Kent State University - College of Aeronautics and Engineering

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

HAVACILIK VE MÜHENDİSLİK KOLTUĞU HAKKINDA

Havacılık ve Mühendislik Fakültesi (CAE), yaklaşık 1.000 öğrenci ve son yıllarda çift haneli büyümeye yakın olan Kent State Üniversitesi'nin on bir kolejinden biridir. En hızlı büyüyen kolejlerinden biri olan üniversite, programlarını genişletmek için güçlü bir destek verdi. Kent State, üniversite için yeni 55.000 metrekarelik bir bina inşa etti. Havacılık ve Teknoloji Binası (ATB) 1400 Lefton Esplanade'de yer almaktadır.

85387_pexels-photo-668137.jpeg

Kolejin Tarihi

Kent'teki teknoloji programları, 1913 yılında, kampüste “Manuel eğitim” için Kent State Normal Okulu'nda öğretmenlerin hazırlanmasında ayrılmaz bir parça olarak ayrıldığı zaman başlamıştır. 1995 yılında, Bağımsız Teknoloji Okulu entegre sekiz kampüs akademik birimi olarak kuruldu. Bağımsız Teknoloji Okulu, üç akademik birimden oluşuyordu: Havacılık Bölümü, Uygulamalı İşletme ve Teknoloji Bölümü ve Uygulamalı Bilim ve Teknoloji Bölümü. 2006 yılında, Teknoloji Okulu Kolej statüsünü kazandı ve Teknoloji Koleji oldu. 2011 yılında bölgesel kampüslerle ilişkili tüm teknoloji programları Kent Kampüsünden ayrılarak yeni kurulan Bölge Koleji'nin bir parçası haline gelmiştir. Temmuz 2012'de, Kolej'in değişen uygulamalı mühendislik ve sürdürülebilirlik programlarının geliştirilmesine yönelik değişen misyonunu yansıtmak için Teknoloji Koleji'nin adı Uygulamalı Mühendislik, Sürdürülebilirlik ve Teknoloji Koleji olarak değiştirilmiştir. Temmuz 2017'de, Havacılık ve Mühendislik Fakültesi adı seçildi.

85374_pexels-photo-1438072.jpeg

Görev beyanı

Havacılık, mühendislik ve teknolojilerin benzersiz bir sinerjisini benimsemek, bölgesel, ulusal ve küresel toplumun yörüngesini olumlu yönde değiştirmek: Fikirleri gerçeğe dönüştüren yenilikçi araştırmalar geliştirmek; ve Sınırları aşmaya ve yaşamı iyileştirmeye adanmış ileri görüşlü profesyoneller üretmek.

Konumlar

Kent

Address
Aeronautics and Technology Building (ATB), 1400 Lefton Esplanade
44242 Kent, Ohio, Amerika Birleşik Devletleri