Goodwin College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Goodwin Koleji Görevli aranılan olmak için öğrencilerin çalışkan güçlendirir yenilikçi bir öğrenme topluluğudur.

Biz işverenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için programlarımızı terzi ve biz öğrencilerin hayatlarını uyacak şekilde onları şekillendirecek. Sınıflar elverişli yıl boyunca sunulmaktadır - gün, akşamları, hafta sonları ve çevrimiçi. Dereceler esnek-talep alanlarda çeşitli sertifika, iştirak ve lisans programları arasında katmanlı olabilir.

sadece derece kazanmak için, ama kendileri, aileleri ve kendi toplumları için hayatlarını değiştirmek için değil - Daha da iyisi, kişisel destek ve ihtiyaç duydukları mesleki rehberlik ile öğrencilerimizi çevreliyor.

Goodwin Koleji yüksek öğretim kar amacı gütmeyen bir kurumdur ve Yükseköğretim Kurumları üzerindeki Komisyonu aracılığıyla Okullar ve Kolejler (NEASC) New England Association tarafından akredite edilmiştir. Goodwin Koleji güçlü istihdam sonuçlara yol kariyer odaklı lisans programları ile çeşitli öğrenci nüfusa hizmet amacı ile 1999 yılında kuruldu.

Misyon

A Goodwin Colleg misyonue eğitim, ticaret ve toplumu hizaya dinamik bir ortamda çeşitli öğrenci nüfusu yetiştirmektir. Hayat boyu öğrenmeyi ve sivil sorumluluk teşvik ederken çalışmanın Bizim yenilikçi programlar profesyonel kariyer için hazırlar. besleyici kolej topluluk olarak biz tamamen kendi yüksek, akademik, mesleki ve kişisel potansiyelini öğrencilerin, öğretim üyeleri, personel ve yönetimini meydan.

Amaçları:

 • beşeri bilimler, sanat ve bilimler için bir takdir geliştirirken profesyonel kariyerlerinde öğrencileri için hazırlar ve gelişmeler dinamik bir eğitim ortamı yaratmak.
 • Farklı kültürler, yaşları, deneyimleri ve görüşler kutlayan bir ortamda yetiştirmek için.
 • destekleyen yöntemleri rafine ve lisans ve lisansüstü öğrencilerini korumak için.
 • Bizim öğrenci vücut, işgücü ve toplumun değişen ihtiyaçlarına göre programlarımızı adapte etmek.
 • biçimlendirilmiş ve eğitim, ekonomik ve kültürel faydalar yaratmak işbirlikçi ilişkileri sürdürerek yerel ve küresel topluluklara zenginleştirmek için.
 • belirlenmesi ve mesleki fırsatlar güvence ile mezunlarımızın yardımcı olmak.
 • etik kararlar ve profesyonel dürüstlük ile kendilerini yürütülmesi için çerçeveler kazandırmaktır.

kurumsal Sonuçları

Goodwin Koleji olarak biz her öğrencinin mezun olursa olsun akademik programın belirli yeteneklere sahip kimin inanıyoruz. Biz bu temel yetenekleri Kurumsal Çıktıları diyoruz.

Mezun olduktan sonra, Goodwin Koleji öğrencileri irade:

 • Çalışmanın seçtikleri alanda yeterlilik göstermek.
 • Etkili iletişim ve analitik becerilere sahip.
 • yaşam boyu öğrenme meşgul için gerekli istek ve becerileri kazandırmak.
 • sivil sorumluluğu sergilemek.

Temel Değerler (2012 kararı)

Goodwin Koleji Temel Değerler College en yüksek öncelikleri ve temel itici güçleri temsil onun derinden inançlardır. Onlar biz ne için tutku tanımlamak ve seçiyoruz nasıl ile rezonansa ve öğrenciler, çalışanlar ve daha Goodwin topluma hitap etmek.

Biz Kimiz

Biz herkesin kaliteli eğitime erişimi olması gerektiğine inanıyoruz. Biz başarılı olmak için bir şans, gitmek planlıyoruz oldum ya da nerede olursa olsun sahip gerektiğine inanıyoruz. Belki başka bir üniversitede başarı bulamadık, ya da sadece aracılığıyla üniversiteye görmek için zaman, para, ya da destek vardı düşünmüyordu. Goodwin sizin için etrafında çevirmek için burada. Goodwin adresinden geleceğini bugün başlayın.

Konumlar

Doğu Hartford

Goodwin College

Address
One Riverside Drive
East Hartford

06118 Doğu Hartford, Connecticut, Amerika Birleşik Devletleri
Telefon
+1 860-528-4111