Resmi açıklamayı okuyun

Genellikle Hill Lighthouse olarak anılacaktır Glenville State College, West Virginia'nın sadece merkezi konumdaki kamu üniversitesidir.

Eğitim biliminde yaygın okul öğretmenleri için eğitim ve uygulamaya sağlamak amacıyla 1872 yılında kurulan, Glenville State College özgün misyonunu aştı ve şu anda öğretim kariyer için hazırlar olup, iş, toprak kaynaklarının, müzik, liberal sanat, bilim, cezai adalet ve insan hizmetleri.

Yaklaşık 1.800 kayıtlı öğrenciyle birlikte, üniversite, 15 ortalama sınıf büyüklüğü sahiptir. College kayıt 24 devlet ve 3 ülkeden gelen öğrencilerin oluşturduğu ve gururla birçok birinci kuşak ve azınlık öğrencileri içerir.

Misyonumuz

Glenville State College, yüksek kaliteli tasarım, teslimat yenilik yoluyla eğitim ve programların ve hizmetlerin değerlendirilmesi, işgücü geliştirme ve kapsamlı öğrenci hizmetleri geleneği sağlar; Yaşam boyu öğrenmenin, etkili öğretim, uygulamalı burs, yaratıcı faaliyetleri ve hizmet adanmış aktif öğrenenler bir topluluk; küresel bir topluluk içinde öğrenme, öğretme, kültürel canlılık ve ekonomik kalkınma mükemmelliği teşvik liderlik.

Felsefe ve Temel Değerler

Glenville State College West Virginia vatandaşlara kaliteli eğitim fırsatları sunmak amacıyla 1872 yılında kurulmuştur. Başlangıçta bir öğretmenin üniversite olarak kurulan, Glenville State College öğretmen hazırlanmasında lider olmaya devam etmektedir. Öğretmen hazırlık vurgu ile birlikte, üniversite Batı Virginia ihtiyaçlarına yanıt verdi ve çeşitli alanlarda ek programlar geliştirmiştir. Öğrenci merkezli, toplum, dürüstlük, gelenek, liderlik ve aile: kolej altı temel değerleri kararlıdır.

Öğrenci Merkezli

Öğrenci Glenville State önce gelir ve organizasyon süreçleri ve kararları öğrenci için en iyi olanı tarafından yönlendirilir. Biz engelleri kaldırmak ve öğrenme deneyimini geliştirmek için çalışıyoruz ve her öğretim üyeleri ve personel ve yönetici şahsen ne olursa olsun, ya da verimli ve duyarlı bir şekilde öğrencilere hizmet kararlıdır.

Topluluk

Biz birbirleriyle kaynaşmış bizim ilişkilerimize değer öğrencilerin bir topluluk vardır. Biz dinleme ve işbirliği yoluyla kapsayıcılık arıyorlar. Biz açık iletişim yoluyla her zaman topluca destekleyici ve bizim iş bizi nereye götürürse götürsün kampüste bir ekip olarak birlikte çalışmak ve yaşadığımız veya hizmet topluluklarda.

Bütünlük

Biz her zaman, doğru, etik ve biz yapacağız dediklerini yapmak için sorumludur. Yaptığımız tüm bizim çeşitlilik ve adalet için açık güven, saygı gösterirler. Biz, duyarlı, tutarlı ve her alanda sürekli iyileştirme için kararlıyız.

Gelenek

Biz yüksek kaliteli eğitim olanaklarını ve geleceklerini yaratmak için eğitimin değerini sağlama zengin geleneğinin gurur duyuyoruz. Hayatta geçmiş başarılarını kutlayan bir yolu olarak ve sürekli değişen bir dünyada yeni fırsatlar ve zorluklar yanıt vermek için bir temel olarak bizim gelenekleri tutun.

liderlik

Biz yol ciddi bir sorumluluğumuzun farkındayız. Bizim toplum yapan, düşünceli, üretken olan liderler, ve duyarlı vatandaşlar için hazırlar. Biz sürekli öğrenme ortamları zenginleştirir ki, yenilikleri teşvik ve bizim eğitim programları ve hizmetleri ile mükemmellik göstermektedir.

Aile

Beslenmesi, bizim bakımı yansıyan ve diğerlerinden bizi diğerlerinden ayıran samimiyeti, işaretlenmiş gibi güçlü bir aileyiz. Bireysel ve takım olarak destekleyici olurken Biz, birbirimize ve bizim çeşitliliğini saygı kültürünü korumak. Biz aktif iletişim ve onlar anne, mezunlar veya kurumun diğer arkadaşlarım olsun, bizim genişletilmiş aile meşgul.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisans

Glenville State College

Ceza Justice Bölümü Crime Scene Yönetimi, Soruşturma Polis Uygulamaları ve Prosedürleri, Teknoloji, Çocuk Adalet Sistemi ders ve daha fazlasını sunuyor. ... [+]

Ceza Adalet Bakalorya

Ceza Justice Bölümü Crime Scene Yönetimi, Soruşturma Polis Uygulamaları ve Prosedürleri, Teknoloji, Çocuk Adalet Sistemi ders ve daha fazlasını sunuyor.

Biz lise öğrencileri, tanık ve zanlılarla görüşme bir suç mahallini araştırmak, parmak izi almaya öğrenmek hangi kampları barındırmak ve kanıt toplamak. Bizim üniversite öğrencileri yerel Crime Scene Evi olarak anılacaktır Ceza Adaleti House becerilerini, bilemek için olsun.

[-]
Amerika Birleşik Devletleri Charleston
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Glenville State College

Doğal Kaynak Yönetimi lisans derecesi korumak ve etkili yenilenebilir kaynaklarını kullanmak için bilgi, analitik ve pratik becerileri ve karar verme yetkinlikleri öğrenc ... [+]

Doğal Kaynak Yönetimi Bakalorya

Toprak Kaynaklarının Bölümü, eller öğrenme yaklaşımı övünür. Öğrenciler, mümkün olduğunca yakından gerçek dünya uygulamaları çoğaltmak deneyimler sağlanır. Waco Merkezi bünyesinde Kara bol Merkezi'nde yer alan Bölümü açık projeler için binaya bitişik state-of-the-art tesisleri ve arazinin yaklaşık 300 dönümlük vardır. Sera ve kereste fabrikası kereste hasat ekipmanları için depolama binaları ile birlikte kullanmak öğrenci için mülkiyet üzerinde yer almaktadır. Bir bilgisayar laboratuarı, uygun sınıflar için kullanılabilir. laboratuvar hükümet, iş ve endüstri ofislerde kullanılan çoğaltmak bilgisayarlar, okuyucu, tarayıcı ve yazılım içerir. El aletleri, geniş ekipman ve alan laboratuarları için uygun araçların geniş bir dizi talimat ve öğrenmeyi geliştirmek için kullanılabilir. Küresel konumlandırma sistemleri (GPS) ve coğrafi bilgi sistemleri (CBS) teknolojileri çeşitli sınıflara kullanılmaktadır.... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Charleston
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku