George Mason University - Undergraduate Programs

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Mason hakkında

Mason, kısa bir süre içinde, boyut, boy ve nüfuz açısından etkileyici adımlar atmış genç bir üniversitedir. Bugün, Virginia'nın en büyük araştırma üniversitesi olarak, öğrencilerimizin ve toplumlarımızın ihtiyaçlarına hizmet eden cesur, ilerici bir eğitimin ölçütünü belirliyoruz. Bu amaçla, çeşitli çalışma alanlarına ayrılmış 10 okul ve kolejimiz var.

George Mason: Vatanseverlik Şahsen.

Üniversitemizin adını aldığı George Mason, Amerika Birleşik Devletleri'nin kurucu babalarının en büyüklerinden biriydi. Mason, Haklar Bildirgesi olarak bilinen ABD Anayasasında ilk 10 değişiklik için bir model olan Virginia Bildirgesi Deklarasyonu'nu hazırladı.

Virginia'dayız. Ama biz dünyayı servis ediyoruz.

Mason daha adil, özgür ve müreffeh bir dünya yaratmaya kendini adamıştır. Dünyanın en önemli siyasi, ekonomik ve entelektüel merkezlerinden birinde yer almakta, başkalarına hizmet etme sorumluluğumuzu kabul etmekteyiz: öğrencilerimizin başarılı olmalarına yardımcı olmak, toplumumuzun yaşamını zenginleştirmek ve en karmaşık küresel sorunların bazılarını çözmeye katkıda bulunmak. bizim zamanımız.

Konumlar

Fairfax

Address
4400 University Drive
22030 Fairfax, Virjinya, Amerika Birleşik Devletleri

Washington

Address
Washington, Columbia Bölgesi, Amerika Birleşik Devletleri