Resmi açıklamayı okuyun

Greenville Koleji erkekler ve kadınlar için ayrı bir Mesih merkezli üniversite eğitim sağlamak amacı ile Ücretsiz Metodist Kilisesi tarafından 1892 yılında kuruldu. Fakültenin ilk cumhurbaşkanı Wilson T. Hogue, okulun amacını açıklamak için sloganı "karakteri için eğitim" kullanılır. Onun 120 yıl sonra görev - karakter ve hizmet yaşamları için güçlendirici öğrenciler - bu amaca yankıları.

Görevimiz:

Greenville Koleji liberal sanat, fen bilimleri ve mesleki çalışmalarda dönüşüm Mesih merkezli eğitim yoluyla karakter ve hizmet hayatları öğrencileri güçlendirir.

Vizyonumuz:

Greenville College Tanrı benzersiz dünyayı şekillendirmek için öğrencilerimizin her yaratılmış olduğuna inanıyor! Bu nedenle,

, Güçlendirir zenginleştiren ve dayandı dönüşümsel Mesih merkezli bir eğitim deneyimi sunmak Bütün kişinin gelişimine odaklanmak böylece her öğrencinin ruhsal, düşünsel, duygusal, ilişkisel ve fiziksel olarak büyür Tanrı'nın Çağrı kucaklamak öğrencilerimizi ilham ibadet olarak çalışmalarımızı verin ve bizi donatmak, bizi doldurmak yükseldi Mesih'in varlığı kabul edilir, ve bize gönderin

Temel değerler:

Bir Mesih Merkezli Eğitim

Greenville Koleji kökleri Mesih'in yaşamı, ölümü ve dirilişi sonuçları merkezli bir eğitim sağlamak için endişeliydi on dokuzuncu yüzyıl Amerika'nın Hıristiyan kolej hareketinde yalan. Oluşturma, kurtuluş ve restorasyon eylemleriyle - - ve sınıf dışında hem eğitim süreci çerçeveleri Bu Mesih'e Allah'ın çalışmalarının zemin anlamına gelir. Aynı zamanda eğitim, kendi iyiliği için asla ama geri Tanrı'ya ve İsa Mesih aracılığıyla Tanrı'nın amaçları için oluşturulan sipariş büyük bükme parçası olarak görüldüğünü göstermektedir.

An-açık fikirli ve konuksever Toplum

Greenville Koleji tanır ve büyük bir grubun önemli bir parçası olarak her kişinin ağırlıyor - saygı seviyor ve üyelerini destekleyen bir grup. Topluluk üyeleri için belirli standartlar savunuyor, aynı zamanda her bireyin kimliğini değerleri ve her birinin arka plan ve deneyimlerini ilişkin açıklık için çabalamaktadır. Görüş ve gelenek çeşitliliğini memnuniyetle bir ortam yetiştirilmesi, Greenville Koleji açık fikirlilik ve öğrencileri, öğretim üyeleri ve personel arasında misafirperverliği otantik eylemleri teşvik etmektedir.

Bütünsel Öğretim

Greenville Koleji öğretim yoluyla öğrencilerin dönüşümü kolaylaştırmak amaçlamaktadır. Onların öğrencileri bir Mesih gibi karakter aşılamak yürekten öğretmek gibi tüm kalbimiz, zihin, ruh ve gücü ile Rabbi sevmek kutsal öğüt takip ederek, fakülte sınıfa bu görevini alır. Bunlar aklın disiplin yetkili ve çağdaş bilgi vermek gibi bir seçilmiş meslek için öğrencilerinin tutku ilham için çalışıyoruz.

küresel Farkındalık

Greenville Koleji öğrenci ve öğretim kültürleri, sosyal uygulamalar ve dinler arasında farklılıkların farkındalık, duyarlılık ve tepki göstermek için meydan okuyor. Bu aynı zamanda hevesle Tanrı'nın halkının içe tanımak anlamına gelir. Buna ek olarak, Greenville Koleji topluma dünyanın sorunlarını ele almak üzere başka kültürlere ve ülkelere uzanarak ihtiyacını vurgulamaktadır.

Yaratıcı ve Eleştirel Düşünürler

Liberal sanat, Greenville Koleji modellerinin temeli üzerine inşa fikir ve zorluklara yaratıcı ve eleştirel bir yaklaşım teşvik eder. Disiplinli ve gerekçeli analizi değerlemesi yaparken titiz bir akademik müfredat yoluyla, fakülte özgün ve yaratıcı düşünmeyi teşvik.

Karakter ve Servis

Greenville Koleji kendini keşif yoluyla kendi kimliklerini tanımak, kendini bilmek öğrencilere meydan okuyor ve özel yetenekleri geliştirme Allah tarafından verilmiştir. Biz onlara sürekli karakterini değerlendirmek ve dışarıda kendilerini bakabilirsiniz nasıl derin bir farkındalık geliştirmek ve başkalarının ihtiyaçlarını karşılamak için izin içgözlem becerilerini aşılamak için çalışıyoruz. Öğrenciler iyi başkalarına hizmet ömür boyu uygulama yoluyla kendi potansiyelini.

Öğrenciler Yaşam Kolej deneyiminin en unutulmaz yönlerinden biri bizim güzel 50 dönümlük kampüs yaşıyor olacak. Greenville kampüsü Greenville, Illinois, 45 mil / 72 Kilometre St. Louis dışında bulunan 7.000 kişilik bir güzel şehir merkezinde bulunan ve I-55, I-64 ve I-57 I-70 kolayca erişilebilir . Bizim eşsiz konumu sosyal, eğlenceli, eller-öğrenme için paha biçilemez fırsatlar ve sivil katılımı verir.

Bizim Residence Yaşam programı Mesih, saygı, güven, dostluk ve takım ortak inanç üzerine inşa edilmiştir. Her konforlu oturma salonu Residence Eğitimi (CRE) ve Öğrenci Resident Din Görevlileriyle (RCS) bir Koordinatörü içeren bir Yurdu Ekibi tarafından açıyor. Sen yön, rehberlik ve destek sağlamak için buradayız bilge, sevecen insanlar tarafından çevrili olacak. Sosyal ve eğitim programlarının çeşitli iki kardeş zemin faaliyetleri ve İncil çalışmalarına zemin partileri ve "Roomies Night Out" dan, her salonda içinde yapılmaktadır. Bizim inanç temelli programlar tarafından zenginleştirilmiş, bizim danışmanlık programına katılmak ve bizim kariyer yerleştirme programında uzun vadeli hedefler inceleyebilirsiniz.

Lisans, Yüksek Lisans ve Online Programları Greenville Koleji 1600 üzerinde öğrenci için kaliteli bir liberal sanat eğitimi vermektedir. Biz 50 lisans binbaşı yanı sıra yetişkin ve lisansüstü programlarını online ya da ortaklık yerleri sunuyoruz. Bizim seçkin akademik programlar, sevecen fakülte ve gerçek Hıristiyan cemaati dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin yaşamlarını dönüştürüyor.

Katılın! Biz hizmet ve sosyal kulüpleri, müzik gruplarının, öğrenci hükümeti, misyonlar kulüpleri, performans grupları ve öğrenci yayınlar da dahil olmak üzere 50'den fazla öğrenci örgütleri sunuyoruz. Greenville bile kendi öğrenci tarafından işletilen radyo istasyonunu, WGRN 89.5 FM vardır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Greenville University

Bilgisayar ve bilgi sistemleri uzmanı, öğrencileri sürekli olarak teknoloji tarafından dönüştürülen bir dünyada bilgi uzmanları olarak işlev görmeye hazırlamaya yardımcı ... [+]

Bilgisayar ve bilgi sistemleri uzmanı, öğrencileri sürekli olarak teknoloji tarafından dönüştürülen bir dünyada bilgi uzmanları olarak işlev görmeye hazırlamaya yardımcı olacaktır. Bu hazırlık, analitik ve eleştirel düşünme becerilerinin geliştirilmesini ve karmaşık projeler üzerinde başkalarıyla çalışma ve iletişim kurma becerisini içerir. Öğrenciler, bilgisayar bilimlerinden ve bilgi sistemlerinden türetilen Tanrı'nın yarattıkları ile dünyadaki Hristiyan anlayışıyla içgörüleri birleştirmeyi ve kendilerini ahlaki ve sorumlu Hıristiyan profesyoneller ve hizmetkar liderleri olarak sunmayı öğreneceklerdir.

Bilgisayar ve bilgi sistemleri ana, yaşam boyu öğrenenler olarak, kariyerleri boyunca hızla değişen teknolojiye ayak uydurmalarını sağlayacak bilgi sistemlerinin teorik temellerini vurgular. Öğrenciler ayrıca mezuniyetten sonra bilgi profesyonelleri olarak başlamak için gereken teknik becerileri öğrenirler. Bilgisayarı ve bilgi sistemlerini başarılı bir şekilde tamamlayan öğrenciler, mezun olduktan sonra giriş seviyesindeki profesyonel pozisyonlarını ya da lisansüstü okula kabul görmeyi bekleyebilirler.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Greenville
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 hukuk lisans derecesi bulun
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Greenville University

Dijital Medya, öğrencileri sürekli olarak teknolojiyle şekillenen bir dünyada içerik yaratıcıları olmaya hazırlar. Hazırlık, dijital müzik ve grafik tasarımını bütünleşti ... [+]

Digital Media Major , öğrencileri sürekli olarak teknolojiyle şekillenen bir dünyada içerik yaratıcıları olmaya hazırlar. Bu hazırlık, dijital müzik, dijital sanat, web tabanlı teknolojiler ve bilgisayar programlama becerilerini entegre eden karmaşık disiplinler arası projeler üzerinde analitik ve eleştirel düşünme becerilerinin yanı sıra başkalarıyla çalışma ve iletişim kurma yeteneğini de içerir.

Öğrenciler, Hıristiyan dünya görüşlerini dijital içerikte ortaya çıkan yaratıcı sürecin bir uzantısı olarak entegre etmeyi öğrenecek ve kendilerini ahlaki ve sorumlu Hıristiyan profesyoneller olarak tanıtacaklardır. Dijital medya ana, yaşam boyu öğrenenlerin kariyerleri boyunca hızla değişen teknolojiye ayak uydurabilmelerini sağlayacak, dağıtım araçlarının geniş tabanlı, teorik bir anlayışını vurgular. Öğrenciler ayrıca mezuniyet sonrası içerik yaratıcıları olarak başlamak için gerekli teknik becerileri öğrenirler. Dijital medyayı başarıyla tamamlayan öğrenciler mezuniyet sonrası giriş seviyesi profesyonel pozisyonları veya lisansüstü öğrenime kabul bekleyebilirler.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Greenville
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Greenville University

Bir disiplin olarak fizik, tüm doğa bilimlerinin merkezidir. Bugünkü toplumumuzdaki uygulamaları tüm teknolojik gelişmelere açıktır. ... [+]

Bir disiplin olarak fizik, tüm doğa bilimlerinin merkezidir. Bugünkü toplumumuzdaki uygulamaları tüm teknolojik gelişmelere açıktır.

Öğrenciler, fizik bölümünün lisansüstü okul için mükemmel bir hazırlık ya da ortaokul ve ortaokul seviyelerinde öğretme sertifikasyonu için gerekli olanı bulacaklardır.

Fizik, maddeyi ve enerjiyi çok temel bir düzeyde doğru bir şekilde açıklamaya çalışan doğal bir bilimdir. Matematik, sadece fiziksel değil kimyasal ve biyolojik süreçlerden de sorumlu olan doğal fenomenleri niteliksel ve niceliksel olarak tanımlayan kavramları iletmek için alanda kullanılan birincil dildir.

