Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Husson University , her şey seninle ilgili. Kalabalıkta kaybolmayacaksın. Seni önemseyen profesörlerden öğreneceksin. Ödüllendirici, başarılı bir kariyere hazırlanacak bir derece ve beceri kazanarak, pratikte öğreneceksiniz. Hepsinden iyisi, Husson'un birinci sınıf bir eğitim ve uygun fiyattaki başarısı, akıllı bir yatırım yapacağınız anlamına gelir. Husson University ... görevimiz sizin başarınızdır.

Tarihçe

1898'den beri Husson, Maine liderlerini eğitiyor. Başlangıçta ticaret, öğretim ve telgraf için öğrencileri hazırlayan Husson, 1953'te Husson'un, Husson'a Bilim derecesini vermesi için yetki veren yasayı yürürlüğe koyduğu zaman geldi. Altmışlı yıllarda, Husson bir süt çiftliği satın aldı, temizledi ve güzel bir kampüs inşa etti. 1981 yılında, Koleji Husson Koleji / Doğu Maine Tıp Merkezi Bakalorya Hemşirelik Yüksek Okulu kurdu. Bugün, Husson sayısız lisans dereceleri ve birçok yenilikçi ileri derece programlarının yanı sıra çeşitli çekirdek bilim ve beşeri bilimler dersleri sunmaktadır. 11 Ekim 2008'de, Husson bir üniversite oldu, ancak hala küçük üniversite duygusunu sürdürmeye devam ediyor.

Bugün, Husson mezunları ülkenin ve dünyanın her yerinde liderlik pozisyonlarına sahiptir.

Vizyon

Husson, öğrencilerin başarılı olduğu, deneyimsel öğrenmenin desteklendiği ve küresel katılımın vurgulandığı önde gelen profesyonel programlar için tercih edilen bir üniversitedir.

Görev beyanı

Husson University , bilimler ve beşeri bilimler tarafından bilgilendirilen bir eğitim bağlamında öğrencileri mevcut ve yeni gelişen alanlarda profesyonel kariyerlere ilham ve hazırlar.

Bu kariyer hazırlıklarını destekleyerek ve vurgulayarak gerçekleştiririz.

 • Üstün öğretim.
 • Bir disipline veya uzmanlık alanına akademik katkılar.
 • Zorlayıcı, ilgili ve eleştirel düşünme becerilerini, özgüvenini ve güçlü iletişim becerilerini geliştiren bir lisans ve lisansüstü müfredatı.
 • Fakülte ve öğrenciler, yöneticiler ve personel, yönetim kurulu üyeleri ve bir üniversite olarak yurttaşlık tarafından dünyanın katılımı ile etik davranış ve sosyal sorumluluk taahhüdü.
 • Sürekli değişen bir dünyanın zorlukları için öğrencileri profesyonel ve kişisel olarak hazırlamak için hayatboyu öğrenme.
 • Güçlü bir akademik topluluğa olan bağlılığımızı güçlendiren öğrenci gelişimi ve deneyimsel öğrenme fırsatları ile elde edilen farklı bir kültürel ve küresel bakış açısı.
 • Üniversite kaynaklarının dikkatli yönetimi ve yönetimi.

Husson University Mütevelli Heyeti tarafından 2 Ekim 2011'de kabul edildi.

yer

Husson University ana kampüsü (208 dönümlük), Maine kıyıları, ormanları ve dağlarına arabayla yaklaşık 30.000 kişilik bir şehir olan Bangor, Maine'de yer almaktadır. Boston’un yaklaşık 250 mil kuzeyinde ve Quebec City’nin 250 mil doğusunda yer alan Bangor, Amerika’daki en düşük kentsel suç oranlarından birine sahip.

Husson ayrıca Westbrook ve Presque Isle'de eğitim merkezleri bulunmaktadır.

kayıt

Bangor kampüsünde yaklaşık 2.800 lisans öğrencisini, yaklaşık 700 lisansüstü programa kaydettiriyoruz. Öğrencilerimiz tüm Maine, ülke ve dünyadan geliyor.

Sınıf boyutu

Ortalama sınıf büyüklüğü 21 öğrencidir.

Fakülte

Husson University , meslek edindiği meslek dalında 144 öğretim üyesi ve bir dizi ek öğretim görevlisi istihdam etmektedir.

Spor Dalları

NCAA Division III'ün bir üyesi olan Husson, Swan Merkezi de dahil olmak üzere son teknoloji olanaklarla 18'den fazla spor ve intramural sunmaktadır.

Husson ayrıca bir tezahürat takımını ve bir dans takımını destekliyor .

Kabul

Kabul Ofisi personeli , başvuru sürecinde Husson University kabul için başvuru sahiplerine rehberlik sağlar. Kabul Görevlileri, başvuranların Husson hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olmak için materyaller ve uygulamalar sağlar ve ayrıca adayları kişisel görüşmeler ve kampüs turları için davet eder.

Mezunlar

Beardsley Toplantı Evindeki Cyr Mezunlar Merkezi'nde bulunan Mezunlar Ofisi, Husson'un 18.000 mezununun ihtiyaçlarına hizmet eder. Mezunlar Ofisi, Homecoming etkinliklerinin yanı sıra, ülke çapındaki etkinliklere sponsorluk yapar ve mezunlar dergi The Ledger'ı , Husson Mezunlarını kampüsteki faaliyetler hakkında bilgilendirmek için yayınlar.

Akreditasyon

Husson University tarafından akredite edilmiştir:

 • New England Okul ve Yüksek Okullar Birliği (NEASC);
 • Uluslararası Collegiate İş Eğitimi Derneği (IACBE);
 • Husson / Eastern Maine Tıp Merkezi Bakalorya Hemşireliği ve Husson University tüm MSN programları, Collegiate Nursing Education , One Dupont Circle, NW, Suite 530, Washington, DC 20036, (202) 887-6791 ve BSN Komisyonu tarafından akredite edilmiştir. Program, Maine Eyalet Hemşirelik Kurulu tarafından onaylandı.
 • Fiziksel Terapi Eğitiminde Akreditasyon Komisyonu (CAPTE);
 • Mesleki Terapi Eğitimi Akreditasyon Konseyi (ACOTE);
 • Maine Eyalet Eğitim Kurulu tarafından onaylandı;
 • Klinik Ruh Sağlığı Danışmanlığı programında MS, Ulusal Sertifikalı Danışmanlar Kurulu (NBCC) tarafından onaylanmıştır;
 • Danışmanlık ve İlgili Eğitim Programları Akreditasyon Konseyi (CACREP), okul psikolojik danışmanlığında ve akıl sağlığı danışmanlığında, Master of Science'a (MS) akreditasyon vermiştir.
 • Eczacılık Fakültesi Eczacılık Eğitimi Akreditasyon Konseyi aracılığıyla Tam Akreditasyon aldı.
Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Husson University

Misyonumuz, öğrencileri yasal hedeflerin zorlukları ile karşı karşıya kaldıklarında hedeflerine ulaşabilecekleri ve mükemmelleştirebilecek eleştirel düşünürler olarak yet ... [+]

hakkında

Misyonumuz, öğrencileri yasal hedeflerin zorlukları ile karşı karşıya kaldıklarında hedeflerine ulaşabilecekleri ve mükemmelleştirebilecek eleştirel düşünürler olarak yetiştirmek, sağlamak ve güçlendirmektir. Bu, öğrenim için hem geleneksel hem de deneyimsel modlar sağlayan en yüksek kalite fakültesi ve müfredatı ile gerçekleştirilir.

Ceza adalet

Lisans derecesine sahip olan Lisans Ceza Adalet Lisansı, hukukçu, düzeltmeler, denetimli serbestlik ve özel sektör alanlarında hızla genişleyen alanlardaki öğrencilere heyecan verici ve zorlu bir kariyer hazırlar.

