Greenville University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Greenville Koleji erkekler ve kadınlar için ayrı bir Mesih merkezli üniversite eğitim sağlamak amacı ile Ücretsiz Metodist Kilisesi tarafından 1892 yılında kuruldu. Fakültenin ilk cumhurbaşkanı Wilson T. Hogue, okulun amacını açıklamak için sloganı "karakteri için eğitim" kullanılır. Onun 120 yıl sonra görev - karakter ve hizmet yaşamları için güçlendirici öğrenciler - bu amaca yankıları.

Görevimiz:

Greenville Koleji liberal sanat, fen bilimleri ve mesleki çalışmalarda dönüşüm Mesih merkezli eğitim yoluyla karakter ve hizmet hayatları öğrencileri güçlendirir.

Vizyonumuz:

Greenville College Tanrı benzersiz dünyayı şekillendirmek için öğrencilerimizin her yaratılmış olduğuna inanıyor! Bu nedenle,

, Güçlendirir zenginleştiren ve dayandı dönüşümsel Mesih merkezli bir eğitim deneyimi sunmak Bütün kişinin gelişimine odaklanmak böylece her öğrencinin ruhsal, düşünsel, duygusal, ilişkisel ve fiziksel olarak büyür Tanrı'nın Çağrı kucaklamak öğrencilerimizi ilham ibadet olarak çalışmalarımızı verin ve bizi donatmak, bizi doldurmak yükseldi Mesih'in varlığı kabul edilir, ve bize gönderin

Temel değerler:

Bir Mesih Merkezli Eğitim

Greenville Koleji kökleri Mesih'in yaşamı, ölümü ve dirilişi sonuçları merkezli bir eğitim sağlamak için endişeliydi on dokuzuncu yüzyıl Amerika'nın Hıristiyan kolej hareketinde yalan. Oluşturma, kurtuluş ve restorasyon eylemleriyle - - ve sınıf dışında hem eğitim süreci çerçeveleri Bu Mesih'e Allah'ın çalışmalarının zemin anlamına gelir. Aynı zamanda eğitim, kendi iyiliği için asla ama geri Tanrı'ya ve İsa Mesih aracılığıyla Tanrı'nın amaçları için oluşturulan sipariş büyük bükme parçası olarak görüldüğünü göstermektedir.

An-açık fikirli ve konuksever Toplum

Greenville Koleji tanır ve büyük bir grubun önemli bir parçası olarak her kişinin ağırlıyor - saygı seviyor ve üyelerini destekleyen bir grup. Topluluk üyeleri için belirli standartlar savunuyor, aynı zamanda her bireyin kimliğini değerleri ve her birinin arka plan ve deneyimlerini ilişkin açıklık için çabalamaktadır. Görüş ve gelenek çeşitliliğini memnuniyetle bir ortam yetiştirilmesi, Greenville Koleji açık fikirlilik ve öğrencileri, öğretim üyeleri ve personel arasında misafirperverliği otantik eylemleri teşvik etmektedir.

Bütünsel Öğretim

Greenville Koleji öğretim yoluyla öğrencilerin dönüşümü kolaylaştırmak amaçlamaktadır. Onların öğrencileri bir Mesih gibi karakter aşılamak yürekten öğretmek gibi tüm kalbimiz, zihin, ruh ve gücü ile Rabbi sevmek kutsal öğüt takip ederek, fakülte sınıfa bu görevini alır. Bunlar aklın disiplin yetkili ve çağdaş bilgi vermek gibi bir seçilmiş meslek için öğrencilerinin tutku ilham için çalışıyoruz.

küresel Farkındalık

Greenville Koleji öğrenci ve öğretim kültürleri, sosyal uygulamalar ve dinler arasında farklılıkların farkındalık, duyarlılık ve tepki göstermek için meydan okuyor. Bu aynı zamanda hevesle Tanrı'nın halkının içe tanımak anlamına gelir. Buna ek olarak, Greenville Koleji topluma dünyanın sorunlarını ele almak üzere başka kültürlere ve ülkelere uzanarak ihtiyacını vurgulamaktadır.

Yaratıcı ve Eleştirel Düşünürler

Liberal sanat, Greenville Koleji modellerinin temeli üzerine inşa fikir ve zorluklara yaratıcı ve eleştirel bir yaklaşım teşvik eder. Disiplinli ve gerekçeli analizi değerlemesi yaparken titiz bir akademik müfredat yoluyla, fakülte özgün ve yaratıcı düşünmeyi teşvik.

Karakter ve Servis

Greenville Koleji kendini keşif yoluyla kendi kimliklerini tanımak, kendini bilmek öğrencilere meydan okuyor ve özel yetenekleri geliştirme Allah tarafından verilmiştir. Biz onlara sürekli karakterini değerlendirmek ve dışarıda kendilerini bakabilirsiniz nasıl derin bir farkındalık geliştirmek ve başkalarının ihtiyaçlarını karşılamak için izin içgözlem becerilerini aşılamak için çalışıyoruz. Öğrenciler iyi başkalarına hizmet ömür boyu uygulama yoluyla kendi potansiyelini.

Öğrenciler Yaşam Kolej deneyiminin en unutulmaz yönlerinden biri bizim güzel 50 dönümlük kampüs yaşıyor olacak. Greenville kampüsü Greenville, Illinois, 45 mil / 72 Kilometre St. Louis dışında bulunan 7.000 kişilik bir güzel şehir merkezinde bulunan ve I-55, I-64 ve I-57 I-70 kolayca erişilebilir . Bizim eşsiz konumu sosyal, eğlenceli, eller-öğrenme için paha biçilemez fırsatlar ve sivil katılımı verir.

Bizim Residence Yaşam programı Mesih, saygı, güven, dostluk ve takım ortak inanç üzerine inşa edilmiştir. Her konforlu oturma salonu Residence Eğitimi (CRE) ve Öğrenci Resident Din Görevlileriyle (RCS) bir Koordinatörü içeren bir Yurdu Ekibi tarafından açıyor. Sen yön, rehberlik ve destek sağlamak için buradayız bilge, sevecen insanlar tarafından çevrili olacak. Sosyal ve eğitim programlarının çeşitli iki kardeş zemin faaliyetleri ve İncil çalışmalarına zemin partileri ve "Roomies Night Out" dan, her salonda içinde yapılmaktadır. Bizim inanç temelli programlar tarafından zenginleştirilmiş, bizim danışmanlık programına katılmak ve bizim kariyer yerleştirme programında uzun vadeli hedefler inceleyebilirsiniz.

Lisans, Yüksek Lisans ve Online Programları Greenville Koleji 1600 üzerinde öğrenci için kaliteli bir liberal sanat eğitimi vermektedir. Biz 50 lisans binbaşı yanı sıra yetişkin ve lisansüstü programlarını online ya da ortaklık yerleri sunuyoruz. Bizim seçkin akademik programlar, sevecen fakülte ve gerçek Hıristiyan cemaati dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin yaşamlarını dönüştürüyor.

Katılın! Biz hizmet ve sosyal kulüpleri, müzik gruplarının, öğrenci hükümeti, misyonlar kulüpleri, performans grupları ve öğrenci yayınlar da dahil olmak üzere 50'den fazla öğrenci örgütleri sunuyoruz. Greenville bile kendi öğrenci tarafından işletilen radyo istasyonunu, WGRN 89.5 FM vardır.

Konumlar

Greenville

Greenville College

Address
315 E. College Avenue, Illinois
62246-1145 Greenville, Illinois, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 618-664-2800