Lakeland University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

150'den fazla yıl önce, Alman göçmenler, ağaçları kesmek arazi temizlenir ve Lakeland kampüsünde ilk binaları inşa etti. Sadece toplam özveri - elektrik, hiçbir çalışan su ve hiçbir futbol takımı yoktu yüksek seviyeli eğitim. Bu kalıcı insanların bağlılık ve ruh olarak yaşamak Lakeland akademik mükemmellik hayati ve büyüyen kampüs içinde ve daha yüksek ve daha yüksek seviyelere programları sürücüler elektrikli ruhu. Bugün, Lakeland College bir Mesih'in United Church ile ilgili lisans ve yüksek lisans-veren liberal arts kurumu havacılık, iletişim ve hemşirelik: bizim yeni akademik programlar dahil olmak üzere yaklaşık 3500 öğrenci (900 geleneksel lisans öğrencileri ve 2600 akşamı, hafta sonu ve çevrimiçi öğrenci) 24 ülkeden, 10 kampüs yurtlarda ve 30'dan fazla binbaşı ile.

Ayrıca biz var Milwaukee, Madison, Wisconsin Rapids, Chippewa Valley, Fox Cities, Green Bay akşam, hafta sonu ve çevrimiçi merkezleri ve iki yıllık uluslararası kampüs içinde Tokyo, Japonya. Biz öğrencilerimize bir fark yaratmak ve başkalarına yardım etmek fırsatı sunuyoruz olarak eğitime bağlılığımız, sınıfta çok ötesindedir. Lakeland Öğrenciler daha temiz bir çevre için çağrı, akıllı geri dönüşüm, yoksul ve kanser ve diğer hastalıklara karşı mücadele için barınak ve gıda sağlayan yol açar. Toplum hizmeti Lakeland öğrencilerinin DNA'nın bir parçasıdır.

Bizim erkek ve kadın takımları ve bireyler NCAA Division III beyzbol, basketbol, ​​kros, futbol, ​​golf, futbol, ​​voleybol, tenis, atletizm sahası, voleybol ve güreş rekabet olarak bizim öğrenci sporcular, hesaba katılması gereken bir güçtür.

Eğer bir Muskie olmak için gerekenlere var mı?

Gerçekten öğrenmek için en iyi yolu, ana Lakeland Koleji kampüs veya size en yakın merkezini ziyaret etmektir. Bir Önizleme Günü tarih seçin ve diğer lise öğrencileri ile özel oturumlar için kayıt olun. Ya da sizin için daha iyi çalışır başka bir gün seçin ve biz en çok görmek ve yapmak istiyorum şeyleri içeren bir program kurmak gerekir. Sen 800-242-3347 at Lakeland Kabul irtibata geçebilirsiniz.

Sonra büyük bir balık olmanın ne anlama geldiğini görebilirsiniz!

Konumlar

Plymouth

Address
Lakeland College,
W3718 South Drive

WI 53073-4878 Plymouth, Wisconsin, Amerika Birleşik Devletleri