Ceza Adalet İdaresi Yüksek Lisans Programı, ceza adaleti alanlarında mevcut ve gelecekteki yöneticileri eğitmek için teori ve pratiğin entegrasyonunu vurgular. Profesyonel kurslar, ceza adaleti yöneticilerinin karşılaştığı en güncel meselelere odaklanır: yasal konular, değişim, planlama, strateji ve kamu politikası.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Husson Bölgesi
Eylül 2020
Ingilizce
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Husson University

Husson University , New England İletişim Okulu (NESCom), İletişim Teknolojileri, Kitle İletişim ve Eğlence Prodüksiyon alanlarında lisans derecesine yönelik olarak çalışa ... [+]

hakkında

Husson University , New England İletişim Okulu (NESCom), İletişim Teknolojileri, Kitle İletişim ve Eğlence Prodüksiyon alanlarında lisans derecesine yönelik olarak çalışan yaklaşık 500 öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. İletişim Teknolojisi bölümündeki öğrenciler Ses Mühendisliği, Canlı Ses Teknolojisi, Video Prodüksiyon veya WebMedia'da bir konsantrasyon seçebilir. Kitle İletişim derecesindeki öğrenciler, Gazetecilik, Pazarlama İletişimi, Radyo Yayını veya Spor Gazeteciliği alanlarında bir yoğunlaşma seçebilir.

New England School of Communications®, öğrencileri geniş iletişim alanında kariyer için hazırlar. Uyguladıkları teknoloji ve içerikte öğrencileri mesleklerinde kullanacakları platformlarla uyumlu olarak eğitiyoruz. Bizim talimatlar, sadece kritik bilgi değil, seçtikleri kariyerlerinde başarılı olmak için ihtiyaç duyacakları teknik becerileri de sunmak için tasarlanmıştır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Husson Bölgesi
Eylül 2020
Ingilizce
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Husson University

Husson University Ağırlama Okulu, Spor Bölümü'nde sunulan lisans programları, ... [+]

hakkında

Husson University Ağırlama Okulu, Spor Bölümü'nde sunulan lisans programları,

Otelcilik ve turizm veya spor yönetiminde hizmet odaklı alanlar ile ilgileniyor olun, bizim programlarımız sizin için bir şey var. Sağınızdaki aşağıdaki bağlantılar, ilgilendiğiniz alanda büyük, küçük veya yoğunlaşan fırsatları içeren her program hakkında daha fazla bilgi sağlar.

Esnek müfredatımız ve çok dereceli seçeneklerimiz, misafirperverlik, spor ve turizm yönetimindeki benzersiz kariyer hedeflerinize mükemmel bir şekilde uyum sağlamanıza yardımcı olur.

Misyon

Otelcilik ve Turizm İşletmeciliği Programının misyonu, öğrencileri, küresel çevrenin anlayışı ve takdirine odaklanan rollerde girişimci liderler, yöneticiler ve profesyoneller haline getiren akademik eğitim sağlamaktır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Husson Bölgesi
Eylül 2020
Ingilizce
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Husson University

Pazarlama İletişimi profesyonelleri, bir şirketin itibarını ve imajını ve mallarının itibarını, imajını ve satışını halkla ilişkiler, reklam ve stratejik yönetim yoluyla ... [+]

hakkında

Pazarlama İletişimi profesyonelleri, bir şirketin itibarını ve imajını ve mallarının itibarını, imajını ve satışını halkla ilişkiler, reklam ve stratejik yönetim yoluyla yönetir. Pazarlama, marka ve imaj oluşturmak ve sürdürmek için en önemli araçlardan biridir. New England İletişim Okulu'ndaki Pazarlama İletişimi programı, öğrencileri sadece bir şirket imajını ve markalarını yaratma ve yönetme konusunda değil aynı zamanda onlara materyaller üretmeye yönelik gerçek bilgi ve becerileri sağlama konusunda eğitir. Bu program pazarlama, grafik tasarım, fotoğraf, halkla ilişkiler, sosyal medya ve pazar araştırması gibi dersleri içerir. Ayrıca, arama motoru optimizasyonu, web tasarımı ve video üretimi gibi seçmeli dersler aracılığıyla yeteneklerinizi genişletme fırsatına da sahipsiniz. Pazarlama İletişimi çok geniştir ve sahaya girerken size bilgili ve başarılı olmanızı sağlayacak eğitimi verdiğimizden emin olmak istiyoruz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Husson Bölgesi
Eylül 2020
Ingilizce
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

A Tour of Bangor, Maine