında şekillenirsiniz ve bu sizi eşsiz kılar. Lamar University eğitim, yüksek lisans okulunda ve kariyerinizde size başarı için araçlar sağlamak için bireysel ihtiyaçlarınızı temel alır. Her öğrenci için kişisel öğrenme deneyimleri ve bir dizi uygulamalı fırsatla LU, zamanınızı önemli kılar. Lamar University anlarınızdan en iyi şekilde yararlanın.

Konumlar

Beaumont

Address
Lamar University
4400 MLK Blvd.

77710 Beaumont, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin