Resmi açıklamayı okuyun

Keuka College 1890 yılında kurulmuş ve New York devletin Parmak Göller bölgesinde Keuka Gölü kıyısında yer almaktadır. Keuka College kampüsünde ve yetişkinler Program ve Çin ve Vietnam'da uluslararası programlara ilişkin Hızlandırılmış Çalışmaları ile lisans ve yüksek lisans programları sunan özel, lisans ve yüksek lisans, konut üniversitesidir.

Ne olursa olsun lisans veya konumu, Keuka Koleji mezunları işverenler ve lisansüstü okulları etkileyicidir önemli, gerçek dünya deneyimi sahiptir.

Deneyimsel öğrenme uzun Keuka College tecrübe taşı olmuştur çünkü Ve bu. Saygın, ulusal kaynakların bir dizi baskı ortamı (US News & World Report, The New York Times, Washington Monthly), eğitim vakıfları (Öğretim İlerlemesi için Carnegie Vakfı) da dahil olmak üzere, Keuka College deneyimini övdü ve hatta var Beyaz Saray (Başkanın Yükseköğretim Toplum Hizmeti Honor Roll).

Öğrenmeyi yaşantısal Keuka College taahhüdü kalbinde Alan Dönemi, bizim ev kampüs lisans öğrencileri için gerekli staj programıdır. Her yıl, onlar sınıfta öğrendiklerini uygulamaya koyarak, hands-on deneyimi 140 saat toplamak. Öğrenciler Koleji ortak üniversiteler ile veya kendi uluslararası Saha dönemleri takip etmeyi tercih edebilir.

Keuka College özel konsantrasyonları ile birçok kendi evinde kampüsünde 34 lisans programı sunmaktadır; 27 küçüklerin; ve binbaşı kendini tasarlanmış. Keuka College de diş hekimliği, hukuk, tıp, veterinerlik, optometri, eczane ve fizik tedavi yedi master programlarını ve ön profesyonel programlar sunmaktadır.

Kurulduğu ve bugün bu yana Toplum hizmeti ev kampüsünde 40 artı tüm kulüpleri en az bir toplum hizmeti projesi her dönem yürütmek için gerekli olan, Keuka College deneyiminin bir parçası ve parsel olmuştur. Keuka College 17 üniversitelerarası spor ve ev kampüs içi spor sunar.

Yetişkin Programı (ASAP) için Hızlandırılmış Studies Through College Yeni çevresindeki yerlerde kurumsal yönetim, ceza adalet sistemleri, sosyal çalışma ve hemşirelik, yanı sıra yönetim master derecesi, ceza adaleti idaresi ve hemşirelikte lisans tamamlama programları sunmaktadır York eyaleti. Kolej ayrıca Uzaktan Eğitim onun VVertman Ofisi aracılığıyla internet üzerinden eğitim olanakları uzanır.

Keuka College dört ortak üniversiteler, ülkede faaliyet gösteren herhangi bir ABD kolej büyük kayıtların birinde Keuka College derece peşinde 2680 Çinli öğrencilerle, aynı zamanda Pasifik önemli bir eğitim oyuncudur. Başka bir 505 Vietnamca öğrenciler Vietnam'da iki üniversitede aynı şekilde yapıyoruz. 110'dan fazla uluslararası öğrenci ev kampüsünde eğitim alırlar.

Degerlerimiz

• Bütünlük. Keuka Koleji'nde, etik davranışlar ve bütünlük, dürüst olmak sözlerini tutarak, ve başkalarının mallarını ve çıkarlarına saygı anlamına gelir. Bizim kişisel ve mesleki dürüstlük, bizim üniversite topluluğunun eylemleri rehberlik öğrencilerimizin karakter geliştirme, sağlıklı yaşam ve maneviyat destekler ve bize daha sivil toplum yapar. Keuka College müfredat aracılığıyla öğrenciler ve öğretim üyeleri, personel, yönetim ve mezunları tarafından dürüst ve açık sözlü davranışı tutarlı modelleme bütünlüğü ve etik davranış geliştirir.

