Resmi açıklamayı okuyun

Goodwin Koleji Görevli aranılan olmak için öğrencilerin çalışkan güçlendirir yenilikçi bir öğrenme topluluğudur.

Biz işverenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için programlarımızı terzi ve biz öğrencilerin hayatlarını uyacak şekilde onları şekillendirecek. Sınıflar elverişli yıl boyunca sunulmaktadır - gün, akşamları, hafta sonları ve çevrimiçi. Dereceler esnek-talep alanlarda çeşitli sertifika, iştirak ve lisans programları arasında katmanlı olabilir.

sadece derece kazanmak için, ama kendileri, aileleri ve kendi toplumları için hayatlarını değiştirmek için değil - Daha da iyisi, kişisel destek ve ihtiyaç duydukları mesleki rehberlik ile öğrencilerimizi çevreliyor.

Goodwin Koleji yüksek öğretim kar amacı gütmeyen bir kurumdur ve Yükseköğretim Kurumları üzerindeki Komisyonu aracılığıyla Okullar ve Kolejler (NEASC) New England Association tarafından akredite edilmiştir. Goodwin Koleji güçlü istihdam sonuçlara yol kariyer odaklı lisans programları ile çeşitli öğrenci nüfusa hizmet amacı ile 1999 yılında kuruldu.

Misyon

A Goodwin Colleg misyonue eğitim, ticaret ve toplumu hizaya dinamik bir ortamda çeşitli öğrenci nüfusu yetiştirmektir. Hayat boyu öğrenmeyi ve sivil sorumluluk teşvik ederken çalışmanın Bizim yenilikçi programlar profesyonel kariyer için hazırlar. besleyici kolej topluluk olarak biz tamamen kendi yüksek, akademik, mesleki ve kişisel potansiyelini öğrencilerin, öğretim üyeleri, personel ve yönetimini meydan.

Amaçları:

 • beşeri bilimler, sanat ve bilimler için bir takdir geliştirirken profesyonel kariyerlerinde öğrencileri için hazırlar ve gelişmeler dinamik bir eğitim ortamı yaratmak.
 • Farklı kültürler, yaşları, deneyimleri ve görüşler kutlayan bir ortamda yetiştirmek için.
 • destekleyen yöntemleri rafine ve lisans ve lisansüstü öğrencilerini korumak için.
 • Bizim öğrenci vücut, işgücü ve toplumun değişen ihtiyaçlarına göre programlarımızı adapte etmek.
 • biçimlendirilmiş ve eğitim, ekonomik ve kültürel faydalar yaratmak işbirlikçi ilişkileri sürdürerek yerel ve küresel topluluklara zenginleştirmek için.
 • belirlenmesi ve mesleki fırsatlar güvence ile mezunlarımızın yardımcı olmak.
 • etik kararlar ve profesyonel dürüstlük ile kendilerini yürütülmesi için çerçeveler kazandırmaktır.

kurumsal Sonuçları

Goodwin Koleji olarak biz her öğrencinin mezun olursa olsun akademik programın belirli yeteneklere sahip kimin inanıyoruz. Biz bu temel yetenekleri Kurumsal Çıktıları diyoruz.

Mezun olduktan sonra, Goodwin Koleji öğrencileri irade:

 • Çalışmanın seçtikleri alanda yeterlilik göstermek.
 • Etkili iletişim ve analitik becerilere sahip.
 • yaşam boyu öğrenme meşgul için gerekli istek ve becerileri kazandırmak.
 • sivil sorumluluğu sergilemek.

Temel Değerler (2012 kararı)

Goodwin Koleji Temel Değerler College en yüksek öncelikleri ve temel itici güçleri temsil onun derinden inançlardır. Onlar biz ne için tutku tanımlamak ve seçiyoruz nasıl ile rezonansa ve öğrenciler, çalışanlar ve daha Goodwin topluma hitap etmek.