Fizik kesinlikle deneysel bir bilimdir, bu da fikirlerin sadece deneylerden ve gözlemlerden kaynaklandığı anlamına gelir. GC'deki Fizik Bölümleri fiziğin sınırlarını onurlandıracak, aynı zamanda dışarı çıkmaya ve Tanrı'nın el işlerini takdir etmeye ve kabul etmeye teşvik edilecektir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Greenville
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Greenville University

Müzik İşleri, müzik ve iş dünyası arasında, öğrencileri müzik endüstrisinin her alanında yöneticiler, yöneticiler ve yöneticiler olarak çalışmaya hazırlayan disiplinler a ... [+]

Müzik İşleri , müzik ve iş dünyası arasında, öğrencileri müzik endüstrisinin her alanında yöneticiler, yöneticiler ve yöneticiler olarak çalışmaya hazırlayan disiplinler arası bir müfredattır. Program, sanatçı ve mekan yönetimi, üretim, yayıncılık, dağıtım, perakendecilik, rezervasyon ve turne konularında öğrencilere konsantre çalışma ve profesyonel uzmanlık sunmaktadır.

Kurs, finansal anlaşmalar, üretim ve yönetim sözleşmeleri, ruhsatlandırma, fikri mülkiyet kanunları ve endüstri etiği dahil olmak üzere plak şirketi ve müzik yayıncılığı işlemlerinin yasal yönlerine odaklanır. Temel müzik teorisi ve topluluklara katılım araştırması, öğrenciye niteliksel olarak bir sanatçının müziğini nasıl değerlendireceğini öğretir ve bu alanda profesyonellerle iletişim kurmak için gerekli kelimeleri oluşturur. Öğrenciler, "hands-on" deneyimler ve Blackroom Records'ta staj ve staj gibi kariyer odaklı projeler aracılığıyla eleştirel ve analitik düşünme becerileri geliştirirler. Öğrenciler, müzik sektörü profesyonelleri ile forumlar, seminerler ve mevcut müzik endüstrisi sorunları ile ilgili paneller aracılığıyla etkileşimde bulunmalarını sağlayan endüstri odaklı bir organizasyon olan Müzik ve Eğlence Endüstrisi Öğrenci Birliği'ne (MEISA) katılır .... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Greenville
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Greenville University

Mühendislik Çift Diploma Ortaklığı 2 derece ile sonuçlanır: fizik veya kimya alanında GC bir lisans ve bir ortaklık okulundan mühendislik bir bilim lisans mezunu. Mühendi ... [+]

Mühendislik 3-2 Çift Diploma Programı

ABD Çalışma Bakanlığı istatistiklerine göre, mühendislik önümüzdeki on yıl için istihdam en üst beş alanlarından biri olarak tahmin edilmektedir. Lise eğitiminiz tarafından yazılı, iletişim, matematik ve fen bilimleri ile hazırlandıysanız, üniversite düzeyindeki derslere geçmeye hazır olmalısınız. Çok çalışmanız gerekecek, ama yapmaya değer her şey biraz çaba gerektiriyor. Geri ödeme kariyer memnuniyetinde gerçekleşir. Mühendislik mesleği, 250 çalışma türü arasından% 15'in üzerinde yer almaktadır.

Urbana-Champaign'daki Illinois Üniversitesi ile Çift Derece

ABD Haber ve Dünya Raporuna göre UIUC'daki Mühendislik Okulu, Amerika Birleşik Devletleri'nde toplam 6 numarada yer alıyor. Çift Diploma (3-2) programı, Greenville Kolejinden Fizik, Kimya veya Biyoloji dalında lisans ve UIUC'den Mühendislik dalında lisans derecesine sahiptir.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Greenville
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 - 5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Transfer Student

I will be bold

Together at GU

Men's Soccer

Men's Volleyball