• Akademik Mükemmellik. Keuka Koleji'nde, akademik mükemmellik kolej eğitim misyonuna merkezi ve yüksek beklentileri hem öğrenci ve öğretim için ayarlanır. Biz bütün kişi geliştirmek için yenilikçi ve ilgi çekici eğitim uygulamaları gerçekleştiren, entelektüel başarı ve burs değer, ve eleştirel düşünme becerileri ekimi ve öğrenme sevgisini vurgulamak. Akademik mükemmellik sadece kolej öğrencilerinin entelektüel yetenekleri bir fonksiyonu değildir, daha ziyade öğretme / öğrenme sürecinin kalitesi ve titizlik son derece bağlıdır.

• Öğrenci Odaklılık. Keuka College, biz her öğrencinin entelektüel ve kişisel gelişim teşvik bütünsel bir öğrenme deneyimi sağlar. Öğrenciler, öğretmenler, personel ve mezunlar üniversiteye ötesindeki dünyaya öğrenme sürecini bağlayan bir şekilde ilgileniyoruz. Akademik programlar, işbirlikçi ortaklıklar ve deneyimsel öğrenme deneyimleri sayesinde, Keuka Koleji öğrencilerin beceri ve kariyer, kişisel sorumluluk, sağlık ve sivil katılım perspektiflerini genişletmek.

• Çeşitlilik. Keuka College, biz, saygı kabul ve farklılıklarımızı kutluyoruz. Bizim toplum değerli bir bakış açısı sağlar, her biri pek çok kimlikler oluşur. Biz kasıtlı olarak saygı ve çeşitliliği takdir, anlayış doğru çalıştığı kapsamlı bir ortamı teşvik. Bunu yaparken, biz anlayış ve karşılıklı saygı tolerans ötesine taşımak.

• Küresel Bakış. Bizden onlardan öğrenme ve - Keuka College'de, küresel bakış açısına sahip farklı coğrafi köken ve kültürel mirasın insanlarla çalışırken açık fikirli olmak demektir. 21. yüzyılın dünyasına öğrencileri hazırlamak amacıyla, biz öğrenmek ve başka kültürlere, halklar ve perspektifleri ile etkileşim için fırsatlar sağlamak. Bizim ulusal ve uluslararası akademik programlar ve müfredat yoluyla sınıfta ve birden çok fırsat aracılığıyla sınıf dışında farklı geçmişleri ve deneyimleri insanlarla etkileşim - Öğrenci maruz birçok yönden oluşur.

• Sorumluluğu. Keuka College, biz korumak ve gelecek nesillere ve üniversiteye sorumluluk ve bağlılık duygusu teşvik bizim mirasını bina kararlıyız. Aktif yönetim halkımızın, finansal holdingler, doğal kaynaklar ve sermaye varlıkları da dahil olmak üzere, kaynaklarımızın dikkatli, ihtiyatlı kullanımı ve yönetimini bünyesinde etik ve kurumsal bir sorumluluktur. Kolej ve bileşenleri, etkin, verimli, sürdürülebilir yollarla bizim çok sayıda ve çeşitli kaynaklarını kullanmak için maddi ve manevi zorunluluğu vardır.

• Vatandaşlık. Keuka College, biz vatandaşlık liderliği, hizmet ve sosyal sorumluluk yönlerini içerir inanıyorum. Keuka College topluluğunun tüm üyeleri iyi liderler ve örnek vatandaş olması için çalışıyoruz. Etkili liderler ve vatandaşlar bilgelik, kararlılık, vizyon, duygusal zeka, empati ve sosyal sorumluluk ortak özellikleri gösterirler. Biz aktif olarak bu suretle gösteren ve örnek vatandaşlığı teşvik bu nitelikleri modelleme ve onların gelişimini mentor - yerel, ulusal ve küresel.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Keuka College

Bu lisans programı tercih edenler sayesinde, hazırlayacak çalışma ve biyoloji, biyokimya, Kayropraktik, ekoloji, eğitim, tıbbi teknoloji, tıp, mikrobiyoloji, farmakoloji, ... [+]

Kırsal bir ortamda çevrili Keuka Lake taze suları, üzerinde yer alan ve sadece kısa bir mesafe yakın Rochester, Keuka Koleji biyoloji dallarında öğrenciler için ideal bir ortam sağlar.

Bu lisans programı tercih edenler sayesinde, hazırlayacak çalışma ve biyoloji, biyokimya, Kayropraktik, ekoloji, eğitim, tıbbi teknoloji, tıp, mikrobiyoloji, farmakoloji, fizik tedavi, fizyoloji, bitki bilimleri, halk sağlığı, zooloji alanında kariyer için tecrübe eller, veya araştırma.

Ben Biyoloji Öğrenci olarak ne Öğreneceksiniz?

Tüm Keuka College öğrencileri gibi, bir 140 saatlik Saha Dönemi tamamlamak zorundadırlar. Kuzey Dakota şehir Penn Yan itibaren, öğrencilerin kendilerine iş piyasasına veya lisansüstü okula giren bir kenar verir gerçek yaşam deneyimi ile bunları sağlamak dünya çapında yerlerde saha çalışmaları tamamladık. Veteriner ofisleri ve hastaneler ve insancıl toplumlara okullardan öğrenciler Saha Dönemi aracılığıyla birden çok seçenek sunulmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Keuka Park
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Keuka College

Keuka College yönetimi programı öğrencilere iş girişimler geniş bir yelpazede önemli roller üstlenmeye kendilerini hazırlamak için bir fırsat sunmaktadır. ... [+]

Keuka College yönetimi programı öğrencilere iş girişimler geniş bir yelpazede önemli roller üstlenmeye kendilerini hazırlamak için bir fırsat sunmaktadır.

Program Özetleri:

Büyük veya küçük olarak kullanılabilir Seçim için öğrencilerin altı farklı konsantrasyonları Teklifler Çalışmanın her yıl staj Garantili Bizim iş lisansüstü programlardan birine sorunsuz geçiş Sayısız 4 + 1 MBA ortaklıklar

Keuka College iş yönetim programı toplum hizmetine tarihsel taahhüdü ile bir öncü müfredat harmanlayarak eşsiz bir öğrenme deneyimi sağlar.

Keuka Üniversite mezunları başkalarının hayatlarında bir fark yaratmak için güçlü bir arzu ile birlikte bugünün global iş ortamında gelişmeye bilgi, beceri ve deneyime sahip.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Keuka Park
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Keuka College

Pazarlama programı seçen öğrenciler, halkla ilişkiler, pazarlama araştırması, perakende pazarlama, profesyonel satış, ya da genel pazarlama yönetimi alanında kariyer için ... [+]

Bir majör, minör veya yönetim derecesi konsantrasyonu olarak mevcut Garantili, yıllık staj ve iş bağlantılı dışı faaliyetler aracılığıyla gerçek dünya pazarlama deneyim kazanın

Pazarlama programı seçen öğrenciler, halkla ilişkiler, pazarlama araştırması, perakende pazarlama, profesyonel satış, ya da genel pazarlama yönetimi alanında kariyer için onları hazırlayacak çeşitli alanlarda deneyim elde edeceksiniz. Birden pazarlama ile ilgili yolları keşfetmek sınıflara ek olarak, öğrenciler her yıl 140 saatlik staj tamamlamak zorundadırlar.

Bu alan Dönemleri, Keuka College deneyiminin temel taşı, iş piyasasına giren veya lisansüstü okula taşırken Keuka Koleji öğrencileri avantaj sağlamak pratik deneyimi sağlar. Öğrenciler mezun olduklarında satış ve kişilerarası ilişkilerde zorluklar gezinmek için gerçek dünya becerileri gerekecek.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Keuka Park
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Keuka College

Teori ve bir hands-on deneyimi sayesinde, Keuka College psikoloji programı aile hizmeti, psikiyatri, psikoloji, çocuk koruması, ya da okul rehber öğretmen bulunmaktadır k ... [+]

Teori ve bir hands-on deneyimi sayesinde, Keuka College psikoloji programı aile hizmeti, psikiyatri, psikoloji, çocuk koruması, ya da okul rehber öğretmen bulunmaktadır kariyer fırsatları çeşitli için hazırlar. Bir öğrenci olarak, çocuk ve aile çalışmaları, gelişimsel engelli, adli psikoloji veya ruh sağlığı dört konsantrasyonları birini seçerek çalışmanın kendi ders seçmek için fırsat verilmiştir.

Ayrıca birinci sınıf öğrencisi olarak bir gerçek dünya ortamında psikoloji uygulama fırsatı verilir, her okul yılı tamamlanması gereken 140 saatlik Saha Dönemi staj sayesinde. Sen polis departmanları, sağlık tesisleri, okullar, ve daha fazlasını içeren çalışma Bölgenizde, konuşur bir ortamda etkileşim mümkün olacak.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Keuka Park
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Keuka College

Keuka College sanat ve tasarım önemli tasarım, görsel anlatım ve dijital iletişim ile ilgilenen öğrenciler yönelik olduğunu. Yaratıcı geliştirme ve kişisel ifadeyi teşv ... [+]

Keuka College sanat ve tasarım önemli tasarım, görsel anlatım ve dijital iletişim ile ilgilenen öğrenciler yönelik olduğunu. Ve, Wall Street Journal'a göre, bir güzel sanatlar lisans birçok düşünmek daha iyi bir seçim olabilir.

Yaratıcı geliştirme ve kişisel ifadeyi teşvik ederken, büyük tasarım ve görsel iletişim alanında başarı için gerekli beceriler ve deneyimler sunar. Onlar işgücü veya gelişmiş çalışmaya geçiş Aslında, dijital medya ve grafik tasarım üzerine programın gelişmiş vurgu öğrencileri için üstün fırsatlar açılacaktır.

Sınıf ile ilgili, gerçek dünya deneyimi getirmek öğrenme ve öğretim üyesi deneyimsel Koleji'nin tarihi bağlılık yararlanan Keuka College programı "pratik, kariyer merkezli danışmanlık ve deneyimleri" sanatlarda eğitim bir son ulusal rapora öngörmektedir önerir. Bu ilke ve profesyonel bir portföy oluşturma uygulamalarına ilk yıl giriş arasında; Bir stand-alone, "Dünyada Sanat," odaklanmış üst düzey seminer ve kariyer yollarının çeşitli sağlamak majör içindeki konsantrasyonlarının bir dizi.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Keuka Park
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Keuka College

Modern devlete ilgili olarak siyaset bilimi ve tarih program Batı medeniyetinin mirasını araştırıyor, hızla değişen ve birbirine bağlı küresel ortamda Batı ve Batılı olma ... [+]

Modern devlete ilgili olarak siyaset bilimi ve tarih program Batı medeniyetinin mirasını araştırıyor, hızla değişen ve birbirine bağlı küresel ortamda Batı ve Batılı olmayan değerler ve siyaset arasındaki etkileşimler. Veya ilgili diğer iş - örneğin politik ve tarihsel araştırma, halkla ilişkiler, çıkar grubu ve siyasi parti faaliyeti olarak - siyaset bilimi ve tarih bir derece sosyal bilimler uzmanlık alanlarında lisansüstü eğitim veya hukuk fakültesine yanı sıra istihdam için hazırlayacak fırsat.

Avrupa'da ve dünyada, yıllar, Keuka College öğrencileri, veliler ve arkadaşları için Amerikan toplumu ve hükümeti, dışişleri ve uluslararası ilişkiler ve kamu politikası ve idaresi: Ayrıca dört büyük alt alanlarında analitik araçlar ve kapsamlı bilgi verilir College İtalya, İsrail, Fransa, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Kosta Rika gibi başka siyaset bilimi ve tarih programından fakülte ile yerlere Saha Dönemi için seyahat keyif aldık. Bir doktora sahip olmak Tarihçi veya siyaset bilimci, bir grup öğrenme süreci kültür, mimari, siyasi olayların önemi kapılarını açıyor yol ve tarih kendisi.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Keuka Park
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Keuka College

Sosyoloji programı, geleneksel liberal sanat ve kariyer eğitimi genel sosyoloji majör yoluyla, kriminoloji bir konsantrasyon ile sosyoloji ana dal ve sosyoloji minör hem ... [+]

Sosyoloji programı, geleneksel liberal sanat ve kariyer eğitimi genel sosyoloji majör yoluyla, kriminoloji bir konsantrasyon ile sosyoloji ana dal ve sosyoloji minör hem vurguluyor. Program kişiler, gruplar, örgütler ve topluluklar arasında bir istikrar ve değişim yoluyla sosyal ilişkilerin anlaşılması yanı sıra, çatışma ve işbirliği sağlar.

Büyük gerçek hayattan net bir anlayış ve azaltılması ve sosyal sorunların çözümüne bilgilerini uygulama yeteneği ile bağımsız düşünürler oluşturmak için tasarlanmıştır. Saha Dönemi yerleşimleri sosyoloji programının önemli bir parçasıdır. Kariyer fırsatları, insanlarla çalışma çocuk hizmetleri, sosyal planlama ve politika, personel yönetimi, kamu ve endüstri ilişkileri, denetimli serbestlik, kolluk, toplum eylem ve sosyal araştırma da dahil olmak üzere hemen hemen her meslek içerir mevcuttur.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Keuka Park
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Keuka College

Program matematik, fizik, kimya, biyoloji ve yer bilimleri temelleri eğitimi ile çevrenin fiziksel veya biyolojik bilim odaklanmak seçeneği sunar. Orada çok sayıda öğrenc ... [+]

Keuka Lake taze sularda yeşillik zenginliği ile çevrili ve set, Keuka College gözlemlemek ve çevrelerindeki çevre ile etkileşim için çevre bilimi dalları için ideal bir ortam sağlar.

Bir Çevre Bilimi Öğrencisi olarak ne yapacağım?

Program matematik, fizik, kimya, biyoloji ve yer bilimleri temelleri eğitimi ile çevrenin fiziksel veya biyolojik bilim odaklanmak seçeneği sunar. Orada çok sayıda öğrenci keşfetmek için fırsatlar, davranış araştırması da, ya, öğrencilere seçtikleri alanda kampüs dışı etkileşim için bir şans sunuyoruz gibi Keuka Gölü Derneği ve Cornell Kooperatif Uzatma gibi yakındaki toplum grupları ile yer almak. Kampüs içinde, Aquatic Araştırma Merkezi, çevredeki göl suyu kalitesi üzerinde bağımsız bir çalışma yürütmek için fırsat verir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Keuka Park
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Keuka College

Örgütsel iletişim bölümünden öğrenciler kültür, tarih ve İngilizce dil görsel öğeler dalmış olacak. Keuka College de Edebiyat ve Amerikan İşaret Dili de dahil olmak üzer ... [+]

Örgütsel iletişim bölümünden öğrenciler kültür, tarih ve İngilizce dil görsel öğeler dalmış olacak.

Iş sağlam bir arka plan ekleme öğrencilere iletişim anahtarıdır nerede iş piyasasına girerken ihtiyaç duydukları kenar verir.

Topluluk önünde konuşma, medya yazma, halkla ilişkiler, insan kaynakları yönetimi ve masaüstü yayıncılık kursları sadece bir tür halkla ilişkiler, gazetecilik gibi alanlarda kariyer seçenekleri bir dizi için hazırlamak, bu derece ile gelen çok yönlülük örnek ve sosyal iş. Ayrıca, öğrenciler lobiciler, araştırma analistleri ve görsel-işitsel teknisyenleri olmak için gitti. Pazarlama ve yönetim bir vakıf verilen süre Öğrenciler, tarih ve edebiyat ve İngilizce planda schooled. Keuka College eller misyonunu öğrenme doğrultusunda, öğrenciler benzersiz, interaktif bir deneyim kurşun şans ve tasarım sınıfı sunumlar verilir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Keuka Park
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Keuka College - Learning Leadership: a lesson on the ropes course new

Keuka College - Believe in What We Can Do Together, Keith

Keuka College - The Art of Chemistry

Keuka College - Believe in What We Can Do Together, Dana

Keuka College - Emily's Field Period with the Rochester Knighthawks

Keuka College - Zip's Day