Biz Kimiz

Biz herkesin kaliteli eğitime erişimi olması gerektiğine inanıyoruz. Biz başarılı olmak için bir şans, gitmek planlıyoruz oldum ya da nerede olursa olsun sahip gerektiğine inanıyoruz. Belki başka bir üniversitede başarı bulamadık, ya da sadece aracılığıyla üniversiteye görmek için zaman, para, ya da destek vardı düşünmüyordu. Goodwin sizin için etrafında çevirmek için burada. Goodwin adresinden geleceğini bugün başlayın.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

BSc

Goodwin College

Kendinizi fark almak ve endüstri işverenler arıyorlar becerilerini öğrenmek - Üretim Yönetimi Bilim derece senin Bachelor. Bir üretim ortamında insanları, süreçleri ve ek ... [+]

Kendinizi fark almak ve endüstri işverenler arıyorlar becerilerini öğrenmek - ile senin Üretim Yönetimi Bilim derece Lisans. Bir üretim ortamında insanları, süreçleri ve ekipmanı yönetmek öğreneceksiniz.

Bildiğimiz kadarıyla sanayinin yüzü sonsuza dek değişti. yüksek kaliteli ürünler ile sonuçlanan yalın üretim süreçlerinin bütçe ve zamanlama kısıtlamaları içinde, insan ve mekanik kaynaklarının üretim süreçlerinin denetimi, yönetimi ve güvence: siz de dahil, bugünün üretim başarılı olmak için gereken becerileri öğrenin.

, Operasyon yönetimi, üretim denetimi, yalın üretim, yeşil üretim, imalat, lojistik, sanayi güvenliği, üretim planlama ve kontrol, kalite yönetimi, ekip dinamikleri: Üretim Yönetimi lisans derecesi ile, bir anlayış içeren bilgi ve becerileri kazanacaktır satın alma ve müşteri hizmetleri.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri East Hartford
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 9 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Lisans

Goodwin College

insanlar size yardım için uzanmak mı? Arkadaşlarınızın kendi sorunlarını tartışmak mı size gelmek musunuz? Eğer, İnsan Hizmetleri alanında gelişmek kişinin türünü dinleme ... [+]

İnsan Hizmetleri: Anlamı İle Kariyer

insanlar size yardım için uzanmak mı? Arkadaşlarınızın kendi sorunlarını tartışmak mı size gelmek musunuz? dinlemek ve yardımcı olmak için istekli bir bakım ve şefkatli kişi, gelişirler kişi tipi çünkü bu muhtemelen İnsan Hizmetleri alanı. Senin şefkat, bağlılık ve bakım bugünün hızla büyüyen İnsan Hizmetleri alanında ihtiyaç vardır.

Kariyer Değişen Yaşamlar inşa

İnsan Hizmetleri profesyonel olarak, size hayatın zorlukları aşmak için hizmet insanları yardımcı olmak için danışmanlık, vaka yönetimi, mülakat, alımı, değerlendirme, psikoloji, sosyoloji, insan gelişimi ve diğer ilgili alanlarda eğitim kullanacaktır. Ayrıca diğerleri arasında, (yaşlı insanlara hizmet) bu tür uyuşturucu ve alkol bağımlılığı, kriz önleme ve müdahale, gençlik geliştirme, sakatlık çalışmaları ve gerontoloji olarak kariyer hedeflerine belirli alanlarda uzmanlık eğitimi alacak. İnsanlar hayatlarında zorluklar ve engellerin bir dizi yüz ve onlar sizin gibi yetenekli İnsan Hizmetleri profesyonellerin yardımına ihtiyacım var.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri East Hartford
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 9 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Goodwin College

İşletme Bizim lisans işverenlerin işgücü bakmak iş yetkinlikleri sağlar. Çalışmanın Bizim program size bu alanda pratik durumlara uygulayabilme becerisi sağlayan teori, v ... [+]

"Sadece" iş iş olduğunu mu düşünüyorsunuz? Tekrar düşünün. Bugünün dünyasında sürekli değişen gelişmeler ile iş 20, 15, hatta beş yıl önce olduğu gibi aynı değildir. Gelecekte odaklanmış bir üniversitede iş derecesi aldığınızda başarılı bir kariyer için şansınızı önemli ölçüde artırır. Bugünün dünyasında çevik yenilik kaynaklarından - Biz nasıl start-up, küçük işletmeler ve kar amacı gütmeyen başarılı olmak için öğretmektir. Bu özgür düşünce, hızlı hareket eden kuruluşlar iş yüzü değişiyor ve iş ilkelerinin yaratıcı uygulaması yoluyla yenilik ilerliyorsunuz.

