Glenville State College

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Genellikle Hill Lighthouse olarak anılacaktır Glenville State College, West Virginia'nın sadece merkezi konumdaki kamu üniversitesidir.

Eğitim biliminde yaygın okul öğretmenleri için eğitim ve uygulamaya sağlamak amacıyla 1872 yılında kurulan, Glenville State College özgün misyonunu aştı ve şu anda öğretim kariyer için hazırlar olup, iş, toprak kaynaklarının, müzik, liberal sanat, bilim, cezai adalet ve insan hizmetleri.

Yaklaşık 1.800 kayıtlı öğrenciyle birlikte, üniversite, 15 ortalama sınıf büyüklüğü sahiptir. College kayıt 24 devlet ve 3 ülkeden gelen öğrencilerin oluşturduğu ve gururla birçok birinci kuşak ve azınlık öğrencileri içerir.

Misyonumuz

Glenville State College, yüksek kaliteli tasarım, teslimat yenilik yoluyla eğitim ve programların ve hizmetlerin değerlendirilmesi, işgücü geliştirme ve kapsamlı öğrenci hizmetleri geleneği sağlar; Yaşam boyu öğrenmenin, etkili öğretim, uygulamalı burs, yaratıcı faaliyetleri ve hizmet adanmış aktif öğrenenler bir topluluk; küresel bir topluluk içinde öğrenme, öğretme, kültürel canlılık ve ekonomik kalkınma mükemmelliği teşvik liderlik.

Felsefe ve Temel Değerler

Glenville State College West Virginia vatandaşlara kaliteli eğitim fırsatları sunmak amacıyla 1872 yılında kurulmuştur. Başlangıçta bir öğretmenin üniversite olarak kurulan, Glenville State College öğretmen hazırlanmasında lider olmaya devam etmektedir. Öğretmen hazırlık vurgu ile birlikte, üniversite Batı Virginia ihtiyaçlarına yanıt verdi ve çeşitli alanlarda ek programlar geliştirmiştir. Öğrenci merkezli, toplum, dürüstlük, gelenek, liderlik ve aile: kolej altı temel değerleri kararlıdır.

Öğrenci Merkezli

Öğrenci Glenville State önce gelir ve organizasyon süreçleri ve kararları öğrenci için en iyi olanı tarafından yönlendirilir. Biz engelleri kaldırmak ve öğrenme deneyimini geliştirmek için çalışıyoruz ve her öğretim üyeleri ve personel ve yönetici şahsen ne olursa olsun, ya da verimli ve duyarlı bir şekilde öğrencilere hizmet kararlıdır.

Topluluk

Biz birbirleriyle kaynaşmış bizim ilişkilerimize değer öğrencilerin bir topluluk vardır. Biz dinleme ve işbirliği yoluyla kapsayıcılık arıyorlar. Biz açık iletişim yoluyla her zaman topluca destekleyici ve bizim iş bizi nereye götürürse götürsün kampüste bir ekip olarak birlikte çalışmak ve yaşadığımız veya hizmet topluluklarda.

Bütünlük

Biz her zaman, doğru, etik ve biz yapacağız dediklerini yapmak için sorumludur. Yaptığımız tüm bizim çeşitlilik ve adalet için açık güven, saygı gösterirler. Biz, duyarlı, tutarlı ve her alanda sürekli iyileştirme için kararlıyız.

Gelenek

Biz yüksek kaliteli eğitim olanaklarını ve geleceklerini yaratmak için eğitimin değerini sağlama zengin geleneğinin gurur duyuyoruz. Hayatta geçmiş başarılarını kutlayan bir yolu olarak ve sürekli değişen bir dünyada yeni fırsatlar ve zorluklar yanıt vermek için bir temel olarak bizim gelenekleri tutun.

liderlik

Biz yol ciddi bir sorumluluğumuzun farkındayız. Bizim toplum yapan, düşünceli, üretken olan liderler, ve duyarlı vatandaşlar için hazırlar. Biz sürekli öğrenme ortamları zenginleştirir ki, yenilikleri teşvik ve bizim eğitim programları ve hizmetleri ile mükemmellik göstermektedir.

Aile

Beslenmesi, bizim bakımı yansıyan ve diğerlerinden bizi diğerlerinden ayıran samimiyeti, işaretlenmiş gibi güçlü bir aileyiz. Bireysel ve takım olarak destekleyici olurken Biz, birbirimize ve bizim çeşitliliğini saygı kültürünü korumak. Biz aktif iletişim ve onlar anne, mezunlar veya kurumun diğer arkadaşlarım olsun, bizim genişletilmiş aile meşgul.

Konumlar

Charleston

Address
200 High Street
26351 Charleston, Batı Virginia, Amerika Birleşik Devletleri