The Los Angeles Film School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hollywood'un merkezinde bulunan The Los Angeles Film School , topluluğa ve öğrencilerine 1999'dan beri hizmet vermektedir. Bu onaylı, VA onaylı kurum, Dijital Film Yapımı, Film, Grafik Tasarımı, Eğlence ve Animasyon ; müzik prodüksiyonu, ses prodüksiyonu ve film dalında fen bilimleri lisans diploması. Tesisleri, 6363 Sunset Bulvarı'ndaki tarihi RCA Binası'nı içerir ve okul, öğrencilerine endüstri profesyonelleri tarafından kullanılan aynı donanıma erişim sunar. Hollywood Reporter, The Los Angeles Film School "ülkenin en donanımlı özel öğrenme merkezlerinden biri" olarak nitelendirdi. The Los Angeles Film School eğlence profesyonelleri fakültesi birçok önemli sinema filmi, video oyunu ve albüm hakkında kredi kazandı. Okulun mezunları GRAMMY® ve Oscar® tarafından aday gösterilen ve ödüllendirilen projeler üzerinde çalıştı. Mezunlar, dünya çapında film festivallerinde ödüller aldı ve çoklu platin albümleri tasarladı. The Los Angeles Film School Başkanı ve CEO'su Diana Derycz-Kessler, “Mezunlarımızdan bahsederken hiçbir şeyden nefret ediyoruz. Birçok ödülü ve başarısı, öğrencilerimizin sıkı çalışmasının ve özverisinin sonucudur” diyor. The Los Angeles Film School hakkında daha fazla bilgi için, lütfen www.lafilm.edu adresini ziyaret edin veya 323.860.0789 numaralı telefonu arayın. Los Angeles Film Okulu "src =" // www.masterstudies.com/element_db/32/32728_Untitled101.jpg "alt =" Los Angeles Film Okulu "/>

TARİHİMİZ

1999 baharında bir grup Hollywood uzmanı Los Angeles Film Okulu'nu kurdu. Amaçları, endüstri gazilerinin film yapım bilgisini yeni nesil film yapımcılarıyla paylaşabilecekleri bir kurum kurmaktı. alt = "Los Angeles Film Okulu, 2004 yılında Los Angeles Kayıt Okulu kayıt mühendisliği sertifikası programının eklenmesiyle tekliflerini genişletti. Bugün, eğlence ve medya endüstrisinde, animasyon, oyun dahil olmak üzere, birden fazla disiplinde ortak ve lisans dereceleri sunuyor eğlence, film, müzik prodüksiyon ve kayıt sanatları.

GÖREVİMİZ

Los Angeles Sinema Okulu'nun misyonu, eğlence endüstrisinde kariyer fırsatlarına hazırlık konusunda yoğunlaşan yaratıcı bir yöntem olan öğrencilere ilham vermektir. Bunu teknik bilgi ile sanatsal araştırmayı ve yaratıcılığı birleştiren bir müfredatla, endüstri profesyonellerinden oluşan bir personel tarafından öğretiyoruz. Eğitimimiz, dünyanın eğlence başkenti Hollywood'un merkezinde yansıtıcı öğretim yöntemleri ve uygulamalı öğrenme yoluyla sağlanmaktadır. Programlarımız endüstri uygulamaları ve mevcut teknolojilerdeki hevesli yetenekleri dindirerek, bireysel seslerini işbirliği yoluyla keşfedip eğlence endüstrisinde kariyer hedeflerini gerçekleştirmek için tasarlanmıştır.

KAMPÜSTÜ

Kampüs şu anda tarihi RCA binasında (6363 Sunset Bulvarı), ikonik Ivar Tiyatrosu'nda (1605 Ivar Avenue), Los Angeles'ta profesyonel kalitede kayıt stüdyolarında öğretim olanaklarıyla Hollywood'un kalbinde 250.000 feet karelik alanı kaplıyor. Angeles Kayıt Okulu (6690 Sunset Bulvarı) ve ana karargah 6353 Sunset Bulvarı, Hollywood, CA, 90028.

Konumlar

Los Angeles

The Los Angeles Film School

Address
The Los Angeles Film School
6363 Sunset Bo
Hollywood

90028 Los Angeles, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 323-860-0789