Bizim İşletme lisans işverenlerin işgücü bakmak iş yetkinlikleri sağlar. Çalışmanın Bizim program size bu alanda pratik durumlara uygulayabilme becerisi sağlayan teori, vaka çalışmaları ve araştırma analizleri bütünleştirir. Ayrıca iş hukuku ve ahlakı, insan kaynakları yönetimi, yönetim, çok kültürlü bir dünyada, müşteri ilişkileri ve hedeflenen pazarlama ve sosyal medya öğreneceksiniz.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri East Hartford
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 9 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Goodwin College

Yönetim ve Liderlik Bizim lisans Eğer mevcut organizasyon içinde ilerlemek bilmek ya da her zaman için çalışmak istedim o şirketin kapı senin ayak almak için gerekenleri ... [+]

Gerçekten Goodwin hızlandırılmış Yönetim ve Liderlik dersleri keyfini çıkarın. Ben diğer okullarda daha çabuk bitirmek ve bir zaman kısa miktarda diplomamı alabilirsiniz.

- Cher Baten, Yönetim ve Liderlik Öğrenci

Onları görünce herkes harika yöneticileri ve liderleri tanır. Şansını bu şekilde doğmuş değildi edilir; öğrendikleri ve zamanla gelişmiştir. bizim Yönetim ve Liderlik lisans Mevcut organizasyon içinde ilerlemek bilmek ya da her zaman için çalışmak istedim o şirketin kapı senin ayak almak için gerekenleri öğretecek.

Bizim Yönetim ve Liderlik Programı

yönetim ve liderlik eğitimi ile, yenilik, değişim ve yetenek gelişimini yönetmek için öğreneceksiniz. etkili iletişim, tüm başarılı ilişkiler temel taşıdır - Ayrıca becerileri biliminde yaşanan olacak. işverenler de dahil olmak üzere, aradığınız becerileri öğrenin:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri East Hartford
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 9 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Goodwin College

Keşfedin ve Goodwin Koleji'nde doğal dünya için teşekkür ederiz. Çevre Çalışmaları bizim lisans programına etkili bir savunucu olmak ve çevre koruma katılmak için gerekli ... [+]

Çevre Koruma bir Avukatı olmak

Keşfedin ve Goodwin Koleji'nde doğal dünya için teşekkür ederiz. Çevre Çalışmaları bizim lisans programına etkili bir savunucu olmak ve çevre koruma katılmak için gerekli olan temel becerileri gelişecektir.

Connecticut Nehri Sizin Sınıf mı

Goodwin Koleji nehir mülkiyet 900 dönüm arazi üzerinde yer almaktadır. Bizim kampüs ayarı gerçek araştırma ve saha ilk elden teknik yönlerini öğrenme, sahada vakit geçirmek için öğrencilere olanak sağlar. Çevreyi bilimsel yönlerine odaklanırken Bizim Çevre Çalışmaları programı içinde talep kariyer için teknik eğitim vermektedir.

Your Derecesi özelleştirme

Öğrenciler iki farklı parça seçerek kendi derecesini özelleştirmek için fırsat var:... [-]

Amerika Birleşik Devletleri East Hartford
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 9 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Goodwin College

Çocukların hayatlarında olumlu bir fark yaratabilirsin. Doğumdan sekiz yaşına kadar, çocukların hayat boyu başarı elde etmek için güçlü bir destek ve bilgi temeli gerekme ... [+]

Yarının Zihinlerini Şekillendirmek

Çocukların hayatlarında olumlu bir fark yaratabilirsin. Doğumdan sekiz yaşına kadar, çocukların hayat boyu başarı elde etmek için güçlü bir destek ve bilgi temeli gerekmektedir. Erken çocukluk eğitimi veren bir öğretmen olarak çocuk gelişimi ve erken öğrenmede çok önemli bir rol oynayabilirsiniz.

Ebeveynler, aileler ve topluluklar, çocukların büyümesine yatırım yapan özverili, besleyici ve hazırlıklı bakıcılara ihtiyaç duyarlar. Erken çocukluk dönemi eğitimcileri çocukların sosyal, fiziksel, duygusal ve bilişsel becerilerini geliştirmenin yanı sıra dil ve okuryazarlık becerilerini geliştirmeye odaklanır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri East Hartford
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
6 - 9 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Goodwin College Welcomes International Students